Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Akademie

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyThu Aug 16, 2012 7:27 pm

->Randroth
Sith zahalený v plášti seděl opravdu stranu. Počkal, až se dostavíš a pak lehce zvedl hlavu, stále si mu ale neviděl do obličeje. Ta situace v hrobce Marka Ragnose, slyšel jsem, že tě kontaktoval samotný Marka Ragnos, ale chci vědět jinou věc - proč jsi zachránil tu akolytu? zeptal se

->Tenzou
Nedošel jsi daleko, když se za tebou objevila Erya. Zbal se, zítra odlétáme! Je na čase, abys poznal pravou povahu temné strany! Chci, abys navštívil hrobku temného lorda, jehož jméno dnes už znají nemnozí... řekla
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ayano
Praporčík
Praporčík



Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 13. 07. 12
Age : 29

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyThu Aug 16, 2012 7:37 pm

Keal Revan

Popravdě mi bylo celkem zle. Hleděl jsem před sebe s nic neříkajícím výrazem. Události posledních dní se mnou poměrně otřásly, nesplnil jsem úkol.. Tak jak se očekávalo, i když mi ho zadával člověk, který nebyl duševně v pořádku. Kranus zemřel a já zemřu také, pokud se mě někdo neujme. Připadal jsem si, jak zvířatko bez pána. Knedlík v krku se mi ještě více zvětšil, když jsem viděl, že několik akolytu už mistra má.. Za kým bych měl jít? Nikoho neznám.. Já tu snad natáhnu brka.. Své temné oči jsem stále upíral do země, myšlenky mi zběsile proudily hlavou..
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyThu Aug 16, 2012 8:25 pm

Randroth

Z tej postavy vyžaroval rešpekt, ale to bolo asi kvôli tej tajomnosti. Čakal teda všeličo, ale táto otázka ho celkom zarazila. No jo... prečo ju vlastne nezabil? Pravý Sith by zrejme zabil všetko čo sa hýbe, ale on ju vlastne zachránil... Premýšľal nad tým čo odpovie, pretože sám si odpoveďou istý nebol.
No... eh... Ja som... Nemal som dôvod ju zabiť. povedal nakoniec. Uvedomoval si že to neznelo ako odpoveď nejakého super zlého Sitha, ale tak bola to vlastne pravda. Síce pravý Sith by ju zabil len preto lebo by bola zbytočnou záťažou a to by bol dôvod.
Randroth bol však hlavne zmätený z toho, prečo to toho človeka tak zaujíma a čo mu do toho vôbec je. Nespýtal sa na to, pretože dúfal že sa to snáď čoskoro dozvie. A keby prežil, tak by to bol tiež príjemny bonus.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyFri Aug 17, 2012 9:51 am

Tenzou

Jediný problém byl, že jsem si neměl co zabalit. Světelný meč Kranuse jsem měl stále v kapse a nic jiného jsem na akademii nikdy neměl. Jsem připravený kdykoliv vyrazit. Řekl jsem, zatímco jsem stále kráčel ke své cele. Slyšel jsem, že kopky starých sithských lordů jsou ohromně nebezpečné, že jejich duchové většinou stále přežívají a nutí lidi, kteří do kopky vstoupili dělat hrozné věci. Na druhou stranu, když tam Erya chce, má to určitě pádný důvod. Ona zabila Kranuse, tak určitě může zabít i nějaké další věci, o které bych zrovna nejevil zájem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyFri Aug 17, 2012 5:20 pm

->Keal Revan
Stál jsi tam, zdrcen tím, co se stalo. Nevěděl jsi, kam se vrtnout, když v tom si uslyšel 2 akolyty bavit se. Slyšel jsi jen útržky, ale pochopil jsi z toho, že v hrobce Ludo Kresshe se skrývá prastaré tajemství, které by jim snad mohlo pomoci. Znělo to ale hodně nebezpečně

->Randroth
Sith se ani nepohnul, neviděl jsi mu do tváře, tak si nedokázal usoudit, co si myslel. Sithové si cení síly... ona nebyla silná, jinak by nepotřebovala tvojí pomoc a stejně jsi jí zachránil a to přesto, že by to mnoho sithů považovalo za známku slabosti. Chci, aby jsi své chování obhájil! řekl

->Tenzou
V tom případě se sejdeme za hodinu v přístavu 2. Vyrazíme do světa, který ovládá Republika, ale víc se dozvíš na palubě lodě. A dej si pozor, je dost možné, že se tě někdo pokusí zabít, tak mi neudělej ostudu tím, že by ses nechal snadno zabít... řekla a odešla
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyFri Aug 17, 2012 5:43 pm

Tenzou

Usmál jsem se, přestože jsem to nedělal často. Rozumím. Odpověděl jsem a zmizel jsem ve své cele. Neměl jsem to tady moc rád, takže jsem si to prostě naposledy prohlédl a zmizel směr přístav. Vesmírnou lodí jsem vlastně ještě neletěl. Obyčejné vznášedlo, to byla jiná, ale cestovat vesmírem se jevilo jako hodně nová zkušenost, na kterou jsem teprve čekal. taky se mi cestování vesmírem zdálo být značně nebezpečné, ale neměl jsem strach.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyFri Aug 17, 2012 5:50 pm

Randroth

Vycítil že sa asi dostal do problémov. Ale on jednoducho nemal dôvod ju zabiť. To že "nebola dostatočne silná" preňho nebol dostatočný dôvod. To či niekto je alebo nie je silný, predsa nie je jeho problém. A ona k tomu ešte aj bola milá. Avšak problém bol, že sa nemal pred touto záhadnou postavou ako obhájiť. A tak pozbieral odvahu.
To, či niekoho zabijem alebo nezabijem je moja vec. Neviem kto ste ale popravde, nezaujíma ma to, lebo ktokoľvek ste, nenechám vás do toho hovoriť a nenechám si zobrať svoju vôľu. A je mi totálne u prdele, čo si myslia o mne ostatní Sithovia. povedal hrdo. Rukou siahal pod plášť na meč, keďže si zrejme práve podpísal vlastný rozsudok smrti. A aj keď zrejme proti tomuto Sithovi nebude mať najmenšiu šancu, tak chcel aspoň odísť z tohto sveta s odporom. Čakal teda na jeho reakciu, so zamračeným pohľadom, odvahou v srdci a rukou pripravenou tasiť meč.
Návrat nahoru Goto down
Ayano
Praporčík
Praporčík



Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 13. 07. 12
Age : 29

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyFri Aug 17, 2012 5:52 pm

Keal Revan

Bylo mi hrozně a každá další minuta, kdy jsem nevěděl co dál, mě doháněla k šílenství. Celé jsem to asi podělal, nebo já nevím.
Mezitím, co minuty ubíhaly, zaslechl jsou rozhovor dvou akolytu. Bavili se o nějaké hrobce, v které by se mělo skrývat prastaré tajemství, jež spasí naše životy. Jo, znělo to nebezpečně... Hodně.. Ale měl jsem vůbec na výběr? Má hlava se nejistě otočila jejich směrem a nakonec jsem se odvážil své nohy nasměrovat k nim. Prastaré tajemství, o co jde? řekl jsem vážným hlasem a doufal, že mě akolyté vezmou mezi sebe. Nechci umřít..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySat Aug 18, 2012 9:44 am

->Tenzou
Po hodině jste se sešli v hangáru, kde stála připravená loď.
Akademie - Stránka 6 CA_Sith_Ship03_800x450
Stála tam také Darth Erya. Jakmile jste se nalodili tak loď opustila planetu

->Randroth
Sith se začal smát. Hlubokým, hrdelním smíchem, který tě popravdě dost vyděsil. Ach ano, kdybych chtěl tak bych tě zničil jediným pohybem prstu. A kdybych chtěl, mohl bych zlomit tvojí vůly a přizpůsobit si tě podle své vůle. Ale k čemu je sith, který nemá vlastní názor? Tenhle názor ale nesdílí většina sithů a většina by tě také zabila jen proto, aby se tvůj příklad nešířil mezi ostatní akolyty. Sith ale také musí vědět, kdy MUSÍ poslechnout rozkazy svých nadřízených. Přesně za 2 hodiny budeš čekat na samém konci Údolí temných lordů u kamene, na jehož vrcholu se nachází tato runa... řekl, bez dalších slov se zvedl a odešel

->Keal Revan
Oba akolyté se nejdřív lekli, ale pak uznali, že ve 3 budete mít větší šanci přežít. Fajn, pokud chceš jít s náma, tak ve 3 budeme mít větší šanci na úspěch! Slyšel jsem, že Lord Varias shání něco důležitého z hrobky Ludo Kresshe. Poslal tam postupně 12 akolytů, ale nikdo z nich se nevrátil. Ale to, co chce, tam podle všeho pořád je. Když to získáme, určitě nás vezme za své učedníky... bude to nebezpečné, ale nedělat nic, by nás zabilo určitě! řekl jeden z nich
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySat Aug 18, 2012 11:01 am

Randroth

Odľahlo mu, keďže reakcia toho tajomného týpka bola lepšia, ako očakával... Inak povedané, bol stále nažive. Len mu dal rozkazy a odišiel...
Pozeral za ním s nadvihnutým obočím... Ok, takže žijem... Ale kto to sakra je a prečo sa tak hrozne stará o to čo robím? A čo myslel tým "Sith musí vedieť kedy musí počúvnuť rozkazy"? Narážal len na to, že ak sa tam nedostavím tak ma premení na prach, alebo plánuje pre mňa nejakú úlohu, ktorú fakt nebudem chcieť splniť? Ak by to bolo to prvé, tak tam problém nebol. Randroth tam totiž plánoval ísť na 100%, už len preto aby sa dozvedel, kto to sakra bol.
A tak, keďže nemal na práci nič iné, tak sa rozhodol že sa hneď vydá na určené miesto. Ešte potreboval jeden detail a tak sa otočil a vyrazil do svojej izby. Možno by to našiel aj sám, ale načo riskovať. Keď teda došiel do izby, tak hneď povedal V8-C2, nahraj mi do paddu mapu cesty odtiaľto do Údolia temných lordov a aj kompletnú mapu Údolia temných lordov.
Návrat nahoru Goto down
Ayano
Praporčík
Praporčík



Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 13. 07. 12
Age : 29

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySat Aug 18, 2012 1:44 pm

Keal Revan

Jestli mám zemřít, tak chci dostat aspoň šanci. Pokusit se ovlivnit svůj osud. Pomyslel jsem si v duchu a upřel na ně své tmavé oči. Přidám se k vám, nic jiného už nám stejně nezbývá. Máte nějaký plán? Bližší informace?.. Cokoliv... optal jsem se. Můj hlas byl neurčitý, netušil jsem, co si mám o tom všem myslet. Bylo dobře, že magor jako Kranus je mrtvý, ale aby chtěli zabít i nás.. Mnoho akolytu už určitě bylo duševně narušeno, ale já? Jsem tu nový, ne? Za tu chvíli jsem si zachoval své myšlení. Ještě, že si neřekl, že tam najednou poslat 12 akolytů, to už bychom asi vážně byli za zoufalce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyTue Aug 21, 2012 4:36 pm

->Randroth
V8-C2 sice nevěděl, proč ti nahrávat mapu, kterou ti už jednou nahrál a nahrál ti jí znova... pak ti podal padd, na kterém mapa byla nahraná...

->Keal Revan
Nic moc, máme plán jak se dostat ke hrobce, máme nějaké vibromeče a jeden blaster, a nějaké základní zásoby. Víme sice, že ty hrobky bejvaj zrádný, ale v tuhle chvíli jsme ochotní to riskovat. Přece jenom alternativa je trochu znepokojivá... řekl jeden
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyWed Aug 22, 2012 11:40 pm

Randroth

(Možno preto že to predtým bolo Údolie spiacich kráľov a toto je Údolie temných lordov, ale však ok..)
No tak sa teda vybral podľa mapy na miesto určenia.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 4:44 pm

Problém byl jen jeden, ať jsi počítal jak si počítal, tak jsi neměl šanci dojít tam pěšky včas. A bylo to moc blížko na to, abys letěl stíhačkou, potřeboval jsi něco jiného...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 6:38 pm

Randroth

Pozeral sa do paddu. Ono je to to isté údolie? Tak prečo to má sakra dva názvy?! pomyslel si nasrane pretože sa cítil ako idiot.
Bol tu však väčší problém, a síce, nemal tam ani najmenšiu šancu dobehnúť včas. A na let stihačkou to bolo moc blízko. Eh... no fajn... a teraz čo? pomyslel si nevrlo. Ako keby nestačilo že vyzerá ako idiot, teraz bude vyzerat ako idiot čo príde neskoro.
Chvílu sa rozhodoval čo spraviť ale keď zamietol návrh že by tam došprintoval s force speed s dôvodom že by to asi nezvládol, tak sa rozhodol trocha poobzerat po vonkajšku akadémie. Ani nevedel čo hladá, najlepšie by boli nejaké landspeedery na prenájom alebo niečo podobné. Išiel velmi rýchlym a nervóznym krokom, pretože čas mu bežal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 7:18 pm

Naštěstí byla akademie na něco podobného vybavená. Jen kousek od vchodu do akademie byla možnost zapůjčit si poměrně velkou řadu speederů, zřejmě přesně pro podobné příležitosti. Temní páni totiž byli poměrně vrtkavý a studenty rozesílali na šílené mise široko, daleko...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 7:23 pm

Randroth

Ohohó, perfektné! pomyslel si spokojne a ihneď si začal vyberať nejaký ladspeeder, najlepšie tmavočervený, ale ani tmavozelený by nebol zlý. Keď teda našiel pekný tmavočervený a štýlovo vyzerajúci speeder, tak sa poobzeral či sa tam niekde platí alebo je to zadarmo. Keďže podľa jeho odhadu by Sithovia asi len ťažko boli takí veľkorysí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 7:56 pm

Když se dozvěděli, že se potřebuješ rychle dostat do Údolí temných lordů, tak ti půjčili staře vypadající speederbike, který opravdu fungoval jen na dobré slovo, ale fungoval. Dostane Vás tam tam během minut! slibovala ti provozovatelka, mladí twi'lečka. Zřejmě osvobozená otrokyně sithů. Zdálo se, že z akolyů ale strach nemá, zřejmě jich potkala už hodně a přežila...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 8:08 pm

Randroth

Ok, tak to nebolo zrovna ako to Randroth čakal, ale tak lepšie než nič.
Dik. povedal a bez ďalších slov nasadol na tú rachotinu a vyrazil okamžite plnou rýchlosťou k miestu určenia. Bol rozhodnutý z tej rachotiny dostať všetko čo v nej bolo. Mal už aké-také skúsenosti so speedbikemi, a väčšinou jazdil štýlom plná rýchlosť a modlím sa že prežijem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 9:24 pm

Motorka nebyla příliš rychlá a chvíli trvalo, než jsi jí nastartoval. Nakonec ale zaprskala, vypustila kouř z jedné ze 2 trysek a tys dostal menší elektrickou ránu. Nakonec ale nastartovala a tys mohl vyrazit kupředu. Motorka lehce táhla doleva a smrděla, jako kdyby v tryskách něco chcíplo, i tak jsi ale vyrazil kupředu daleko rychleji, než bys kdy zvládl pěšky...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptySun Aug 26, 2012 9:47 pm

Randroth

No poďme ty kopa sra... Auuu! vykríkol ked dostal ten elektrošok. Mal stále mizernejšiu a mizernejšiu náladu. Dopekla s tým! udrel do motorky a ona rázom naštartovala.
Prevrátil očami a namrzene sa vydal na miesto určenia. Ten šrot bol pomalý, blbo sa ovládal a Randroth by prisahal že na tej motorke niečo skapalo. Ale išiel, to bolo hlavné. Cestu už vlastne relatívne poznal, tak sa sústredil na to čo bolo pred ním a v duchu sa modlil že tá rachotina má v pohode brzdy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyMon Aug 27, 2012 1:48 pm

Rachotina nakonec nedělala tolik problémů, jakmile si lehce zvykl na řízení, tak to šlo vlastně docela snadno. Dokocne i na ten zápach si člověk rychle zvykl. Proletěl jsi cestu, kterou jsi předtím šel pěšky jen ve zlomku toho času. Nakonec jsi přeletěl bránu, co vedla do údolí a před tebou se opět otevřelo údolí plné hrobek a táhnoucí se do dálky...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyMon Aug 27, 2012 4:13 pm

Randroth

Ok, vlastne to ani nie je tak hrozné... pomyslel si. Ak budú fungovať brzdy... dodal.
Nevedel kam má presne ísť, ale vydal sa jednoducho ďalej tým údolím. Ten týpek povedal že je to na samém konci toho údolí, a tak si Radnroth povedal že pôjde na úplny koniec toho údolia. Cestou hľadal niečo, čo by mohlo vyzerat ako podozrivo vyzerajúce kamene...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyMon Aug 27, 2012 6:44 pm

Proletěl jsi zbytek údolí a nakonec před sebou uviděl konec celého údolí. Bylo celkem jasné, že to je to místo, kam jsi se měl dostavit. Ke tvé úlevě MĚLA motorka celkem funkční brzdy. Sice měla trochu delší brzdnou dráhu, ale podařilo se ti zastavit. Jen kousek od sebe jsi viděl monolit, na kterém bylo něco, co by mohlo vypadat jako runa...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 EmptyMon Aug 27, 2012 7:09 pm

Randroth

No tak, brzdi, brzdi, brzdi... uff, ono to fakt brzdí... uľavilo sa mu po tom, čo sa mu najprv zdalo že to nejak nechce brzdiť. Ale napokon to brzdilo, len akosi pomalšie. No keď konečne zastavil, tak vystúpil z toho vozidla smrti a poobzeral sa okolo seba. Rozhodne to tu vyzeralo ako koniec toho údolia, teraz už len bolo treba nájsť ten šuter a snáď sa po tom konečne dozvie, čo je ten týpek vlastne zač. Pred sebou zbadal niečo, čo by mohlo byť ono, ale musel podísť bližšie aby spoznal či je to skutočne tá runa, ktorú mu ukázal ten týpek...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: