Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Akademie

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 8 EmptySat Sep 01, 2012 3:18 pm

Dobrá, připravme si ještě co musíme... do údolí temných lordů se nedostaneme jen tak, musíme mít povolení od nějakého sitha a to nemáme, takže půjdeme v noci kdy se dá snadno proklouznout přes ostrahu, takže navrhuju počkat do tmy a sejdeme se před akademií, vemte s sebou vše co by mohlo pomoc, zbraně, svítilny, nějaké skromné zásoby... domluveno? řekl ten z nich, co vypadal jako šéf. Ten druhej je přikývl a oba se podívali na tebe...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ayano
Praporčík
Praporčík



Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 13. 07. 12
Age : 29

Akademie - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 8 EmptySun Sep 02, 2012 4:20 pm

Kael Revan

Své oči jsem na ně neustále upíral, takže když se otočili a já se měl vyjádřil, spěšně jsem kývl hlavou. Domluveno, budu tam čekat. Je to sice sebevražedná akce, ale já pevně věřím, že existuje naděje. řekl jsem pevným hlasem a pak, co nejrychleji odešel. Už jsem neměl důvody se více zdržovat, mé kroky vedly rovnou na pokoj. Přešel jsem ke svému skromnému batohu, který jsem si na Korriban přivezl. Neměl jsem prakticky co vzít, vždyť já tu žádné pořádně vybavení nemám! V batohu se skrývalo jen pár základních věcí.. Od svítilny po nějaké jídlo..
Po "dobalení" jsem odpadl do postele, kde jsem se válel dokud nepadla tma. Když už jsem byl na tom s vybavení tak bídně, tak jsem alespoň doufal, že mi prospěje dlouhý spánek.
Když padla tma, stál jsem před akademii vybaven a čekal na ostatní. V hlavně mi míchaly obrazy, jak se jich zbavím..

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 8 EmptySun Sep 02, 2012 8:29 pm

Podařilo se ti trochu odpočinout ve svém pokoji. Akademie zřejmě nebyla přesně to, co sis představoval, ale záhadná smrt dozorce Kranuse věci trochu změnila. Když se v noci trochu setmělo tak ses vydal z akademie ven. Akademie byla v noci poměrně temná a strašidelně klidná. Uviděl jsi stráže, kteří chodili po chotbách, nikdo z nich tě ale nezastavil ani se tě na nic neptal. Vyšel jsi před akademii, kde už jsi spatřil oba své "společníky". Prima, už jsme tu chvíli čekali, připraven? zeptal se jeden
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Akademie - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: