Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Tatooine - Po stopách nepřítele

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 8:27 am

-umím...u-díme...á....dě-at...Fe-ez -nec!

Zaznělo z vyslílačky...než ses ale stihl nadít, vrata se dala do pohybu.

Ne-žuj-e se! I-rialní kři-íky----cestě!

Když ses otočil, žena tam nebyla, ale vrata se pomalu zasouvala do strany propasti...na tobě byla najít způsob jak sejít dolů, než ti vrata zmizí pod nohama.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 8:39 am

Tohle její batmanovské mizení mě opravdu přestávalo bavit. Nicméně ať se odsud chtělo vynořit cokoliv, tak jsem pro to měl překvapení. Začal jsem se soustředit a potom zvedl ruku na protější stranu propasti. Tyhle kousky jsem už delší dobu nedělal, ale bývala to svého času docela legrace. Pousmál jsem se a strhl kus protějšího úbočí přímo do otevírajících se vrat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 6:48 pm

Soustředil ses na stržení skalní stěny a ....podařilo se...stěna se sesula na jednu část vrat a svou vahou je nejdřív zablokovala a následně krapet ohnula. Část vrat na níž jsi stál se stále zasouvala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 7:18 pm

Vymrštil jsem se z místa a dopadl na druhou stranu vrat, která byla pokryta kamením a pískem. Vytáhl jsem tepelný detonátor a letmým pohybem jsem ho hodil přímo do díry. Počkal jsem až vybuchne a pak jsem skočil přímo dolů. V případě, že by tam byla tma jsem aktivoval noční vidění. Pád jsem ubrzdil stejně, jako předtím do té strže...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 7:00 pm

Zespoda se ozvala exploze, větší, než ta, kterou by udělal tepelný detonátor. Když jsi seskočil dolů, bylo tam světlo...nejen od lamp, ale taky od ohně, protože detonátor dopadl přímo do kokpitu stíhačky a roztrhl ji na kusy. Kusy trupu byly všude a pod pár z nich jsi viděl nechutnou krvavou kaši. Pak jsi uslyšel zvuky, protože se objevilo několik impů a začalo po tobě pálit.

Fešáku, měl by sis pohnout...tvým směrem směřuje asi dvacet impů a pár akolytů. Dejte se chodbou vlevo...a ten oblek vám dělá děsně dobrej zadek. Zahihňal se Archanděl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 7:49 am

Zdálo se, že jsem spustil menší výbuch, to mi zase tak moc nevadilo, 2 z mých 3 stránek neměli žádný problém zabíjet imperiály, pouze moje Jedijská část měla nějaké námitky proti masakru, na druhou stranu oni měli zbraně, přesilu...
"Ano, to je celkem dobrý plán, ale mám lepší..." řekl jsem. Byl jsem fakt otrávenej a měl jsem plné zuby utíkání. Vytáhl jsem opět svojí zbraň a spustil palbu po imperiálech. 20? Bah, to nebylo nic. Našel jsem si nějaké vhodné krytí a nepřestával zasypávat imperiály palbou. Do koridoru, kterým přibíhali posily jsem ještě hodil obyčejný granát, aby mi trochu pomohl zredukovat jejich počty a mezitím jsem se stále snažil lokalizovat pomocí Síly toho protivného sitha...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 10:44 am

ARCHANDĚL..

Jak chcete...pane drsnej...
Ozvala se odpověď.
Tys zalezl za nějkou trosku a ostřeloval impy. Dostávali jeden po druhém, než se začali krýt a ty jsi musel co nejvíce vynalézat jak je dostat z úkrytu.

Najednou...se v temnotě uviděl přicházet postavu.
Impové, když ji uviděli, jí šli z cesty.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 10:58 am

Po chvíli přestřelky se imperiálové stáhly trochu do ústraní a já musel použít trochu vynalézavosti, abych je dostal. Pak ale na scénu přišla zřejmě některá z akolyt. "Vida..." řekl jsem. "Co kdybyste přivedla svého mistra a nezdržovala mě..." řekl jsem. Nebál jsem se akolytů ani sithů...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 11:07 am

Žena

Upřela na tebe pohled a naprosto nezměnila svůj výraz.
Můj pán tvrdí, že mu nesmírně nabouráváte jeho plány. Zabít vás, bude má zkouška!
Aktivovala své dva meče a rozešla se k tobě.
Cestou máchla rukou a hořící troska stíhače se pohnula a zamířila k tobě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 11:33 am

"Tvůj pán je zbabělec, poslal tě na smrt, aby získal čas k útěku..." řekl jsem a schoval svojí zbraň. Levou rukou jsem zastavil leticí trosky, zvedl jsem pravou a tou odhodil tu ženskou zpátky do chodby, kterou přišla. "Nemáš tušení, s jakými silami si tady zahráváš..." dodal jsem. Lehce jsem mávnul rukou směrem k imperiálům. "Odhoďte zbraně a zmizte odsud..." dodal jsem. Přeci jen moje speciální schopnost byla měnit názory a vzpomínky lidí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 11:40 am

Žena

Zvedla se ze země, nejspíš nečekala, že použiješ sílu.
Můj pán mi řekl, že jsi silný...a to je má výzva...řekl mi...že jsi býval jedním z nás...a zradils...jsi...jenom nechutnost...
Impové uslyšeli tvá slova, zvedli se a odešli, jako nic.
Síly mého pána jsou daleko mimo tvé chápání...ubožáku...myslíš si, že o něm víš, ale nevíš nic...Alderaan byl jen začátek...tvůj zásah nic nezměnil a nezmění.
Připravila své meče a rozběhla se na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 11:47 am

"A v tom se mýlíš ty... i tvůj pán! Nikdy jsem nebyl jedním z vás..." řekl jsem smrtelná vážně a opět jí od sebe odhodil, tentokrát daleko větší Silou než předtím. Ani jsem se nenámal vytahnout meč na tuhle ženskou. "Až se setkám s tvým pánem pak uvidím, jak moc jsou jeho síly nad mé chápání... " Nehodlal jsem ztrácet čas s akolytou. Sevřel jsem pěsti a pomocí Síly jsem rozdrtil její zbraně.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 11:53 am

Žena

Tentokrát však tvůj útok čekala a uskočila mu. Byla rychlá...mnohem rychlejší než obyčejný akolyta.
Jediným skokem se dostala na polovinu cesty k tobě a tvůj pokus o rozdrcenáí zbraní také nevyšel, protože obě hodila obloukem proti tobě.
Já jsem vyvolená...já jsem Sazorjiki!!!
Zvedla ruce a začala po tobě chrlit blesky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyFri Sep 06, 2013 12:54 pm

Akolytka mě nepěkně překvapila. Nebyla úplně neschopná. Přinejmenším byla mnohem rychlější, než jsem čekal, ale stále ne dost rychlá na to, abych se začínal bát. Pohnul jsem rukou a oba meče odpálil telekinetickou vlnou někam do pryč. Ta žena se začala oddávat svému hněvu, jako každý dobrý sith. "Jak chceš... " pronesl jsem. Nechtěl jsem se s ní utkat v duelu s blesky, to nebýval dobrý nápad v malých prostorách. Vyskočil jsem do vzduchu, abych se vyhnul jejímu útoku, další vlnou jsem jí povalil na zem, dopadl před ní a holou rukou jsem jí chytil za čelo. "Uvidíme, jak se tahle schopnost vyhne tvému chápání..." řekl jsem a pronikl do její mysli. Nevěděl jsem proč, ale cítil jsem, že zabít jí by bylo špatný. Sžírala jí nenávist, hněv a zloba, jako všechny sithy a já měl tu schopnost tohle změnit... chtěl jsem najít ten zdroj a odstranit vzpomínku na něj. A kdyby to nevyšlo, vždycky jsem mohl zařídit, aby zbytek života strávila v domění, že je roztomilá ovečka...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptySat Sep 07, 2013 4:53 pm

Přes to všechno, byla jen Akolyta a sama neměla mnoho šancí, takže jsi ji povalil celkem snadno a pak pronikl do její mysli.
pronikal jsi hlouběji a hlouběji, její obrana byla slabá...a pak

jsi ucítil tlakovou vlnu, která tě smetla stranou do kupy trosek stíhače. Ucítil jsi pronikavou bolest, když jeden ostrý kus kovu projel tvým brněním a zranil tě na lopatce. Nic vážného, ale bolelo to svinsky.
Chodbou se k tobě blížily další dvě postavy.

Sazorjiki, jsi ubohá...takhle se nechat porazit, náš pán nebude rád... Odvětila statná postava muže s rudýma očima. Meč v ruce neměl, ale nevypadal jako ořezávátko.
Červený Nautolan se rozchechtal, měl na sobě černorudé roucho a tvář měl čistou, jako dítě.
Držte hubu! Ohradila se sithka a přitáhla z rohu místnosti své meče. Teď tu byli tři.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptySat Sep 07, 2013 8:10 pm

Už jsem to skoro měl, když v tom jsem se trochu proletěl. Škoda, ještě chvíli a bylo by po starostech, ale tohle se dalo čekat. Zvedl jsem se jediným stiskem tlačítka jsem ze sebe shodil celou zbroj až na rukavici s vibročepelí. Druhou rukou jsem aktivoval svůj meč. "Tak tedy po zlém..." dodal jsem. Bojovat proti třem se mi zrovna nelíbilo, ale svoje přesvědčovací schopnosti jsem nemohl používat bohužel tak často, bylo jich moc na to, abych si s nimi hrál pomocí Síly, zbývala poslední možnost. Na zlomek vteřiny jsem zavřel oči a když jsem je opět otevřel, tak v nich zasvítilo fialové světlo. Force rage - schopnost, kterou jsem nepoužíval rád, byla to příliš nebezpečná schopnost, která byla schopností naprosto temnou a zlou. Nicméně věděl jsem, že ta temnota ve mě existuje a nikdy nezmizí, přesto jsem se naučil jí ovládat, místo toho, aby ona ovládala mě... vyrazil jsem do útoku obrovskou rychlostí. Nesměl jsem se tu zdržovat, musel jsem to ukončit rychle. Z volné ruky jsem vystřelil salvu blesků a hned na to jsem zaútočil na nově příchozího Nautolana mečem
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 8:11 am

Posilněn temnou stranou jsi vyrazil kupředu. Kontrolovaný hněv ti dával sílu a výhodu, ale oni byli tři. Když jsi zaútočil na Nautolana, vrhla se před něj dívka a tvé meče vyblokovala. Nautolan sám mách rukou a salvu blesků svedl do kovového trupu stíhače. Statný chlapík vytáhl svůj jeden meč, oči mu zrudly zlostí a jako lokomotiva ne tebe vyrazil z boku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 12:22 pm

Ti šmejdi měli tu výhodu, že byly 3 a navíc se nezdáli totálně neschopní. Musel jsem být opatrný a nepřeceňovat své síly. V poslední chvíli jsem nadskočil do vzduchu a nechal obrovského chlápka aby smetl tu ženskou a ze vzduchu hodil světelný meč přímo do toho Nautolana. Musel jsem zredukovat jejich počet...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 12:48 pm

Tvá výhoda byla, že ti tři mezi sebou tak trochu soupeřili, o pozornost svého pána. Když jsi vyskočil, naspeedovaný sith vrazil bokem do dívky, jen tak tak stihl odklonit meč, aby nerozpáral svou vlastní. Nautolan vypadal zběhlý v síle, ale nestíhal sledovat průbeh souboje dost rychle. Tvůj meč proletěl a zasáhl jej na stehně, čímž ho ochromil. Pak ve vteřině, kdy jsi neměl meč se vyšvihl do vzduchu ten kolos, zatímco se mu parťačka sbírala ze země. Tnul po tvé noze.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 2:42 pm

Chlápkův meč jsem nezastavil, jen jsem proti němu vyslal další telekinetickou vlnu, kterou jsem ho chtěl zarazit někam do zdi i s jeho mečem. Druhou rukou jsem vypálil blesky přímo na zraněného sitha. Hned na to jsem si přitáhl svůj meč a vrhnul se na toho obřího chlapa, abych ho rozpáral od hlavy až pasu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 3:50 pm

Stále to byli jen akolyti, i když silní. Odrazil jsi hromatluka a ten se proletěl někam do koutu místnosti.Tvé blesky vykryla dívka, ale jen tak tak, když jsi pak zaútočil na obřího mezka, zachytil mečem tvůj útok, ale měl co dělat aby jej udržel. Dostával jsi je do obrané pozice. Nautolan se pomalu zvedal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 3:55 pm

Force rage jsme nemohl udržet už příliš dlouho a až zmizí, tak přijdu o jedinou výhodu, co jsem proti nim měl. Odskočil jsem dozadu a udeřil rukou do země. Vyslal jsem vlnu na obě strany, dost silnou na to, aby to ty jelimany rozházelo všude kolem. Hned na to jsem z obou rukou na obě strany začal sypat tuny blesků. Hodlal jsem je zničit jediným úderem...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 4:05 pm

Jediné slovo - Zkáza! Tak se dal popsat tvůj čin. Když jsi skončil, neviděl jsi ani jednoho z akolytů. Místnost byla poničená a zbývající fungující elektonika byla vypálená tvými blesky. Bylo dokonáno. Nastal tvůj čas najít toho Sitha.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 4:12 pm

Chvíli jsem lapal po dechu. Force rage byla vysilující schopnost. Ale sotva jsme popadl dech tak jsem se vydal směrem, kterým jsem cítil sitha. Únava rychle přecházela a já měl chuť připarvit galaxii o dalšího padoucha. Netušil jsem, kde je ta žena, co mě pořád kryla ale nejspíš měla svoje starosti.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 EmptyMon Sep 09, 2013 4:20 pm

Vydal jsi se polozřícenou chodbou směrem k místu, odkud jsi cítil sitha. Zdál se ti mnohem dál než předtím, to nebylo dobré. Když jsi byl v polovině chodby, celý komplex se s hukotem otřásl. Chodba se za tebou zhroutila a ty ses ocitl v dalším obřím hangáru. V hangáru byla spousta mrtvol...bylo zde asi padesát mrtvých impů a desítka akolytů. Všichni byli povětšinou střeleni do hlavy a připraveni o meče...impové, ti byli rozstříleni na maděru. Sith byl někde za oním hangárem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tatooine - Po stopách nepřítele
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: