Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Konec jedné cesty

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 4:27 pm

Tvůj výpad byl nečekaný, ani sith to nečekal. Ty jsi odrazil jeden z mečů a ten odletěl někam daleko. Druhý tě však zasáhl přímo do pravé ruky a spůsobil ti velmi bolestivé zranění pod klíční kostí...tvá pravá ruka najednou povadla, ale...sith proletěl můstkem a nabodl se na tvou vybročepel...přímo do břicha. Vyprsknul spršku krve.

Puppetus

Ty...guh...
Škubl rukou a Oren ucítil další bolest. To když přiskočila Miraluka a zasáhla jej do stehna svou tonfou.



Loď najednou zpomalila a Oren, přes rameno svého těžce raněného a nejspíše umírajícího nepřítele uviděl Corelii. Zářila jako nádherný klenot...jasně byly vidět Republikové křižníky, které začaly okamžitě pálit proti objevivším nepřátelům.
Krvácející Puppetus tě ostrčil stranou, jen aby začal krvácet všude okolo.
Potácel se ke sklu.
Ano! An-kuck-kuck ANO! Jsme tady! Všichni a´t se soustředí na křižníky...a podle rozkazu Lorda Drathase zničte sídlo rodu Griffiths!
Umíral, ale to mu nezabraňovalo řvát rozkazy.
Ty jsi byl raněný...bolest jsi necítil ale jak noha tak ruka vypovídaly poslušnost.
Miraluka se chytala zasadit ti finální ránu, když tu najednou zmizela. Odletěla někam dozadu.
Chvíli vás nechám samotného a vy se takhle zřídíte! Uslyšel jsi povědomý hlas.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 5:23 pm

Darth whatshisname dostal ránu, takovou, že by kdokoliv jinej měl okamžitě umřít, ale né on. Namířil jsem na něj rukavicí a vystřelil svojí čepel. Ta mu projela hrdlem. "Zhebni už ty šmejde!" řekl jsem mu. V tom se nademnou objevila ta Miraluka. Chtěl jsem jí usmažit, když v tom se rozprskla o zeď vedle. "Heh... inu, mám rád dobrodružství. Díky za pomoc. Mohla byste prosím přenastavit zbraně týhle kraksny, aby začala pálit na ostatní křižníky? Já nejspíš každou chvíli omdlím..." řekl jsem...

V tu chvíli do bitvy dorazila další loď a nejspíš ne dobrovolně. Malá fregata z Alderaanu se vynořila přímo mezi bojujícmi křižníky a málem narazila do stíhaček, co letěli naproti ní. Toriel strhl řízení a aktivoval štíty. Loď měla celkem silné zbraně a okamžitě začala pálit. Loď se začala třást...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 5:38 pm

Archanděl

Se usmála. Není zač... Pak bránící se Miraluce chytla ruku s tonfou a zmáčkla její pěst, aby tonfu nemohla protočit. Pak ji silným kopancem vyhodila ruku z kloubu, což Miraluku přimělo pustit tonfu, kterou Archanděl chytila. Pak bez zaváhání tonfu zarazila Miraluce do čela.
Čtete my myšlenky...mělo by to jít...odsud řídíme téměř celou loď.
Zbylé posádce můstku, která chtěla utéct a někteří už sahali po zbrani, vpálila jednu mezi oči. Když vyčistila můstek, hodila ti lékárničku, kterou našla u jednoho z vojáků.
Pak si sedla na velitelské křeslo a začala něco vyťukávat.
Chvíli mi potrvá, než se nabourám do všech ostatních systémů...ty si odpočiň....

Puppetus vybublávál poslední hlásky do louže krve...mrtvý na své lodi.
Křižníky postupovaly...první Republiková loď se stahovala
Do bitvy se zapojila další loď...fregata určená kdysi pro jedi.

Tyria

Zatajila dech.
Co to...sakra! Torieli! Zamiř rychle k planetě...musíme zajistit sídlo...tady moc nepomůžeme.
Tohoto se obávala.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 6:34 pm

Píchnul jsem si další stimulant, abych neupadl do bezvědomí a pomocí medpacku se dal trochu dohromady. Stále to nebylo zrovna nejlepší, ale snad jsem mohl alespoň kulhat, kdyby bylo nejhůř. "Já budu v pohodě... ale nemůžu chodit. Zkuste uzavřít můstek a vypustit celou loď do vesmíru. Nebo tu loď naveďte na kolizní kurz na támhletem křižník, máme tu záchrané modul" řekl jsem a alespoň jsem shromáždil meče toho sitha. Byly to trofeje...

Toriel zamířil k planetě, ale cestu mu zkřížila lehká fregata. "Keepuna!" zanadával a zvedl loď. V tu chvíli jste dostali zásah. "K čertu s tím! Promiň ségra, musím někde přistát rychle" řekl a změnil kurz. Naštěstí pro něj se do boje zapojil Eastern Wind, těžká křižník třídy Valor a po jeho boku zrekontrovaný Corellian Protector. "Republikový křižníku Eastern Wind, tady Alderaanská soukromá loď, potřebujeme nutně přistát... " řekl Toriel a nečekal na reakci. Namířil si to přímo k jejich hangáru. Minul obrovský roj stíhaček a tvrdě dopadl přímo do hangáru...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 7:04 pm

Dokázal jsi kulhat docela dobře, takže jsi se mohl dostat až k Archandělovi.
Pár sekcí jsme odvzdušnila cestou sem a zabránila tak někomu, aby nám lezl do řízení...
Ušklíbla se a vyťukala pár věcí do počítače.
A právě teď...míří zbytek osazenstva lodi na dlouhou a ne příliš zábavnou cestu vesmírem...
Zachechtá se docela pobaveně.
Loď se opět otřásla ale začala se otáčet čumákem k nejbližšímu křižníku.
Jo...a máte někoho, kdo vám chce asi něco moooc důležitýho říct...
Z vysílačky se ozval šum.
Vel-teli....haló....slyšíte mě? Jste tam? Žijete?


Tyria

Nestihla ani klít, ani velet, prostě nic...tohle bylo překvapení.
Toriel s nima mrskl do hangáru nejbližšího křežníku.
Torieli! Taťi! Jste v pořádku? Já...musíme na můstek...musíme se domluvit co se tady děje...musím jim pomoci...nějak...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 7:41 pm

Opřel jsem se zády o nějakou konzoly. "Jen tak tak... co vy? Jste tu někde poblíž? Dávejte na sebe bacha... sith je mrtvej, ale jeho lodě bohužel ne... " řekl jsem a zakašlal. Dva stimulanty nebyly zrovna nejlepší pro organismus. Ale co se dalo dělat...

Toriel se odpoutal a vyběhl ven, všichni jste byly v pořádku, maximálně trochu otřesení. Toriel se ujsitil, že jste v pořádku. "No, tomuhle říkám legrace... " dodal a otevřel dveře ven. Tam už stála skupina vojáků a mířila na vás zbraněmi. Zřejmě byli trochu naštvaní, že jste jim vpadli do hangáru.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 8:08 pm

Na Tatooinu to bylo docela drsné pane...pár křižníků, stíhačů...v bitvě nám zasáhli vysílač, takže jsme se nemohli spojit. Chaghvez je lehce raněný, ale nic s čím by si neporadil. Když Akh'ati opravoval vysílač, podařilo se mu napojit se na jejich vysílání. Zjistili jsme kam letí...zajímavé je, že nás nezasáhli... Odpověděl ti Fernandez, když se loď otřásla.
Snažíme se napojit na Republikové síly a říct jim o vás, jak to tam vypadá? Uniknete z lodi?


Tyria

Vyšla ven a zvedla ruku.
Jmenuji se Tyria Elenora T'iana D'Corellia Griffiths toho jména III. Žádám vás, aby jste složili zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 8:26 pm

"Dostaneme... jsou tu záchrané moduly, budu v pohodě. Hlavně dávejte bacha, nechci přijít o svojí novou loď." řekl jsem do vysílačky. "A ani o vás ne... ačkoliv asi budete muset na pár misí beze mě, beru si zdravotní dovolenou..." dodal jsem a ukončil spojení. "Jdeme do modulu... nastavíme kurz na nejbližší republikovou loď a s tímhle naboříme do jejich lode!" dodal jsem, sebral svoje suvenýry a začal se belhat k modulu...

Vojáci zbraně nesložily... právě neopak. Mířili dál, dokud nepřišel rozkaz z můstku aby vás doprovodili na můstek. Jejich kapitán složil zbraň a pokynul vám, ať jdete za ním. Dovedl vás až na můstek, kde stál nějaký admirál nebo kapitán nebo tak něco. "Vítejte na palubě, rád bych se Vám věnoval víc, ale bohužel jsme uprostřed boje... " otočil se na svoje důstojníky. "Zahajte palbu na cíl na souřadnici 28, 12, 122. Pošlete letky alfa a beta podpořit letky z Corellian protector." řekl a otočil se opět na vás. "Jste všichni v pořádku?"
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 8:35 pm

Rozumím pane...dejte na sebe bacha...Fernandez konec.
Když jsi se vydal z můstku k modulu, Archanděl se nezvedal.
Nepůjdu s tebou...nemůžu...mě čeká jiná cesta...
Otočí se a koukne ti do očí. Budu vás krýt a nastavím ty koordináty, nicméně s vámi nepůjdu...pro Republiku jsem mrtvá a tak to musí zůstat. Světelnou tonfu si zastrčila za opasek a začala připravovat loď na manévry.


Tyria

Bála se, že bude muset vojáky složit, ale naštěstí jim někdo dal povel složit zbraně.
Když je dovedli na můstek usmála se.
Chápu...jak bitva vypadá? Odkud se tady vzali?
Na jeho otázku jen kývla hlavou, mluvila za sebe.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 8:57 pm

"Jak myslíte... nevím sice kdo jste, ale snad to jednou zjistím. Díky za pomoc a mnoho zdaru. Myslím, že se ještě uvidíme..." řekl jsem a zalezl do modulu. Nastavil jsem koordináty na nejbližší republikovou loď a vypustil jsem modul. Byla to zvláštní žena... nechápal jsem kdo to je, ale hodlal jsem si to najít na počítači až budu mít přístup k nějakému.

Admirálokapitán se na tebe podíval.
"Nemám tušení odkud se vzali, ale máme obrovskou přesilu. Corellia je připravena na podobnou situaci. Nevím, čeho se snaží dosáhnout. Planetární štít by měl ustát všechny jejich pokusy o palbu, jeho ovládání je v rukou nejlepších lidí na planetě, situace z Alderaanu se nebude opakovat." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 10:47 pm

Usmála se na tebe. O tom nepochybuju...stačí se držet špíny, která zůstává po sithech...tam budu i já... Vyštřelil jsi modul k nejbližší Republikové lodi, jménem Easter Wind. Když jsi vykoukl z průzoru, uviděl jsi vlajkovou loď sithů, se stáčet, ke svým kolegům, kteří zahájili palbu, protože už nejspíš chápali. Současně s nimi zasypávali loď také Republikové loďe, ale štíty zatím většinu střel odrážely. Když jsi z venčí viděl 7 sithských křižníků, poznal jsi, že nejde o běžné modely. Tohle byly inovované loďě, silnější...obratnější. Křižník pálil po stíhačích sithů s čistil ti cestu, současně pálil i po lodích impéria. Začaly se na něm projevovat první poškození. Výbuchy.
Modul přistál v hangáru...když jsi vyšel ven byla tam skupinka ozbrojenců ale také lékařští droidi.


Tyria

Přikývla hlavou.
To je dobře...musíme být připraveni!
Otočila se k otci.
To je to o čem jsem mluvila!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyThu Sep 12, 2013 11:11 pm

Proletěl jsem záchraným modulem středem bitvy, naštěstí tyhle věci byly rychlé, odolné a malé takže jsem to celkem přežil. Dopadl jsem přímo do hangáru jedné z republikových lodí. Vykopl jsem dveře a vybelhal se ven. Radši jsem zvedl ruce nad hlavu, aby nikdo nedostal blbej nápad. "Kapitán Oren Dar'rala, republiková speciální jednotka 723" řekl jsem hned jak jsem vylezl. Stěží jsem se držel na nohou, poslední co jsem chtěl bylo bojovat s vojáky republiky.

Otec jen pokýval hlavou. Zřejmě pochopil, že jsi nepřeháněla. Admirál si všiml, že jedna z lodí míří na ty další. "Všechny baterie, palte, teď je naše chvíle!" zakřičel. Z Corellie začala konečně střílet planetární obrana. Víc jak 20 republikových křižníků a fregat začalo obkličovat sithské křižníky. Stíhačky se rozletěly do stran, aby neutrpěly ztráty palbou z tolika lodí. "Jak jsem říkal, není se čeho bát, odřízli jsme jim únikové cesty" řekl.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 9:13 am

Seržant

Přišel k tobě a sehnul se. Kapitáne! Vaše jednotka nám o vás řekla. Můžete chodit? Vezmeme vás na ošetřovnu. Přišli k tobě zdravotní roboti a pomohli ti na nohy. Pak tě pomalu odvedli na ošetřovnu, kde ti začali léčit tvá zranění.

Tyria

Se nechápavě dívala na tu jednu loď, která se obracela proti vlastním.
Co to znamená? Sithi bojující proti sithům? To není u prostřed bitvy zrovna obvyklé.

Dvě z lodí vypálily jakýsi zelený paprsek a ten když se spojil a zasáhl jeden z křižníků republiky, zničil jej na jediný výstřel. Další dva křižníky opakovaly onen scénář na jiné lodi...5 a 6 křižník toto nemohli, neboť 6 byl vážně poškozen a snažil se stáhnout z bitvy, ale planetární obrana mu nedávala moc šancí. 5 křižník opětoval palbu Velitelskému, který k němu směřoval špicí a pálil ze všech zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 10:08 am

Nechal jsem se odvést na ošetřovnu. Byl jsem celkem rád, že jsem konečně někde, kde můžu chvíli odpočívat. Za poslední dobu jsem si užil dobrodružství až moc. Chtěl jsem si jen chvíli odpočinout v bacta nádobě a bude klid...

Venku probíhala bitva dál. Jakmiel však křižníky impéria použili nějakou superzbraň a zničili tak hned 2 lodě tak se admirál naštval. "A dost! Planetární obrano? Použijte iontová děla!" zařval. Z planety po chvíli vyletěly 2 paprsky, které zásahly 2 křižníky co zrovna pálili a zcela jim uškvařili veškeré systémy. "Netuším co to znamená, ale z jednoho z nich se k nám před chvílí dostla jeden z našich, zřejmě vyřídil všechny na můstku a nastavil kolizní kurz..." řekl. Eastern Wind nemířil veškeré své baterie na poslední nepoškození křižníky a začal pálit. K němu se přidal a těžká frigata Corellian protector, křižník Star of Outer rims a stará frigata Yavin prime. Letka stíhaček ze zničeného křižníku Pride of Coruscant se sebevražedně vrhla do útoku, nesly i těžká torpéda, která mohla ohrozit i křižníky. V tu chvíli dorazili posily z Coruscantu vedené těžkým křižníkem Arrow.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 10:44 am

Oren byl uspán, ošetřen a vložen do bacta nádoby. Když spal, zdál se mu sen. Byl na Alderaanu...město bylo v plamenech...ty jsi stál někde uprostřed...před tebou stál Puppetus a nahlas se smál...štvalo tě to...chtěl jsi ho zabít ale když jsi kněmu běžel, stále se vzdaloval a smál se...bylo to ubíjející...pak natáhl ruku, oslepující vlna...probudil ses!

Na druhé straně nádoby stala mladá žena s dlouhými vlasy. Byla to docela kočka. Koukala na tebe a mlčela.


Tyria

Jeden z nich vybije můstek plný sithů? To je divné!
Odskočím si, omluvte mě.
Otočila a beze slov zmizela v útrobách lodi hledajíc onoho muže.

Planetární obrana zasáhla dva křižníky a vyřadila jim elektroniku, včetně šťítů. Na oba se sesypala palba ze všech křižníků. Nevydržely dlouho, než se rozletěly na kusy. Jejich světlo ozářilo okolní lodě a tlaková vlna smetla několik stíhačů. Ustupující křižník byl také zničen. Když to křižník s ním spárovaný uviděl, nabral plnou rychlost a zamířil mezi dvě republikové lodě. Chtěl se dostat co nejblíže k planetě a sázel na to, že planetární obrana nebude pálit mezi své. Jeho příkladu se ujaly i dva zbývající, i když jeden z nich už toho moc nezvládl. Velitelská loď se natočila velitelským můstkem směrem k planetě a hranou, jako nožem, vrazila do pláště křižníku. Ozvala se série výbuchů.Pane! Takhle se autopilot nechová! Řekl jeden z mužů na můstku.Loď leťí řízeně, aby působila co nejvíce škod.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 11:04 am

Divné sny nebyly uvnitř Bacty nic neobyklého. Zvlášť když jsem v sobě měl tolik chemie. Tím jsem se ani na chviličku nenechal vykolejit. Byl jsem hlavně rád, že jsem splnil misi a že jsem v pořádku. Tedy... nejspíš. Ale tyhle republikové ošetřovny dokázali dát člověka dohromady celkem rychle a kvalitně. Když jsem se konečně rozkoukal, tak jsem proti sobě uviděl nějakou ženu.
"Ehm... zdravím, co se děje?" zeptal jsem se...


Vrazit mezi 2 republikové lodě obecně nebyl dobrý nápad. Všechny boční baterie spustili palbu. Admirál se nechápavě díval, co to sithové provádí. "Kašlete na všechno, prostě z těch lodí nadělejte náhradní díly, nebudu nic riskovat!" vykřikl admirál. Palba z planety ustala ale díky tomu se do bitvy mohly opět zapojit stovky stíhaček...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 11:11 am

Tyria

Prohlédla si Orena a stále mlčela a pak ušla pár kroků.
Hrdina Alderaanu...Oren Dar'Rala...na Alderaanu jsem o vás slyšela...prý jste vlastnoručně zabil Sitha...
Zamračí se.
I když jste speciál, tak je dost...neobvyklé, aby se to někomu povedlo...ale někdy se zadaří.
Pak se zastavila před nádrží.
A teď sám zlikvidujete loď plnou sithů a navedete ji na jinou lod sithů...tolik mrtvých sithů v tak krátký úsek...to je příliš dobré skóre pro vojáka...takže...by mě zajímalo...jak jste toho dosáhl..
Dívala se na tebe upřeně.

Další z křižníků byl zničen, avšak jeho trosky zvádly celkem vážně poškodit dva křižníky. Další odolával a blížil se Corellian protectoru příliš blízko a poslední byl párán těžce poškozenou velitelskou lodí. Ta se pomalu otáčela směrem pryč z bitvy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 11:21 am

Zasmál jsem se. "No, popravdě mám trochu vyšší skóre. Ale pročpak vás to zajímá? Když jsme u toho tak kdo vlastně jste?" řekl jsem. Netušil jsem kdo to je, nejspíš zase někdo od SIS, ti se pořád zajímali o moje výsledky jako "příliš dobré". Byli s tím už otravní. Stejně na to nikdy nepřijdou a když ano, tak jim smažu vzpomínky na to, že na to přišli.

Mezitím venku bitva končila. Arrow a jeho doprovod byl zničující, z lodí obránců byly zničeny 2 a pár poškozeno. Planetární štít držel a sithové byly beznadějně obklíčeni. Ze všech stran na ně létaly nové střely a stovky stíhaček... Corellian protector nabral rychlost. Byl sice nově zrekontrovaný, ale byl už moc blízko na to, aby mohl uhnout. Ve velké rychlosti se jeho hlavice zabořila do imperiálního křižníku. Přecy jen lodě třídy Thranta byly skvěle uspůsobené na taranování lodí
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 11:37 am

Tyria

Zamračila se. Tyria Eleanora T'ianna D'Corellia z rodu Griffiths, toho jména třetí. A zajímá mě to jen z čirého principu...nevěřím, že by byl obyčejný voják schopný takovýchto věcí...
Vytáhla s šatů cigaretu a zapálila si.
Proti síle se nedá bojovat bez síly...nicméně...díky vašemu zásahu, přežil můj otec a mnoho dalších. Ráda bych se vám nějak...revanšovala.

Bitva byla prohraná...bez Darth Puppetuse lodě ztratily jednu velkou výhodu a to jeho schopnost manipulace. Teď když byl poražen, byl konec. Poslední loď sithů byla taranována Corellian Protectorem a spolu s dalšími střelami byla smetena z oblohy. Zůstávala už jen poškozená velitelská loď, ale ta jen stála ve vesmíru, neaktivní, vyplá...bez atmosféry.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyFri Sep 13, 2013 11:42 am

"No, taky nejsem žádný obyčejný voják. Jsme kapitán nejúspěšnější republikové speciální jednotky. Máme na konta přes 20 sithů a akolytů. Vlastně po dnešku to bude blíž ke třiceti. A divila byste se, jak se dá bojovat proti Síle i bez ní... nicméně jsem rád, že jsem zachránil vašeho otce. A pokud přesvědčíte moje nadřízené, že potřebuju dovolenou budeme si kvit..." dodal jsem...

Admirál mezitím poslal vojáky prozkoumat poslední loď, poškozené lodě se vlekly na opravdu, ostatní prohledávaly okolí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyTue Sep 17, 2013 5:28 pm

Tyria

Podívala se na něj s výrazem - bad guy heh?
Dovolená...to nebude problém...
Otočila se k odchodu...stále jí na něm něco nesedělo, ale teď to nemínila rozebírat.
Dveřmi se vydala zpět za svým otcem a bratrem.

Za kráskou vtrhlo do místnosti několik mužů. Fernandez, lehce zraněný Chaghvez, Akh'ati a další. všichni se usmívali a vrhli se k tobě.
Dost dobrý veliteli! Vy jste těm sithákům nakopal prdel!!!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyTue Sep 17, 2013 8:55 pm

"Díky, dovolená mi prospěje..." řekl jsem a počkal, až odejde. Chtěl jsem odpočívat, ale dovnitř naběhl můj tým. Byl jsem rád, že jsou v pořádku. "No, nemáte tušení jaký to bylo. Jsem ale rád, že jste všichni v pořádku. Doufám, že se konečně dozvím, co se Vám stalo. Jo a kromě toho budete nějakou dobu muset pracovat sami. Já si hodlám vzít zdravotní dovolenou." řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyTue Sep 17, 2013 9:08 pm

První si vzal slovo Fernandez. No...když jsme vás vysadili na Tatooinu, letěli jsme proskenovat ty měsíce. Ukázalo se, že nejsme jediní lovci v okolí! Pak ho přerušil Chaghvez. Normálně tam kotvily křižníky...6 jich bylo...teda to jste měl vidět kapitáne. Byli na nás připraveni, ale nemohli nás trefit...díky... Stín, který stal ve stínu v rohu u tvé postele promluvil. Skvělým pilotovacím schopnostem Fernandeze a tomu, že Akh'ati mačkl z lodi 120% výkon. Dokud nám neustřelili anténu! Akh'ati pokýval hlavou. Snažil jsem se to opravit, ale bylo to zničené a uprostřed bitvy...nakonec se mi jakž takž podařilo to vyladit a spojit se s vámi...když na nás útočili, věděli jsme že je to past i na vás! Pak se zase dostal ke slovu Fernandez.

Když se objevil ten poslední křižník, věděli jsme že tam jste! Chtěli jsme vám pomoct ale proti tolika křižníkům jsme neměli moc šancí...nevíme proč, ale ta loď střílela hůř, než tady Akh'ati po propařený noci...pak jsme vás sledovali sem!
Pak jen všichni přikývli na to cos řekl.
Myslím, že ji zasloužíte...tolik sithů zabito v tak krátkém čase...nedivil bych se, kdyby to byl nový rekord! Chlapi se zasmáli. PAk ještě chvíli poseděli a nakonec se postupně rozešli. zůstal jsi na pokoji sám.

Hlídky našly loď prázdnou, s atmosférou pouze na můstku. Byla silně poškozená a chyběli zde dva únikové moduly. Kam zmizel ten druhý, to nikdo neviděl. Na můstku byly stopy po boji, ale žáná těla.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyWed Sep 18, 2013 11:00 am

Zdálo se, že jsme měli tentokrát celkem štěstí. A jistě do toho taky měla co říkat ta ženská. Zřejmě byla daleko užitečnější, než jsem si myslel. "No jo chlapy, skvělá práce... ale nechci vás zdržovat. Určitě máte fůru práce, dám vám vědět hned, jak se dozvím co dál.." řekl jsem. Cítil jsem se mnohem líp, ale stále jsem si chtěl odpočinout. Ta kombinace všech chemikálií byla divná....

Tyria se mezitím dostala do kajuty, kde odpočíval Toriel a váš otec. Jakmile jsi vešla tak Toriel vyskočil z postele. "Tak copak? Co teď? Jak to všechno dopadlo? Povídej..." zeptal se. Zřejmě ho to všechno zajímalo. Vaši loď už opravovali, o to se váš otec postaral, přeci jen byl důležitou osobou...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty EmptyMon Sep 23, 2013 8:25 am

Odpočíval jsi....opět jsi usl. Měl jsi divné sny...byl tam Puppetus a a něco mlel...záblesk...stál jsi mezi ostatními...skloněný hlavou dolů a poslouchal jsi Puppetova slova...nerozuměl jsi jim. Záblesk....byl jsi postaven proti čtyřem mužům...měl jsi bojovat na život a na smrt...Puppetus dále mluvil - Záblesk...bojoval jsi s Fernandezem a Chaghvezem, kteří měli sithské hadry a meče a snažili se tě zabít...snažil ses je porazit, ale tvá obrana byla slabší a slabší...sekali ti nohy a ruce a chystali se ti zasadit smrtelnou ránu když tu jsi uslyšel hlas a vše se rozplynulo.
Fešáku.... Pak ses probudil, všude byla tma, asi ti zhasli, aby se ti lépe spalo. Nikde nebyl nikdo, ty jsi byl celkem zpocený.


Tyria

Se posadila.
Vypadá to, že Sithové počítali, že prolomí blokádu a zničí důležitá místa na Corelii...naštěstí jim to nevyšlo...kapitán Dar'rala na tom má markantní podíl...podařilo se mu zabít Sitha, který to celé vedl. Odmlčí se a zamyslí se. Stále ji poražení sitha vrtalo hlavou.
Teď leží na ošetřovně, pár jich schytal, ale bude dobrý...otče, kdybys mohl, přeje si za odměnu jen pár dní volna, věřím, že ti stačí zatahat za pár nitek...
Promnula si spánky...stále ji to vrtalo hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konec jedné cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Konec jedné cesty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Metellos - Začátek, či konec?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: