Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Tatooine - Po stopách nepřítele

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 7:53 pm

O svoje póry jsem strach neměl, chránila je nejmodernější technologie republiky, ale ten puch byl docela nepříjemný a znepokojivý. Nechtěl jsem budit moc podezření, ale mohl jsem pokoj prozkoumat pomocí Síly a pomocí svých senzorů aniž bych se pohnul z místa. Chtěl jsem to ale udělat rychle, než si všimne, že je něco špatně. Taky jich tu mohlo být víc...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 7:58 pm

Ucítil jsi jediné...byla to ztrácející se síla...z jediného místa...tehdy sis uvědomil, odkud ten puch znáš, bitvy...tenhle puch se linul vždy..když byla nějaká bitva...dlouhodobá bitva a mrtví...leželi a hnili...tou dobou byl Gungan napravo od tebe, něco vytahoval z kredence.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:04 pm

Udělal jsem krok zpátky ke zdi a připravil se vytasit zbraň, kdybych musel. Byl jsem dost znepokojen, tahle planeta byla divná, ale tenhle chlápek ještě víc. Otázkou bylo, zda tenhle chlápek porcoval krávu, nebo byl nějakej divnej masovej vrahoun. Ostatně vypadal tak celkem, byl divnej...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:10 pm

Ale copak? Měl jsem ho uklidit...ale nebyl čas...prostě jste musel přijít tak brzo. Gungan se otočil, v ruce měl blaster namířený k zemi. Nebylo ti jasné, zdali si myslí, že tě v tasení předběhne, nebo byl jen šílený, ale Gungan mluvil dále.
Jste velmi vnímavý...až příliš na obyčejného speciála...ale to vím už od našeho setkání na Alderaanu. Gungan měl najednou podivně rudé oči...hodně podobné těm, které měl chlapec na Alderaanu.
Nicméně dostal jsem vás sem...to je hlavní...hrdina Alderaanu skončil...znovu mi již plány nepřkezíte!

Najednou se ozvala vysílačka. Kontrolujeme prostor za druhým měsícem...vypadá to v klidu...počkat...doprdele...to je křižník! Rychle úhybné manévry musíme....Spojení mezi tebou a lodí se přerušilo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:15 pm

A občas můj smysl fungoval až příliš dobře. "Omlouvám se, že jsem zkazil vaše plány... ale rovněž se obávám, že..." nečekal jsem a vystřelil. Zdálo se, že to není zase přímo on, nejspíš zase jen nějakej chudák, kterého ovládal, ale nečekal jsem až mě zabije on... kromě toho se zdálo, že moji lidi měli trable. Ale ta jejich loď byla dobrá... a oni měli skvělý vybavení. Nehodlal jsem je zatím odepsat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:19 pm

Gungan dostal zásah přímo do hrudi, ale ještě stihl vystřelit a lehce ti poškodit zbroj na stehně. Původce smradu v druhé místnosti jsi radši ani kontrolovat nemusel. Teď jsi se nějak musel dostat odsud...jestli ovládal ten sith kontakt..věděl že jsi tu a pak se tu mohli objevit další...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:22 pm

Těsně předtím, než gungan padl jsem se zaměřil na to vlákno, které ho ovládalo. Byl jsem v tomhle celkem dobrej. Díky tomu bych ho mohl sledovat až k původci. Moje zbroj dokázala vydržet o mnoho víc, než tohle očouzení. Radši jsem chlápka znova střelil, tentokrát do hlavy a vypadl odsud. Velice rychle jsem se snažil sledovat to vlákno temnoty...
"Halo? Chlapi? Ozvěte se... jste tam pořád?" snažil jsem se kontaktovat svoje muže...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:29 pm

Ucítil jsi ono vlákno...opravdu se táhlo někam za město...aby ses tam dostal, potřeboval bys minimálně speeder. Gungana jsi vyřídil ranou do hlavy. pak jsi zavolal vysílačkou, ale neozývalo se nic než šum...tví muži se neozývali...jakmile jsi otevřel dvěře, proletělo kolem několik výstřelů a narazilo do zdi...zběžné obhlédnutí situace ti řeklo, že je jich tu jak sra....much.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:32 pm

No super... paráda... jsou všude a já neměl čas se skrze ně prostřílet. Ale asi jsem neměl zase tak moc na výběr. Vykoukl jsem ven a začal pálit. Měl jsem skvělou zbraňm, ale nemohl jsem dlouho střílet proti velké přesile. Měl jsem ale spoustu dalších hraček. Vlezl jsem dovnitř a několika ranami prostřelil zeď domu, kterou jsem unikl z jiné strany, snad nehlídané. Ve městě bych se mohl snad ztratit, najít nějakej speeder a vyrazit po té stopě...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:39 pm

Tvé střeli zabily pár impů, naštěstí byli natolik šuří, že netrefili tebe. To že ses prostřílel do uličky však asi nikdo nečekal, protože tam nikdo nebyl, ale netrvalo dlouho, než se začali do uličky valit stejnou dírou, kterou jsi udělal pro sebe...utíkal jsi za vláknem, abys jej našel...nebylo jisté, jestli to ten sith cítí, ale vypadalo to, že na tebe posílá půl města...postupně ubývalo uliček, kterými jsi mohl utíkat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:41 pm

Utíkal jsem před nimi. Byl jsem sice celkem vostrej, ale ne tak, abych mohl zabít 1/2 města. Vytáhl jsem detonátor a pohodil ho za sebe. Reagoval na pohyb, takže jakmile poběží za mnou - boom. Musel jsem rychle najít nějaký speeder, nebo jsme mohl mít velké problémy. A já jsem se zatím nehodlal rozloučit se životem.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:48 pm

Neuběhlo ani deset vteřin, když se nálož aktivovala a zablokoval uličku za tebou sutinami dvou domů. Ale i tak jich bylo stále všude plno...najednou jsi vyběhl do jedné z uliček a koukal jsi do tváře Narutolana s rudýma očima. V ruce svíral raketomet namířený na tvůj hrudník...bylo to rychlé...už jsi viděl jak mačká spoušť...nechápal jsi jak věděl kdy vyběhneš...vypadalo to...špatně...když tu se ozvala rána a narutolanova hlava se rosprskla jako zralý meloun. Když jsi se podíval odkud střela vyšla, uviděl jsi ženu...tu samou jako na Alderaanu...stála najedné z budov s ostřelovací puškou a koukala na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 8:55 pm

Už jsem chtěl pomocí Síly odrazit tu raketu zpátky, ale v tom mu vybuchla hlava. Měl jsem asi strážného anděla. Teda spíš andělku. Ta ženská tu byla zase. Buď mě sledovala, nebo Síla pracovala opravdu divně. Mávnul jsem na ní na důkaz díků a pokračoval v běhu. Ta ženská se o sebe dokázala postarat víc než dobře. Konečně jsem uviděl nějakej speeder. Nevypadal nijak slavně, ale mohl pomoct. Skočil jsem do něj a fofrem ho nahodil, to nás ve speciálních jednotkách učili už dávno. Zamířil jsem směrem k tý ženský, netušil jsem, zda chtěla odvoz, ale něco jsem jí dlužil.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 9:00 pm

Sedls na speeder a vyrazil směrem k ženské odevšad se začala objevovat palba, bylo to dost kruté, když si projížděl kolem jedné z budov, přitála za tebou žena, seskočivší ze střechy. A pak že džentlmeni už vymřeli. Zasmála se, otočila na sedátku a začala sestřelovat tykteří vás pronásledovali. Z uliček se mezitím začaly rojit speedery. Ty jsi uháněl za signálem. Máte opravdu zvláštní schopnost, přitahovat sithy jako houba vodu... Zasmála se k tobě žena, když zrovna nikomu nestřílela palici.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 9:03 pm

"No, nejspíš jim někdo ustřelil hlavu..." neodpustil jsem si poznámku a přidal plyn. Z týhle kocábky jsem toho nemohl vytáhnout zrovna moc, ale dělal sjem co jsem mohl. "No, to není náhoda, já je lovím... otázka je spíš kdo jste vy a co tu děláte... ne že bych nebyl vděčnej..." dodal jsem a prudce změnil směr, abych se vyhnul speederu, kterej jel proti nám.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyWed Aug 28, 2013 10:10 am

Žena

Mužnej, gentleman, vtipnej a přesto stále svobodný? Zasmála se žena.
Pak sestřelila dalších pár impů, ale rojilo se jich zde jako much.
Já? Řekněme, že jsem takový strážný anděl Republiky a tak trochu taky vás...takový řádný...Archanděl...tady jsem, protože je tu špína, kterou je třeba vyčistit...
Natočila k tobě hlavu.
A ten Sith kterého hledáte je jen taková centrální skvrna...tak trochu jsem vás sledovala,protože kde jste vy..tam je špína...
Zasmála se.

Speeder vyrazil z uliček města a mířil rozlehlou pouští ke zdroji. Za vámi se řítilo několik desítek speederů a vypadalo to, že ve městě startují stíhačky...tohle byla prekérní situace.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyWed Aug 28, 2013 10:26 am

"Jsem nesmírně rád, že se bavíte, ačkoliv by se mohla objevit otázka proč byl takový archanděl jako vy zatčen ale to prozatím nechme být. Vesele nás kryjte, já tam nahodím vyšší rychlost, najdeme sitha, zabijem ho a pak se prostřílíme k nějaké lodi, bude to pohoda..." řekl jsem a ledabyle hodil další granát někam za sebe. "A tohle bych si to mohl brát osobně... je to spíš obráceně, takhle zo zní, že snad za tu špínu můžu já..." řekl jsem a znovu šlápl na plyn. Bylo mi jedno, že tu kraksnu uvařím, potřeboval jsem jen rychle najít cíl... beztak nemělo smysl se někde skrývat, byl jsem na poušti...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyWed Aug 28, 2013 10:32 am

Archanděl

Nemůžu přece každému na potkání vykládát kdo jsem...tak jsem na sebe vzala identitu toho pašeráka, co chtěl krást z alderaanu vázy...
Granát explodoval a vyhodil do vzduchu několik speederů.
Ale notak..jste prostě jen magnet na špatné lidi...to u lidí jako jsme my bývá...
Přidal jsi plyn, ale ze speederu toho už moc vyždímat nešlo...zato se po obloze začaly rojit tři sithské stíhačky, které vás začaly ostřelovat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyWed Aug 28, 2013 10:46 am

Vytáhl jsem svojí bouchačku. "Fajn, ať už jste kdokoliv tak díky za pomoc. Jsem si jistej, že budeme mít čas si popovídat, až tohle skončí." řekl a zasypal stíhače palbou ze své zbraně. Na řízení jsem se zase tolik soustředit nemusel, byly jsme na poušti a tam nebývá zase tolik překážek, navíc jsem se díval jedním očkem na cestu. Hned na to jsem prudce strhl řízení, protože na místě, kde jsme byli před chvílí vybuchla raketa. Zasypal nás písek, ale jeli jsme dál. "Nejsme zrovna v nejlepší pozici co?" řekl jsem a opět vypálil několik střel po stíhačce.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyWed Aug 28, 2013 10:17 pm

Archanděl

Se usmála a s klidem pověděla. Silně o tom pochybuji...
Pálil jsi po stíhačích, ale svině měly obstojné štíty a seč jsi měl parádní bambitku, nebyla s to stíhače nějak poškodit.
Po tvých slovech se žena zasměje.
Vyvázli jsme z padajícího vraku lodi...tohle to je slabý odvar...
Najednou jsi musel strhnout řízení stranou a zastavit, protože před tebou se rozprostírala obří propast. Byla obrovská a uvnitř sis všiml nějakých obrovských vrat. Tvá loď by se do nich vešla několikrát...vrata byla asi kilometr hluboko v propasti.
Od propasti nebylo kam zdrhnout, impové se blížili, stíhači otáčeli, byli jste zde přišpendlení.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyThu Aug 29, 2013 6:10 am

Zdálo se, že nám cestu kříží propast. Paráda. Všechno, co jsem od života chtěl bylo neumírat a život to stále komplikoval. "No, pravda... padali jsme vrakem lodi..." šlápnul jsem na plyn a i se speederem zahučel dovnitř do propasti. "Tak teď budeme padat vrakem speederu!" zakřičel jsem. Tohle impové nemohli čekat a pokud ano, tak jsem byl papež! Začal jsem koncentrovat Sílu a těsně před dopadem jí uvolnil, odstrčil nás od země a ve finále dopadl celkem měkce. "Bác..." řekl jsem a seskočil ze speederů dolů... "V pohodě?"
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyThu Aug 29, 2013 11:59 am

To co jsi udělal nečekal naprosto nikdo. Vypadalo to dokonce že ani tvá společnice tento šílený kousek nečekala. Když jste padali dolů, žena se rozesmála.
Chlape vy jste šílený!!! Whouieeeeeeeee
Přibrzdění ti víceméně vyšlo, ale speeder přistál příliš tvrdě, takže se rozpadl.
Dobrá, takže zpátky pěšky... Ale na rozmlouvání nebylo mnoho času...stíhače začaly postupně vlétat do propasti...zrovna když vlítal jeden z nich, zablesklo se na obloze, stíhač zasáhla salva a ten pak explodoval.

Ve-teli....chrrr...s-šíte...ha-ó....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyThu Aug 29, 2013 12:58 pm

"Tohle vůbec nic nebylo... a o cestu zpátky se..." v tom se jedna ze stíhaček s explozí zřítila k zemi. "... nemusíme starat?" dodal jsem a okamžitě aktivoval vyšílačku. "Halo? Jste všichni v pořádku? Skvělé časování... hlašte svůj stav!" zavolal jsem. Byl jsem opravdu rád, že minimálně někdo z nich byl v pořádku ačkoliv vysílačka to zřejmě dost schytala...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyFri Aug 30, 2013 6:04 pm

Archanděl

Hmm...sebejistý... Pokýve uznale hlavou.
Pak koukla k nebi, na vybuchující stíhačku.

V-teli! --lač po-zen...parch...ti....khati -pravuje...---zvednout?
Chrčela vysílačka.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 EmptyFri Aug 30, 2013 7:52 pm

"Potřebujeme dokončit úkol. Pokud můžete odstraňte zbytek těch šmejdů co po nás jdou, taky zkuste, zda dokážete torpédem či raketou otevřít tyhle vrata. Ale neriskujte! Opakuju NERISKUJTE!" řekl jsem do vysílačky. Zdálo se, že jsou v pořádku až na vysílač. Za tohle ten sith zaplatí, stejně jako za všechny obránce republiky, které zabil...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tatooine - Po stopách nepřítele   Tatooine - Po stopách nepřítele - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tatooine - Po stopách nepřítele
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: