Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cesta za krystaly

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyFri Jan 06, 2012 3:19 pm

Tyria

Tak jsme se domluvili...to je dobře...nyní...kde jsou ti, kteří vám váš vynález ukradli? Přísahám, že vám jej přineseme. Pokyne rukou Tyria.

*Jinak bychom mohli zavést oblečení se znakem Repartusu ne?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyFri Jan 06, 2012 6:22 pm

Ra-aK

Nechť vás obklopí rudé tečny a vrátíte se nezraněni. řekl droid a ještě jednou vám zopakoval frekvenci, kterou vysílalo jeho "řemeslné řešení".

Toriel

Půjdeme i my? Ale jsou tu jen 3 speedery. Ten co rozbil Sam ještě není opravený. A my jsme 4... připomněl jsem. Nemluvte o tom, že tady Růženka nemá meč... a já si nejsem jistý, jestli jsem se naučil dost, abych byl v případě boje nějak užitečný... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyFri Jan 06, 2012 9:57 pm

Tyria

Otočí se na Hyasse a padawany. Nevím, jestli je bezpečné nechávat vás tady. Zvláště o tebe mají Torieli sithi velký zájem...nechcu vás tu nechat bezbranné. Zapálila si cigaretu a přomýšlela si to a pak se rozhodla. Uděláme to nejspíš tak, že se vydám já...vy...zůstanete tady...kdyby byla situace špatná...můžu vás přivolat na pomoc... Mluvila především k Hyassovi. Není to dobrý plán ale je to plán.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyMon Jan 09, 2012 6:02 am

Hyass Djalm

"No tak fajn. Nech je Sila s vami." odpovedal som bez námietok. Veľmi sa mi nechcelo opúšťať loď, navyše, nechať padawanov len tak samých, to by asi tiež nebolo dobré, aspoň dám pozor na toho droida, prípadne skontrolujem ešte zvyšok lode.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyWed Jan 11, 2012 11:50 am

Toriel

Já myslím, že si poradíme, ostatně nikde tu žádní sithové nejsou, ne? řekl jsem a opřel se o stěnu. Navíc při nejhorším tu mám tuhle hračku... řekl jsem a zamával světelným mečem ve vzduchu. Ale jako hádat se nebudu... dodal jsem ještě. Pak jsem se otočil na sestru. Nechci abys tam chodila sama...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyWed Jan 11, 2012 3:39 pm

Tyria

Se otočila k bratrovi. Ale notak Torieli...víš, že se mi tam samotné nechce, ale nechci vás ohrozit...Navíc...jsem Griffiths a Velmystryně Repartusu...měla bych být dost silná abychto zvládla sama. Pokud se dostanu do problémů, tak zavolám zde Mistra Hyasse a on mi přijede na pomoc. Mrkne na něj. Neměla moc na výběr, ale bezpečnost těchsvou pro ní byla přední.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyWed Jan 11, 2012 8:20 pm

Padawanka

Tvoje padawanka se najednou zvedla. Došla pomalu k tobě, dlouze se na tebe podívala. Jdu s vámi. Budete mě potřebovat, cítím to... řekla. Zněla dost neústupně. Vlastně ti to ozmámila, neptala se. Toriel se trochu ušklíbl, asi se mu líbila. Nebo mu to jen přišlo vtipné? No rozhodně jsi nečekala, že budeš mít někdy v organizaci tolik lidí. A třeba se mohla ještě rozrůst...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyWed Jan 11, 2012 9:29 pm

Tyria

Koukla na svou padawanku. Ehm..já nevím...nepřijde mi to rozumné. Nechci znevažovat tvé síly...to ne, ale nemáš ani meč...může to tam být nebezpečné...já nemůžu bránit tebe i sebe... Zahleděla se jí do očí. Měla bys tady zůstat...pokud budu potřebovat pomoc, zavolám si o ni. Pocuchala jí vlasy...otočila se a naskočila na speeder. Nebojte....budu v pořádku... Pak nastartovala Speeder a nastavila souřadnice.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 7:17 am

Dantooine byla opravdu planeta nekonečných plání. Občas jsi měla dojem, jako bys mohla řídit speeder poslepu. Vyřítila ses z lodi a mířila k signálu, na speederu to mohla být velice, velice krátká cesta. Signál se přibližoval až si nakonec spatřila daleko před sebou tábor. To že jsi ho viděla znamenalo nejspíš to, že ať už tam žil kdokoliv tak o tobě věděl taky, tábor nevypadal primitivně, bylo zdě nekolik generátorů, kondenzátory, solární panely. Byl ještě ale moc daleko, než abys mohla zjistit, kdo nebo co tam žije...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 7:28 am

Tyria

Po chvíli jízdy se na obzoru začal rýsovat jakýsi tábor. Na tu dálku nešlo poznat čí je, ale vypadal obydleně. Blížila se dosti rychle a nevěděla co jí čeká a tak nastražila všechny smysly. Nedorazila až do tábora, ale zastavila speeder asi pětset metrů daleko. Sestoupila a prohlédla si celý tábor. Byla odhodlána to zkusit diplomaticky, ale také se hodlala bránit a tak si do ruky přitáhla svůj meč a pomalu kráčela směrem k táboru. Dávala si pozor na jakýkoliv pohyb, na cokoli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 10:08 am

Po táboře se pohybovali humaniodé. Lidé, zabraci, pár twi'leků, viděl jsi také jednoho rodiana. Všichni měli na sobě nějaké róby. Naproti tobě vyšli dva z nich, oba lidé. Oba měli ruce před sebou na znamení toho, že nemají nepřátelské úmysly, dobře jsi ale viděla, že oba jsou ozbrojení vibromeči. Vítej poutníče, co si přeješ v našem skromném obydlí? řekl jeden z nich
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 11:24 am

Tyria

Meč si stále nechá připravený v rukávu, ale pokyne těm, kteří jí přišli naproti. Hledám...hledám něco...co by se zde mělo nacházet... Prohlédla si je...vibromeče se jí nelíbily. Jsem ochotná to něco od vás odkoupit, pokud to bude nutné.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyFri Jan 13, 2012 9:18 pm

Strážní se na sebe podívali. Necháme vás promluvit s představeným našeho řádu, ten vám možná pomůže. Než vstoupíte dovnitř budeme vám muset obebrat vaší zbraň. Musíme se chránit. řekl jeden a natáhl ruku. Nikdo vám neublíží a vaše zbraň vám bude vrácená po rozhovoru s představeným... řekl druhý.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptySat Jan 14, 2012 11:57 am

Tyria

Omlouvám se, nechci se vás dotkout, ale neznám vás...vy jste ozbrojení a mě chcete odzbrojit. Jakou mám záruku, že když vstoupím do vašeho tábora, tak mě nezabijete při první příležitosti? Koukla na ně Tyria vážně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptySat Jan 14, 2012 4:16 pm

Střážný se na tebe podíval zvláštním, pronikavým pohledem. Nemáte žádný důkaz. Ale chcete něco, co máme my. Pokud tedy chcete něco od nás, tak se musíte řídit našimi podmínkami. Pokud vám to však pomůže dávám vám své slovo, že vám nebude ublíženo. řekl strážný. Pár dalších jedinců se mezitím přiblížilo aby se podívalo co se děje.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptySun Jan 15, 2012 11:13 am

Tyria

Dobrá tedy...budu vám muset věřit... Vytáhne z rukávu svůj meč a podá ho strážnému. Zaveďte mě tedy k představenému vašeho řádu. Ruce si svěsí podél těla a násladuje strážné.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptySun Jan 15, 2012 9:50 pm

Jeden ze strážných převzal tvůj meč. Uctivě ho uložil někam do vnitřní kapsy a pokynul ti, abys ho následoval. Vešli jste do tábora, uviděl jsi tam několik lidí s maskami, které připomínali tuto:
Spoiler:
Nakonec tě dovedli ke stanu. Pokud si myslíte, že jste připraven, tak vstupte. řekl ti strážný. Počkám tady venku, až vyjdete vrátím vám vaši zbraň
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 1:20 pm

Tyria

Pečlivě si prohlédla každého v táboře. Pár jich mělo na hlavě podivné přilby. No nijak nepřátelsky nevypadali, ale zdání dokáže dosti klamat. Tyria kývla hlavou, že chápe a vešla pomalu do stanu. Uvnitř se rozhlédla a na tváři si držela neutrální výraz. Snažila se být připravena na cokoli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 1:53 pm

Uvnitř seděla postava v dlouhé robě se stejnou maskou na obličeji. Za ním se tyčila velká socha se stejnou maskou, u pasu měla znázorněný světelný meč. Jakmile jsi vešel, tak vstala (postava) a otočila se k tobě. Vítejte v táboře, jsem představený mistr Revanitů. Co po našem skromném řádu chcete? zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 3:10 pm

Tyria

Pokynula hlavou na znak pozdravu. Jmenuji se Tyria Eleanora T'ianna D'Corellia Griffiths III. Přišla jsem zde, jelikož znám někoho, kdo tvrdí, že jste jej připravili o něco, co bylo jeho. Přišla jsem to získat...nejlépe diplomatickou cestou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 5:58 pm

Co je podstatnější, jste jedi řekl mistr a roztáhl ruce v přátelském gestu. Povězte, co se teď mezi jedii ví o našem mistru - Darth Revanovi. Už je to tak dávno, co mezi nás zavítal nějaký jedi... zeptal se mistr. Poté si můžeme popovídat o tomto incidentu, který vás sem přivedl. dodal a pokynul ti na malou stoličku, která stála opodál. Sám se posadil na velkou židly, která stála pod sochou, která nejspíše znázorňovala Revana
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 8:06 pm

Hyass Djalm

Tyria odišla a ostali sme sami na lodi. Napriek tomu, že sa mi veľmi nepáčilo, že odišla sama, veríme v ňu a v jej úspech. Keď sa vráti a my opravíme loď, snáď už konečne urobíme to, kvôli čomu sme sem prišli.
"Poď. Pozrieme sa ten hyperpohon." navrhol som Torielovi. Následne na to som nasmeroval pohľad na padawanku.
"Daj pozor na toho droida, dobre?"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyTue Jan 17, 2012 9:37 pm

Padawanka kývla. Toriel šel s tebou. Zajímalo by mě, zda je ten droid opravdu z enklávy Gree. To by bylo hodně hustý, říká se o nich, že mají nejlepší technologii co existuje, Raatshi mě o nich vyprávěla. řekl zatímco tě sledoval. S motorem nebylo moc co dělat bez součástek, nebo znalostí, které přesahovali ty vaše. Jaký je vůbec život Jedije? Co to vůbec zahrnuje, nedostal jsem právě moc dobrý výcvik, pokud za to nepovažujete to, že se mě snažila Raatshi strhnout na temnou stranu zeptal se Toriel
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyWed Jan 18, 2012 7:56 am

Hyass Djalm

Išli sme teda k tomu hyperpohonu. Toriel mi naznačil, že mu mám odpovedať na zásadné otázky.
"Sithi volia cestu deštrukcie a násilia. Ich nástrojom je strach, pomocou ktorého všetkými manipulujú. Nahovoria ti svoju falošnú pravdu a potom sa ty sám nevedomky zvnútra zožieraš, až kým úplne nepodľahneš. Život jedia je hlavne o sebaobetovaní. Ísť vždy cestou mieru, vyhýbať sa boju a podobné veci ako brániť nevinných, oslobodzovať uväznených, ale v našom prípade, zachrániť Republiku pred Sithmi. Aj keď ja s niektorými časťami kódexu občas nesúhlasím a niekedy ho ani nedodržiavam. O tom by ti mohol rozprávať nejaký jedi-konzul. Ja ti len hovorím, čo by si podľa mňa mal, ako budúci Rytier vedieť. Ale pamätaj si, že podľahnúť temnej strane je vždy jednoduchšie, ako zostať na tej svetlej. Takže si na to dávaj pozor, lebo raz budeš na to sám a budeš mať vlastného padawana. Aby ale jedi pochopil Silu, musí sa učiť celý život. A teraz mi podaj tamten skener." dopovedal som svoj monológ. Zvyčajne takto nerozprávam, ale v tomto prípade som to považoval za dôležité.
Návrat nahoru Goto down
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 EmptyWed Jan 18, 2012 12:49 pm

Tyria

Se pousměje, když vyjde najevo, že by měli být přítomní Jedi, nebo možná sithi...zas by to nebylo tak překvapivé, ale dofala, že je to spíš skupinka Jedi. Když je jí nabídnuta židle, tak se posadí, dá si nohu přes nohu a zapálí svou cigateru. Vypadá dost noblesně a taky povýšeně. Co vím, tak se přidal na temnou stranu..zabil pár lidí na naší straně...víc toho nevím...nestuduji zrovna životopisy Sithů. Ostatně...proč nosíte ty masky a byla bych ráda, kdyby jste mi vysvětlil ten incident...byli to vaši lidé, co nás sestřelili? Nakrčí obočí a vyfoukne kouř.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za krystaly
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cesta na Coruscant
» Cesta domů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: