Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cesta domů

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 8:08 am

Tyria

Zakroutila hlavou.
Nikdy jsem tyhle...souboje Eg nechápala. Ale až jejich nafoukanost ohrozí tisíce, miliony životů co pak? Sithové se nedají ukecat, ani přehlasovat, to snad ví...
Zakabonila se. Věřila v Republiku ale ta byl vedená starými zapšklými muži, kteří si honili trika...
Já otče? Já vždy! Vždyť me znáš, než abych si zničila manikůru, to radši pojdu hlady...
pokusila se o malý vtípek.
A já dávam pozor na něj...myslím, že na něj mám dokonce dobrý vliv...jen se podívej, co z toho malého nafoukance vyrostlo za chlapa. Řekla v legraci a pocuchala mu vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 11:25 am

Otec se na tebe podíval nějak zvláštně. "No právě, znám tě... proto mám strach. " řekl a podíval se na Toriela. Toriel se uraženě podíval na tebe. Otec se rozesmál. "Ten pohled poznávám. Asi jsi ho trochu učila co?" znova se zasmál. "Což mi připomíná, myslím, že tu něco mám pro tebe... přišlo to teprve nedávno" dodal.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 12:51 pm

Tyria

Koukla na otce, řekla si, že takhle dalece mu můžu říct pravdu.
Ano...Toriel objevil...nevídaný talent na sílu...potřeboval základy...když se Síla nerozvíjí správným směrem, má tendenci se rozvíjet tím špatným, ale to víš..
Pak se zaskočeně podívala na otce.
Pro mě? Nedávno? TO nechápu!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 1:23 pm

Ani otec to zřejmě příliš nechápal, ale zavolal služebnou, která přinesla malý balíček. Vypadal, že prošel více rukama, než se dostal sem, ale přeci jen dorazil. "Nevybuchne to... nechal jsem to projít skenerem. Těžko říct co to je... ale zvláštní, že jsi dorazila jen pár dní poté..." řekl a nechal ti podat balíček.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 1:57 pm

Tyria

Zatvářila se ještě překvapeněji. Bylo to...podivné.
Opatrně vzala balíček do rukou a silou se pokusila prozkoumat, co se uvnitř nachází.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 2:52 pm

Jakmile jsi otevřela balíček, tak z něj vypadl jen holografický zobrazovač. Jakmile dopadl na tvojí ruku tak se aktivoval a začal promítat obrázek mladé dívky. "Zdravíčko. Nejspíš mě nepoznáváš, ale nejspíš víš kdo asi jsem. Ale neboj se, už nejdu po tvé rodině, ale někdo další ano... náš starý známý, Lord Drathas sbírá přívržence, něco se chystá, něco velkého a i stěny budou mít uši. Pozdravuj mého drahého Toriela " ohlásil hologram a zmizel...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 3:48 pm

Tyria

Tvář se ji zkřiví zlostí a téměř vykřikne.
Ty dě-ko jedna zatracená! Ale naštěstí svůj hněv vůči této osobě udrží na uzdě.
Raatashi!
Procedí skrze zuby a pak koukne na otce.
Zkušenosti mi radí, nevěř sithovi, ale nemůžu se prostě spoléhat, že nemluví pravdu! Otče...ty i Matka by jste měli být na Corelli! Pokud Drathas opravdu jde po mé rodině, téměř nikde není bezpečno! Kolem Corellie teď hlídkuje mnoho republikových lodí...máme tam nejpevnější zázemí, Petras tě tam bude chránit a já se postarám...aby to byl nejen on!
Řekla rozhodně. Takhle otec Tyriu nemohl znát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 3:51 pm

Otec jen lehce zvedl obočí. "Raatshi? Ta služebná, co pomáhala Torinovi? Co je s ní? Kdo je Drathas? Co se tu děje Tyrio... nemůže přece přijet a hned mě tahat z mého domova... co se děje? " zeptal se. Vypadal trochu šokovaně. Toriel se rozhlížel kolem, jako kdyby snad každou chvíli čekal útok...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 4:03 pm

Tyria

Povzdechla. Snažila se najít způsob, jak to vysvětlit a nezatahovat svého otce do všech těch problémů.
Raatashi byla sith otče...sithové našli potenciál v Torielovi a pokusili se jej odvést a trénovat...podařilo se mi ji zastavit, ale...musela jsem odvést Toriela do orlího hnízda...aby se k němu nemohli dostat...a Drathas...
Odmlčí se. Chvíli uvažovala, zda to má říct, ale okolnosti ji nedávali jinou možnost. Otec už byl zatáhlý příliš hluboko...musel vědět víc.
Drathas, nebo také Lord Drathas je sithský lord se kterým jsme bojovala...podařilo se mi vyhrát souboj který jsme s ním vedla...avšak přežil! Mám taky za to, že vedl útok na Corelii a nyní se chystá najít tebe...je to lord klamu...může manipulovat s myslemi ostatních...oklamat a převrátit realitu! Oklamal mě! A zjistil tak, kde se nachází Toriel.
Zvedla se z křesla a trochu se ztišila.
Otče...já...nikdy nepřestala být aktivní Jedi! Celou tu dobu...nemohla jsem vám to říct..uvrhnout vás zbytečně v nebezpečí...vedla jsem řád jedi na Corelii...nyní jsem...s jedi spřízněna ještě více..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 4:20 pm

Tvůj otec chvíli opravdu nechápal. Ještě před chvílí ses tu dušovala, jak jsi přestala být jedi a všechno a teď zjistí, že celou dobu aktivně jedijuješ. Beze slova se otočil, došel k baru a nalil si sklenici Alderaanské brandy a otočil jí do sebe. "Fajn... dobře... chápu..." řekl a pak si radši nalil ještě druhou. Zřejmě měl trochu problémy to rozdejchat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 4:24 pm

Tyria

Podívala se někam stranou.
Dělala jsem to kvůli vám! Kdybych...vám řekla...kdyby se dozvěděli, že víte že je vaše dcera praktikující jedi, bylo by s vámi jednáno jako s vlastizrádci, Rod Griffiths by byl...zbaven majetku a postavení....ty...bys byl...
odmlčela se. Nevěděla co dál říct...
Chci...jen chránit Republiku...i toho nejmenšího z nejmenších...před zlem...ale Republika mi svázala ruce...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 4:27 pm

Otočil se k tobě. "Neber mě špatně, jsem hrdý na to o co se snažíš. Vy oba... popravdě jsem to asi vždycky tušil, ale čekal bych, že se to dozvím... jinak. Nicméně nemyslím si, že by jsme tady byly v nebezpečí. Tohle sídlo je dobře chráněné, stejně jako naše sídlo na Corelii. Vidíš vše moc černě..." řekl a stále rozdýchával ten šok.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 4:46 pm

Tyria

Byla viditelně smutná, nechtěla zklamat svého otce.
Já....je mi to líto otče...nechtěla jsem...zklamat tvou důvěru...jen jsem...měla obavy...
Pak si promnula oči...
Já...nevidím nic černě otče...byla jsem svědkem bitvy o Corelii...Drathas ze mě podvodem vymámil pozici frakce jedi jíž jsem vedla a pak napadl Orlí hnízdo. Srovnal by jej se zemí v jediném tahu, kdyby nebylo Mozata a jeho vylapšení obrany...tati...
To bylo poprvé co jej oslovila tak familiérně.
Viděla jsem věci, které neviděl nejspíš žádný jedi už stovky let...a...já vím že hrozba je větší, než vypadá! Corellia...Alderaan....copak to není dost dobý důkaz..? Na Alderánu dokonce použili vaše vlastní zbraně proti vám! Věř mi...blíží se něco velikého...a bojím se bojím se, že o vás přijdu...kdyby bylo nejhůř...můžu pomoct a pomůžu, ale nestihnu pomoct an dvou místech současně, až to propukne....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 6:14 pm

"Ano, ale naše jednotky se tomu dokázali ubránit i bez pomoci jedijů... víš, že já bych nikdy nesnižoval zásluhy, které jediové mají... nikdy. Ale republika má své obránce, udatné válečníky a vojáky, kteří možná neovládají Sílu, ale jejich oddanost a vytrvalost jim umožnila zvítězit nad sithy. Kapitán Oren Dar'rala dokonce porazil sithského lorda!" řekl a vyslovil tak jméno hrdiny Alderaanu. Pak ale změnil přístup. "Pokud budeš ale klidnější, když všichni zamíříme na Corellii, tak můžeme, stejně bych rád viděl Torina a také Petrase..." dodal.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 6:28 pm

Tyria

Pousměje se.
Můžu tě obejmout?
Nicméně nečekala a vrhla se k němu a pořádně jej objala. Cítila se zas jako malá holka...v bezpečí...i když teď věděla že je jen zdánlivé.
Já vím...věřím v Republiku, jen se obávám, aby je něco nepřekvapilo...
Podivila se tomu, že nějaký voják porazil Sithského lorda. To bylo krajně nepravděpodobné.
Já...byla bych mnohem klidnější...věřím mnoha lidem, ale pokud vaší ochrance bude velet Petras, nebudu pochybovat!
Pořádně jej objala.
A jestli bych mohla nějak požádat o informace o tom kapitánovi, ráda bych potkala hrdinu Alderaanu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 7:54 pm

Otec se usmál. "Dobrá, zbalím domácnost a letíme na Corellii první lodí co tam poletí." řekl a zasmál se a obejmul Tyriu, jako tehdy, když byla ještě malá holčička. Toriel se mezitím dal do řeči s nějakou služebnou.
"Máš pravdu... republika si myslí, že je připravena, ale nevím, zda opravdu je... ta věc s těmi gardami byla katastrofální... ale snad to všechno dobře dopadne" dodal.
"Myslím, že jeho jednotka odletěla na Tatooine na tajnou misi... neměl bych to sice vědět, ale je těžké udržet tajemství před někým jako já, mám uši... leckde" dodal ještě
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 7:57 pm

Tyria

Usmála se na otce.
Noooo...dvacet let jsi nezjistil, kdo rozbil tu starožitnou vázu po prababičce takžeee...
Začala se smát.
Budu hned klidnější, když budeme tam! Já se mezitím...osprchuju a převléknu...s tím...Kapitánem si někdy zkusím promluvit...
Jestli už nebylo nic, odešla do pokoje osprchovat se a dát se dokupy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 8:17 pm

Toriel se dal do řečí s otcem a služka ti ukázala, kudy do koupelny. Koupelna tady byla sice skromná, ale elegantní. Pravda, výřivá vana nebyla tak velká, jako na Corelii, ale zato měla daleko více funkcí. Sprchu tu neměli.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 8:20 pm

Tyria

Okoupala se, namazala vonnými oleji...pak se převlékla do šatů, které ji mezitím služebnictvo vypralo a vysušilo.
Cítila se úžasně. Meče měla skryté...byla připravena...chtěla mít otce co nejdříve na Corelii aby mohla zkoumat pohnutky Lorda Drathase!
pomalu sešla do haly.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 8:26 pm

V hale se mezitím leccos změnilo. Služebnictvo běhalo sem a tam, na několika místech stála drobná zavazadla, Toriel někam zmizel a tvůj otec to všechno řídil, byl to chaos. Tedy zdálo se to jako chaos, ale věděla jsi, že organizační smysl tvého otce byl mimořádný. Nejspíš byl připraven zbalit všechno během hodin...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 8:32 pm

Tyria

Usmála se. Vidět otce jak vše zařizuje...už dlouho to nezažila. Milovala ho sledovat jak za stolem vše řídí...krásně se jí u toho spalo.
Nemarníš ani sekundu otče, jsem ráda, že věříš mému úsudku...
Řekla když sešla až dolů.
Kde je Toriel?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 8:47 pm

"Toriel šel pomáhat s balením. Někde tu pobíhá..." dodal a chvíli zase řídil balení.
"Obědnal jsem 3 lodě, 2 jako návnady, služebnictvo dostalo volno, balíme většinu důležitých věcí. Budeme připraveni do večera odletět. A Tyrio? Komu jinému bych měl věřit, když ně tobě? Jsi moje dcera." řekl a usmál se. Toriel se mihnul kolem s nějakým kufrem, ten protivný výraz, který nasadil na spaceportu už dávno zmizel
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyMon Sep 09, 2013 8:52 pm

Tyria

Usmála se. Slova otce ji zahřála na srdci.
Byla moc ráda, že bude mít otce i matku na Corelii, kde na ně dohlédne Petras, uvažovala, že by sem poslala i nějakého jedi, ale to by mohlo situaci jen přitížit.
Dobře tati! Kývla na znamení souhlasu.
Vydala se pomalu do zahrad, kde chtěla krapet přemýšlet o tom co jí řekla Raatashi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyTue Sep 10, 2013 10:41 am

Usadila ses v zahradě a přemýšlela. Byla to malá zahrada, ale bylo poznat, že tvoje matka jí věnovala hodně práce a času. Bylo to tu mimořádně pěkné. Netušila jsi, jaké jsou pohnutky Raatshi či Drathase, nicméně...
... seděla jsi na plochém kameni, který stál na ostrém hrotu. Dokud jsi zůstávala v klidu, tak se ti dařilo udržovat balanc. V tom se objevil mladík s jizvou nad okem. "Eh... Tyri?" oslovil tě. To tě totálně vyvedlo z rovnováhy a spolu s kamenem jsi sletěla dolů
Probrala ses na lavičce, musela jsi usnout...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 EmptyTue Sep 10, 2013 10:57 am

Tyria

Procházela se zahradou. Ta byla jako vždy krásná, matka si pečování o zahradu užívala.
V jednu chvíli se kochala zahradou, v druhou se probudila na lavičce.
Zmateně koukala okolo.
Co to sakra?! Chytla se za hlavu.
Snažila si vybavit co se jí zdálo...mladík s jizvou pod okem...
Co to má sakra znamenat... Zatřepe hlavou. Pak se posadí do meditační polohy.
Uklidní se a pokusí se v meditaci zkoumat své myšlenky...najít...co znamená ten mladík s jizvou pod okem. Chtěla to zjistit!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta domů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta domů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cesta za krystaly
» Cesta na Coruscant

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: