Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Běžná rutina

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyTue Apr 23, 2013 10:24 am

Došel jsem do kantýny, ale zdálo se, že je tu velice klidno. Inu, kantýny v centru republiky takové bývaly. "Dobrý den, jsem ve službě, ale snad bych si mohl dát nějaký čaj... pokud možno něco uklidňujícího..." řekl jsem a posadil se. Chtěl jsem si nejdřív obědnat, než začnu vyzvídat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyTue Apr 23, 2013 10:29 am

Číšnice

Hned to bude. přívětivě se usmála a odešla ti připravit tvůj čaj. Jo..kde byly ty staré dobré kantýny, kde neuběhl den, aniž by někoho zastřelili, inu Vnější Prstence byli iné kafe. Dívka se za chvíli vrátila a donesla ti tvůj čaj. Tak...tady to bude...přejete si ještě něco? Máme tu vynikající oříšky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyTue Apr 23, 2013 10:33 am

Byl tu celkem klid. Pamatoval jsem si kantýny, kde jsem musel vytáhnout blaster abych zachránil majet a život, tady byl klid. Dostal jsem svůj čas poměrně brzy, hezky voněl. "Ne, děkuji, tohle mi bohatě stačí..." řekl jsem a napil se trochu horkého čaje. "Ale povězte... prý se tu teď dějou nějaké nepokoje... to mě trápí, Alderaan byl přeci vždy oazou klidu v hektické republice... nevíte o tom něco?" nasadil jsem přátelský ton. Nebylo potřeba se zatím uchylovat k... vyšším formám získávání informací...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyTue Apr 23, 2013 10:40 am

Číšnice

Koukla na tebe. Takže jste tu kvůli tomu co? Začne utírat sklenici, v tuto hodinu tu moc zákazníků neměl takže měla čas si s tebou povídat. Pravdou je, že o tom nikdo moc neví. Co se tu nedávno odehrál případ s narušováním stavby, tak to byl prý normální dělník, žádný separatista, nespokojený nebo tak. Plus ty nepokoje...taky nikdo neví proč ale spousta lidí najednou podporuje Thalase Organa. Je z vedlejší větve a doposud neměl nějaké větší ambice, ale co vyměnil poradce dožaduje se větších pravomocí a problém je v tom, že když mu někdo řekne ne, objeví se v ulicích lidé a stvávkujou. Dokonce i pár mých štamgastů, o kterých vím, že jsou spokojení s tím jak to tu je, začalo Thalse podporovat.

Z vysílačky se ozvalo. Jsem na stavbě, ale vše tu vypadá v pořádku, pane. Je tu klid. Zkusím se tu porozhlédnout. Fernandez konec!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyTue Apr 23, 2013 10:50 am

Opět jsem se napil čaje... "Ten čaj je velice dobrý... " řekl jsem, jako kdybych snad ani neslyšel, o čem žena mluvila. Napil jsem se ještě jednou a teprve potom se věnoval dál rozhovoru. "Jistě... to je velice znepokojivé, mohla byste mi poradit, kde bych mohl najít, někoho z těch... nespokojenců? Nebojte se... nechci nikomu ublížit, chci si s ním jen promluvit." řekl jsem a pak zareagoval na vysílačku. "V pořádku, pokračujte..." dodal jsem. Znepokojovalo mě, že se nespokojenost šíří i mezi lidi, kterým je obvykle vše jedno...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyTue Apr 23, 2013 12:25 pm

Číšnice

Oh..děkuji..to je má vlastní receptura...můžu vám prodat směs, jestli budete chtít. Usmála se přívětivě. No...teď přes den budou asi všichni v práci, což nevím kde je, až tak se svých štamgastů nevyptávám. Ale myslím, že jeden má krámek s droidy na hlavní ulici... Řekne po krátkém zamyšlení. Já vám věřím...oni vážně nejsou zlí, jen poslední dobou jsou nějak nespokojení...

Pane?! Tady Chaghvez. Vyptával jsem se zdejších občanů a většina neví proč věří tomu chlápkovi. Prostě říkají, že ví, že je ochrání...žádné pádné argumenty...konec!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyTue Apr 23, 2013 5:00 pm

Celkem mile jsem se usmál. "No, vzal bych si s sebou klidně balení, dobrého čaje není nikdy dost..." řekl jsem a podal jí hrst chipů, víc než jen za čaj. Jako speciální jednotky jsme platili vždy hotově, nikdy ne elektronicky. "Velice Vám děkuju za informace a skvělý čaj... snad se všechny problémy brzy vyřeší" řekl jsem, počkal si na směs a opustil kantýnu směrem k tomu obchodu s droidy...

"Rozumím, pátrejte dál... konec" odpověděl jsem lakonicky Chaghvezovi
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 7:10 am

Číšnice

Se usmála. Dobře, hned vám jej přinesu. Zašla někam dozadu a za pár minut se vrátila s pořádným pytlíčkem čaje, takovým který mohl vystačit tak na pořádnou čajovou párty o pár stovkách lidí. Tady to máte, ať vám chutná. Shrábla čipy a strčila je do kasy. Hlavní ulici najdete snadno...jak vyjdete tak se dejte doleva, na třetí křižovatce vpravo a pak jen rovně a to už nemůžete minout. Dodala ještě s úsměvem, mávla ti na pozdrav a šla obsluhovat dalšího hosta.

Ty jsi se vydal ven. Chaghvez ti jen vysílačkou přitakal a pak už se neozval. Cesta, kterou ti číšnice popsala tě nakonec opravdu zavedla na obří hlavní ulici. Spíše by se dalo uvažovat o velmi dlouhém hlavním náměstí, nicmáně zde byl přehršel různých obchodů, což tvé hledání nijak nezjednodušovalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 7:33 am

Vzal jsem si obstojné balení čaje a uložil ho do vaku. Pak jsem si nasadil helmu, rozloučil se a odešel. Najít hlavní ulici nebyl problém, ale zdála se být poněkud... větší. Ale jako speciál jsem měl tu výhodu, že jsem byl neustále "online" takže nebyl takový problém si díky obrovce v helmě najít všechny potřebné informace o obchodech na hlavní ulici, takže jsem šel celkem na jistotu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 7:40 am

Ani zrádnost osudu na tebe neměla a to se osud tak těšil, že budeš hledat. Very Happy
Obchod jsi našel skoro hned díky svému připojení. Když si vešel dovnitř tak tě uvítal prodavač. Dobrý den! Mohu vám snad něco nabídnout?! Mám tady nejlepší droidy v celém Alderu! Astrodroidi, Diplomatičtí droidi, Kuchařští droidi...nebo...speciál...jeden bojový droid! Navede tě do svého krámku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:29 am

Nechal jsem se zavést do obchodu a podíval jsem se na vystavené zboží, ale samozřejěm jsem neměl moc náladu nakupovat. V krámku nikdo nebyl, kromě nás 2, což mi vyhovovalo. "Popravdě, bych radši chtěl vědět, copak se tu teď děje... a proč podporujete toho chlápka, co chce převzít moc..." ozval se můj hlas skrze helmu. Doufal jsem že bude mluvit. Některé rasy reagovaly na moje přesvědčení tak, že už se nikdy nevrátili do původního stavu....
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:45 am

Prodavač

Koukne na tebe a zamračí se. Takže nakupovat nebudete co?! Thalase Organa podopruji, protože jen on nám může pomoct! On nás ochrání před impériem! Vím to!! Z jeho hlasu bylo patrné že to myslí...opravdu vážně, že tomu opravdu věří. Teď bych ale ocenil, kdybyste opustil můj obchod, zavíráme!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:49 am

Skrze helmu jsem na něj upřel oči, lehce jsem máchnul rukou. "Vy mi ale chcete říct vše, co víte..." řekl jsem. Tahle jednoduchá forma by na něj snad mohla stačit. Ty složitější formy byli náročnější a vytvářely echo, které pozorné ucho mohlo slyšet. Nicméně jsem se zatím nehodlal nechat vyhnat z obchodu. Buď byl fanatik, nebo ho něco ovlivňovalo na úrovni, kterou sám nechápal...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:56 am

Prodavač

Asi vám chcu říct vše... Zadívá se přiblble. Tím jak jsi se mu dostal do hlavy jsi taky něco objevil. Nebyl jsi nejspíš první, kdo ho takhle oblboval. Thalas Organa zná lidi...má kontakty...a ti lidé chtějí, aby se Thalas dostal do vedení...když se tak stane, tak nás Impérium nechá na pokoji...budeme...


Kapitáne...tady Fernandez. Jsem stále na stavbě toho kanónu...a...máme štěstí...podařilo se mi chytnout jednoho chlapa při činu...když chtěl pokazit stavbu! Držím ho tu, ale vurt se mu chce zdrhat a nic mi nemíní říct. Chaghvez už sem jde! Jen jsme myslel, že to budete chtít vědět, Fernandez Konec!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 10:19 am

Zdálo se, že nejsem první, kdo toho slabomyslného idiota ... zmátl. Netušil jsem, zda to dělal někdo silný, či nikoliv, protože takového slabocha dokázal zmanipulovat i padawan. Náš dialog ale prerušila vysílačka.

"Chápu, spojte se s ostatními v hradu a zatím ho hlídejte, situace se ale změnila, vyhlašuju 2. stupeň nebezpečí, zdá se, že tu operují imperiálové, dost možná i sithové, opakuji, přecházíme na 2. stupeň..." řekl jsem do vysílačky, prerušil spojení a podíval se na obchodníka.

Opět jsem mávnul rukou, tentokrát ve větší výšce. "Zrovna jsi chtěl říct, co se ti přihodilo... " řekl jsem. Teď jsme mohl zjistit s kým mám tu čest...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 10:24 am

Z vysílačky se chvíli nic neozývalo, pak ale přišla odpověď. Ano pane! Provedu pane!

Prodavač

Thalas nám nabídl svou pomoc...řekl, že nás nechá promluvit se svým novým rádcem a ten nám pomůže... Prodavač se pak najednou otočil, sebral ze stolu šroubovák a zarazil si jej do hlavy. Pak se jen svezl na zem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 11:01 am

Přeci jen ten týpek co tohle udělal není kompletní žabař, celkem slušná pojistka, ale přišla pozdě. Poskytl jsem týpkovi první pomoc a pak přivolal lékaře, ale dál jsem se o něj nestaral. Vyšel jsem ven z obchodu a aktivoval vysílačku. "Za 30 minut se všichni sejdeme opět v hradu, mezitím mi zařiďte schůzku z někým z Organů, čím výš, tím líp... mám tu nepříjemné zprávy..." řekl jsem všem členům týmu a vydal se zpět k tranportu, který tam snad čekal. Při nejhorším si najmu taxík na cestu zpět...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 12:37 pm

Pokusil ses muži pomoct jak nejlépe to šlo, pak už se o něj postarali lékaři.

Ano pane! Ozvalo se postupně od Fernandeze i Chaghveze a také od chlapů co zůstali v hradu.

Ty jsi se vydal k místu, kde měl být transport. Ten tam naštěstí byl, spolu s Fernandezem, Chaghvezem i nějakým chlápkem v poutech.

Šéfe...to je on...snažil se přetížit energetické vedení...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 12:45 pm

Došel jsem k tranportéru, kde už čekali moji muži. I s vězněm. Problém byl, že před nimi jsem zrovna mávat rukou nemohl. "Vemte ho s sebou, vyslechnem ho až zpátky na hradě... " řekl jsem a nastoupil do transportéru. Tohle si žádalo akci a já jsem měl plán... ale musel jsem si promluvit s Organy, nebylo by moudré jednat bez jejich vědomí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 1:41 pm

Fernandez

Ano pane! Dostrká chlapa do transportu a připoutá ho k sedadlu, aby němohl dělat nějaké hlouposti. Pak se posadí naproti němu a připraví si pušku.

Chaghvez

Zatímco se transport zvedl do vzduchu a vydal se k hradu, tak přišel k tobě. Co jste v té kantýně zjsitil, jestli se můžu zeptat pane?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:21 pm

Rozletěli jsem se směrem k hradu. "No... zdá se, že jsou pod vlivem nějakého ovlinění myslí, nejspíše za to může nějaký sith, či temný jedi, ten chlápek říkal že je to rádce toho ... politika..." řekl jsem. "Takže je dost možné, že sundáme sithského lorda pánové... kam se na to hrabou imperiální křižníky co?" řekl jsem jim. Ostatně nebezpečné mise byly to, co jsem dělali nejlépe...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:28 pm

Fernandez

Takže proto ty nepokoje, proto ty sabotáže! Nějaký Sith se to tu snažil nahlodat zevnitř! Zamračí se. Jestli je to tak...tak rozstřílím osobně tu jeho temnou prdel na sračky! Pohladí Fernandéz svou oblíbenou pušku.

Chaghvez

A co když už tu křižníky jsou? Co když se jen někde skrývají...pokud se Sith dostal na planetu...mohl použít vliv k jejich zamaskování... Zamračí se. Pokud je to co říkáte pravda...měl by mít slušný vliv.

Transport přistál v hangáru. Venku stáli opět ti dva a zbytek tvého týmu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:36 pm

Pokrčil jsem rameny. "No... možné to je... až doletíme na hrad promluvím s Organy a varuju je... nicméně to není nic jistého, zatím se jedná jen o spekulaci, byť solidně podloženou. Pokud to ale opravdu je Sith tak už mám v hlavě plán, jak ho dostat..." řekl jsem. Pak už jen zbývalo čekat, až konečně doletíme zpět k hradu. Měli jsem vězně, měli jsme informace...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:41 pm

Lutius

Vítejte zpět, slyšel jsem, že vaše mise zaznamenala úspěchy. Musím uznat, že jsem překvapen jak rychle jste to zvládli. Koukne na vezně a pak na velitele ochranky. Nejspíš bude třeba připravit celu...kdybyste byl tak laskav... Šéf ochranky se zamračí, ale beze slov odejde. Lutius pak pokračoval. Zněl jste velmi...naléhavě a tak jsem udělal vše, co je vy mých silách, abych vám sjednal schůzku s Organy. Pokud mě budete následovat... Pokynul ti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 EmptyWed Apr 24, 2013 9:45 pm

Kývnul jsem a následovla toho chlápka. "Objevil jsem znepokojivé informace, které by mohli vážně ohrozit bezpečnost celé planety, potencionálně i republiky... " řekl jsem a vlastně ani moc nepřeháněl. Pokud byse Sithský peon mohl stát vládcem Alderaanu získali by sithové základnu v centru republiky. Nicméně to mohl být jen samostatný sith, či temný jedi toužící po moci... tak jako tak to bylo nebezpečné. A hlavně jsem se při této misi mohl snadno prozradit, pokud nebudu opatrný...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Běžná rutina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Běžná rutina
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: