Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cesta za krystaly

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptySun Jan 01, 2012 7:52 pm

Pokračování z http://multi-rpg.forumczech.com/t194p30-cesta-za-krystaly#4417
Shrnutí předchozího děje:
Mistr Jedi Tyria Eleanora T'iana D`Corellia Griffiths III a rytíř Hyass Djalm se svými padawany letěli na planetu Dantooine aby zde sehnali nové krystaly do meče pro své padawany. Po příletu na planetu byli napadeni neznámými loděmi, které je donutily k nouzovému přistání, nikdo nebyl zraněn ale jeden z motorů lodě je neopravitelně poškozen a loď nemůže vzlétnout. Tyria při průzkumu planety nalezla další ztroskotanou loď, jediný "přeživší" byl droid, kterého přinesla zpět na palubu. Droid není vážně poškozen, jeho oprava je relativně snadná, zato oprava lodi je bez náhradnách dílů prakticky nemožná...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 8:20 am

Hyass Djalm

Predsa len sa podarilo v tom haraburdí niečo nájsť a tak som veci nahádzal do vreca a vydal som sa späť na mostík, kde som ale zbadal, že Tyria našla nejakého droida.
"Hmm...vyzerá ako protokolárny droid. Ak ho opravíme, snáď zistíme, čo sa tu vlastne deje." navrhol som, nakoľko som usúdil, že to bol asi najlepší plán.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 9:02 am

Poškození droida opravdu nebylo vážné. Pravděpodobně se poškodil když jeho loď narazila do země. Pro člověka by takové poškození bylo smrtelné, pro droida... no ani ne. Stačilo vyměnit pár obvodů a dobýt ho. Práce, která by trvala maximálně 2 hodiny, spíše méně. Sice jste si nebyli jistí, jak vám jeho oprava pomůže, ale určitě by neškodilo mít další pár rukou k dispozici.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 4:04 pm

Tyria

Pohlédne na Hyasse. Budete schopný to spravit? Já se v těchto věcech nevyznám a tak jsem jej radši přinesla...nic jiného tam nebylo..vše bylo vykradeno. Dopověděla Tyria a posadila se na jednu z krabic. Doufala, že ten droid přinese zvrat, jinak by tu mohli šeredně ztvrdnout.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 5:38 pm

Hyass Djalm

Obzriem si droida.
"Snáď hej. Je poškodený len málo a našli sme s Torielom nejaké, dúfajme, užitočné súčiastky, tak možno spojazdníme aj loď." pohľadám hydrokľúč a môžem sa do toho pustiť. Zdalo sa, že je poškodený aj interpretér, aj keď táto súčiastka je u protokolárnych droidov najodolnejšia. Tá loď sa musela rútiť z orbity veľkou rýchlosťou.
"Zaberie mi to tak hodinu, možno viac." odpoviem jej a pokračujem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 6:12 pm

Hrabal jsi se v droidovi nějakou tu dobu. Chtěl lehce poupravit, jeho technologie ti však nebylo zcela známá. Byly tak jisté části, které jsi vůbec neznal, přesto se ti podařilo vyměnit poškozené části. Nakonec to nebyl takový problém,jak se zdálo. Droid sebou najednou cukl. Moje černá koule nedosáhla fialové rovnoběžky! Přistál jsem na planetě a pak? Zelená kolmice! řekl droid.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 6:16 pm

Hyass Djalm

Moje úsilie napokon prinieslo svoje ovocie, aj keď som ani nedúfal, nebolo to vôbec ťažké.
"Čo sa ti vlastne stalo?" spýtal som sa droida, aj keď hovoril nejaké nezmysly.
Návrat nahoru Goto down
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 6:24 pm

Tyria

Celou dobu seděla a sledovala, jak se Hyass vrtá v robotovi. Bylo to poměrně nezajímavé, ale stále lepší než civět do blba. Nakonec se droid promluvil, i když nějaké nesmysly. Jste si jistý, že je to opravené? Nějak to mluví nesouvysle... Podivíse Tyria.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 6:57 pm

Ra-aK

Jsem Ra-aK z enklávy Gree. Pokusím se používat malá a veselá slova abych vám pomohl rozumnět. Hledám černou přímku, někoho uvyklého nebezpečí, bolesti a smrti, kdo by pomohl dosáhnou fialové rovnoběžky v mé černé kouly - odvážnému plnitelnému úkolu. Moje řemeslné řešení určené pro zrození kyslíku bylo zcizeno nevděčným dvojnožci - zelenou kolmicí! Za jeho navrácení nabízím vděčnost enklávy a věci z jejich řemeslné dovednosti řekl droid
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 8:06 pm

Tyria

Nasadila tak trochu nechápavý váraz. Počkat...snažím se pochopit co jsem právě slyšela. Takže...Hledáte černou přímku...chápu to správně jako někoho? Někoho kdo je bojeznalý...kdo by vám pomohl splnit ...ehm..úkol? Něco vám ukradli...lidé...asi...a když pomůžeme, tak vaše enkláva nám bude vděčná a poskytne nám své znalosti? Zahledí se na robota a přihmouří oči.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyMon Jan 02, 2012 8:15 pm

Ra-aK

Ano! Vaše porozumění je velké! Věřím, že můžeme dosáhnout vzájemného nadšení! Moje řemeslné řešení mi bylo odcizeno zelenými kolmicemi nevěda že mé řemeslné řešení je vybaveno lokátorem. Mohu černé přímce poskytnout frekvenci k jejímu vypátrání/nalezenířekl droid. Zdálo se, že tvoje porozumění mu udělalo radost
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyTue Jan 03, 2012 7:14 am

Hyass Djalm

"Tak sem s tým!" povedal som, nakoľko bolo jasné, že má súradnice na lokalizáciu istej veci, ktorú tá enkláva potrebuje.
"Výborne, ale niekto bude musieť tak či tak opraviť loď." dodal som a tým som podotkol, že plán má menšiu chybu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyTue Jan 03, 2012 12:17 pm

Ra-aK

Pokud moje černá koule dosáhne fialové rovnoběžky použiji svoje inženýrské/technické znalosti/dovednosti k dosažení fialové rovnoběžky vašeho plavidla. Možná budeme moci dosáhnout bílé spirály! řekl droid opět lehce veseleji. Mezitím vám nadiktoval frekvenci vysílače, i ta byla dost neobvyklá. Ukázala však, že "řemeslné řešení" droida se nachází asi 12 mil od vaší současné pozice. Pěšky by to byla zřejmě trochu delší cesta
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyTue Jan 03, 2012 2:40 pm

Tyria

Bylo dost obtížné mu pořádně porozumět. Sice byla Tyria sečtělá, ale tohle jí neříkalo vůbec nic. Takže pokud...vaše...něco...dosáhne...toho co vás okradlo...tak nám pomůžete opravit naši loď? Koukla na něj jestli to myslí správně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyTue Jan 03, 2012 2:49 pm

Ra-aK

To není úplně přesné. Mluvím pomalu a opatrně doufajíc v porozumní. Propůjčím vám svoje schopnosti/dovednosti pokud díky vám moje černá koule dosáhne fialové rovnoběžky. Moje řemeslné řešení je nezbytné pro dosáhnutí fialové rovnoběžky jak mé černé koule tak i vašeho plavidla snažil se droid osvětlit svojí pozici trochu jinak. Jeho řečové obvody byly ale v pořádku, zřejmě byl prostě naprogramován tak, aby mluvil takhle
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyTue Jan 03, 2012 3:38 pm

Tyria

Počkat takže...pomůžete nám, jen pokud vám pomůžeme dostat se někam...Abychom se tam dostali, tak nám musíte pomoct...to znamená, že chcete, abychom se vám zaručili, že vám pomůžeme? Zamračila se.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyTue Jan 03, 2012 3:42 pm

Hyass Djalm

"Máme opraviť niečo na tebe, aby sme mohli opraviť našu loď? Veď vyzeráš v poriadku." dodal som dúfajúc, že sa z toho konečne vysomárime.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyTue Jan 03, 2012 4:00 pm

Ra-aK

Ra-aK pustil zvukovou nahrávku Tyrii
Počkat...snažím se pochopit co jsem právě slyšela. Takže...Hledáte černou přímku...chápu to správně jako někoho? Někoho kdo je bojeznalý...kdo by vám pomohl splnit ...ehm..úkol? Něco vám ukradli...lidé...asi...a když pomůžeme, tak vaše enkláva nám bude vděčná a poskytne nám své znalosti? dokončil záznam a zase začal mluvit. Zde bylo vaše porozumění velké. Moje řemeslné řešení pomůže dosáhnou fialové rovnoběžk vašeho plavidla.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyWed Jan 04, 2012 8:37 am

Hyass Djalm

"Myslím, že my sme bojaznalí. A nemáme inú možnosť, než ti pomôcť." odpovedal som, aj keď som bol o čosi múdrejší, hádanky a šifry neboli mojou silnou stránkou.
Návrat nahoru Goto down
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyWed Jan 04, 2012 8:25 pm

Tyria

Se chytne za hlavu, protože už jí to docela lezlo na mozek. Začínám se v tom zamotávat...Dejte mi chvíli... poodstoupí stranou a zamyslí se...vůbec jí to teď nemyslelo, ale musela na to přijít. Vaše znalosti...nám pomohou udělat něco s naším plavidlem...Opravit? vylepšit? Stále hledí někam z lodi...snaží se koncentrovat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyWed Jan 04, 2012 8:54 pm

Ra-aK

Jsem Ra-aK, technická jednotka. Využívat řemeslnou důmyslnost enklávy Gree k produkci technických vylepšení je moje primární funkce. Pokud moje černá koule dosáhne fialové rovnoběžky jsem ochoten své znalosti propůjčit černé přímce. řekl jsem. Je moje vyjadřování smysluplné? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyWed Jan 04, 2012 9:42 pm

Tyria

Pokud vy dosáhnete...něčeho...nevím čeho...možná vaší enklávy, nebo svého výtvoru...tak nám propůjčíte znalosti vaší elklávy... Pronesla..už neveděla..byla v koncích.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyThu Jan 05, 2012 8:50 am

Hyass Djalm

"Nech je to, čo chce, poďme tam a uvidíme." dopovedal som, nakoľko som už bol v koncoch aj ja. Navyše tu máme nejakú úlohu hľadať kryštály. Podľa toho, kde sme, budú jaskyne asi pekný kus cesty.
Návrat nahoru Goto down
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyThu Jan 05, 2012 5:19 pm

Tyria

Potřebujete, abychom pro vás získali ukradený vynález. Jakmile vám jej dodáme, tak nám poskytnete své schopnosti. Jinač již nevím... Pronese Tyria. Co vás dva nic nenapadá? Pronese k dívce a Torielovi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly EmptyThu Jan 05, 2012 5:27 pm

Toriel

Mě to přijde celkem jasný. Černá přimka je ten, kdo je "zvyklá na nebezpečí", černá koule bude prostě úkol a ta zelená tamto to bude něco s problémy... pokud jsem ho pochopil, tak vás žádá o záchranu nějaké technické vymyšlenosti z rukou nepřátel a za odměnu nám pomůže opravit loď... řekl jsem

Ra-aK

Ano! To je dostatečné porozumění! zaradoval se droid. Konečně někdo kdo mu rozumněl.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Cesta za krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za krystaly   Cesta za krystaly Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za krystaly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cesta na Coruscant
» Cesta domů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: