Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cesta na Coruscant

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 10:14 pm

Seiryuu

Zarazila ho, že stará mistryně se ani nehla, takže než odešel, se jí zeptal: "Vy nepůjdete?" V případě, kdyby se s ním byla ochotná bavit, zůstal by tam, ale jestli se s ním nedala do řeči, rozhodl se připojit k ostatním na lékařáku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 10:17 pm

Léčitelka namahavě promluvila, bylo poznat, že ať dělá cokoliv, tak je to pro ní obrovská zátěž. Bohužel, tohle je mimořádně silné vědomí, nedaří se mi ho potlačit. Chlapec s ním musel bojovat velice dlouho, proto je na pokrají svých sil. Nebude to trvat dlouho, než chlapce ovládne. Mohu udělat jen 2 věci, mohu ochránit chlapcovo vědomí, pak ale neznámá entita vyleze na povrch úplně, nebo mohu jeho trápení bezbolesdtně ukončit... řekla a bylo vidět, že se jí ani jedno řešení nelíbí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 10:21 pm

Tyria

Nedovolím nikomu ani ničemu, aby ubližovalo mému bratrovi! Ochraňte jeho mysl...nenechám ho umřít...musí být řešení... Napětí v jejím těle rostlo...možná až nebezpečně. Ochraňte vědomí...nepřipustím, aby se můj bratr zabíjel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 10:31 pm

Seiryuu neměl moc úspěch. Stará mistrině byla zřejmě moc stará, nebo moc nobl takže neřekla ani slovo. Vydal se tedy na ošetřovnu, cestou minul toho druhého mistra, který šel opravdu nesmírně pomalu...
Léčitelka dokončila svojí techniku. Přesně v tu chvíli se Toriel posadil. Nebo spíš to, co právě ovládalo Toriela. Léčitelka udělala krok stranou. El'Zarik tasil meč. Toriel se rozhlédl a pak upřel oči na Tyriu. Ach jistě... měla jsem čekat, že tu budete VY! Už jednou jste mi hodila klíč do plánů, ale tentokrát nemůžete dělat nic, aniž by to nestálo mého drahého Toriela život... řekl s podivně známým tonem v hlase...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 10:35 pm

Seiryuu

Došel tedy na ošetřovnu kde již byli ostatní a řešilo se něco ohledně dalšího vědomí v tom Padawanovi, což se mu zrovna dvakrát nezamlouvalo. Horší byl postup, který Tyria zvolila. Léčitelka sice ochránila vědomí Toriela, ale nechala tak, aby ten cizák ovládl tělo. Taktéž jako Velmistr se připravil k souboji, ale rozhodl se pro trochu jemnější způsob. Byl připraven připlácnout toho klučinu ke zdni za pomoci síly.
Návrat nahoru Goto down
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 10:38 pm

Tyria

Pohlédne na Toriela. Raatashi...doufala jsem, že ses vypařila do mezihvězdné prázdnoty, ale ty ne...musela ses prostě vetřít do mého bratra a věz, že pouhý fakt, že jsi v jeho těle teď stojí mezi mnou, tebou a nesmírnou bolestí, která tě čeká. Pověz mi...jak ses dostala do mého bratra? Nebo víš co...nechci to vědět...pravdou je...že já přijdu na způsob jak tě z Toriela dostat, i kdyby mě to mělo stát celý život nad knihami. Pohlédla na Toriela v němž byla Raatashi. Rozhodně to v ní bublalo...hodně...bylo to už pomalu na psychické zhroucení, kolik toho teď poslední dobou zažívala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 10:50 pm

Toriel se rozesmál smíchem, který nebyl vůbec jeho, ale přesto zněl trochu jako on. Ano, dokážu si představit, že Toriel je opravdu jediné, co stojí mezi mnou a vámi všemi. Naštěstí pro vás mám ale celkem rozumnou nabídku. Jak jsem se ocitl tady není důležité, důležité je to, že chci ven. Sice bych si ráda nechala Toriela do konce věků, jako svého mazlíčka, ale jediná cesta jak toho dosáhnout je zabít vás všechny a to je bohužel nad moje síly... přiznal Toriel / Raatshi. Mohli jste si všimnou, že El'Zarik vedle je dost neklidný. Odvezte mě na Nar Shaddaa, Coruscant... nějakou bohatě obydlenou planetu a já zmizím, vrátím vám Toriela zpátky, živého, zdravého a zcela nepoškozeného. řekla a spražila léčitelku pohledem. Vaše schopnosti jsou sice nesmírně působivé, ale kdybych chtěla, mohla bych Torielovo vědomí rozmáčknou jako hrozen... řekla a opět se začala smát...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyWed Aug 08, 2012 9:33 am

Tyria

Se zamračí a to takovím tím způsobem, z kterého by se posral nejspíš i Drathas. Rozumná nabídka...zajímavé...věřit jí, ale nemůžeme...nemusím totiž zdůrazňovat že jsi proradná mrcha zasluhující pomalu rozžvýckat bezzubým Rancorem! Odmlčí se. Ale bohůžel pro mě, jsi se usídlila v někom, kdo je pro mě velmi důležitý což bohůžel víš! Pak se otočí k El'Zarikovi. Budu potřebovat pouta, loď a pilota...jakékoliv následky zcela přebírám na svou zodpovědnost! Pak se vrátí k Raatashi. Jakkoliv se jen pokus porušit naší dohodou a ublížit, nebo se pokusit odvést Toriela a přísahám mu rozdrtím mozek a i když si to budu vyčítat do konce svých dní, budu vědět, že alespoň neskončil jako loutka takové děvky. Zamračila se a její slova zněla 100%.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyWed Aug 08, 2012 7:46 pm

Hyass Djalm

Beseda sa skončila a ja som sa šiel pozrieť na Toriela, nakoľko mi bol pridelený ako padawan. Náhle som zacítil temnú stranu. Žeby sith? Nie. Teda aspoň nie v takej podobe, v akej som čakal. Odrazu Tyria držala Toriela pod krkom. Ale tá temná sila vychádzala z neho. Čo sa tu deje?
"Pilota máte. Dajte nám nejaký raketoplán." doložil som, nakoľko som si už vypočul zvyšok "rozhovoru". Podporoval som Tyriu vždy, lebo verím v to, v čo ona a verím, že robí správnu vec. Môj dojem o nejakej paničke s modrou krvou sa vytratil už dávno. Za svojho brata by dala aj život. Ale je to môj padawan a mám k nemu tiež istý vzťah. Ak sa mu niečo stane, chcem mať rovnaký podiel ako Tyria.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyWed Aug 08, 2012 7:51 pm

Seiryuu

Na celou událost se díval naprosto z jiného úhlu. "Nemyslím si, že je to dobrý nápad, nechat jí jít," pronesl vážným tónem. "Jak víme, že splní to co říká?" zeptal se pak ještě. CHvíli tak přemýšlel a nakonec dodal tázavým tónem: "Co je vlastně zač?"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyWed Aug 08, 2012 8:53 pm

Ach jistě, nemáte žádnou záruku, že splním to, co říkám, ale nemáte na výběr. Jediná alternativa, kterou máte, je zabít ubohého malého chlapce a jsem si celkem jistá, že to vám vaše jedijská povaha nedovolí. Ale pokud přistoupíte na můj plán tak zmizím a už se pravděpodobně nikdy nesetkáme... řekla Raatshi skrze Toriela. Nemluvě o tom, že bych stejně snadno mohla zmizet už tady... je tu dost lidí... ale představa zůstat mezi tolika jedii... není právě příjemná... dodala

El'Zarik se tvářil ustaraně. Postavil se před Toriela. Poslouchej mě, sithe! Jen zbabělec se schovává za dítě! Dovolím ti odejít, abych zachránil chlapce, ale pokud se někdy setkáme tváří v tvář tak si mě nepřej! řekl zlostně. Pak se otočil na Tyriu. Pokud je to vaše volba pak vám dám jeden raketoplán...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyWed Aug 08, 2012 9:04 pm

Tyria

Aniž by se otočila na Seiryuua odpoví. Jedna Sithka s kterou jsem se již několikrát setkala. Projevila notný zájem o mého bratra...je totiž poměrně zdatný v síle, ale to je pohádka na jindy. Pak odpoví Raatashi. V to doufej, protože pokud tě někdy potkám, tak Temná Strana síly si bude říkat Lehce zašedlá v porovnání s tím co ti provedu. Odvrátí pohled na El'Zarika a Hyasse. Co se týče vás Hyassi, je to váš padawan, takže vám nebudu bránit...co se týče vás El'Zariku...děkuji vám...je to můj bratr a je teprve dítě...musím ho zachránit, i když se mi příčí že musím poslouchat jí. Vrátíme se a poté dořešíme co jsme začali. Nechte do hangáru přivést i mou padawanku...nerada bych se opět rozdelila na dlouho. Pokyne a počká.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyThu Aug 16, 2012 7:18 pm

Toriel/Raatshi neřekla nic dalšího, jen pohupoval(a) nohama a čekal(a) co se bude dít. El'Zarik se k tobě natočil. Nedoporučuju brát s sebou kohokoliv dalšího, tím méně pak padawana... co kdyby se rozhodla se usídlit v ní? Nechte jí tady, postaráme se o ní a pohlídáme Vám ji... řekl a mezitím nechal připravit raketoplán na odlet
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyThu Aug 16, 2012 7:28 pm

Tyria

Se dlouho nerozmýšlí. Máte pravdu...už...je toho na mě moc...nechám ji tedy zde...neznám její jméno a ještě jsem ji nenašla vhodné pojmenování. Bývá zamlklá...dejte mi na ni pozor...řekněte ji, že je to pro její bezpečnost! Pak odešla s Raatashi a Hyassem k lodi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySat Aug 18, 2012 8:14 am

Hyass už čekal u lodi, byl to standartní imperiální raketoplán, ale byl opatřený republikovou registrací i kody. I tak ale mohlo být nebezpečné s ním létat do republikového prostoru. Raatshi šla vedle tebe. Já chápu, že mě nemáte moc ráda a věřím tomu, že jen náš drahý Toriel Vám brání v tom mě zabít, ale já se jen snažím přežít. Ano, porazila ste mě a v rámci vlastního přežití se Vám nebudu dál motat do cesty... řekla opět Torielovým hlasem když jste se blížili do hangáru
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySat Aug 18, 2012 8:21 am

Tyria

Nastoupila s Raatashi do raketoplánu, jehož původ jí byl ukradený. Hyassovi pokynula, aby si sedl za knipl a pilotoval. Pak se obrátí k Raatashi a její oči by mohly sršet blesky. To ti radím...v poslední době nemám moc dobrou náladu a když mám špatnou náladu...dělám unáhlená a bolestivá rozhodnutí... Div nezavrčí a posadí se vedle Hyasse. Raatashi ukáže sedadlo vzadu. Měli bychom letět na Nar Shada...tam jí vysadíme...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyWed Aug 22, 2012 6:11 am

Hyass Djalm

Raatashi bola stále v Torielovom tele. Vedel som, že je to Tyriin brat, ale je to zároveň môj padawan. Mal som rovnaký záujem na jeho záchrane ako ona. Sledoval som ho so zmiešanými pocitmi, zatiaľ čo Tyria by mohla podľahnúť temnej strane Sily. Musel som dávať pozor, aby udržala svoje pocity na uzde. Vzlietli sme teda z lode a vybrali sme sa na Nar Shadaa.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySun Aug 26, 2012 4:59 pm

Seiryuu

Jelikož se na lodi ještě tolik nevyznal a nechtěl letět s ostatními, vydal se zpět do místnosti, která kopírovala sídlo Rady na Coruscantu. Tam usedl zpět do křesla, kde seděl předtím a dlouze si zívl. Vůbec se mu ta věc kolem Toriela nelíbila, ale s tím bohužel nemohl absolutně nic dělat. Zbývalo mu jen čekat až mu příjde nějaký rozkaz co by měl dělat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySun Aug 26, 2012 6:06 pm

Když ses vrátil do místnosti rady, tak jsi uviděl malého Aleenského mistra, který seděl ve svém křesle. Když tě uviděl, tak na tebe mávnul rukou na pozdrav. Jinak se ale ani nehnul. Copak vy tady? Nemyslel jsem se, že by se kdokoliv vrátil tak brzo... řekl a tvářil se, jako kdyby tě zkoumal...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySun Aug 26, 2012 7:24 pm

Seiryuu

Zahleděl se na Aleenského mistra, který tam seděl. Odpověděl mu kývnutím na pozdrav a odpověděl mu: "Nebyl jsem potřeba, situaci vyřešili i bez mé pomoci." Jeho zkoumavého pohledu si všiml, ale nijak ho nekomentoval. Stále byl zakápěný, zahalený, skoro jako nějaký Sith, avšak nebyla z něj cítit žádná temná energie. "Smím znát vaše jméno?" optal se ho nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySun Aug 26, 2012 7:49 pm

Tyrell, mistr Tyrell... řekl drobný Jedi, který se stále nehýbal. Ještě chvíli tě "zkoumal" pohledem a nakonec otočil hlavu. Co se vůbec chystáte dělat teď? Vaši kolegové odletěli pryč, zůstanete tu s náma? zeptal se a začal si hrát s drobným světelným mečem, který byl téměř roztomilý...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySun Aug 26, 2012 8:47 pm

Seiryuu

Pozoroval Mistra jak si pohrával s malým světelným mečem a až pak odpověděl na jeho otázky: "No, vzhledem k tomu, že kamkoliv jsem teď vlezl se objevil nějaký Sith, tak nejspíše zůstanu po nějakou dobu zde s vámi, pokud mě příjmete do svých řad. Ale budoucnost je nejasná, aspoň ta moje." Mluvil pravdu, ať si plánoval budoucnost jakkoliv, nikdy to tak nemohlo vyjít. Navíc, nyní byl pro rytíře Jedi jediné spojení se sympazitanty v republice.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptySun Aug 26, 2012 9:23 pm

Mistr chtěl asi něco říct, ale v tom do místnosti vpadl nějaký muž, nevypadal na jedije. Mistře? Nerad vás ruším, ale váš padawan se ještě neozval ze své mise, má už 2 hodiny zpoždění, to je moc i na něj... mistr vyskočil na nohy (stále na křesle). K čertu s tím! ulevil si...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyMon Aug 27, 2012 6:50 pm

Seiryuu

Trochu zbysytřil, když dovnitř vpadl nějaký člověk, který měl zprávu pro mistra Tyrella. Znělo to, že nastaly nějaké problémy ohledně jeho padawana. Reakce Mistra byla trochu prudší a tak se Seiryuu rozhodl pomoci. "Kde byl váš padawan na misi?" zeptal se vážným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 EmptyMon Aug 27, 2012 6:59 pm

Můj padawan byl na diplomatické misi. Snažil se vyjednat něco s Tionskou hegemonií, naposledy když jsem o něm slyšel mířil do systému Clariv na planetu Clariv III, kde zaznamenali nějaké nepokoje. Šel to vyšetřit, aby si naklonil vládnoucí rod celé hegemonie... měl se ozvat ve chvíli, kde se dozví co nového... řekl mistr znepokojeně...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Coruscant   Cesta na Coruscant - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta na Coruscant
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Cesta za krystaly
» Cesta domů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: