Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kdesi - Tajemství jungle?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySun Sep 22, 2013 9:07 am

Randroth

Počúval mandaloriana a pri jeho poslednej vete sa zamračil. Tao ho ale predbehol.
Jjjo... ukázal na Taa Chcel som povedať niečo v tom istom zmysle, možno menej agresívne... povedal a mračil sa na mandaloriana. Tiež ho už srali, keď sa chovali strašne nadradene... Boli to síce mandaloriani a boli v presile, ale Randroth si tiež zažil už pár bojov, napríklad proti robotom ktorí boli vyrobení na ničenie pevností...
Každopádne vašu ponuku prijmame, ale svoje poznámky si odpustite. dodal chladne. Kde je tá hrobka?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyWed Sep 25, 2013 6:31 am

Mandalorian chvíli vypadal, jako kdyby dostal facku. Dokonce se vám chvíli zdálo, že vás nechá zastřelit, ale zřejmě to nějak ustál. "Fajn, je mi jedno, zda si myslíte, že nás zvládnete porazit, protože já vím svoje. Důležitý je, aby ste splnili svůj úkol... a pak vás pustím. Je to takhle snadný." řekl a pak úkázal rukou. "A nedělejte ze mě vola, vím že to dokážete vycítit. Prostě sledujte ty svoje nesmyslné schopnosti a bude to..." řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyMon Sep 30, 2013 4:29 pm

Tao

Zamračil jsem se na něj protože mě štval. Kdybych chtěl tak bych mu ukázal schopnosti o kterých se mi ani nesnilo a příliš pozdě by si uvědomil s kým si zahrával ale pak by ze mě nadělali soju ti zbylí. Měl ale pravdu v tom že cesta byla celkem zřejmá. Cítil jsem to od doby co jsem byl na planetě. A tak jsem se pomalu vydal tím směrem
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySun Oct 06, 2013 1:51 pm

Randroth

Tch. odfrkol. Bez nejakých ďalších slov sa otočil a vyrazil tiež tým smerom kde to cítil. Namyslený idiot. pomyslel si. Ale nechal to tak... fakt, jediné čo potrebovali je dostať sa do problémov s Mandalorianmi. Radšej sa zameral na tú temnú silu. Hm... čo to môže asi tak byť? pomyslel si. Možno to bude nejaký drsný temný artefakt... nakoniec to za to bude aj stáť. pomyslel si optimisticky. Každopádne uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySun Oct 06, 2013 8:59 pm

Vydali jste se temnou junglí. Kousek od tábora se jungle opět zavírala a bylo tam dost těsno. Z jungle jste slyšely neznámé zvuky, cizí a nepřátelské. Přesto jste neviděli ani necítili nic, jen slyšeli. Když jste se ale přibližili, tak jungle kolem vás začala chřadnost. Před vámi jste viděli obrovskou plochu mrtvé země. Jen sem tam trčel ze země kmen mrtvého stromu. Bylo to... nepříjemné. Jako kdyby něco vysálo Sílu z tohohle místa... neviděli jste, odkud jde ta temná Síla, ale cítili jste, že je to nedaleko...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySat Oct 12, 2013 9:30 am

Tao

Šli jsme dál a nebyl to zrovna moc hezký pohled. Jungle postupně ztrácela barvu až jsme nakonec došli k místu které bylo naprosto mrtvé. Mráz mi projel po zádech. No tohle je dost nepříjemný co? zeptal jsem se. Tohle místo bylo mrtvý. Dokonale mrtvý. Necítil jsem ani žádné spojení se Silou a to mě děsilo nejvíc
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyMon Oct 14, 2013 12:56 pm

Randroth

A tak šli a šli a šli... Mal sa napozore, lebo z džungle stále počuli nejaké nepríjemné zvuky, ale nič ich našťastie nenapadlo. Ale aj tak bol trocha nervózny, nevedel aké silné príšery tu sú.
Napokon sa ale dostali celkom blízko k svojmu cieľu. Huh... To je... zarazil sa. Bolo to tu mŕtve... totálne. Ako keby to tu niečo... vysalo. Vysalo tu z toho život. Jo... je to dosť nepríjemne. potvrdil mu to. Naháňalo to tu strach... videl to aj na Taovi. No... aj tak musíme ísť ďalej. Neboj... bude to dobré. Možno na konci nájdeme aj niečo zaujímavé, ako napríklad Sithský artefakt. povedal a pousmial sa. Vykročil teda ďalej ako prvý. Snažil sa neukázať na sebe strach, iba silu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyMon Oct 14, 2013 7:20 pm

Pokud nalezelní sithského artefaktu, který potencionálně mohl vysávat život z okolí byla dobrá zpráva hodná usmátí se tak jsi opravdu potřeboval odbornou pomoc. Nicméně po chvíli chůze mrvou junglí jsi narazil na něco ještě znepokojvějšího. Před tebou se tyčila obrovská hrobka a před ní tábor. Prastarý tábor, nejméně sto let starý. Moc to z něho nezbylo, ale stále tu bylo patrno mnoho koster. Některé na sobě stále měly zbytky starých imperiálních zbrojí. Byly to trosky raketoplánu, několik starých droidů, které něco zničilo a také další vybavení...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySun Oct 20, 2013 6:32 pm

Randroth

Ale ale... čo to tu máme. povedal a pousmial sa. Nejaký fakt prastarý tábor plný fosílnych palív... teda imperiálov. Zdá sa že nie sme prví kto sem došiel po tento artefakt. dodal a porozhliadol sa. Bolo tu totálne mrtvo. Tipoval že sem došli po to niečo, čo predpokladal že je ten artefakt, a ten artefakt bol v tej hrobke. Raketoplán nevyzeral veľmi pojazdne, takže asi nemali veľmi na výber a museli do tejto smrtiacej hrobky. Ale Randroth bol za to celkom rád. Zvedavosť a túžba po moci ho poháňala ďalej. Pousmial sa. Tak ideme, nie? povedal, ako keby sa ani nič nestalo a vykročil smerom k hrobke.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyMon Oct 21, 2013 3:30 pm

Tao

No. Pokud ten artefakt o kterým jen předpokládáme že existuje dělá tohle tak nevím zda ho chci získat. Jako kostře by mi to moc neslušelo. řekl jsem a začal se hrabat v jednom starém terminálu, který se tam válel. Hmmm tohle je pěkně stará technologie, to bude tak 300 let, možná dokonce víc řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyMon Oct 21, 2013 4:24 pm

Ve chvíli, kdy sis myslel, že ten terminál už k ničemu nebude, tak z ní vyskočil hologram. Zřejmě stará zpráva. Stál tam imepriální vědec.
"Den 12. Stále nic nového. Hlídky stále tvrdí, že slyšeli něco v noci obcházet tábor, pár lidí bolí hlava, ale nemyslím si, že by to mělo něco společného s hrobkou. Respektive jsem si jistý, že za to hrobka může, ale jen tím, že jsou z ní všichni paranoidní. Zatím to vypadá jen jako obrovská kamenná stavba. Brzy se nám podaří otevřít vchod a pak všichni uvidí, že uvnitř není vůbec nic nebezpečného. Konec záznamu" pronesl a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyTue Oct 22, 2013 9:11 pm

Randroth

Ále, každý artefakt má spôsob akým sa dá použiť. mávol rukou. Nerobil si z toho ťažkú hlavu, stále nič necítil, takže to bolo v poriadku.
Keď počul neznámy hlas, otočil sa a vytiahol meč, ale zistil že to bol len hologram ktorý Tao aktivoval. Prekrútil očami a zasunul meč. Počúval kecy hologramu, z ktorých sa nedozvedeli prakticky nič podstatné. Huh, takže toto bude asi výsledok po tom čo otvorili ten vchod. poznamenal a poobzeral sa dookola. Sú tam ešte nejaké záznamy? spýtal sa Taa a pozrel opäť naňho.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyThu Oct 24, 2013 3:39 pm

Tao

Pokrčil jsme rameny protože o temných artefaktech jsem toho zase tolik nevěděl. No nevím. Asi ano ale tahle věc je tisíc let stará takže bych příliš nespoléhal na to že bude nějak moc užitečná. řekl jsem a zkusil spustit další záznam. Když se nestalo nic zajímavýho tak jsem do terminálu prostě kopnul.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyThu Oct 24, 2013 7:07 pm

Po kopanci samozřejmě terminál vyhodil další zprávu v pořadí. "Den 15. - Hlavní vchod se konečně otevřel. Poslali jsme dovnitř tým alfa i beta, ale zatím se nikdo neozval. Ale je to zatím jen 5 hodin, určitě se ozvou později. Zatím se zdá, že hrobka je rozsáhlý komplex plný matoucích chodeb a místností. Ale jsem si naprosto jistý, že kromě pavučin tam není vůbec nic hrozivého. " řekl chlápek. Najednou se za ním ozvala střelba. Chlápek se otočil.... a záznam skončil...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyThu Oct 24, 2013 9:05 pm

Randroth

Zamyslel sa. Strelba... Hm, takže buď tie ich týmy na tom mieste zošaleli a vrátili sa zabiť vlastných... Alebo to bola nejaká totálne iná skupina čo ich napadla. pomyslel si. Nikde ale nevidel žiadne známky inej skupiny... lenže zase všetko tu bolo tak staré, že bolo možné že jednoducho tie stopy zakryl čas.
Pozrel na hrobku. Každopádne, ak je správna tá prvá varianta, tak musíme byť pripravení. Máme výhodu, ovládame Force, takže sme oproti takýmto veciam odolnejší. Ale stále nás to môže premôcť. Iba na rozdiel od väčšiny máme aspoň šancu na záchranu.
Pomaly vykročil k tej hrobke. Ideme tam. Ak by si ale videl alebo cítil čokoľvek zvláštne, tak okamžite mi to povedz. Ak by nás tá vec obrátila proti sebe, tak jeden z nás odtiaľ živý nevyjde. povedal vážne a pozeral pritom na Taa. Potom sa opäť otočil smerom k hrobke. Snažil sa sústrediť a pripraviť, aby ho prípadný útok na jeho myseľ nezastihol nepripraveného.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyMon Oct 28, 2013 6:30 am

Tao

Moc užitečnýho jsme se z toho teda nedozvěděli. Ale aspoň víme že už tam někdo byl a otevřel to. Tak snad spustil většinu pastí co tam mohla bejt. A hrobek se nebojím. Viděl jsem jich víc než dost děkuju pěkně odpověděl jsem a čistě pro jistotu jsem se ujistil že mám pořád svůj meč. V hrobkách se málokdy nehodil
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyMon Oct 28, 2013 7:07 am

Vchod do hrobky byl opravdu nedaleko. Ačkoliv celé okolí neneslo známky neávné aktivity tak i po vší té době nesly dveře známky pokusů o násilné vniknutí. Malé kousky byly odštípnuté, nesly známky po výbuších a všude kolem byly také známky po střelbě. V bezprostředním okolí ale nebyly žádné kosti či pozůstatky. Ve dveřích byla postavená poměrně velká bedna, která měla zabraňovat jejich znovuuzavření. Zevnitř byla cítit temná energie, ale nic jiného, tedy kromě zatuchlého vzduchu. Zřejmě se zde nevětralo už nějakou dobu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyThu Oct 31, 2013 10:06 am

Tao

No takže jdeme do strašidelné staré hrobky které se vyhýbají i mandaloriani a když tu byl někdo posledně tak skončil jako seschlá kostra. Paráda. Ale pokud nás ta hrobka obrátí proti sobě tak nikoho šetřit nebudu. řekl jsem a poškrábal se na hlavě. A vzduch co šel z hrobky taky nebyl příjemnej. Smrdělo to tam jak pánská šatna. Popadl jsem svůj meč a nakoukl dovnitř. Já první nejdu řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyFri Nov 01, 2013 8:45 am

Randroth

No jo, ja mám vždy také šťastie, ísť na takéto miesta. povzdychol si. Ale minule to nedopadlo tak hrozne, v tej paroháčovej hrobke. pomyslel si. Na Taovu poznámku že ho nebude šetriť mu stiekla po hlave kvapka. To je milé. neodpustil si. Na jeho ďalšiu poznámku o tom že nejde prvý, mu stiekli po hlave ďalšie dve kvapky, ale nekomentoval to, len si povzdychol. Tiež vytiahol svuj starý Sithský meč. Mal by som tomu meču dať meno, pretože "Starý Sithský meč" je fakt dlhé. Ale zase by znelo blbo, keby som napríklad "vyťahoval Hektora". No, rozhodol sa že to je teraz jedno, krátko nazrel do hrobky a potom teda šiel prvý. Smrdelo to tam teda pekne, ale keďže mal stále na topánkach stopy od stoky, tak to vlastne nebolo to najhoršie miesto kde kedy bol. Stále sa snažil mať pripravenú myseľ, keby ho chcelo niečo ovládnuť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyFri Nov 01, 2013 1:43 pm

Vstoupil si do hrobky a Tao tě následoval. Bylo to zvláštní. Jen pár kroků od vchodů jsi spatřil několik kosterních pozůstatků. Ať už to byl kdokoliv nezemřel zřejmě přirozenou smrtí. Velice rychle se setmělo a ačkoliv hrobka sama vydávala rudé světlo, tak se vám zdálo, že je tu větší tma než by měla být. Temná aura, která byla venku zřetelná by se zde dala přímo krájet. Oba dva jste cítili zvláštní úzkost, jako kdyby vás drtil nějaký neznámý tlak. Svoje kroky jste slyšeli jako kdyby přicházely z dálky zrcadlící se v nekonečných ozvěnách jeskyně a přesto daleko tišší než by měly být. Dlouhá chodba se stále svažovala až jste nakonec došli do první místnosti. Uprostřed ní stál nějaký podstavec, možná oltář? Kolem něj byly rozesety kosti daleko starší, než ty venku, některé daleko větší, než lidské...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyFri Nov 01, 2013 3:21 pm

Randroth

A tak vošli do hrobky. Brr. Nepáčilo sa mu tu. Nepoznal racionálny dôvod prečo je to tak, ale necítil sa tu dobre. Tipoval že to je proste kvôli tej temnej aure, ale nečakal že by aj na temných force userov mala až taký dopad. Otriasol sa a postupoval ďalej. Obzeral sa na všetky strany, ale nič zvláštne okrem kostí nevidel. Kosti ho zrovna ale nejak neprekvapili. Obzrel sa občas na Taa ako je na tom on.
Napokon došli do miestnosti s oltárom, alebo čo to bolo. Oltár a okolo neho kopa kostí, to môžu byť len dobré správy. pomyslel si ironicky. Je to tu rozhodne... prívetivé. povedal potichu a popri tom sa obzeral po miestnosti, hľadal buď cestu ďalej alebo proste niečo zaujímavé... Chcel totiž zistiť čo v miestnosti je ešte predtým než preskúma najviac obvious vec: oltár. Prípade nájsť východ a oltáru sa vyhnúť úplne by ale tiež nebolo od veci...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptyFri Nov 01, 2013 9:17 pm

Zdálo se ti, že Tao snáší temnou stranu trochu hůř než ty. Dýchal zrychleně a občas se nervozně díval kolem sebe, ale nic víc. Upřímně i tobě se tu vůbec nelíbilo a ruku na srdce, on byl stále ještě chlapec. Kromě kostí a oltáře sis mohl všimnout jen nápisů v prastarém sithském dialektu, který jsi neovládal. Poznal jsi jen symboly pro smrt, věčnost a zatracení. Samé příjemné věci zkrátka. Kromě toho z místnosti vedli 2 chodby. Nad levou byl symbol pro věčnost, nad tou druhou další, kterému jsi nerozuměl...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySat Nov 02, 2013 11:06 am

Randroth

Hmm... zamyslene pozeral na steny. Niektoré z tych symbolov poznal, ale nie dosť aby si vyložil o čo tam išlo. Teda, poznal len nepríjemné veci, ktoré mu absolutne nepomohli. Povzdychol si a pozrel na Taa. Zdalo sa že to zvládal len tesne. Ale zatiaľ bol v poriadku... lenže na ako dlho?
Podišiel teda k východom. Večnosť... Hm... večný život? Nie... skôr to bude niečo ako že "ak pôjdete tadeto, tak tam budete už na večnosť". tipoval. Tomu druhému symbolu nerozumel.
Otočil sa na Taa. Pozri, ak to nezvládaš, tak ťa vyvediem von a pôjdem ďalej sám. Myslím to vážne, mne to problémy nerobí. povedal a pousmial sa. Síce necítil sa až tak v pohode, ako hovoril, ale to Tao predsa vedieť nemusí. Kým Tao odpovedal, tak ešte očami skúmal oltár. Nevedel sa rozhodnúť... preskúmať oltár, alebo ísť doprava? Ľavú cestu už vylúčil... zdalo sa mu totiž, že "večnosť" nie je dobré znamenie, takže radšej bol ochotný riskovať a ísť druhou cestou, ktorá nevedel čo znamená. A tiež celkovo radšej odbočoval doprava, bol predsa pravák...
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySat Nov 09, 2013 11:32 am

Tao

Já jsem v pohodě! Jen jsem nebyl už nějakou dobu v hrozivě temné hrobce plné smrtících pastí nepřátel a tak podobně řekl jsem a už jsem se k tomuhle tématu nevracel. Místo toho jsem ze země sebral jednu lebku a prohlídl si jí. Asi byla fakt stará a nebylo na ní nic zajímavého a pak jsem jí hodil zpět na hromadu. Pokračujem dál. Navíc pokud je tu nějaká super moc nebo artefakt nebo tak něco tak nechci vyjít naprázdno
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 EmptySun Nov 10, 2013 4:26 pm

Oltář byl poměrně nezajímavý, tedy spíše na něm nebylo vůbec nic, co by ti jakýmkoliv způsobem mohlo napovědět, kudy jít. Temná aura byla velice silná z obou směrů. Přesto nakonec něco prořízlo tíživého ticho tohohle místa. Bylo to cosi neurčitého, tichého a zároveň děsivého. Něco jako škrábání po tabuly na hranici slyšitelnosti. Těžko říct, ze kterého místa to přišlo, ale bylo vám jasné, že něco ví, že jste tady...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kdesi - Tajemství jungle?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: