Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Akademie

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ayano
Praporčík
Praporčík



Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 13. 07. 12
Age : 29

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptySun Aug 05, 2012 10:18 am

Kael Revan

Odletěl jsem několik metrů od muže a zaparkoval to nosem na zemi. Byl jsem několik sekund trochu dezorientovaný, ale pak se vše zase dalo do pořádku. Vymrštil jsem se na nohy, rameno mě sice bolelo, ale nebylo to nic, co bych neustál. Občas se mi zdálo, že je pro mě mnohem horší bolest psychická než fyzická.. Tu jsem dokázal nějak zvládnout, zatnout zuby a jít dál.. Ale když se zhroutíte uvnitř, s takovýma věcma jsem si poradit neuměl.. Emoce a to všechno.
Rozběhl jsem se v rukou svírajíc obě tonfy. Pokusil jsem se do něj narazit a vklínit mu do těla obě čepele. Akolyta sice vypadat poměrně bezbranně, ale já musel jednat.. Byl to můj úkol.. Bodal jsem jako smyslu zbavený.. V očích neurčitý prázdný výraz..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptySun Aug 05, 2012 10:00 pm

->Randroth
Vyběhly jste ven do pouští Korribanu a velká brána se za vámi opět zavřela. Unikli jste z hrobky Marka Ragnose. Byť zranění, unavená a dehydrovaná, byla akolyta velice veselá. Fajn, tohle máte u mě... řekla a prohrábla rukou písek. Proč jste vůbec šel do té hrobky? zeptala se

->Tenzou
Podařilo se ti proboudnout toho jednoho, který ležel na zemi. Ten jen zachroptěl, prsty zahrabal po podlaze, až do ní vyryl nehty rýhy a pak stichl. Ten druhý toho využil a vyhrabal se z pokoje a utekl někam pryč...

->Kael Revan
Pustil ses do akolyty se vší zuřivostí, které si byl schopen, jeho vibromeč se míhal sem a tam jak odrážel tvoje útoky. Odrážet útoky 2 zbraní, navíc se zraněním ho ale stále více unvovalo, jeho brana byla čím dál tím pomalejší a neohrabanější. Přesto byl ale zkušenější, po jednom vykrytém útoku se protočil kolem tebe a uhodil tě jílcem meče z boku do hlavy...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptySun Aug 05, 2012 11:42 pm

Randroth

Trocha sa ponaťahoval a zívol si. No pokial mi neopraví môj meč, tak mi bude zaviazaná pomyslel si v duchu.
Šiel som tam preto, lebo Kranus chcel aby som šiel nájsť tvoj meč, keďže zrejme nepredpokladal že si ešte nažive a vrátiš sa. odpovedal jej. Všimol si že mu vyká, nechápal prečo, neriešil to, ale nemal v pláne jej vykať. A keď hovoríme o meči, tak tu ho máš... dodal a podal jej ho. Bol predsa jej... snáď.
Mali by sme sa ale vrátiť do akadémie, mám tohto údolia už plné zuby...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 9:03 am

Tenzou

S takhle velkým zraněním daleko neuteče. Pomyslel jsem si, zatímco jsem si utrhl svůj dlouhý rukáv na pravé ruce a uvázal si jím zranění na noze. Doufal jsem se, že zastavím krvácení a zároveň budu pohyblivý. Také jsem sebral meč chlápka, kterému teď z hlavy trčel vibromeč a dal si ho nenápadně do zadní kapsy kalhot. Zvedl jsem se a byl jsem na odchodu. Ale kam jsem měl jít? Nějak jsem cítil, že lepší než ho pronásledovat, bude lepší jít za tou sithkou, pro kterou jsem momentálně pracoval. Přeci jen, byla velká šance, že akolyta se cestou bude tak namáhat, že vykrvácí dřív, než dojde ke Kranusovi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 9:05 am

->Randroth
No... tenhle meč není můj... vypáčila jsem ho z rukou jednoho akolyty, který mě napadl. Vypadal jako kvalitní zbraň, tak jsem si ho nechala... můj úkol byl zajistit opisi starých nápisů, které jsem získala, takže ten meč si klidně nech, dlužím ti to... řekla ta akolytka a podala ti meč... na nabídku, že byste měli opustit údolí jen horlivě přikývla. Mimochodem, jmenuju se Ara La'Rendo představila se

->Tenzou
Zbalil si vibromeč a vydal ses za za sithskou, kterou jsi znal jen jako Lord Erya. Ta byla ve své kanceláři, tam kde předtím, pilovala si opět nehty a popravdě nebylo moc poznat, že se od poslední chvíle kdy jsi tu byl naposledy byť jen pohnula... Když tě spatřila tak se usmála. Vida, vida... kohopak to tu máme... můj oblíbený akolyta, copak mi neseš?
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 10:09 am

Tenzou

Stál jsem tam ve dveří a tak trochu s údivem ji sledoval. Měla ty nejdivočejší plány z celé akademie a přesto si tady bezstarostně pilovala nehtíky. Když mé překvapení opadlo, ukázal jsem jako svou odpověď zakrvácenou vibročepel. Kromě krve na ní byla ještě i zvláštní hmota, kterou jsem nedokázal rozpoznat, ale jelikož byla v hlavě, mohlo to být téměř cokoliv. Mám takový problém... Hlesl jsem, zatímco jsem se díval na odlesk rudé vibročepele.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 10:17 am

Randroth

Prikývol a zobral si meč. Pochybujem že si ho budem môcť nechať dlho, keďže Kranus si ho asi vezme pre seba, ale bola by to dobrá náhrada za otcov meč... teda, dočasná. Lebo otcov meč opravím. Skôr či neskôr. Musím.
Tak teda poďme. povedal a rýchlym krokom vykročil preč z údolia Sithov.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 6:52 pm

Lord Erya

Nech mě hádat, Kranus udělal první krok a chtěl tě nechat zabít, že? No, ale vidím, že ses ubránil... a ta zkušenost tě jen posílí! Každopádně to nebude už dlouho trvat... ve chvíli, kdy se zbavíme Kranuse, tak nastoupíš na své právoplatné místo jako můj učedník... a spolu pak dosáhneme velkých věcí...
řekla sithka a odložila pilník

->Randroth
Společně jste se vydaly zpět do akademie. Údolí temných lordů vypadalo najednou mnohem pustější, než předtím. ale to byl nejspíš jen pocit. Byly jste ale rádi, když vám zmizelo za zády. Když jste se blížili k akademii, tak se Ara zastavila. Hodně štěstí s Kranusem. Já se musím jít trochu vzpamatovat, než půjdu za Kranusem. Hodně štěstí... a kdybys někdy potřeboval pomoc, tak u tebe mám dluh... řekla a vydala se svou cestou
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 7:10 pm

Tenzou

Díval jsem se do jejích rudě oranžových očí zatímco mluvila. Co mám dělat do doby, než se tak stane? Otázal jsem se, přičemž by bylo jasné, že další odpovědí by mohl být rafinovaný plán jak zabít Kranuse. Avšak nalhával bych si, pokud bych si myslel, že to můžu udělat já. Mnohem důmyslnější by bylo, abych přispěl ke Kranusově smrti. Otázkou bylo, jak zabít člověka, který podezřívá i šálek od čaje? Možná nějakou důmyslnou léčkou, které obyčejný sith nemůže vzdorovat. Havárie v lodi? Kranus nemusí cestovat, takže možná nějaká mina v jeho kanceláři?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 7:29 pm

Randroth

Randroth na chvíľu zarazene zastal, ale potom prikývol. Jeho misiou bolo predsa doniesť meč a nie Aru, takže Kranus by sa sťažovať nemal, takže by to vlastne malo byť ok.
Dobre. Tak sa zatiaľ maj. povedal, kývol jej a tiež sa vydal svojou cestou do akadémie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 8:14 pm

Lord Erya

Kranus už je mrtvý, jen o tom ještě neví. Stačí už jen počkat a věř mi, že to už nebue trvat dlouho. Než slunce zapadne nad Korribanem, tak bude Kranus mrtvý. Vlastně podle mých výpočtů by se tak mělo stát každou chvílí... řekla a ukázala rukou na volné křeslo. Můžeš se zatím posadit...

->Randroth
Oddělil ses od Ary a vrátil se na akademii, nebyl sis úplně jistý, zda se chceš setkat s Kranusem, ale asi jsi neměl na výběr. Vydal ses tedy pomalu k jeho kanceláři. Meč sis stihl mezitím prohlédnout. Byl zřejmě opravdu starý, přesto byl lehký a skvěle zhotovený. Skoro se ti s ním nechtělo loučit...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 8:22 pm

Tenzou

Přikývl jsem a posadil jsem se i přestože jsem měl pochybnosti o tom, zda to křeslo třeba není mučící nebo tak něco. Zdálo se, že to zařízení, co měl Kranus pod stolem by přece jenom mohla být bomba. Pokud však Kranus bude mrtvý, bude to právě ona, kdo bude mít právo řídit akademii, nebo jsou ve hře ještě další lidé? Sithský výběr se určitě neomezuje na jednu osobu, možná o jeho místo budou muset bojovat. Co budu dělat, pokud by prohrála? A co budu dělat, pokud Kranus nebude mrtvý a rozhodne si to vyřídit osobně?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyMon Aug 06, 2012 9:51 pm

Randroth

Prechádzal akadémiou. Už sa pomaly blížil ku Kranusovej kancelárii. Popri tom si prezeral meč.
Ach jaj... ten meč je skvelý. Bola by to vynikajúca náhrada za otcov meč, keďže je minimálne tak silný ako svetelné meče... aspoň myslím, ale dokázal zraniť toho netvora a to svetelný meč nedokázal... A popri tom je ľahký a štýlový. Ale pochybujem že mi takú zbraň Kranus nechá, ne ne, ten si ju asi nechá pre seba nech mu hnije v nejakej jeho vytríne alebo niekde... premýšľal. Chcel si ho nechať, ale tak čo už mohol robiť... Musel ho odovzdať Kranusovi, keďže ten by ho usmažil keby sa vrátil bez neho. Popravde, Kranusa vôbec nechcel vidieť. Čo keby sa len tak otočil, nasadol do Snakeclawu a odišiel niekde... proste niekde? Ale kam by vôbec išiel? Nie nie... síce mu táto akadémia zatial dávala veľký prd, potreboval nejaký profesionalý tréning, sám sa ďaleko totiž nikdy nedostane. A odmietal študovať Svetlú Silu... Ostávalo mu len ostať a vydržať to, a popri tom nezomrieť... Ale toho meča bolo fakt škoda.
Už bol by Kranusovej kancelárii. Povzdychol si, zaklopal a vošiel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyTue Aug 07, 2012 11:56 am

Randroth zaklepal na dveře. Chytil kliku... Akademií otřásla exploze. A to exploze značné síly.
Probral se na konci chotby, lehce otřesený a potlučený... před výbuchem ho zachránily právě velké a mohutné dveře Kranusovi kanceláře, které pohltily a odklonily část výbuchu. Výbuch bylo slyšet až ke kanceláři Eryi, slyšeli ho všichni v celké akademii...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyTue Aug 07, 2012 12:41 pm

Randroth

Mal zvláštny pocit keď sa načahoval za kľučkou... Ale povedal si že to asi nič nie je... A potom boom!!!
Prebral sa na konci chodby... Och dopekla... ja ešte žijem? Rozhodne ho dosť bolelo telo z toho nárazu, čo naznačovalo že žije. A dokonca sa mohol aj hýbať, no toto! Mal asi sakramenské šťastie...
Postavil sa a začal sa oprašovať. Buď mal Kranus Taco Bell nehodu, alebo ho niekto fakt nemal rád, ale bol príliš zbabelý aby ho vyzval na súboj. A teraz zrejme ten niekto zaberie jeho miesto. To budem musieť počúvať takého zbabelca?
Na druhú stranu tu bola šanca že ten niekto nový bude viac prívetivý, ale tomu veľké nádeje nedával. Každopádne, bolo jasné že ak tam Kranus bol, tak to neprežil. To by predsa nebolo možné...
Prach sa pomaly ustáľoval a Randroth opatrne nazeral či tam niekde neuvidí Kranusove telo. Nechcel tam ale ísť už len preto že Kranus by zrejme zabil hocikoho kto by bol najbližšie ak by prežil, alebo tam mohli byť ďalšie bomby. Takže nazeral len z diaľky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyTue Aug 07, 2012 9:40 pm

Tenzou

Ten výbuch potvrzoval, že to zařízení, které jsem umístil pod stůl skutečně mohla být bomba. Pokud to však byla bomba a právě teď explodovala, umřel v ní Kranus, nebo to byl jenom nepovedený pokus? Jak zjistíme, že je doopravdy mrtvý? Otázal jsem se hloupě, přestože jsem věděl, že mě nejspíš pošle to zkontrolovat. Vůně exploze mi však také nepřipadala k zahození, takže bych nijak neprotestoval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyTue Aug 07, 2012 9:54 pm

Lord Erya se zvonivě zasmála. Mrtvý? Z takového výbuchu? Ne, jistěže není mrtvý... sitha jeho postavení nelze zabít bombou, ale lze ho vyprovokovat. Být tebou, tak jdu někam stranou... řekla.
Mezitím Randroth uviděl, jak z místnosti vyběhl Kranus. Byl ožehlý, chyběly mu vlasy i obočí a levou ruku polovinu těla měl těžce popálenou. Jeho hněv bylo cítit nesmírně daleko. 2 vojáci, kteří zrovna přiběhli, aby zjistili co se děje se staly prvním cílem jeho zloby., Vyslal blesky a na místě je zabil. Randroth měl štěstí, protože jinak by zřejmě svojí zlobu namířil jeho směrem. Pak se rozběhl chotbou...
Lord Erya se ujistila, že všichni akolyté jsou z dosahu
3...2...1... odpočítal nahlas. Přesně když řekla 1 tak se dveře rozletěly do kořán. Stál v nich Kranus, šílený vztekem. TY! Za tohle zemřeš čarodějnice! vykřikl, aktivoval rudou čepel svého meče a vrhl se dopředu. Erya sice s jeho příchodem počítala, ale přesto jí jeho rychlost zaskočila. V poslední chvíli mu ale vrhla do cesty stůl, který ho zbrzdil natolik, že stačila tasit svůj meč. Rudé čepele se několikrát mihly vzduchem. Jejich souboj s meči trval jen několik vteřin, i během nich si ale vyměnili mnoho úderů. Nakonec Kranus vyrazil meč Erii z ruky a odhodil jí do kouta. Tohle bude tvůj konec! vykřikl. Erya se ale rychle vzpamatovala. Kranus neudělal ani 3 kroky, Erya zvedla ruce a zasypala ho salvou blesů. Kranus jich část odklonil svým mečem, ale ne dostatek... Kranus padl na zem kde se začal kroutit v křečích. Téměř poetický konec, nemyslíš?! napodobila jeho hlas a ještě zvýšila intenzitů blesů. Kranus se ještě chvíli zmítal na zemi a pak se přestal hýbat úplně... Erya ještě chvíli pálila, jen aby si byla jistá, že je opravdu mrtvý. Pak přešla k němu a zvedla jeho meč ze země. Párkrát s ním zatočila mezi prsty a pak ho hodila Tenzoovi.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyTue Aug 07, 2012 10:07 pm

Randroth

Ok, tak sa zároveň mýlil v tom že Kranus umrel, a zároveň sa mu potvrdila teória o tom že by Kranus zabil každeho kto mu prišiel do cesty. A tak Kranus niekam odbehol a Randroth tam ostal stáť ako poleno, nevediac čo má robiť. Nasledovať Kranusa by bolo nebezpečné a zbytočné. Nech sa tu kľudne všetci pozabíjajú, mne je to jedno... pomyslel si a rozhodol sa že príde keď sa veci trocha ukľudnia. Otočil sa o 180 stupňov a zamieril rovno do svojej izby. Meč bude musieť asi dočasne ostať u mňa v úschove, muchehehe
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyTue Aug 07, 2012 10:28 pm

Tenzou

Pohotově jsem chytil meč do svých rukou. Přestože tento boj byl zuřivý a plný emocí, já jsem necítil ani kapku strachu nebo napětí. Cítil jsem, že Erya je silná a oproti Kranusovi má nadhled. Meč Darh Kranuse? Pomyslel jsem si mezitím, co jsem na něj hleděl ve svých rukou. Stanu se silným šermířem, který bude rozsévat bolest po celém vesmíru! Poklekl jsem před svou novou mistriní, pochopil jsem, že je čas jí respektovat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyWed Aug 08, 2012 9:10 am

Lord Erya se opět usmála. Ach ano, spolu dokážeme velké věci. Jen ne teď... do několika minut tu budou stráže, aby mě odvedli před temnou radu za to, že jsem zabila někoho výše postaveného, ale to bude jen a jen formalitka... zatím běž do svého pokoje, bude to chvíli trvat... vrátím se pro tebe, až bude po všem... řekla...
Randroth se vrátil do svého pokoje...
Kael Revan měl víc štěstí, než rozumu, výbuch vymrštil střepinu, která zasáhla akolytu do srdce a na místě ho usmrtila... (jinak to nejde, nemohl bych se jinak hnout)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celý zbytek dne byl na akademii chaos. Všem akolytům bylo nařízeno zůstávat ve svých pokojích, zatímco se sithové radili, co se bude dít. Podobná věc se totiž v akademii nestala už mnoho let. Všude po akademii byli stráže, aby se předešlo dalším nepokojům, nebo podobným akcím. To trvalo celý den, až večer byli všichni vyzváni, aby se dostavili do společné haly...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyWed Aug 08, 2012 9:27 am

Tenzou

Bavil jsem se chaosem na akademii. Najednou se ukazovalo, že temná sithská srdce mohou mít strach. Než jsem si sedl, musel jsem odklidit mrtvolu do vedlejší cely. Problém se zakrvácenými dveřmi a okolí však stále zůstával. Celý den jsem tedy poslouchal strach a nejistotu, která panovala na akademii. Když jsme byli svoláni do společné haly, směle jsem vyrazil na místo. V hlavě mi však kolovala možnost, že se jdeme dívat na veřejnou popravu, kde Erya bude mít hlavu na špalíku.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyWed Aug 08, 2012 11:03 am

Randroth

Vrátil sa do svojej izby a prvé čo spravil bolo to, čo chcel spraviť už keď prišiel... KONEČNE si pospal!! Zobudil sa k večeru a ešte sa stihol v pokoji najesť a tiež si upraviť svoj opasok tak aby na ňom mohol mať otcov rozbitý meč aj svoj (áno, už ho nazýval "svoj") Sithský meč. Zohnal si ešte hnedý plášť ktorý niekto nechal v jeho izbe v šatníku (a zrejme sa poň aj tak už nevráti), ktorý použil hlavne na to aby meč nebolo vidno, a aby nepútal pozornosť. Dokonalé...
A vtedy boli všetci zvolaní do spoločnej haly. Tak tam teda zamieril, so znudeným výrazom ktorý mal väčšinu času.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyWed Aug 08, 2012 8:37 pm

Ve velké hale se sešly všichni akolyté, kteří v akademii zůstávali. Nebylo jich tolik, kolik byste řekli. Sešlo se vás tam sotva 20. Randroth, který viděl zkázu v hrobce Marka Ragnose chápal, jak je možné, že jich je tak málo. Možná to ale mělo jiný důvod. Když jste dorazily, tak už tam stálo několik temných lordů. Počkali si, až se sejdete a pak vystoupila jedna z nich. Zdravím Vás všechny, jsem Darth Erya. Vzhledem k tomu, že dozorce Kranus zešílel a napadl mě, byla jsem nucená ho eliminovat. To pro vás asi není překvapení. Co jsem slyšela, tak nudil akolyty zabíjet se navzájem a podobné věci, jeho smrt byla nezbytná... řekla. Tenzou si mohl všimnout, že už nepoužívá titul "lord" ale "darth". Mám pro vás ale i špatnou zprávu. Temná rada si myslí, že jste všichni "poznamenáni" Kranusovým šílenstvím a nechtějí pokračovat ve vašem tréninku. Proto ti z vás, kterým se nepovede najít si mistra během následujícího týdne budou zabiti... a teď rozchod! řekla. V místnosti bylo hrobové ticho. Nikdo se neodvážil protestovat. Když už se všichni rocházely ozval se hluboký hlas. Akolyta Randroth ať mě následuje.... Všichni si mohli všimnout, že to promluvila temná postava v rohu místnosti
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyWed Aug 08, 2012 9:11 pm

Randroth

V hale bolo podozrivo málo akolytov. To je všetko? pomyslel si. Najprv si myslel že ešte niekto dojde, ale nie, to bolo skutočne všetko. Hmph... Zdá sa že to čo som videl v Ragnosovej hrobke nebolo až tak ojedinelé...
Erya hovorila a hovorila. Zošalel a napadol ju? O tom mal Randroth isté pochybnosti... i keď na druhej strane by toho Kranus schopný bol. No rozhodol sa to neriešiť, pretože smrť Kranusa ho zase až tak nezobrala. Čo ho ale fakt nepotešilo boli nasledujúce vety. Dopekla, to je šialenstvo! Sú títo Sithovia totálne retardovaní?! Však som tu bol možno jeden deň, ako by som mohol byť "poznamenáný" Kranusovým šialenstvom!? Ale nič nehovoril, iba nahodil zhrozený pohľad. Keby protestoval, ešte by ho vyhlásili za Antikrista alebo niečo podobné... Títo Sithovia to fakt nemali v hlave v poriadku.
No, Randroth sa teda išiel rozísť spolu s ostatnými, ale zastavilo ho to, ako niekto vyslovil jeho meno. Pomaly sa otočil na tú stranu z ktorej to vyšlo a uvidel tam temnú postavu, ktorej nebolo dobre vidieť do tváre. Fajn, tak teraz ma buď zabijú, zoberú mi môj meč alebo im možno došlo že som tu len deň a tak ma chcú oslobodiť od tých príšerných kriterii... pomyslel si, ale ako si tú postavu premeriaval, tak tretiu možnosť vylúčil. Chvíľu váhal, ale potom pomalým krokom prešiel bližšie k postave, ale stále si udržiaval slušný odstup. Mal chuť siahať po meči, ale radšej to nespravil, ešte by si mysleli že vyjadruje známky agresie a zabijú ho. A tak nechal meč pod plašťom a rozhodol sa osobu nasledovať... Na tvári mu značila nervozita.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 EmptyThu Aug 09, 2012 10:48 am

Tenzou

Přeci jen to vypadalo na slibné časy. Kranus byl mrtvý a otěže akademie převzal pravý Sith, který je navíc můj mistr. Otočil jsem se pomalým krokem jsem šel do zpět do svého pokoje. Přeci jen, nemusel jsem budit pozornost tím, že se hned přihlásím ke svému mistrovi. Čím dál tím víc jsem však měl chuť si vyzkoušet kranusův meč, který pohodlně dřímal v mé kapse. Jak se s ním asi bojuje? Jaký byl Kranus šermíř? Budu ho muset nějak modifikovat?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akademie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: