Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Metellos - Začátek, či konec?

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyFri Nov 01, 2013 10:29 pm

Tyria

Zahleděla se na něj. Historka o poutu ji krapet dojala...přeci jen pouto v síle nebylo jen tak.
Do mých rukou? Ale...mluvíš o mě, jako bych byla...nějakou vyvolenou...ale já jsem jen pouhá jedi...která přežila konec řádu...dobře...možná jsem byla krapet dobrá bojovnice v poslední době ale i tak....
Pak sebou krapet trhla, když se objevilo dalších 11 lidí.
Její nedůvěra v ní ale stále rostla, jako popínavá rostlina.
Pak k ní natáhli své meče, deaktivované.
To jí..překvapilo...udivilo...šokovalo.
Ale...jak vám mám pomoci? Jak vás mám zachránit...?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyFri Nov 01, 2013 10:39 pm

Chlápek se znovu podíval tak zvláštně. "To netuším, ale vím, že to dokážeš. Nebyly by jsme tu ani my, ani ty, kdyby to nebyla vůle Síly. Ale všichni máme společného nepřítele. Toho, který si říká lord klamu." řekl. "Mysleli jsme si, že můžeme něco změnit v galaxii. Udělat jí lepším místem. Místo toho jsme padli do jeho pasti. Přišli jsme o většinu našich spojenců v první bitvě s ním. Zbytek padl při různých potyčkách s jeho vojáky a nohsledy. Nevím už jaká cesta je ta správná. Máme jít po něm? Máme utíkat? Všechno co jsem rozhodl se ukázalo jako katastrofa. Proto jsem vyhledal tebe. Věřím, že naše osudy jsou spojeny s tím tvým a s osudem lorda klamu..." řekl trochu krypticky. Ostatní stály bez hnutí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyFri Nov 01, 2013 10:43 pm

Tyria

Lord Drathas! Procedila kysele mezi zuby.
Jeho...léčky...klamy a nástrahy mi způsobily spoustu bolesti...a nejen mě.
Přešla místností a vzala do ruky jeho meč. Ten si pak zastrčila do šatů.
Myslím, že bychom se měli nejprve přesunout na jiné místo...a probrat to...Drathas je mistr klamu a tak jistě všichni pochopíte.
Posbírala jim po jednom meče a uschovala je.
Pokud vám nedám plnou důvěru. Klamy lorda Drathase vás naučí....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptySat Nov 02, 2013 7:08 am

Nikdo nehnul ani brvou, když jsi jim sebrala jejich zbraně. Nikdo neřekl ani jediné slovo. Co jsi viděla v matném světle, tak se zdálo, že je to rozhodně zvláštní skupina. Neviděla jsi jim sice do tváře, ale rozhodně většina z nich nebyli lidé. "Bohužel nemáme loď. Na Metellos jsme se dostali utečeneckým transportem z vnějších prstenců a to ještě po 3 skupinách abysme unikli pozornosti. " řekl opět chlápek. Z jeho výrazu bylo patrné, že moc dobře ví, co dokáže Drathas. Nijak to ale nerozšiřoval...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptySun Nov 03, 2013 11:01 am

Tyria

Mám zde raketoplán...měl by stačit pro nás všechny...
Rozhlédla se okolo když schovávala zbraně.
Měli bychom vyrazit, než se bouře venku zhorší.
Pokynula muži...pak se ještě otočila.
Možná to bude znít necitelně, ale jak se vlastně jmenuješ?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyWed Nov 06, 2013 6:13 pm

Chlápek vypadal, jako kdyby dostal facku. Vykulil oči, ale pak je opět přivřel. "Aha... chápu, tohle bylo chytrý, ale už mě znova tak snadno nepřelstíš!" vykřikl a natáhl ruku. Jeden z mečů, které jsi sebrala vyletěl a přistál mu v ruce. "Tentokrát ti tvoje iluze nepomůžou ty chapadlatá bestie!" vykřikl a skočil do útoku...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 10:51 am

Tyria

Zareagovala pohotově a dva z mečů, které sebrala ostatním, vytáhla a aktivovala, načež použitím skřížení mečů zastavila mužův útok ve V.
Sakra...teď mě snad má za Lorda Drathase!
Uskočila dozadu a podívala se muži do očí.
Probůh, to jsem já Tyria! To, že neznám tvé jméno ze mě Drathase nedělá!!!
Zamračila se...ostatně byla mnohem hezčí než Drathas.
Sám jsi řekl, že jsem neopětovala tvé...city už v chrámu...dokud ses mi nezačal zjevovat v hlavě, neměla jsem ani potuchy o tvé existenci.
Byla připravena, vykrýt další výpady.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 4:26 pm

Chlápek se chytil za obličej. Bylo vidět, že váhá. Sledoval tě a bylo vidět, že přemýšlí. Ostatní stáli kolem a nedělali nic. Nikdo si nebyl jistý, co se vlastně děje. "Studovali jsme spolu celé roky! Trénovali jsme společně! A ty ani neznáš mé jméno?" vykřikl a rozběhl se kupředu. V tu chvíli ale jeden z mužů kolem udělal krok dopředu a udeřil ho do obličeje pěstí. Chlápek se sesypal na zem, zřejmě v bezvědomí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 4:31 pm

Tyria

Chtěla mu už odpovědět, když tu se objevil jeden z chlapů a složil ho.
Nechápavě zamrkala a koukla na onoho muže.
Co...to má znamenat? Nechápu...vy si nemyslíte, že jsem Drathas? Nejdete za svým vůdcem?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 4:36 pm

Chlápek pokrčil rameny a sundal si kapuci. Viděla jsi, že je čistokrevný sith. "Nechoval se racionálně. Drathas by věděl všechno, včetně jeho jména. To, že ho nezná jeho domnělá láska je celkem uvěřitelné..." řekl zcela chladně. Nebyla v tom nenávist ani zlost sithů, ale ani klid a nadhled jedijů. Zdál se opravdu velice lhostejný. Ostatní nereagovali vůbec. Stáli jako sochy. "Kromě toho jsem mu tohle dlužil, takže si nemyslete, že to dělám pro vás." dodal. Venku se mezitím zablesklo. Bouře už dorazila...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 4:44 pm

Tyria

Deaktivovala meče a pak si přitáhla ten od svého tajného ctitele.
Konečně trocha rozumu...inu....měli bychom jít...
Řekla, když se venku zablesklo. Pak se jen ušklíbla.
Nemyslete si, že vaše zadky zachraňuju kvůli vám...také mu něco dlužím...
Pak jim pokynula, aby vzali muže na ramena a následovali ji.
A radši si ty kapuce natáhněte...můj řidič je tak trochu lovec Sithů...nemyslím si, že by to byla kamarádská cesta.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 6:55 pm

Vzali ho na záda a táhli za tebou, když v tom se ozval výbuch. Celý dům se otřásl, výbuch byl opravdu nedaleko. Ihned na to následoval druhý, třetí... v domě se zvířil prach, lustry cinkaly. Ať se venku dělo cokoliv tak to nemohlo být vůbec nic dobrého. Vysílačka zašuměla, ale rušila jí bouře, takže jsi neslyšela vůbec nic...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 7:38 pm

Tyria

Svedla hlavu ke stropu, jako by tam měla najít odpovědi.
Nicméně to vypadalo, že někdo nebo něco útočí na dům...teda ještě mohly místní děti házet kameny do oken, ale to by ty kameny musely mít velikost speederu.
Otočila se k chlapům. NA jednu stranu tu měla něco co nejspíš útočilo na dům. Na druhou stranu tu měla dvanáct sithů a polosithů, kteří ji zase dobrovolně vydali zbraně, což bylo stále víc přátelské, než to co se dělo venku.
Z oblečení vytahala všechny zabavené meče a položila je na nedaleký stolek.
Vemte si je...možná je budete potřebovat...a radši budu mít 11 ozbrojených potenciálních nepřátel v zádech, než jedenác bezbranných mrtvol.
Pak se rychle vydala do přízemí s fialovým zabaveným mečem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 7:44 pm

Všichni si opět sebrali své zbraně, ať se dělo cokoliv, tak to byl asi moudrý krok. Najednou se jedna z osob zastavila. Byla to mladá žena, která měla přes obličej roušku. "Cítím ho... je tady a není sám..." řekla. Trochu zbytečně, protože v tu chvíli se před vámi objevila hlava Lorda Drathase. Vznášela se ve vzduchu jen pár kroků před tebou. "Jdu si pro vás... a není kam utéct. Zoufejte." ozvala se hlava. Střechou proletěl modul, dopadl na zem a z něj vyskočil půl tucet bojových droidů s vibromeči. Podle nárazů podobných modulů přistávalo kolem více....
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 7:48 pm

Tyria

Koukla na hlavu lorda Drathase.
Nasrat!
Odsekla hlavě a prošla okolo ní. Nebála se Lorda Drathase...nebála se žádného ze sithů...
Pak se v hale objevilo asi šest bojových droidů s vibromeči.
Tyria se rozhlédla a uviděla v hale obří, nejspíš také pěkně drahý lustr.
Hodila svým mečem a jediným čistým sekem oddělila lustr od stropu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 7:51 pm

Lustr dopadl na zem za zvuku tříštícího se skla. Dopadl přímo na 3 droidy, které zavalil. Nicméně droidi byly vyrobeni z kvalitního durasteelu, lustr byl spíše ozdoba, takže je mohl maximálně zdržet. Ti zbylí 3 se vrhli do útoku. Prvnímu se do hlavy zabodl meč, druhý proletěl ven, kde ho usmažila elektrická bouře a třetího usmažil někdo pomocí blesků... mít za sebou armádu uživatelů Síly mělo svoje výhody...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 7:54 pm



Tyria

Vrhla se k zavaleným droidům a nejbližšímu sekla mečem do hlavy. Dalšího popadla silou a mrštila jím hlavními dveřmi.
Ukázalo se, že mít za sebou lidi oplývající silou je výhoda. Dokud jsou spolu, může si jít Lord Drathas pískat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 7:57 pm

Droidi byly vyřízení bez boje, ale ten neskončil. Podle zvuků z chodeb se k vám blížily droidů nejméně desítky. Ostatní vyběhly, aby je zastavily. Dírou ve střeše ale přistál také někdo další. Muž s maskou v černém rouchu. Dopadl jen pár metrů před tebe a aktivoval rudou tyč. Za ním dopadli další 2, kteří aktivovali své meče. Dírou ve střeše jsi také mohla spatřit imperiální křižník, která se vznášel ve vzduchu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 8:01 pm

Tyria

Postavila se čelem třem sithům, jenž aktivovali meče. Nekoukala za sebe, ale upřímně doufala, že někdo z její skupiny zůstal, protože jít sama s jediným mečem proti třem sithům, to bylo moc i na Tyriu.
Postavila se do základního postoje VI formy, formy Niman.
Očima sledovala ty tři a vyčkávala kdo první zaútočí. Necítila se s jedním mečem na to, že by se měla postavit třem najednou a ještě útočit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 8:04 pm

Jeden ze sithů náhle proletěl kolem tebe a zarazil se do zdi. Ve dveřích se objevil Oren, trochu ožehlý od bouře venku stále ukazoval dlaní na sitha ve zdi. Ten druhý sith s mečem se vrhl na něj, kdežto ten s tyčí zaútočil na tebe. "Za tvojí mrtvolu mi lord Drathas slíbil tučnou odměnu!" vykřikl a provedl rychlý výpad tyčí. Byl poměrně dost mrštný, rozhodně nebyl žádný nováček. Zdálo se, že ví co dělá
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 8:10 pm

Tyria

Překvapeně koukala na Orena. Věděla, že to není jen tak...tušila, že musí být výjimečný, aby zabil tolik sithů. A teď se to ukázalo...nyní i on věděl, že ona je Jedi.
Pak se na ní vrhl ten s tyčí a ukázal, že umí. Mečem vykryla jeho útok.
To je ze mě tak připosraný, že musí posílat druhořadé sithy, aby mě unavili?
Řekla provokativně...naštvaný nepřítel dělal chyby a chyby vedly k zmrzačení, nebo i smrti.
Tak ukaž, jestli s tou tyčkou i něco umíš.
Použila sílu, aby přetlačila jeho meč a pak jej nohou kopla do míst, kde bylo břicho.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 8:15 pm

"druhořadý sith" neztrácel čas dialogem. Ve chvíli, kdy jsi vykryla jeho útok, tak odskočil dozadu, dopadl na zem a okamžitě po tobě vypálil z ruky salvu blesků. Možná, že jsi ho rozzuřila, problém byl ten, že u sithů byl hněv zdrojem jejich síly...
Dům se otřásal zvuky bitvy. Nebylo poznat kdo vyhrává, ale zvuky narážejících světelných mečů naznačoval, že tu probíhá větší množství soubojů...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 8:18 pm

Tyria

Naštvat ho..možná nebyl tak dobrý nápad, ale tak kdyby lidi nedělali hloupé nápady, byla by na světě nuda.
Zvedla meč a vykryla blesky, ale nezdržovala se dalšími kecy. Rozběhla se proti sithovi a asi v polovině cesty máchla rukou a poslala proti němu onen spadlý lustr, ten by jej mohl přinutit udělat pohyb, který by jí dal šanci.
Utíkala dál a doufala, že se objeví možnost, jakmile sith zakročí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 8:21 pm

Sith přestal pálit blesky ve chvíli, kdy si všiml, že jsi je dokázala zablokovat. Rozběhl se proti tobě, ale v tom ho zboku zasáhl lustr. To vskutku nečekal. Mohutný lustr ho přirazil ke stěně domu. Ačkoliv ho prakticky okamžitě odpálil pryč, měla jsi dost času provést smrtící úder. Sith na tebe upřel masku a zemřel... v tu samou chvíli spadlo na zem bezhlavé rorzo toho druhého...
Dům se stále otřásal pod náporem boje, ale zdálo se, že pomalu utichá...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 EmptyMon Nov 11, 2013 8:23 pm

Tyria

Nečekaně se jí povedlo vyhrát...to bylo dobře. Pak se otočila a koukla na Orena.
Věděla jsem, že jen voják by tolik sithů nezlikvidoval!
Pousmála se. Vypadalo to, že boj v domě pomalu utichá.
Díky, že jste se objevil...myslím, že bychom měli najít ostatní a shromáždit se...počítám, že Drathas se nevzdá snadno...
Pokynula Orenovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Metellos - Začátek, či konec?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Konec jedné cesty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: