Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Metellos - Začátek, či konec?

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 12:31 pm

Tyria

Rozhlédla se kolem, aby zjistila, že tohle je imperiální loď.
A taky že všechny její věci, což byly nakradené meče a sexy svršky, byly pryč.
A hlavně cigarety.
Vzhledem k tomu, že se cítila líp se rozhodla, že kapačky už asi nebude potřebovat a tak si je pomalu začala dávat dolů.
Ve filmech to nikdy nic nedělalo, takže by nemělo ani tady.
Jakmile se odpojila od kapaček, vylezla z postele a vydala se ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 1:09 pm

Vyndala sis kapačky z ruky. Byli tam asi dlouho, protože to celkem bolelo, ale nic proti tomu, cos zažila nedávno. Konečně ses mohla pořádně protáhnout. Na nohou jsi byla ještě trochu najistá, zřejmě proto, že jsi nějakou dobu nestála na nohou, ale ten pocit velice rychle pominul. Došla jsi ke dveřím bez větších problémů. V tu chvíli se ale aktivoval robot, který stál poblíž.
"Vážně byste se ještě neměla hýbat..." ozval se najednou a přišel blíž
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 1:10 pm

Tyria

Otočila se k robotovi.
Potřebuju pohyb...jsem...ztuhlá...strašně...
V tu chvíli nedokázala poznat zdali je to medbot, nebo nějaký dohlížecí robot.
Kde to vlastně jsem?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 1:20 pm

Robot se na tebe podíval a začal tě skenovat.
"Jste na imperiální fregatě Revenge..." řekl droid a dokončil svůj sken
"Pozoruhodné... zdá se, že jste daleko zdravější, než byste měla být... podle mého softwaru byste měla být už dávno mrtvá..." řekl a zase se deaktivoval... zřejmě to znamenalo, že můžeš jít? Ale kdo mohl tušit, co se droidovi honilo v hlavě...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 1:27 pm

Tyria

Sakra, takže jsem na Imperiálním křižníku...ale...pochybuju, že by nás Drathas nechal žít...co se tu ksakru děje.
Pak se nevěřícně podívala na Droida.
Mrtvá? Eh...co... To už se ale droid deaktivoval.
Tohle je divné, radši bych měla prozkoumat zbytek lodi.
Otevřela dveře a pomalu vyšla ven.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 1:47 pm

Otevřela si dveře ven a vešla do koridoru. Koridor byl tmavý, světla nesvítila. Všimla sis, že jsou všude kolem známky boje. Zásahy od blasterů, stopy po světelných mečích... zdálo se ale, že většina lodi je tichá. Kromě hučení motorů jsi neslyšela nic zvláštního. Loď se řítila nadsvětelnou rychlostí vesmírem, ale netušila jsi kam. Tvoje smysly byly stále ještě rozhozené, takže jsi toho moc necítila...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 2:12 pm

Tyria

Viděla známky boje, tmavý koridor...že by...byla na Drathasově lodi?
Pomalu kráčela koridorem a snažila se být velmi opatrná. Její smysly byly stále rozhozené a tak vnímala dost opožděně.
Navíc neměla zbraň a tak jediná možnost obrany byla síla.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 2:41 pm

Pokračovala jsi dál koridorem. Známky boje tu byly celkem poznat. Loď ale nebyl tak velká, rozhodně to nebyl křižník. Během krátké doby jsi došla až ke dveřím můstku, které byly zavřené. Byly poškozené, zdálo se, že se je někdo pokoušel zavařit, ale nestihl to. Zevnitř jsi slyšela hlasy...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 5:40 pm

Tyria

V lodích se moc nevyznala a tak poznala prd.
Dostala se ale na můstek, kde byly poškozené dveře a za nimi hlasy.
Nebyla úplně blbá a tak tam jen tak nenaběhla. místo toho lehce nahlédla dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 6:08 pm

Oparně jsi nakoukla do místnosti... uviděla jsi asi 9 osob jak debatují u stolu. Zřejmě něco důležitého, prohlíželi si něco na hologramu. Mezi osobami jsi uviděla Alrica, Orena, tu twi'lečku co bojovala s Drathasem, ostatní jsi moc nepoznávala ale zřejmě to byli další z Alricových stoupenců. Před bitvou z Drahasem jich bylo dohromady 13... teď jich bylo 8 + Oren...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 6:12 pm

Tyria

Když viděla, že je uvnitř bezpečno, tak se odhodlala a vstoupila dovnitř.
Ještě stále byla trochu oblblá z dlouhého ležení.
Nicméně ani se nesnažila upoutat pozornost a rovnou promluvila.
Tak...jak jsem dopadli?
V bílém úboru musela vypadat celkem vtipně...i když...bez spodního prádla v místnosti plné chlapů asi i dost přitažlivě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 6:16 pm

Všichni se trochu vylekali, když jsi vešla dovniř. Alric se zvedl mezi prvními.
"Tyrio! Ty jsi už na nohou? Podle droida jsi měla zůstat mimo ještě minimálně několik dní. Jinak bysme nikdy nezačli bez tebe... " řekl a naznačil ostatním, aby přestali dělat co dělali.
"Jak se cítíš?" zeptal se starostlivě.
Jako druhý se na tebe podíval Oren. "Jsem moc rád, že jste v pořádku... dlouho to vypadalo, že to nezvládnete... měl jsem o vás starost..." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 6:23 pm

Tyria

Těžce vydechla a podívala se na Alrica.
Chápu..chápu...teť už vím proč mi ten droid tvrdil, že bych měla být dle všeho mrtvá.
Popošla blíže ke stolu.
Vážím si vaší starosti...Alricu i Orene...už jsem se cítila lépe, ale věřím, že už dokážu fungovat.
Posadila se do volného křesla, protože její nohy nebyly ještě připravené na takovou zátěž. To že byla v nemocničním jí zatím nějak vrásky nedělalo.
Nejsem si jistá co stojí za mým přežitím a brzkým zotavením, ale to teď není důležité. Co je důležité - dostali jsme Drathase? A...nyní se můžeme dostat k tomu co jste řešili..
Usmála se na všechny přítomné, i když by si celkem ráda zase lehla. Ale naležela se už dost.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 6:44 pm

Alric se usmál. "Ano, Drathase jsme dostali... jeho těli jsme zpopelnili spolu s těli všech, kdo zemřeli v bitvě... bohužel mezi nimi byli i 3 naši... a další 2 jsou vážně zranění... ale kromě Drathase padlo taky 11 jeho učedníků a akolytů a přes 120 imperiálních vojáků... kapitán trvdil, že padlo asi 22 jeho vojáků... jenomže pak to začalo trochu skřípad... tak jsme si vypůjčili jednu z Drathasových podpůrných lodí a zmizeli z Metellosu... nicméně, než se pustíme do toho důležitého, nechceš se najíst? Převléci do něčeho... pohodlnějšího?" řekl.
Oren jen kývnul. "Všichni počkáme... není kam spěchat... " dodal. Všichni pokývaly hlavami...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 8:39 pm

Tyria

Ah...dobrá tedy...
Zvedla se od stolu a opustila místnost.
Pak si vyzvedla své věci a převlékla se.
Její věci sice byly propocené a špinavé, ale teď nebyl čas se tím zabývat. Ani tou dírou na briše po meči.
Následně se odešla najíst a k překvapení mnoha spořádala několik porcí. Když byla hotova, tak se vydala opět do oné místnosti.
Nyní už měla pevný postoj a výraz hodný mystryně jedi.
Pak vešla do místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 8:51 pm

Věci nebyly tak jak se zdály. Tvoje věci byly ve skutečnosti vyprané a čisté. Dokonce zašité. Všechny tvé předměty byly pohromadě v jedné místnosti, kam tě Alric zavedl.
"Tak nějak jsme si mysleli, že za to co jsi dokázala bys měla mít alespoň něco čístého na sebe... bohužel jsem se všichni báli, že to nepřežiješ... byla jsi v hrozném stavu. Možná tě to překvapí, ale byla jsi mimo téměř týden..." řekl Alric.
"Prvních pár dní jsme tě léčili na planetě... nechtěli jsme s tebou moc hýbat... ty komanda nám trochu pomohli s nejnutnějším... ale pak přišel rozkaz nás zatknout, tak jsme se zdejchali na týhle kocábce..."
dodal na vysvětlení
Když ses vrátili, tak tam všichni již čekali.
Oren se ujal slova. "Po tom, co jsme se zbavili Drathasova těla tak jsme prohledali zbytky lodě... našli jsme mnoho informací, včetně umíštění jeho základen... našli jsme 3... a chceme je zničit, než se zpráva o Drathasově pádu dostane ven a jeho soupeři se pokusí získat jeho základny..." řekl a promítl na holografickém přehrávači umíštění všech 3 základen.
Slova se ujal ten sith, co byl s Alricem "Jo, zatočíme s jeho odkazem tak, že si na něj nikdo ani nevzpomene... " dodal
Alric pokračoval. "Schodli jsme se na tom tady s mistrem Dar'rala... ale teď, když jsi vzhůru, tak bych chtěl slyšet tvůj názor..." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 9:01 pm

Tyria

Ukázalo se, že jí oblečení dali dokupy, což bylo velmi příjemné obléct se do čistého.
Sesbírala pár svých věcí, zatímco mluvila s Alricem.
Týden? Až týden? Řekla Tyria nevěřícně. Ještě nikdy nebyla po boji tak dlouho mimo.
Myslím, že jsem napoprvé neutáhla nával toho...něčeho co jsem aktivovala...a hněvu..a zranění.
Řekla přemýšlejíc cestou zpět.
Ah..tak..rozkaz k zatčení říkáš? To je pro Republiku typické. Snad nezjistili kdo jsem...
Nerada by své rodině přidělávala problémy.
Když se pak vrátili do místnosti a ona si vyslechla vše, zapřemýšlela.
Hmm...myslím si, že zaútočit ihned je dobrý nápad. Nepřítel nesmí mít čas se připravit...a se zničením těchto základen budeme zase o něco blíže k oslabení Temné Strany síly.
Zvedla se a prošla se po místnosti.
Za jak dlouho tam dorazíme?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySat Feb 08, 2014 9:26 pm

"No... jsou 3... chcem zničit všechny 3 najednou... zrovna jsme chtěli řešit kdo na kterou z nich vyrazí... " řekl Alric a vyvolal podrobnější informace o základnách
"První z nich se nachází na planetě jménem Byss... o ní nemám žádné informace, asi je na ní něco speciálního... ta druhá je na toxické planetě jménem Vjun... údajně by se tam měli skrývat nějaké zbraně... a ta poslední... je ukrytá v sithském prostoru... " řekl Alric...
"Do toho sithskýho prostoru půjdu já" řekl Oren. "A vezmu s sebou tady našeho sithského přítele... bude to tak nejlepší, nebudeme tolik nápadní jako vy ostatní, bez urážky..." dodal...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySun Feb 09, 2014 5:00 pm

Tyria

Vypadala zamyšleně. Chvíli trvalo, než promluvila.
Dělení se na tři skupiny je značně riskantní oslabování naší společné síly, ale je nutno uznat, že při jednorázovém útoku na všechny tři místa najednou zvýšíme svůj moment překvapení, což nám pomůže.
Zahleděla se na Orena a sitha, kteří se přihlásili na misi do Sithského území.
Také je pravda, že menší skupinka je hůře odhalitelná...za sebe...musím říct, že pro mě není důležité kam půjdu...nicméně myslím, že Alric a já bychom měli jít spolu, když je mezi námi určité pouto...
Koukla na Alrica s výrazem, že to myslí naprosto vážně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptySun Feb 09, 2014 5:34 pm

Alric se usmál.
"Dobrá tedy... Já a Tyria poletíme na tu planetu s tajemstvím... frontální útok by neměl cenu... vezmem si raketoplán, proklouznem tam, zjistíme o co tam jde... a poradíme si... vy ostatní vyrazíte na planetu se zbraněmi... ta bude těžce střežená... jistě si poradíte, někdo ale musí zůstat na lodi starat se o raněné... " řekl Alric.
Ostatní jen pokývaly hlavami.
"Dobrá... za 4 hodiny dorazíme k místu, kde se rozdělíme... máme jen 2 raketoplány, takže jeden si vezmu já a druhý mistr Oren, vy budete mít k dispozici loď... všichni ví, co mají dělat, takže... vzhůru..." řekl Alric a tlesknul. Ostatní se vydali připravovat se... brzy jsi zůstal na můstku jen ty, Alric a Oren
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptyTue Feb 11, 2014 9:40 am

Tyria

Když se všichni rozešli a zůstali jen ti dva, zvedla se a přešla k nim.
Nejdříve se otočila na Orena.
Takže jste to byl celou dobu vy, kdo mi tajně pomáhal...netušila jsem, že jste tak silný. Navíc...Drathas vás znal...chápu tedy dobře, že jste byl Sith?
V jejím hlase nebyla výčitka, jen prostá zvědavost.
K Alricovi se chtěla dostat pak a poděkovat mu za záchranu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptyWed Feb 12, 2014 8:13 pm

Oren se jen zasmál.
"No jo, snažil jsem se... víte... já a Drathas jsme společně studovali na akademii sithů na Korribanu. Byli jsme známí díky tomu, že jsme oba měli dar pozměňovat mysl ostatních. Já je přesvědčoval a on zase mátl. Společně jsme mohli ovládnout galaxii, ale ... zvolil jsem si jinou cestu" řekl a zamyslel se.
"Nicméně sithů je hodně, pořád se můžu za sitha vydávat, když je to potřeba, většina co mě znala si myslí, že Lord Marius zemřel... nikdo nepředpokládá, že objevil pravdou podstatu Síly..." dodal
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptyTue Feb 18, 2014 8:27 pm

Tyria

ano všimla jsem si...
Řekla zamyšleně a pak poklepala Orenovi na rameno.
Hlavně, že někdo se dokázal odvrátit...
Pak se otočila na Alrica.
A tobě děkuji, že jsi mě zachránil....Alricu...kdyby ses před něj nevrhl, byla bych už mrtvá...
Povzdechla si.
Asi bych se měla jít chystat co?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptyWed Feb 19, 2014 9:33 pm

Oren se na tebe najednou podíval trochu vážněji.
"Jednu věc bych vám ale měl říct... když jste bojovala, cítil jsem vás neobvyklou temnotu. Dokážu pochopit, že je tohle těžká doba... ale pokud v sobě temnotu neovládne, ovládne ona vás... vím o čem mluvím..." řekl, ale dál to nerozváděl... místo toho se otočil a odešel...
Alric se usmál. "Já bych měl děkovat tobě... bez tebe by jsme to nikdy nezvládli... Drathas je mrtvý! My zničíme všechny jeho spojence a jeho hrozba zmizí navěky... " řekl.
"Je tu ale jedna věc, která by mě zajímala... až tohle dokončíme co potom? Ty máš svůj život... a my? Jsme banda podivínů..." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 EmptyWed Feb 19, 2014 11:05 pm

Tyria

Přikývla na Orenova slova.
Já vím....já bohužel vím...jediné co nevím...je jak ovládnout tu temnotu...
Ve tváři jí bylo vidět trápení...myslela, že se temnoty zbavila, ale ono se jí nedalo zbavit. Dalo se jí pouze přemoci a to ona těžce nezvládala.
Neříkal Alricu...zvládli by jste to...je třeba jen věřit...já taky nejsem všemocná...nebýt vás...
Na jeho slova se zamračila.
Zažili jste si své...prošli jste si temnotou, ale rozhodli jste se s ní bojovat. Možná to vyzní idealisticky, ale chceme li bojovat s temnotou...musíme znát temnotu...a kdo jiný nežli vy nám může pomoci?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metellos - Začátek, či konec?   Metellos - Začátek, či konec? - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Metellos - Začátek, či konec?
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Konec jedné cesty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: