Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Tatooine - Po stopách nepřítele

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 4:22 pm

Nepodivil jsem se, co tu dělá hromada mrtvol větší, než v hrobce Marka Ragnose, bouchačky prostě měla svoje výhody, to mi nikdo nevymluví. Rozběhl jsem se tedy přes hangár plný mrtvol přímo k sithovi. Pokud tedy už nebyl mrtvý...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 4:28 pm

Proběhl jsi hangárem a ocitl jsi se v dalším...tentokrát obrovském. Byl zde...celý imperiální křižník. Naleštěný jako nový.Pohon měl zapnutý a byl připraven vystoupat na orbitu...to byl onen otřes. Než sis to stihl uvědomit, asi 50 automatických věžiček zaměřilo tvou pozici a BANG....podlaha doslova explodovala a vymrštila tě zpět do prvního hangáru.

Dostal ses přes mé děti! Ale teď, tady pojdeš! Z hloubky se ozývaly další exploze. Zem se třásla...ty sis bez obleku nehezky pohmoždil nohu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 4:54 pm

Na nohu jsem kašlal. Byl jsem svého času sithský lord, rytíř jedi a kapitán republikových speciálních jednotek, nebyl jsem někdo, kdo se nechal lehce oddělat. Postavil jsem se na nohy a vyzkoušel, zda mě noha udrží. Bolelo to, ale fungovala. Rozběhl jsem se zpět do druhého hangáru, vymrštil jsem se do vzduchu a dopadl na křižník. Mečem jsem vyřízl díru do trupu a skočil dovnitř...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 5:51 pm

Noha tě naštěstí unesla, ale nevypadalo to na žádné další psí kusy. Poslední předvedený ti způsobil strašnou bolest a při přistání jsi skoro ujel a spadl zase dolů. Jen díky výcviku jsi se zachytil. Prořezávání pláště trvalo docela dlouho, vzhledem k síle, která na tebe působila, když se křižník zvedal. Pak křižník vyletěl z hangáru. Pod ním vše vybuchovalo a propadalo se kamsi do hlubin. Celá základna byla zničena...Sith zahlazoval stopy. Pak se ti podařilo prořezat se dovnitř. Dopadl jsi do prázdné místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 7:56 pm

Posadil jsem se, jakmile jsem byl v bezpečí uvnitř a rychle si ošetřil nohu natolik, abych mohl chodit. Trochu pomocí Síly, trochu pomoci nouzových lékařských zásob. Kromě toho jsme si píchnul stimulant potlačující bolest. Pak jsem se vydal dál do lodi. Ukryl jsem svojí přítomnost v Síle a dál následoval stopy temné energie. Doufal jsem jen, že to přežila moje ... známá a moji muži
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 8:03 pm

Pokračoval jsi lodí. Díky svému zásahu tě noha téměř nebolela. Následoval jsi stopu temné energie. Nikdo ti nezkřížil cestu celou dobu, dokud jsi nedošel na můstek.

Ehm...zabít vás...je horší než vymýtit Republiku. Ale...konečně se setkáváme tváří v tvář...
Ozval se hlas z vysokého křesla, když se otočilo, uviděl jsi muže.
Jste velmi vytrvalý a neustále se mi pletete do plánů...ale pamatujte...já...Darth Puppetus se sebou nenechám jen tak mávat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 8:23 pm

Loď byla prázdná... nebo mi jen nikdo nechtěl zastoupit cestu. Vypadalo to jasně jako nějaká past. Ale teď už jsem nemohl dělat nic víc, než bojovat až do konce. Procházel jsem koridory velice opatrně, ale nenarazil jsem ani na živáčka. Nakonec jsem došel až na můstek. Očekával jsem tu armádu, ale byl tu jen jediný muž.
"Ano, cítím s vámi... není nic horšího, než když se vám někdo neustále plete do vašich plánů, znám ten pocit..." řekl jsem a připravil se k boji. "Dobrá, jak chcete, budu si to pamatovat. Tedy do doby, dokud budete naživu samozřejmě..." dodal jsem. Ani na vteřinu jsem ho nepodceňoval. Zřejmě to bude tuhý oříšek...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 8:29 pm

Darth Puppetus

Se začal od srdce smát.
Ach...kapitáne...Orene Dar'rale...jste opravdu zajímavý člověk...sith? Jedi? Kdo ví...asi nějaký hybrid...
Zmáčkl tlačítko a dveře se za tebou zavřely, obklopeny energetickým štítem.
Co by jste chtěl nyní změnit? Jste sám, vyčerpaný...a já rozhodně nebudu bojovat.
Usmál se a zpoza židle vystoupila malá dívka...miraluka dle jejího vzezření. Neměla na sobě víc než pruh látky přes prsa a soustavu látky přes boky.
Připravil jste mě o záprdky, já vás nyní připravím o vaše...
Zmáčkl knoflík.
Zaměřte tu Republikovou loď...nechte ji přjít blíž...miřte na motory...chci je vidět trpět...
Jeho oči se zůžily.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 8:40 pm

Zůstával jsem zcela klidný. Moje sithské schopnosti byly sice značné, ale používal jsem je opravdu jen vyjímečně. Teď nebyla vhodná doba. Nashromáždil jsem energii do ruky a opět praštil do země, další tlaková vlna se začala šířit můstkem a pravěpodobně zdemolovala většinu zařízení na můstku. "Obávám se, že to všechno chápete špatně. Vaši "záprdci" mě nedokázali vyčerpat ani zpomalit. Nezbyde vám, než bojovat" řekl jsem. Doufal jsem, že zdemolovaný můstek jim zabrání dělat s lodí prakticky cokoliv. Nicméně moje nová loď měla dostatečnou výzbroj, aby si poradila a nejlepší lidi na palubě. Mezitím jsem se snažil pohledem proniknout do hlavy té Miraluky. Vnímání síly u miraluk by to snad mělo udělat poměrně snadné. Potřeboval jsem toho týpka něčím překvapit... a tohle by mohlo vyjít...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 8:48 pm

Uhodil jsi do země a zdemoloval část kolem sebe avšak mezi tebou a zbytkem můstku bylo silové pole. To silové pole tě teď drželo uvnitř jako v pasti...poškodil jsi sice podlahu a pár kabelů, ale nic co by znemožnilo lodi bojovat. Ozvaly se výstřely. Když jsi pronikl do hlavy Miraluky....klesal jsi hluboko..hluboko do její mysli...bylo to...zajímavé...v tu se ti ale před obličejem objevil običej Darth Puppetuse.
Zdravím! Hledáš něco?! Dostal jsi pomyslnou facku a ta tě vyhodila z její mysli. Miraluka byla 100% ovládána Sithem...nezbyla v ní žádná osobnost...byla jen...loutka...

V tu chvíli se z můstku ozvalo.
Pane! Nemůžeme zaměřit...něco ruší naše lodní senzory!
Puppetus se otočil.
Cože?! Spravte to!
V tu chvíli zablikala a pohasla bariéra a taky se loď otřásla pod palbou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 9:02 pm

Zdálo se, že je to opravdu špatné. Mohl jsem se sice prosekat skrz bariéru, ale to by trvalo. Hlavou mi proběhlo několik nápadů, ale všechny byly zbytečné. Když v tom mě přijemně překvapil můj tým. V duchu jsem jim poděkoval a okmažitě využil chvilkové nepozornosti a vrhl se dopředu. Proskočil jsem selhávající bariérou a odpálil Miraluku přes celý můstek pomocí Síly. Vytasil jsem meč a vrhl se přímo proti tomu sithovi.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyTue Sep 10, 2013 10:45 am

Miraluka odletěla přes celý můstek někam dozadu. Ty jsi se vrhl na Puppetuse, ale ten to čekal, protože jsi prvně zaútočil na Miraluku, měl čas. Silou tě odpálil ke zdi...v síle byl opravdu zběhlý.
Už mě opravdu začínáte lézt na nervy kapitáne Orene!

Loď se opět otřásla pod salvou výstřelů.

Pane! Naše zaměřovací systémy jsou nějak vyřazené! Nemůžeme sestřelit tu zatracenou loď...škody na několika palubách!!!
Puppetus zavrčel a zvedl se. Miraluka přihopsala, nezraněná, aktivovala světelnou tonfu a fvrhla se prioti tobě.
Puppetus zařval.
Rozkažte všem lodím! Ať nastaví kurz a hyperrychlost na Corelii...
Pak se otočil zpět k tobě.
Vy budete působit problémy...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyTue Sep 10, 2013 11:19 am

Zmírnil jsem dopad pomocí své energie, ale i tak to zase zanechalo trochu šrámy. Nebylo to ale nic, co bych nepřežil. "To mě upřímně těší..." řekl jsem a sepjal ruce. Začal jsem koncentrovat energii abych použil něco daleko ničivějšího, než byla force rage. Vyskočil jsem do vzduchu a vyslal mocnou energii pod sebe, abych tu miraluku zarazil do podlahy. Dopadl jsem na zem a rozběhl jsem se přímo na toho blbého lorda. Bohužel se nedostavil účinek, který jsem čekal. Nedokázal jsem aktivovat force valor. Musel jsem si poradit sám. Koncentroval jsem další energii v rukou a vyslal mocnou vlnu na sitha. Taky jsem v síle nebyl zrovna málo zběhlý...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyTue Sep 10, 2013 11:36 am

Tlaková vlna přišpendlila Miraluku k zemi, takže se nemohla ani hnout, nicméně než jsi stihl vyslat další vlnu, využil tvého útoku na Miraluku sith a další ránou tě přimáčkl ke stěně...druhou rukou ti pomocí síly začal mačkat hrdlo...
Nemůžete se mnou bojovat! Nedokážete...jste jen...nedodělek dvou kultur...nemůžeš se rovnat síle Lorda ze Sithu...na Alderaanu jso možná zabil Randrhose, ale to byl jen nafoukanec, který o tobě nic nevěděl....
Od srdce se zasměje...
Stejně bys neměl šanci, nebýt té malé krysy co se za mnou honí už od Dantoiinu...co? Kde jsi ty malá potvoro...doufal jsem že shoříš v té lodi nad Alderaanem, ale ty máš zatraceně 9 životů cooo... Rozhlédl se okolo.
Vsadím se, že i ty poruchy na lodi jsou tvá práce...ale počkej, až skončím s ním, budeš další na řadě.
Miraluka pomalu vstávala a Puppetus byl na chvíli zaměstnán řvaním.
Loď vstoupila do hyperprostoru(nebo čím se to lítá) a mířila Rychle na Corelii.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyTue Sep 10, 2013 1:17 pm

Rozmáchl jsem se rukama a uvolnil se tak z jeho sevření.
"V tom se právě pletete..." řekl jsem. Už jsem měl plné zuby té jeho arogance. Měl pravdu v tom, že jsem nebyl ani sith ani jedi. Role sitha jsem se vzdal dobrovolně, role Jedije mi byla odebrána a proto jsem šel vlastní cestou. Nebál jsem se smrti, bál jsem se jen neúspěchu. Toho, že tenhle blb bude žít další den a zabije další lidi. Opět jsem popadl meč. Aktivoval jseme svůj světle zelený meč. "Ukončíme to... " řekl jsem. Ta miraluka za nic nemohla. Nemělo smysl honit se, nebo dělat cokoliv unáhleného. Začal jsem se soustředit. Pomalým krokem jsem se vydal směrem k sithovi... kdyby mi ta ženský znovu zastoupila cestu, tak bych jí zahodil někam do zdi.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyWed Sep 11, 2013 10:51 am

Puppetus

Přivřel oči a uškíbnul se.
Co si neuděláš sám...
Pak máchl rukou a z křesla vystřelilo 5 světelných mečů.
Když se aktivovaly, ukázalo se, že má každý jinou barvu. Byl zde zelený, modrý, fialový, žlutý i rudý.
První 4 rozhodně nebyly sithské meče.
Puppetus sepjal ruce a meče zaujali postavení kolem něj.
Miraluka zůstala stát vzadu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyWed Sep 11, 2013 12:50 pm

"S tím musím souhlasit..." řekl jsem a z rukavice na druhé ruce jsem aktivoval svojí vibročepel. Pomalu jsem se vydal směrem k němu. Smrtelně klidný, naprosto soustředění. Díky tomu, že čepel na levé ruce vycházela z rukavice měl jsem ruku volnou k používání Síly. Prosekat se skrz takovou obranu nebude snadné. Natáhl jsem ruku kupředu a vyslal vlnu, abych jeho obranu rozhodil a pak jsem se vrhl do útoku. Hned na to jsem se naopak pokusil přitáhnout toho sitha k sobě, pryč od jeho obrany
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyThu Sep 12, 2013 10:27 am

Puppetus

Ani se nepohnul, neměl to zapotřebí. Meče se hýbaly samy od sebe.
Pane! Na orbitu Corelie dorazíme už za pět minut! Ozvalo se z můstku.
Puppetus se ušklíbnul.
Na tvou vlnu vyslal i on jednu vlnu proti tobě, jejich srážka otřásla celým můstkem.
Když ses ho pokusil přitáhnout, stalo se to, že proti tobě vystřelil dva ze svých mečů. Mohl bys ho přitáhnout, ale jistě bys dostal alespoň jedním mečem do těla.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 EmptyThu Sep 12, 2013 12:22 pm

Nerad jsem to přiznával, ale nebyl jsem si jistej, zda ho dokážu ve svém současném stavu zabít. Měl jsem ale jednu výhodu. Stimulant na potlačování bolesti měl trvat ještě pár hodin. Rozhodl jsem se zariskovat. Trhnul jsem rukou a přitáhl si toho vola přímo proti sobě. Jednu čepel jsem odrazil svým mečem a svojí vibročepel jsme nastavil tak, aby se na ní napíchl ten sith. Bolest jsem necítil...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tatooine - Po stopách nepřítele
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: