Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Obnova

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyTue Jul 30, 2013 8:45 pm

"Byl bych mnohem raději, kdybych se dozvěděl, že tyhle meče už nejsou dávno zapotřebí... nicméně jsme objevili jen opravdu málo krystalů, které byly použitelné pro naše meče. Proto jsem vyvinul způsob, jak je pěstovat... pěstování krystalů má svoje výhody i nevýhody, předně to vyžaduje, aby člověk přesně věděl, kým je... a k čemu potřebuje takový krystal mít... tenhle krystal potom bude rezonovat jeho osobnost svojí barvou... Ti, kteří se nechali unést temnotou také pěstovali své krystaly, ale jen jako nástroje... proto měli jejich čepele rudou barvu, odráželi jejich vlastní nepochopení, ignoranci a omezenost... " řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyWed Jul 31, 2013 8:16 pm

Tyria

Ano...bohužel je jich stále zapotřebí, ale buďte rád, že jste se nedožil doby v níž žiju já. Republika v našem řádu viděla původce zla...původce sithů a tak jsme byli zakázáni a nyní jsou jedi perzekuováni, pronásledováni a někdy i loveni jako zvířata....
Řekne s jistým smutkem v hlase...doba byla zlá.
Říkal jste...pěstovat...krystaly? Toto bych se ráda naučila...potřebuji dva krystaly pro svůj meč a vaše metoda se zdá velmi příhodná.
Usmála se pro změnu radostně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyWed Jul 31, 2013 9:05 pm

Muž se zamyslel. "Neznám bohužel uspořádání galaxie ve vaší éře, nicméně je pro mě smutnou zprávou, že je náš řád v tak nezáviděníhodném postavení. Ačkoliv mě to nepřekvapuje, vždycky budou existovat síly, které se pokusí zničit jiskru naděje, nepochybuji však o tom, že jako kdysy i vy povstanete proti této hrozbě a zvítězíte, ve jménu naděje a dobra..." řekl a zmizel. Místo něj se objevil text, který popisoval, z jakých materiálů lze připravit základní hmotu pro růst krystalů a jak postupovat, aby se z hmoty stal správný krystal...

K Hyassovi došel mistr Zarik. "No, vypadáte, jako kdybyste neměl do čeho píchnout... copak pro vás náš nový domov nevytváří dostatek příležitostí?" zeptal se, ale nezdálo se, že čeká na odpověď. Chtěl spíš jen začít konverzaci. "Pamatuje si mistra Lapora Hseena? Býval strážcem vědomostí v chrámu Jedi na Coruscantu. Jedna z prvních věcí, co jsme udělali, když jsme přístali bylo, že jsem aktivovaly staré frekvence Jedijů. Tahle planeta, zdá se, je nějakým způsobem zesiluje, podařilo se nám zachytit zprávy, které jsme předtím nedokázali. Jedna z nich patří právě jemu..." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyThu Aug 01, 2013 9:06 am

Hyass Djalm

Poškrabal som sa hlavou, keď ku mne zavítal majster Zarik. Majstra Lapora som poznal. Ako každý. Mnohí strávili v archíve aj pol dňa. Nepatril som medzi nich. Chcel som dobrodružstvo...bol som zrodený na prieskum. Vypočul som si, čo mal majster na srdci.
"Odkiaľ sú tie správy?" spýtal som sa, ako náhle som sa dopočul, že majster Lapor môže byť stále nažive.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyThu Aug 01, 2013 9:24 am

"Poslední je 3 roky stará... ale je velice zajímavá..." řekl mistr Zarik, natáhl ruku a v dlani se měl malý holopřehrávač. Stiskl tlačítko a objevila se holografická postava starého rodiana. "Taris se ukázal jako skvělé místo pro uschování vědomostí řádu Jedi, je to toxická pustina plná nebezpečných zvířat a rakghůlů, nikdo tu nežije. Doufám jen, že někdo tuhle zprávu zachytí, můj vysílač není tak silný, aby zprávu přenesl daleko. Budu vědomosti hlídat tak dlouho, jak bude v mých silách. A pokud by tuhle zprávu náhodou zachytil někdo, kdo neměl a chtěl se vydat pro vědění řádu Jedi tak vám radím, nedělejte to... nikdo by na Tarisu nepřežil příliš dlouho..." pak obras zablikal a zmizel
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyThu Aug 01, 2013 6:29 pm

Tyria

Si prohlédla seznam věcí, které byly třeba pro pěstování krystalu. Pokud je mohla sehnat v pokoji, sehnala je a začala, pokud ne, omluvila se, vypla a skryla holokron, pak sehnala suroviny a jakmile je měla, vrátila se do pokoje a mluvila k holokronu.
Tak či tak říkala.
Nyní...mi pomožte...co mám dělat k vytvoření krystalu?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyThu Aug 01, 2013 8:50 pm

"Krystal roste jako květina... není to o nic složitější, jediná věc, která je při růstu potřeba je začít ho pomocí Síly... vložit do něj tu část sebe, kterou chceš, aby obsahoval... není na to perfektní návod... a ne vždy se to povede na poprvé... ale až tohle uděláš, bude trvat několik dní, než vyroste.... není to sice exaktní návod... ale věřím, že si poradíš" řekl.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyMon Aug 05, 2013 7:27 am

Hyass Djalm

"Hmm...takže hádam sa pripravím na cestu na Taris. Ak je ešte tam, možno to bol dobrý plán ukryť sa tam. Viem, že ani sithovia sa tam práve nehrnú." odpovedal som mu. Následne som sa chystal zobudiť aj Toriela. Ako môj padawan pôjde so mnou. Aj keď pôjde možno o jednu z najnebezpečnejších misií. Raghúlovia, toxíny v ovzduší. Bez plynových masiek tam asi dlho neprežijeme.
"Nemali by sme strácať čas. Jeho život môže už teraz visieť na vlásku. Ak je tam, privedieme ho majster Zarik. Zoberiem svojho padawana a vyrazíme. Aj keď to bude veľmi nebezpečné, získa veľmi cenné skúsenosti." dopovedal som a čakal som na Zarikovu reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyFri Aug 09, 2013 8:18 pm

El'Zarik se zamyslel. "Nemyslím, že tam šel schovat sebe, spíš holokrony a dokumenty řádu Jedi. Jak jste řekl, je to extrémně nebezpečná planeta, od doby, kdy jí před 300 letmi zničil Darth Malak tam nikdo nežil... zato je celá planeta zamořená produkty sithské alchymie. Osobně bych nikdy nikoho neposlal na tuhle planetu, ale nejspíše se tam skrývají tisíce let našich dějin, musíme je získat zpátky a doufal jsem, že zrovna vy jste ten, kdo by to mohl dokázat. " řekl nakonec.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptySat Aug 10, 2013 3:11 pm

Hyass Djalm

"Vďaka za vašu dôveru majster." obzriem sa dookola, "Tu som znovu našiel svoj účel a pomôžem Rádu ako to len bude možné. Avšak som sa rozhodol padawana nechať tu. Predsa len tá misia môže byť pre neho príliš riskantná. Navyše potom čo prežil mu tá sithská alchýmia asi nepomôže." dodal som. Následne som kývol hlavou na pozdrav a šiel som si zbaliť veci. Na podobných misiách som strávil mnoho dní. Po chvíle balenia som sa raketoplánom odviezol na loď, kde som si v hangári vyhliadol lepšiu loď. Odtiaľ som sa teda vydal na Taris.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptySat Aug 10, 2013 5:47 pm

mistr Zarik zase kývnul. "Nejspíš to tak bude lepší... bude to nebezpečná mise... nejsem si jist, zda vás tam mám pustit samotného, ale nenapadá mě nikdo, kdo by mohl jít s vámi. Většina jedijů které tu máme jsou buď málo vycvičení, málo zkušení, nebo prostě nejsou zvyklí na boj. Možná bych mohl požádat mistrini La'Rendo aby vás doprovodila..." řekl zamyšleně. Nezdálo se, že tomu zatím věnoval moc myšlenek, spíš ho to právě napadlo
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyMon Aug 12, 2013 5:32 pm

Tyria

Přikývla tedy a začala pomocí síly vkládat část sebe do krystalu. Soustředila se jak maximálně dokázala...chtěla dostat do krystalu co nejvíce ze své klidné povahy ze své vyrovnané povahy. Avšak nemohla se stále ubránit tomu, aby se do krystalu nedostala část její původní divoké povahy, povahy emocionální, impulzivní a milující.
To vše pomalu vkládala do krystalu, aby započala jeho růst.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyTue Aug 13, 2013 6:55 pm

Inu, žádný učený z nebe nespadl a tak ani tady se nedalo moc odhadnout, jak dobře se povedl první pokus. Byl to zvláštní pocit. Opravdu, jako kdyby si substance, ze které se měl stát krystal vzala to, co se do ní Tyria snažial dát. Byl to docela nepříjemný pocit, dal by se přirovnat k řezné rance, cítila jak jí z prstů uniká cosi... a nebylo to zrovna příjemné. Když byl proces ukončen tak Tyriu podivně brněli prsty, ale hmota opravdu začínala růst, nepříliš rychle, přesto dost na to, aby to bylo vidět...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyWed Aug 14, 2013 9:51 am

Tyria

Bylo to podivné ten pocit...jako by z ní krystal něco vysával...nebylo to příjemné, ale ani bolestivé.
Bylo to jako by ji rozřízli kůži a vytékala...krev ne...nějaká energie...
Když celý proces skončil, brněli ji ruce což bylo velmi divné, ale krystal rostl...pomalu ale rostl.
To...bylo...podivné...nezvyklé...brní mi ruce...cítila jsem..jak ze mě něco....uniká....
Podívala se na holokronového mužíka.
Nicméně to bylo velmi poučné, až plně pochopím a zdokonalím onen mechanismus, budu jej učit své padawany.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyWed Aug 14, 2013 10:01 am

Hyass Djalm

Zvyčajne som takéto misie robieval sám. Ale spoločnosť skúseného majstra by sa celkom hodila. Kráčajúc späť do svojej izby som povedal...
"Nuž dve hlavy sú viac ako jedna. Počkám na ňu v hangári." potom sa odobral pobaliť sa.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyWed Aug 14, 2013 10:56 am

-> Tyria
"To je celkem normální... zapomntěl jsem na to, že to dokáže být trochu nepříjemné... nicméně je to signál, že přenos proběhl úspěšně. Ovšem zda z toho vyjde to, co chcete... ukáže až čas. Bude trvat nějakou dobu, než krystal vyroste, někdy hodiny, jindy dny... s touto moudrostí nakládejte, jak uznáte za vhodné, přesto bych nedoporučoval šířit ji příliš..." řekl opět muž z holocornu...

-> Hyass
Když jsi konečně dorazil do hangáru, tak tam na tebe už dávno čekela mistrině La'Rendo. Nebyla zrovna příliš vybavena, měla jen malý batůžek s nejnutnějšími zásobami a svůj meč. Vedle ní postával Kip, její padawan, zhruba stejně vybaven
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyThu Aug 15, 2013 11:24 am

Tyria

Přikývla.
To jsem ráda a ujišťuji vás, že tuto moudrost předám opatrně...přeci jen..je to něco co by se nemělo příliš dostat mimo...zasvědcené...
Odsunula nádobku s krystalem stranou a zahledla se na hologram.
Takže říkal jste, že se od vás oddělili ti, jenž chtěli silou vládnout na lidem...co se stalo pak? Bobovali jste?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyThu Aug 15, 2013 11:36 am

"Pak se rozpoutala hrozná válka, která pohltila celou planetu, zahubila tisíce a málem zničila náš řád v samotném zárodku..." řekl hologram a bylo poznat, že to pro něj nebylo vůbec snadné. Zřejmě to nebyla zrovan příjemná vzpomínka. "Ale i přes hrozivé ztráty dobro zvítězilo nad zlem..." řekl.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyTue Aug 20, 2013 10:39 am

Tyria

To zní až pohádkově, to vítězství dobra nad zlem...
Urousila.
Takže...válka...obrovská válka...kéž bychom tomu mohli zabránit...řád je...slabý...slabší než kdy předtím a dát jej dohromady bude stát mnoho sil...
Chytila se za bradu.
Mohu se zeptat...krom...výroby krystalů...něco se mi stalo po setkání s vaší...dcerou...
Sundá si róbu, aby odhalila krk, ramena a ruce pokryté světélkujícími tetováními.
Nemohu...přijít na to co to je...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyTue Aug 20, 2013 12:19 pm

Chlápek se zase usmál. "Dědictví našeho rodu tedy konečně našlo svého uživatele? Výtečně. Jsou to klasický rodová tetování, které jsou v naší rodině běžná. Každé má svůj význam, tohle znamená "Vyvolená" " řekl. Bylo na něm vidět, že měl radost
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyTue Aug 20, 2013 2:10 pm

Hyass Djalm

Keď som vstúpil do hangára, bol som trochu prekvapený pretože majsterka Lea tam nebola sama.
"Ste tu skôr než ja." dodal som "Tak nasadáme" doložil som, popri tom som len mihol okom na jej padawana. Taris je nebezpečná planéta. Ale ak chce majsterka riskovať život svojho padawana, tak prosím. V hangári som vybral menší krížnik s ľahkou výzbrojou. Nasadli sme a ja som nakopol motory. Následne sme sa zľahka vzniesli smerujúc na obežnú dráhu Tythonu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyTue Aug 20, 2013 2:17 pm

"Nepotřebovaly jsme toho příliš... a pokud vás mate, že sebou beru Kipa tak to má dobrý důvod. Věřím, že jeho schopnosti se nám budou hodit. Však uvidíte..." řekla Leia a společně s tebou nastoupila na loď. (btw. křížník to teda není...). Pak už jste opustili planetu a zmířili směrem k Tarisu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyThu Aug 22, 2013 10:09 pm

Tyria

Užasle se podívala na muže, poté na svá tetování.
Říkáte...dědictví rodu...ale já...jak se to stalo..bylo to tak náhlé...počkat...Vyvolená?
Podívala se stylem, jakože - Da Fuq?
Chcete říct, že mi mí předkové předali rodové tetování, jehož význam je vyvolená? Možná...ano..jsem celkem důležitá...ale vyvolená? To mi přijde krapet...přehnané...
Znovu si prohlédla své tetování.
Když se objevila...měla jsem takový...pocit....co to ?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptyFri Aug 23, 2013 6:47 am

Muž laskavě kývl hlavou. Nezdál se být příliš otrávený tvými otázkami, právě naopak. Zdálo se, že ho těší. "Jak jsem říkal, naše rodina stála u zrodu našeho řádu, stejně jako ty teď stojíš u jeho znovuzrození. Myslíš si, že je to náhoda? Nic není náhoda, je to vůle Síly. Dostalo se ti velkého daru a je jen na tobě, jak s ním naložíš." řekl možná trochu kripticky. "Každý z nás má v sobě něco temného..." řekl najednou. "Nerad to říkám, ale i mezi prvními přívrženci temnoty stál jeden z naší rodiny. Jeho děti se k němu nepřidali a při finálním boji zemřel. Zemřel zabit svým nejstarším synem, zemřel obklopen členy rodiny, zemřel, aniž by se vzdal své temnoty. Přesto by ti tvoji předkové nedali takový dar, kdyby nevěřili, že s ním dokážeš naložit moudře. Je na čase přestat se podceňovat, je na čase, aby sis začala věřit, ve zdravém množství samozřejmě... nezklam svojí rodinu, ale především nezklam sebe, nezklam svoje ideály, světlo stále může triumfovat nad temnotou i tentokrát a možná, že zjistíš, že tvoje role je větší, než si sama myslíš..." řekl muž, uklonil se a zmizel. Holocron pohasl. Zdálo se, že jeho zdroj je vybitý, ale přesto se ti zdálo, že se velice pomalu nabíjí sám od sebe... ani po několika pokusech se ti nepodařilo ho reaktivovat, prozatím. Zdálo se, že holocron má rád dramatické načasování
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 9:44 am

Tyria

Dříve než stihla odpovědět, holokron pohasl. Nejdříve se vylekala, ale pak si všimla, že se pomalu nabíjí.
Vzala jej tedy, opatrně zabalila dojemných hadrů a zavřela do malé krabičky. Tu poté skryla do nohy postele, do skrýše, kterou sama k tomuto účelu vyrobila před nedávnem.
Nebojte....já..vytrvám...přijmu své místo a nenechám váš odkaz zhynout...nevím proč jsme já...ta Vyvolená, ale budu věřit, že jste zvolili moudře.
Zvedne se, oblékne a vzhledem k tomu, že její krystal nebyl připraven se vybavila dvěma fialovými meči, které sebrala Republikové Gardě.
Pak se vydala ze svého pokoje mezi ostatní jedi. Potřebovala na chvíli mluvit s někým skutečným.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obnova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnova   Obnova - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obnova
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: