Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Den poté

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyWed Jul 31, 2013 9:13 pm

Když byl celý tým na palubě, tak jsem se nalodil i já. Loď byla dokonale tichá, tak, aby nerušila své jedijské mistry při meditaci. Věc, která se mi bude při meditacích jistě hodit, ale zbytek týmu z toho bude šílet. Prošel jsem lodí až ke kapitánské kajutě. Rozhodně nabízela mnohem víc, než kolik voják potřeboval. Ale hlavně, tahle kocábka dokázala sledovat a vysílat na několika tajných frekvencích jedijů... mohla se hodit i tak. Došel jsem k interkomu a aktivoval ho. "Posádko, tady kapitán... rád bych dostal potvrzení o tom, že je tahle kocábka provozuschopná a že můžeme vyrazit..." řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyThu Aug 01, 2013 6:25 pm

Z interkomu se ti první ohlásil Akh'ati. Motory jsou...no...řekněme že připraveny, sice bych si s tím radši ještě pohrál...teď jedou motory na směšných 98,998%...ale jinak jsme připraveni... Další se ozval Fernandez. Hlavní baterie je připravená k palbě...několika kalibracemi, bych ještě mohl zvýšit účinnost, ale to je na dlouho...Chaghvez se šel podívat na sekundární baterie... Jako poslední se ozval "Stín"...nebylo to sice jeho jméno, ale všichni mu tak říkali kvůli jeho maskovacím a ilnfiltračním schopnostem. Popravdě jen málo mluvil. Polévka bude za chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyThu Aug 01, 2013 7:12 pm

"Dobrá, teď prosím dojděte všichni do konferenčky... či jak tomu chcete říkat, probereme si detaily mise... bude to legrace... zbytek věci doděláme cestou..." řekl jsem. Zatím jsem nestartoval, to teprve potom, co probereme misi... měl jsem k tomu hned několik důvodů. Počkal jsem si, až všichni dojdou a začal jsem. "Takže... jdeme lovit sitha... a ne ledajakého, ale mistra, co stojí za útokem na Alderaan, máme jeho stopu... jdeme po ní... otázky?"zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyMon Aug 12, 2013 5:24 pm

Netrvalo dlouho a všichni se sešli v konferenční místnosti. Bylo na nich vidět, že je zajímá jaká bude mise tentokrát...když už dostali i vlastní transport, muselo to být něco spešl....Kdnyž jsi dal možnost k otázkám, ozval se Akh'ati.
Neměly by sithy lovit nové republikové gardy? Ne že bych se bál, ale ty svítící tyčky do rukou dostali za nějakým účelem nebo ne?
Ostatní členové týmu souhlasně kývali...Fernandez se dokonce zasmál.
Ti ty tyčky maj tak na prošťuchování záchodů, že jo kapitáne?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyTue Aug 13, 2013 4:47 pm

Kývnul jsem hlavou. "Měly by... problém je, že tuhle misi musí někdo splnit... a velení dobře ví, kdo je nejlepší... přesto, tahle mise není primárně bojová, máme je spíš sledovat, ale je dost možné, že dojde i k bitvě... pokud ano, nechci žádné hrdinství, tohle je sithský lord, takže nikdo nepůjde na délku meče, prostě mu ustřelce hlavu, nebo tak něco, jasný?" řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyWed Aug 14, 2013 9:31 am

Všichni chlapi souhlasně kývali, jen Fernandez, jako vždy, utrousil vtípek. Nebojte veliteli...vystřílím mu do ksichtu vaše jméno...i s diakritikou...Zasměje se a všichni se k němu přidají. Panovala dobrá nálada, teď, když jste měli loď zachránili jste životy a nakopali zadky několika sithům a nespočtu impů. Kdy vyrážíme? Stihnu nakalibrovat motory? Zeptal se Akh'ati.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyWed Aug 14, 2013 9:58 am

"Osobně bych vyrazil co nejdřívě... pokud motory fungují v rozumné míře, tak bych letěl... pokud věříte, že je potřeba je seřídit, tak se na to vrhněte hned... během cesty chci všechny systémy na 100%, nechci se pouštět do boje se sithským křižníkem s nefunkční lodí... jasný?" řekl jsem. Nesměli jsem strácet čas, taky už jsme sithy nemuseli dohnat nikdy...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyThu Aug 15, 2013 11:21 am

Akh'ati

To ne veliteli...motory běží jako nové, ale to neznamená, že nemohou běžet lépe...kdybych měl pár hodin na poštourání se v nich, nakalibroval bych je na 110% výkon...bez nebezpečí přehřátí.
Koukl na tebe Akh'ati s nadějí, že to svolíš, tahle loď pro něj byla...jako Disneyland.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyThu Aug 15, 2013 11:28 am

"No, myslím, že si vystačíme prozatím s klasickými motory, ale až se vrátíme z mise, tak budu rád, když se na motory podíváte... prozatím to bude teda všechno, chci aby jste byli všichni připraveni, počítač už má naprogramované koordináty, které nám snad pomohou sledovat sithskou loď... takže do sedel..." řekl jsem a rozpustil poradu. Hned na to jsem dal rozkaz k tomu, aby loď odstartovala za svým cílem
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 EmptyTue Aug 20, 2013 10:21 am

Muži se souhlasně zvedli a rozešli se na svá stanoviště. Chvíli poté, přesně podle tvého rozkazu se loď tichounce rozhučela nastartovanými motory. Poté se odlepila od země a zamířila k orbitě. Cestou jste prolétali asi kolem osmi aliančních křižníků včetně poškozené New Hope, která se po prvních opravách na zemi přesunula na nízkou orbitu, kde pokračovaly opravy.

Po chvíli se loď rozhučela nadsvětelným pohonem a vy jste zmizeli z oběžné dráhy Alderaanu.


----> Tatooine - ZAMKNOUT toto.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Den poté - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Den poté
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: