Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Běžná rutina

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 7:38 pm

Ano Pane! Ozve se jednohlasně, zatímco jsi pelášil ven z komplexu. Netrvalo ti dlouho a pár vojáků ti sehnalo malou stíhačku, schopnou opustit orbitu.

Z vysílačky se ozvalo. Pane! Máme asi 20 minut, než New Hope dosáhne kritického bodu. Stráž začala s vyklízením města, ale nemají šanci to stihnout včas...já se stále pokouším spojit se s New Hope, ale nikdo neodpovídá...vypadá to, že restart poškodil senzory a nejsme schopni oěřit známky života...Konec!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 8:18 pm

"Fajn, kdyby bylo nejhůř, tak jí v kritickém momentu sestřelte... rozstřílejte jí na kusy... lepší obětovat posádku jedné lodě, než tisíce lidí ve městě.... ale snad k tomu nedojde..." řekl jsem, nasednul do stíhačky a na vlastní pěst jsem se vydal do té lodi. Odstartoval jsem sem a vydal se přímo k lodi s nadějí, že budou hangáry otevřeny, pokud ne, hodlal jsem se dovnitř prostřílet...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 8:37 pm

Ano pane!Ozvalo se z rádia.
Stíhačka se odlepila od země a vznesla se k nebi. Co nejrychleji jsi zamířil k orbitě...netrvalo to dlouho...když jsi dorazil, spatřil jsi obraz pravé zkázy. Sithské křižníky se zničené vznášely na orbitě, všude okolo byly trosky zničených lodí, především Republikových. Uprostřed toho všeho se téměř nehybně vznášela New Hope. Strana namířená k planetě byla plná děr a poškozených úseků od planetární obrany. Loď byla potemnělá a pomalu, téměř neznatelně mířila k planetě. Hangáry byly otevřené.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 8:40 pm

Byla to zkáza. Blbé 2 křižníky... normálně by stačily 3-4 lodě, aby si s tím poradily, ale takhle? Když se vlastní obrana otočila proti nám? Byla to katastrofa. Nebyl ale čas litovat, New Hope byla sice slušně pocuchaná, ale držela pohromadě, minimálně části lodí museli být zachovalé, naštěstí moje zbroj a helma mohly fungovat dočasně i ve vákuu, takže tam by snad problém být neměl. Namířil jsem si to do hangáru, nebyl čas nazbyt. Přistál jsem a fofrem vystoupil, bouchačku jsem si vzal do ruky a vydal se přímo směrem na můstek... cestou jsem hledal přeživší, stopy bitvy, či cokoliv, co by mi napovědělo, co se děje... při nejhorším jsem mohl aktivovat sebedestrukci a tím zachránit životy tam dole...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 8:45 pm

Vyskočil jsi v hangáru, kde bylo vzduchoprázdno. Cestou jsi musel projít skrz přetlakovou komoru, což ti ukázalo, že na lodi se drží jakáž takáž atmosféra. Když jsi vešel do prostor lodi, uviděl jsi mnoho mrtvých, ale poznal jsi, že šlo o oběti poškození lodi. V polovině cesty na můstek jsi však narazil na přepadovou kapsli, nepochybně z jednoho ze sithských křižníků. Kdo ví, kolik jich zde mohlo být. Kolem kapsle byly známky boje, rány, které však měli vojáci nebyly způsobeny blasterem...to jsi poznal...jen jediná věc ve vesmíru zanechávala takové rány...světelný meč.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 9:16 pm

Zamračil jsem se. Zdálo se, že zmizení posádky bylo celkem snadno vysvětlitelné... sevřel jsem svůj blaster a vydal se rychleji na můstek. Pokud tu nějaký sith zůstal, byl beztak nejspíše tam. Tohle šílenství muselo skončit... rychle!
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 9:25 pm

Utíkal jsi koridorem kolem mnoha členů posádky. Většinou byli mrtví a pokud někdo z nich žil, nešlo to poznat. Pak jsi dorazil na můstek. Bez větších problémů. Ten nesl mnohé stopy boje. Kapitán ležel mrtvý přes jednu z konzolí...avšak! Pod jeho nohama leželi dva sithi...nebyli to lordi, ale rozhodně byli dost silní aby si poradili s obyčejnými vojáky. Oba leželi na zemi mrtví, podle zranění je někdo dosti nečestnými způsoby odzbrojil a poté jim vpálil ránu z blasteru do zátylku. Nevypadalo to, že by byl někdo z posádky schopen tohodle...najednou jsi uslyšel bolestné vzdychání zpoza jednoho panelu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 9:32 pm

Tohle nebyla bitva, byl to masakr. Nikdo z posádky neměl šanci... zdálo se, že ani nikdo z gardy nebyl na palubě... nicméně sithy přece jenom někdo zabil. V tom jsem uslyšel nějaké zvuky. Zvedl jsem svojí zbraň a velice obezřetně jsem se vydal zkontrolovat, co to bylo. Oči jsem měl na stopkách a nebyl to zdaleka jediný smysl, který pracoval na 100%, mohla to dost dobře být past...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 9:37 pm

Za pultem jsi zahlédl někoho raněného...po bližším prozkoumání to byl první důstojník New Hope. Naštěstí nebyl raněn vážně...jen škrábnutí a zlomená noha. Podle toho jak byl nasoukán za panelem byl nejspíš hozen silou a skryt, což mu nejspíš zachránilo život. Když tě zahlédl, upřel na tebe oči, natáhl ruku a tiše vyhekl. Pomoc! Oni...napadli nás...pak...nás napadli i z planety...a nakonec se tu objevili sithi...bylo to strašné...pobili všechny...kapitána nakonec...ale pak...tu někdo přišel...ozvalo se pár ran a pak bylo ticho...prosím vás...pomozte...zachraňte nás... Vypadal, že je krapet v šoku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 10:04 pm

Natáhl jsem k němu ruku a soutředil energii. Doufal jsem, že bych mu snad mohl pomoci a zachránit ho, byl to přece jenom důstojník republiky. "Kam šel ten někdo? Přežil někdo, kromě vás? Udělám co bude v mých silách, abych vám pomohl...." řekl jsem. Potřeboval jsem víc informací, než kolik jsem teď měl. A času nebylo nezbyt...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 10:17 pm

McKay

První důstojník New Hope, Ernst McKay...kde je ten někdo nevím...poté co přišel, zase odešel...
Energie během chvíle zahojila ránu a muž se s tvou pomocí postavil na nohy. Když viděl zkázu můstku v pravém světle, posmutnil a když uviděl tělo kapitána, které nebylo jen mrtvé ale bylo také zhanobené různými způsoby, neudržel slzy. Kapitáne! S tvou pomocí dal jeho tělo stranou a pak se postavil ke konzoli.
Bitva byla litá, ale co si pamatuju tak New Hope vyhrávala...Počkejte chvíli...projedu systémy...
Netrvá to dlouho, než McKay projede systémy.
Mnoho systémů je poškozených, zbraně, štíty...podpora života se drží na nouzových zdrojích...cože?! Nerad to říkám, ale klesáme z orbity a bez motorů se nedokážeme udržet....dobrou zprávou je, že systémy nejsou zničené...spíše je někdo vypnul...bude třeba nahodit reaktor a pak bychom měli být schopni spustit většinu ostatních systémů...a ano...ptal jste se...na ostatní...známky života...na lodi jich je....264...včetně nás dvou...jsou různě roztroušené...největší koncentrace....je kolem strojovny...zde je několik známek života...pohybujících se...a další tam směřují...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 10:20 pm

Podal jsem důstojníkovi svůj blaster. "Fajn, tohle si nechte... je to skvělá zbraň, mnohem lepší, než cokoliv so máte na lodi... kdyby něco, použijte jí... já se vydám do strojovny vyřešit ten reaktor... ale... kdyby jsme neuspěli, tak musíme aktivovat autodestrukci, jinak tahle loď spadne do města a budou tisíce mrtvých..." řekl jsem a vyrazil rychle do strojovny...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 10:29 pm

McKay

Přikývl hlavou.
Udělám cokoli bude v mých silách, abych zachránil svou posádku a loď ale s radostí nás obětuji, abych se vyhnul civilním ztrátám... Vpadal jako čestný muž, který drží své slovo.

Ty jsi poté vyrazil do strojovny. McKay za tebou ručně přivřel bezpečnostní dveře na můstek. Jak jsi postupoval, zaslechl jsi palbu...byly to blastery...nepochybně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 10:30 pm

Vysunul jsem vibročepel z rukavice a rozběhl se rychle na místo, odkud vycházela střelba. Pokud se na lodi bojovalo, hodlal jsem bitvu rychle ukončit, nahodit generátor a zachránit ideálně loď i posádku. Všichni vojáci republiky sice byli připraveni položit život pro Republiku, ale nikdy to nebyla zrovna první volba... pokud jsem je mohl zachránit, tak jsem to chtěl udělat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 10:34 pm

Vběhl jsi na konec dlouhé chodby. U stropu se vznášel obláček kouře z blaserů a asi vprostřed chodby se bojovalo. Viděl jsi černá záda imperiálů, bylo jich asi osm, šest s puškami a dva s vybrokopími, kteří drtili poslední zbytky obrany Republikových vojáků, držících křižovatku na konci chodby. Tebe si zatím nikdo nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 11:06 pm

Rozeběhl jsem se dopředu. Zarazil jsem vibročepel jednomu imperiálovi do zad, druhou rukou jsem sebral jeho zbraň a odstřelil toho vedle něj. Toho probodlého jsem zkopnul dopředu a zarazil čepel do toho dalšího vedle a spustil palbu ze zbraně na ty předemnou. Zuřil jsem... hodlal jsem všechny imperiály pobít, do posledního...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 11:08 pm

Síla s jakou jsi vletěl mezi imperiály, byla děsivá. První dva umřeli dřív, než zjistili, že je vůbec něco jde zabít. Další dva se pokusili bránit ale marně...zůstávali ještě čtyři...vojáci, když viděli šanci, zaútočili...jeden se vrhnul na imperiála s vybročeplí a začal s ním zápasit...druhý se vrhl proti dalšímu s puškou...ten nevěděl na koho dříve střílet.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 11:19 pm

Vrhl jsem se taky kupředu. Puškou jsem přetáhl jednoho přes hlavu a dalšího jsem probodl svým vibronožem. Snažil jsem se ochránit všechny vojáky, dnes jich zemřelo už dost. Bohužel jsem musel spěchat, neměl jsem moc času, tahle loď a všichni na ní, měli brzy shořet v atmosféře a to jsem nechtěl připustit...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptySun Jul 14, 2013 11:24 pm

Jeden z vojáků vytrhl imperiálovi kopí a zarazil mu jej do úsměvu...všichni pak zajásali, když tě uviděli. Byli to dva bojeschopní, zranění ale bojeschopní a dalších pět, kteří byli raněni těžce, nebo v bezvědomí. Pane! Už jsme ani nedoufali! Snažili se probít k strojovně...chtějí s lodí zničit město...vypadá to, že vypli přívod energie lodi a čekají na správný čas...musíte je zastavit pane....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptyMon Jul 15, 2013 12:46 pm

"Postarejte se o raněné... pokud to zvládnete, přesuňte se na můstek, já jdu do strojovny..." řekl jsem a s imperiální puškou jsem se vydal rychle do strojovny. Nemhol jsem se bohužel zdržovat a pomoci jím víc. Záleželo tu na moc životech. Nehodlal jsem zastavovat, pokud mi nějakej imperiál zkřížil cestu, tak jsem ho hodlal zabít!
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptyMon Jul 15, 2013 12:56 pm

Utíkal jsi koridory, slyšel jsi střelbu, ale nikoho jsi neviděl, vypadalo to, že na lodi se bojuje i když to vypadalo, že je mrtvá. Jak jsi utíkal, ozvala se vysílačka. Pane! Do kritického momentu zbývá 10 minut...evakuace je na 35%! Pak jsi pocítil, jak se loď citelně pohla...netrvalo to dlouho, ale bylo to citelné. Docházel ti čas. V tu samou chvíli jsi dorazil do strojovny a uviděl jsi to. Asi dvacítka imperiálů stále v kruhu a sledovala něco uprostřed...když ses pořádně zahleděl, uviděl jsi ženu, stojící uprostřed místnosti proti dvěma sithům. Jejich meče rudě žhnuly a žena, ozbrojená pouze svými pěstmi s nimi bojovala. Mohl jsi v ní poznat tu pašeračku, kterou před touto misí zajali. Bylo až pozoruhodné co dokázala...když se jeden ze sithů rozmáchl mečem, elegantně uhla a pod jeho nápřahem ho podpatkem kopla do hrudi. Sith se zapotácel. Ty jsi však uviděl dalšího...stál mezi imperiály a cítil jsi z něj..sílu...toto byl Sithský Lord...bezpochyby...tebe si zatím nikdo nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptyMon Jul 15, 2013 1:05 pm

Musel jsem uznat, že ta pašeračka měla pořádnou kuráž, ale rozhodně by neměla šanci proti sithskému lordovi. Vytáhl jsem flashgranát, aktivoval jsem ho a hodil přímo do hloučku imperiálů. Odvrátil jsme hlavu a KABOOM. Okamžitě jsem začal do hloučku imperiálů pálit tak rychle, jak to ta imperiální hračka jen dokázala... nebyla to sice moje zbrań, ale svůj úkol by měla splnit celkem dobře. Palboz jsem zasypal i toho sithského lorda, nečekal jsem sice, že by ho to zabilo, ale minimálně ho to mohlo rozptýlit...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptyMon Jul 15, 2013 1:35 pm

Flashgranát zacinkal o podlahu a dokutálel se mezi skupinku imperiálů. Pak explodoval. Do skupinky to vneslo šílený zmatek. První tři výstřely zasáhly vojáky nepřipravené s razily je k zemi bez větších problému. Pašeračka, která tě zahlédla jen chvlíli předtím, než se granát dokutálel pod nohy, si zakryla oči a tak mohl využít nastálého zmatku. Jedním pohybem blízkému imperiálovi vytrhla blaster z ruky a špičatým podpatkem mu zarazila ohryzek hluboko do krku. Imp začal s chroptěním padat k zemi. Ty jsi mezitím pálil do dalších imperiálů...dva ji zabil...tri zranil a zbytek se začal krýt za součástmi strojovny. Lord se otočil a svým mečem vyblokoval všechny rány. Aaach...už jsme se bál, že na této lodi nenajdu žádného dalšího hrdinu... Jeho rudý dvojmeč se rozzářil místností, když se vydal pro tvou hlavu. V pozadí jsi uviděl, jak pašeračka obratně prostřelila sithovi obě kolena a využila jeho otevřených úst, do kterých narvala blaster tak prudce, že praskání patra a nechutné čvachtavé zvuky byly slyšet až sem. Několika dalšími výstřely dokonala své dílo, když se po ní ohnal druhý sith a nějaký imp ji zranil na noze. Zavrávorala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptyMon Jul 15, 2013 3:24 pm

Plán zatím celkem vycházel, imperiálové padali a ta ženská byla opravdu drsňačka. Zato sith se nezdál být moc zraněn. Ona oddělala jednoho, ale zdálo se, že ten druhý jí dostane. Namířil jsem blaster na něj a vystřelil přímo na něj. Musel by by bejt sakra drsoň, aby odrazil střelu z tohohle úhlu. Jenomže to už jsem měl vlastních starostí dost. Zahodil jsem zbraň a ani se nepodíval, jak jsem dopadl. Opět jsem vysunul vibronůž z rukavice a postavil se přímo proti sithskému mistrovi. "A co vy? Vy jste vrchní šašek? Líbil se vám můj granát, mám jich ještě pár dalších..." řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 EmptyMon Jul 15, 2013 4:08 pm

Neviděl jsi co se dále děje, přeci jen jsi měl dost vlastních starostí. Hmm...a vtipálek...pobavíme se budu tě sekat po kouskách...o vás speciálech se říká, že jste celkem odolní...kouknem se kolik toho ve vás je. Protočil meč a sekl po tobě z vrchu, ihned potom použil dvojitou zbraň a zaútočil ti na hrudní koš zboku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Běžná rutina - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běžná rutina   Běžná rutina - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Běžná rutina
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: