Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Konec jedné cesty

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyWed Sep 25, 2013 6:20 am

Měl jsem mimořádně mizerný spánek. Zdáli se mi pořádné kraviny, ale to nebylo tak divné. Měl jsem v sobě tunu chemie ze stimulantů a taky bacta nebyla zrovna nejlepší. Probral jsem se a vstal. Nebylo mi zrovna nejlíp, ale rychle to ustupovalo. Přešel jsem k počítači a začal vyhledávat informace o své známé, která se představila jako Archanděl. Chtěl jsem o ní vědět víc... a navíc jsme zrovna neměl co dělat...

Tvůj otec zareagoval dost nečekaně. Postavil se a přešel k oknu. Chvíli se díval ven do vemíru, než se konečně otočil. "Tohle stačilo! Sithové útočí na naše planety a nikdo s tím nic nedělá? Obávám se, že vás zase opustím, okamžitě odlétám na Coruscant a vzburcuju senát! Ty se postarej o matku." řekl. Pak se otočil. "A o dovolenou se neboj, to bude maličkost..." řekl. To se otočil Toriel. "Letím s tebou tati a bez řečí. Tohle není bezpečná doba a já se postarám o to, abys dorazil v bezpečí..." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyWed Sep 25, 2013 9:44 pm

Začal jsi vyhledávat v počítači. Netrvalo ti to dlouho a našel jsi Archanděla, v seznamu nejhledanějších lidí. Pomalu jsi pročítal její složku.

Alias: Archanděl
Jméno: Neznámé
Rasa: Neznámá
Pohlaví: Neznámé
Info: Záhadná figura vyskytující se v mnoha nevyjasněných případech.

Dále zde byl seznam všech případů, v nichž figuroval Archanděl. Táhly se až k válce a zrušení řádu Jedi. Většinou šlo o záhadná úmrtí otrokářů, handlířů, podvodníků, pašeráků, žoldáckých skupin, bylo zde i pár zmínek o mrtvých sithech o kterých se spekulovalo, že je má na svědomí právě Archanděl.
Celkově jsi o ní moc nezjistil, krom toho, že v Republice dělala opravdu pořádek, a že jí krom tebe asi nikdo na živo neviděl. Ta ženská byla tajemná jako hrad v Karpatech.


Tyria

Zkřížila ruce na prsou a letmo přikývla.
To myslím...bude nejlepší...tvůj hlas bude na Coruscantu slyšet, jen...měl bys na sebe dávat opravdu pozor. Po tom co se stalo na Alderaanu, mohou být všude!
Ne přiliš překvapeně koukla na Toriela.
Nejsem si jistá, zdali je o to pravé Torieli...potřebuješ výcvik...máš nadání, ale to ti proti Lordům ze Sithu nepomůže...měl bys nejdřív dokončit svůj výcvik...vím že chceš pomoct....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptySat Sep 28, 2013 7:15 pm

Musel jsem se opravdu usmát, protože se zdálo, že je je kromě mě ještě někdo další schopný ochraňovat republiku. Těžko říct, to byla zač. Nikdy jsem jí neviděl použít Sílu, ale její záhadná zmizení něco napovídala. Těžko říct co byla zač, ale pravda byla, že mi zachránila život a nejspíš i mím mužům, za což jsem byl vděčný. Došel jsem ke skříňce, kde jsem měl svoje vybavení a věci a vzal si to k sobě. Kašlal jsem na ošetřovnu a odešel jsem na svojí loď, do své kajuty. I tam jsem si zabalil svoje věci. Chtěl jsem se připravit na dovolenou...


"No, já jsem si ale jistej. Musím jet s tátou, protože cítím, že je to správný..." řekl hlasem, kterým jasně napovídal, že to je předem daná věc. Naprosto automatická. Nezdálo se, že by váš otec měl něco proti tomu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyWed Oct 02, 2013 1:53 pm

Na ošetřovně teď nikdo nebyl...doktoři byli různě po lodi a pomáhali těm pár zraněným, takže jsi měl průchod volný. Oblékl ses do svých věcí, stále ještě nesly stopy boje. Pak jsi se vydal na svou loď, ta byla kupodivu také prázdná, vypadalo to, že chlapi jsou někde na lodi. Nic tě nerušilo zabalit si své věci.

Tyria

Povzdechne si a rukou si přikryje obličej.
Dobrá tedy...nebudu se s tebou hádat...hlavně buď opatrný...já zůstanu na Corelii..prozatím, dokud se nevrátíš.
Pak se podívala na otce.
Dohlídni na něj...Ať nedělá žádné hlouposti...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyWed Oct 02, 2013 4:07 pm

Zabalil jsem si, včetně svých posledních suvenýrů. Bylo mi jasný, že dostanu dovolenou, republika mi toho dlužila dost a i kdyby mi jí někdo nechtěl dát, tak bych jen lehce mávnul rukou a bylo by hotovo. Zapnul jsem holoterminál na lodi a pokusil se kontaktovat generála...

Toriel se jen zasmál. "Neboj se ségra, máš o mě moc strach. Já budu naprosto v pohodě. Nesmíš zapomínat, že jsem celkem vostrej..." řekl ale znělo to jako vtip, ne jako kdyby se vychloubal. "No neboj se, budeme v pořádku..." řekl otec a zasmál se taky. Asi se těšil na trochu času se synem...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyWed Oct 02, 2013 7:28 pm

Generál

Jeho obraz ti naskočil ani ne za chvíli.
Ah...to jste vy Kapitáne! Zrovna jsem vás chtěl kontaktovat!
Usmál se na tebe.
Takže...co jste potřeboval? Protože jsme slyšel, že jste dopadl dalšího sitha a ještě zachránil mnoho životů...mít republika víc takových jako jste vy...

Tyria

Dobrá teda...pokud vám to nebude vadit, najdu si raketoplán, který mě sveze na Corelii.
Usmála se na oba, i když měla obavy o Toriela, ale...musela mu věřit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 7:19 am

Generál naskočil docela rychle. Což bylo dobře. "No, jsem rád, že jste spokojen s mojí prací, ale jako vždycky musím zmínit práci svých mužů, tontokrát ještě víc, než předtím. Nicméně bych Vás tentokrát chtěl o něco požádat, generále. Jak určitě víte, během posledních pár měsíců jsme s teamem odstranili větší množství sithů, také 2 generály a dohromady asi 3 nebo 4 křižníky? Zvláště pak tahle mise byla velice náročná pro nás všechny. Chtěl jsem Vás požádat o 14 dní volna pro své muže a sám bych si rád vzal zdravotní dovolenou. Během posledních měsíců jsme byl 3x postřelen, 3x zraněn světelným mečem, spadla se mnou loď, potřeboval bych čas na... zotavení. Myslím, že Chaghvez by v mé nepřítomnoti mohl bez větších problémů vést tým místo mě...  " řekl jsme generálovi. Bylo to sice hodně požadavků, ale nepřišli mi tak absurdní...

Toriel se na tebe podíval tak zvláštně. "Ale no ták, však se uvidíme brzy. Neměj obavy. Budeme v pořádku a brzo se zase uvidíme... cítím to" řekl. "Radši na sebe dávej pozor ty... a než poletíš, tak raději sežeň raketoplán, který nikdo nebude chtít vrátit v celku." popíchnul tě trochu. Váš otec vybuchl smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 8:46 am

Generál

Se chytil za bradu a vypadalo to že přemýšlel.
Vrchní velení sice naléhalo, že vás chtějí mít co nejdříve na Coruscantu...mělo by to být tajné, ale mohu vám říci, že jsou v merku nějaká povýšení a vyznamenání...
Povzdechl si a usmál se.
Ale zcela chápu váš požadavek a rád vám vyhovím...dovolenou si vemte, Republika vás potřebuje v tip top kondičce a já taky...co se týče vašich mužů, dávám jim 12 dní volna a 2 dny na přesun na Coruscant! Jsou jisté věci, které s nimi musí admiralita také probrat.
Kývl hlavou. Chaghvezovi váš návrh předám a plně věřím vašemu úsudku. Přejete si ještě něco kapitáne?

Tyria

Jo..já vím... Zamračila se.
Asi si půjčím tvůj starý speeder...jen tak...abych se projela...
Pak nahodila rádoby tajemný výraz.
A veř, že budu bourat!
Pak oboum pokynula na rozloučenou a vydala se do doku, hledat raketoplán.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 10:16 am

"Děkuju generále... mám ve své muže důvěru, jsou nejlepší, ale i tak bych ocenil, kdybyste mi je nezabili, než se vrátím... jo a omlouvám se za tohle, ale nevolejte mě... ozvu se..." řekl jsem a ukončil hovor. Na terminál jsem ještě neharál zprávu pro tým, jen co se stalo, ať se nenechaj zabít a že maj dovolenou. Pak jsem zmizel...

Šla jsi k raketoplánu, pomalu jsi procházela chodbou...
"... no a když už jsme konečně jediové, tak jsem myslel, že bysme mohli trochu slavit. Moje rodina vlastní docela pěkný sídlo na Metellosu, mohli bysme tam s pár lidma odjet na pár dní... nic divokého, jsme přece jen jediové... teda tichá meditace to taky nebude... ale víš jak, trochu zábavy než nás vypustí ochraňovat mír... ne, neříkej ne. Nech si to projít hlavou a sejdeme se na Metellosu, jo?" řekl ti chlápek s jizvou nad okem. Byl trochu starší a měl na sobě roucho rytířů jedi... v tom jsi vrazila do nějakého chlápka. Byl to nějakej inženýr. "Jste v pořádku?" zeptal se tě.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 2:59 pm

Generál, už nic neříkal, jen přikývl hlavou a pak jeho obraz zmizel. Tys pak nahrál pro své muže vzkaz, aby pochopili. Když bylo vše hotovo, odešel jsi z lodi...odešel jsi do hangáru, kde jsi chtěl najít nějaký raketoplán, který tě odveze na pláž.

Tyria

Opět ta vzpomínka, opět ten chlapec s jizvou. Nevěděla, jestli jí do hlavy leze nějaký sith, nebo je to fakt její vzpomínka, ale musela to vědět. Když došla do hangáru, našla raketoplán a zavelele.
Potřebuju se dostat na Metellos!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 7:56 pm

Seděl jsem v hangáru a přemýšlel, co vlastně mám dělat teď, když mám dovolenou. Když v tom jsem slyšel svojí "známou" z ošetřovny. "Copak na Metellosu? Chcete koupit levně energii?" zeptal jsem se pobaveně. Metellos byl známý svojí produkcí levné energie...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 8:17 pm

Tyria

Koukla na Orena. Vojáka, kterého vyslýchala na ošetřovně.
Řekněme...že hledám...starého známého...
Překřížila si ruce na prsou.
Copak? ostřílený voják by mě tam zavezl?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 8:39 pm

"Rozhodně jsem celkem schopný pilot... a vy, zdá se, máte přístup k lodi." řekl jsem a zasmál se. Ta ženská byla zvláštní a navíc jsem měl dojem, že jsem jí už viděl. Kdysy... ještě před zrušením řádu. Mohl jsem se sice plést, ale nevěřil jsem tomu. A chtěl jsem zjistit víc. "Tohle je... zvláštní doba a mnohdy jsou staří známí nebezpečnější, než nepřátelé... " dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 9:26 pm

Tyria

Hmm...dobrý pilot...to se hodí...ale varuji vás...raketoplány mají tendenci se mnou...padat...
Ušklíbla se. Něco se jí na tom vojákovi líbilo...a nejenom po sránce osobnosti...dalo by se říct, že jí přitahoval i fyzicky....to bylo..neobvyklé!
Hrdina Republiky, sithobijec, filosof a přesto stále svobodný?
Zasmála se jeho moudrům...i když někde za tím smíchem jeho slova uznávala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptyThu Oct 03, 2013 9:45 pm

"Zvláštní... je to nějaké prokletí, nebo jen smůla? Znal jsem kdysy vojáka, který to při každé misi dostal do toho samého místa. Přežil 22 misí a v každé z nich ho zranili přesně do toho samého místa... tohle musí být něco podobného..." řekl jsem zamyšleně.
"No, trochu to přeháníte... většina sithů je příliš arogantní na to, aby si mysleli, že je dokáže porazit někdo, kdo neovládá Sílu... nicméně to bude spíš tím, že pořád pracuju..." dodal jsem a trochu se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptySun Oct 06, 2013 1:03 pm

Tyria

Přihmouřila oči.
Řekněme...že mě přístroje příliš nemají v lásce...a já nemám v lásce je!
Historka o vojákovi co to dostal dvaadvacetkrát do stejného místa jí přišla zajímavá, nicméně absolutně nedůležitá.
Ah...tak... Pokýve hlavou.
Pak už tedy chápu....vyrazíme tedy?
Koukne na Orena.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 EmptySun Oct 06, 2013 1:51 pm

Podíval jsem na ní trochu zvláštně, přeci jen mi přišlo zvláštní, že by někoho až tak neměli rádi stroje. "Inu, jak myslíte, nicméně když řídím já, tak lodě nehavarují... tedy ne bez silné nepřátelské palby." řekl jsem a naskočil do raketoplánu. Nahodil jsem motory. "Nastupte si, letíme..." řekl jsem a vyřídil všechny potřebné povolení pro start. Jakmile byla Tyria na palubě tak jsem nahodil motory a zmizel s raketoplánem v dálce...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec jedné cesty   Konec jedné cesty - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Konec jedné cesty
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Metellos - Začátek, či konec?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: