Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kdesi - Tajemství jungle?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySat Jan 18, 2014 8:28 pm

Randrothovi se bez problémů podařilo vyhnout se kamenům a vyblokovat jeho blesky svým mečem. Nebyly ale úplně zbytečné, tvůj meč dokonce párkrát problikl, jak měl problémy absorbovat tak silné blesky... přesto to nakonec ústál
Taova Síla také zafungovala v tom, že obrátila kameny na kostru, ale tu nijak nezranily. Zato blesky dokázali rozmetat i tvůj obraný šutr na kusy. Naštěstí absorboval většinu té síly, ale jeho zbytky dopadly na tebe a trochu tě poškrábaly...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptyFri Jan 24, 2014 11:05 am

Randroth

Okej, to vyšlo dobre... pomyslel si, i keď nebolo zas až tak ľahké ustáť tie blesky, ale žil, to bolo hlavné. Tao tiež vyzeral v poriadku, i keď trocha poškrabaný, ale nevyzeralo to vážne. Zauvažoval... Taktika boja z diaľky nefunguje, šutre boli nanič a nechcel riskovať svoje blesky proti jeho. Takže vyzeralo to tak, že najlepší nápad bude boj na blízko. Trebárs ho môže zamestnať a Tao zatiaľ zaútočí niečim drsným zozadu (no pun intended), ak by samotný boj zblízka nefungoval.
A tak hneď ako blesky prestali... bleskovať... tak aktivoval znova Force Speed, spravil niekoľko rýchlych skokov a zaútočil seknutím zo strany. Sekať ale neprestával, sekal ďalej a ďalej, rýchlo, aby oponentovi nezostala ani šanca na nejaký protiútok. Druhou rukou bol pripravený vykryť Silou akékoľvek jeho prípadné protiútoky Silou.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySat Jan 25, 2014 9:03 am

Tao

Zvednul jsem se ze země po nevydařené obraně. Ten chlápek měl docela páru teda aspoň na kostru. Randroth ho zaměstnával sérií rychlých útoků asi mi tak chtěl dát šanci zaútočit. Jenomže jsem si nebyl úplně jistej co mám dělat. Ale takhle jsem aspoň nemusel řešit jeho obranu. Takže ono to nějak dopadne. Sáhl jsem hluboko do svejch rezerv a vypálil salvu blesků do kostry. Asi tam byla šance že trefím i toho druhýho ale to jsem hold musel risknout
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySat Jan 25, 2014 9:33 am

Kostra byla daleko rychlejší, než se zdálo. Možná to bylo tím, že jí neomezovaly žádné svaly nebo tak něco. Nedělalo jí větší problém odrážet tvoje útoky svým mečem. Nezdál se být nijak přeekvapený, tedy dokud druhou rukou nazaútočil. Pokusil se do tebe napálit salvu blesků zatímco jsi útočil. Rozhodně nečekal, že jsi připravený na obranu. Povedlo se ti odchýlit jeho útok, takže jeho blesky neškodně odletěly stranou. Tedy... neškodně zničili část hrobky, kterou zasáhly. V tu chvíli do toho vyletěly blesky od Taa. Měl jsi jen zlomek vteřiny, abys zareagoval, protože letěly i na tebe. Nicméně kostra nestihla zareagovat včas. Chvíli to vypadalo, že blesky kostru dostanou, protože několik kostí jí popraskalo a jiné byly ožehlé, ale kostra se jen otočila a všechny blesky odvrátila přímo na Taa, kterého blesky odpálily na druhou stranu místnosti přímo do stěny...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySun Mar 16, 2014 10:48 am

Zasvítilo mi před očima když jsem se neplácl na zeď. Jen tak tak jsem stihnul blesky zablokovat pomocí Síly, ale i tak se mnou mrskly o zeď docela silně. Ale tady se bojovalo nemohl jsem zůstat mimo. Namahavě jsem se postavil. Rukou si uhladil vlasy které mi blesky rozházeli do všech stran. Neměl jsem už náladu po něm vrhat věci nebo blesky, takže jsem zase nahodil meč a vrhnul se do útoku. Byl čas aby ten druhej přišel s plánem
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptyTue Mar 25, 2014 1:29 pm

Randroth

Kostlivec bol prekvapivo rýchly a mal dobrú obranu, ale jeho útok nevyšiel. Tao zatial začal útočiť, ale bol to trocha nebezpečný spôsob útočenia... inak povedané, jeho blesky leteli aj na Randrotha. Sakra, no tak to díky... Do ľavej ruky si pomocou sily privolal z opasku meč, aktivoval ho a len tesne tesne stihol zachytit Taove blesky doňho. Kostra sa ale otočila, aby odrazila Taove blesky. No, a to bola celkom chyba, Randroth totiž neváhal a sekol oboma mečmi do kríža celou silou do kostry. Keďže k nemu bola otočená chrbtom, tak čakal že to bude critical.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptyThu Mar 27, 2014 6:25 pm

Kostra dostala docela slušnou ránu, ta rána by dokázala rozpůlit bojového droida, takže kostru by měla rozemlít na prach - a to se přesně stalo. Kostra se rozpadla na jednotlivé kosti, které neškodně popadaly na zem. Oba dva jste tam stáli u hromádky kostí a nebyli si jistí, co se vlastně mělo stát teď...
Pak jste ale uslyšely težký zvuk. Obrovské víko jednoho sarkofágu opřeného o zeď odpadlo a rozbilo se o zem. Z něj vyšla další kostra. "To nebylo úplně špatné..." řekla kostra úplně stejným hlasem jako ta první. "Cítím tu potenciál... pokud nic jiného" řekla opět a kostěným prstem si poklepala na otvor, kde lidé mívají nos
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySat Mar 29, 2014 6:09 pm

Randroth

Critical Hit! Kostra sa rozpadla. Randroth si vydýchol, potom sa uškrnul a meč čo mal v ľavej ruke priletel opäť k jeho opasku kde sa zachytil. V hlave mu už znela final fantasy-ish víťazná fanfára. Skvelá práca! povedal Taovi, bez ktorého by ten boj bol určite ťažší. Po chvíli ticha sa ale rozhliadol. So... teraz čo?
Jeho odpoveď prišla asi sekundu po tom, čo dohovoril. Sarkofág na stene sa otvoril a vystúpil z neho ďalší kostlivec, ktorý aspoň podľa Randrothovho predpokladu bol stále ten istý Sith. Zamračil sa, a namieril meč smerom k nemu, ale zdalo sa, že k boju nedojde. Trocha teda bojový postoj uvoľnil, ale stále bol v strehu. Takže... čo sa stane teraz? spýtal sa.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySun Mar 30, 2014 8:15 am

Tao

Sednul jsem si únavou. Dostal jsem docela nehezky bleskama a navíc jsem se rozbil o zeď. Ale asi bylo po všem. Dostali jsme kostru a to něco znamenalo ne? Chtěl jsem něco říct jenže radost trvala asi tak 10 vteřin než vyšla další kostra ze schovky ve zdi. Asi to byl ten samej sith v jiný kostře. Ale pro jistotu jsem se připravil na další boj. Sice jsem byl unavenej ale ne poraženej a nechtěl jsem se nechat nachytat na švestkách
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySun Mar 30, 2014 9:06 am

Kostlivec se zasmál, což mu dalo dost práci, vzhledem k tomu, že neměl hlasivky, nebo hrtan... či plíce... "Moje esence už mě nedokáže déle udržet, zbytek bude na vás, nepřátele imperátora..." řekl a kostra se rozpadla. Holocron, kterého ses poprvé doktnul začal opět svítit a vypadl z pevného sevření první kostry. Dveře se otevřely a celá kobka jako kdyby pohasla... temná energie jako kdyby se vytratila...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySun Mar 30, 2014 9:30 am

Randroth

Nadvihol ľavé obočie. Um... tak... dík? povedal trocha neisto. Čakal nejaký tréning alebo niečo podobné, prípadne ďalší boj ale... Všimol si že holocron čo tam bol, začal opäť svietiť, tak z toho mali aspoň niečo. Prišiel k nemu, zodvihol ho, obzrel si ho a dal si ho do vrecka. Toto preskúmame potom. Teraz by sme sa mali vrátiť k tým Mandalorianom a zariadiť si nejaký transport. povedal. Otočil sa a normálne rýchlym krokom sa vydal von z hrobky.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySun Mar 30, 2014 2:42 pm

Tao

No tohle byl fakt divnej sith/kostra. Rozhodně nejdivnější sithská kostra kterou jsem kdy poznal. Nebyl jsem si úplně jistej co z toho vlastně máme kromě jednoho holocronu. Hele co to tu trochu prohledat. Tohle je hrobka prastarýho sitha ne? Musí tu bejt něco parádního jako třeba tohle sebral jsem ze země sithův světelný meč. Vypadá docela dobře řekl jsem a schoval si ho.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySun Mar 30, 2014 3:19 pm

Randroth

Otočil sa... ale to už mal Tao Sithov svetelný meč. ... Pozeral na Taa, ako keby mu práve zjedol čokoládu. Ja som tak strašný idiot. pomyslel si a mal pocit že sa rozplače. Tak celý čas sa snaží spraviť si zbierku svetelných mečov... A teraz na to zabudol. Paráda. Super. Geniálne. Dajte tomu 10/10 v idiocii. Ešte že final blow dal on, ale meč nezískal.
Opäť sa otočil, tentokrát na svoj pôvodný smer. Ďalší meč si berem ja. povedal zastretým hlasom, ktorým sa snažil skryť svoje mimoriadne sklamanie.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 EmptySun Mar 30, 2014 4:13 pm

Tao

Hehe jasně pokud ještě někdy náhodou najdeme prastarý meč nějakého mocného sitha tak si ho můžeš nechat. Ale tenhle beru já. Třeba to bude nějakej super mocnej meč. Navíc vypadá docela drsně. řekl jsem a rozhlídnul se po místnosti. No jdu hledat další věci. Třeba se tu bude válet rezervní meč nebo nějaké další holocrony nebo nějakej prastarej zabíjáckej sithskej droid nebo tak něco. Tihle sithové se nechávali pohřbívat s hodně hračkama řekl jsem a začal prolejzat zbytek místnosti
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kdesi - Tajemství jungle?
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: