Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Den poté

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Den poté   Den poté EmptyWed Jul 24, 2013 3:34 pm

Uběhl zhruba týden od sithského útoku na Alderaan. V uplynulé době se stalo několik věcí.
-Byli pozatýkáni a odsouzeni zradci a spolupracovníci se Sithy.
-Chlapec, zachráněný ze spárů Darth Puppetuse se zcela zotavil, avšak na nic z období kdy byl ovládán si nepamatuje.
-Planetární obrana byla opravena, přístupové protokoly přepsány a svěřeny do rukou hlavy Alderaanu.
-Orbitu planety nyní hlídá 5 křižníků Republiky a plně funkční planetární obrana.
-Díky hrdinskému činu kapitána Orena Dar'rala bylo zachráněno mnoho životů ve městě i na palubě New Hope.
-Z trosek lodi bylo nakonec zachráněno 257 přeživších členů posádky. Kapitán New Hope zemřel spolu z téměř celým můstkem. Přežil pouze 1.důstojník, který přišel o obě nohy a oko když do poslední chvíle na můstku vyrovnával pád lodi.
-I přes rozsáhlá poškození lodi New Hope se Republika rozhodla plavidlo zachránit a opravit. Dle prvních zpráv by měla být letuschopná již za dva měsíce a jejím novým kapitánem by se měl stát právě onen 1.důstojník, který byl na návrh Orena Dar'rala zařazen do programu mechanických protéz.
-Po záhadné ženě se slehla země, po hlubším prozkoumání se zjistilo, že loď, s níž byla zadržena, patří nechvalně známému pašerákovi a s ženou nemá co společného. Jakékoliv další pokusy o identifikacy ženy však žalostně selhaly...nikdo o ní nikde nic nenašel.

Ty jsi se plně zotavil, tvé brnění bylo opraveno až doteď jsi měl se svým týmem volno. Nyní si však mířil na brífing.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 10:40 am

Pár dní jsem odpočíval. Přeci jen jsem toho za sebou měl celkem dost, kromě toho jsem bojoval proti sithům, imperiálům a celkem dost se nadřel. A ačkoliv jsem nebyl příliš unavený, tak jsem to jednoduše předstíral. Už takhle mi zabralo celkem dost času urovnat těch pár incidentů, kdy jsem používal meč či Sílu. Po pár dnech mě ale fingování únavy zmohlo, tak jsem se pustil do pomoci jak jsem jen mohl. Svoje muže jsem ale nechal odpočívat, zasloužili si to. Když jsem dostal zprávu o tom, že se máme dostavit na Brifing, tak jsem byl zrovna meditace. Během té akce jsem totiž použil i některé Síly, které ... bych používat neměl a potřeboval jsem si v hlavě udělat pořádek. Jakmile jsem ale obrdžel nové rozkazy, tak jsem okamžitě shromáždil tým a vydal se zjistit, jakou novou pekelnou akci pro nás velitelství připravilo...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 12:06 pm

Se svou posádkou jsi došel až na velitelství, které zde Republika zatím provizorně sestavila. Vojáci u dveří ti naznačili, že dovnitř máš jít jen ty, ať tví muži počkají venku. Uvnitř nikdo nebyl, jen holoprojektor, který se zapl, když jsi vstoupil. Uviděl jis postavu Generála.
Kapitáne! Kývne na tebe hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 12:18 pm

Kývnul jsem svým mužům, aby počkali venku. Většinou sice nebylo nic, co by moji muži nemohli vidět také, ale teď tomu zřejmě mělo být jinak. Vešel jsem dovnitř a uviděl holoprojekci generále. "Generále..." řekl jsem a postavil se do pozoru. "Copak se děje, generále? Nová mise?" zeptal jsem se rovnou. Neměl jsem moc chuť čekat na vánoce
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 12:42 pm

Generál

Jsem rád, že vás vidím v jednom kuse, co jsem slyšel, tak tam bylo pěkně horko, ale vy a váš tým jste to zvládli a zachránili tisíce životů...Rada už diskutuje nad tím, že vám udělí vyznamenání za Činnost nad rámec povinností.
Pak holografický generál změní výraz.
O to zde ale nejde. To co se stalo na Alderaanu je neodpustitelné...sithi pronikli tak hluboko do naší společnosti a používali proti nám naše vlastní obrany...
Zakroutí hlavou. Neodpustitelné!!!!
Proto jste tu vy...senzory New Hope zachytily před selháním systémů plavidlo, které opouštělo orbitu Alderaanu...máme za to, že to byl váš sith...podle propočtů zamířil někam do prstenců...vy se je pokusíte najít a zlikvidovat...informace k misi přepošleme na váš soukromý terminál...

Už to vypadalo, že je konec, když znovu promluvil.
Ach a ta žena o které jste se zmínil ve svém hlášení...prošli jsme mnoho hlášení a různých zpráv...našla se žena, odpovídající vašemu popisu...v několika hlášeních o vraždách pašeráků, pirátů, žodláků a v několika případech i sithů se někteří zmiňovali o ženě, jejíž popis odpovídá té vaší...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 3:12 pm

"Děkuji generále, jsem rád, že se nám povedlo udělat dobrou práci... nicméně to byla ztěží jen moje práce... byl bych opravdu vděčný, kdyby se ocenení dočkal i zbytek mého týmu." řekl jsem. Pravda, většinu práce sem sice udělal já, ale na to, že ani jeden z nich nebyl citlivý na Sílu byly všichni mimořádní vojáci.
"Máte pravdu generále. Co se stane s těmi, kdo ovládali planetární obranu? Byli ovlivnění? Zastrašení? Nebo se dopustily velezrady ze zištných důvodů? " zeptal jsem se. Celkem mě to zajímalo. Generál ale pak přešel k nové misi.
"Můj tým je sice jeden z nejlepších, ale lovení sithů... není to spíš mise pro vaše nové gardy? Pochybuju sice, že by se nám mohl kdokoliv z nich rovnat, ale přesně na podobné úkoly jsou cvičeni, pokud se nemýlím..." neodpustil jsem si drobnou poznámku, můj odpor k novým gardám byl pověstný... to o té ženě jsem už jen odkýval, s tím se nedalo nic dělat, ale jedna věc byla jistá - byla dobrá
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 3:49 pm

Generál

Se pousmál, byl to dobrák a správný chlap. Veterán desítek bitev.
Naprosto rozumím...uvědomím Radu o vašem doporučení, zajisté nebudou proti...
Pak přešel k tvé druhé otázce.
Ti, kterým bylo prokázáno, že jednali z vlastní vůle jsou již ve vazbě a budou trestáni za velezradu. Mnoho z nich však bylo zmanipulováno, těm se snažíme pomoct jak to jen jde...dle toho co jsme zjistili, jste narazil na velice zdatného sitha v oblasti sugesce a manipulace...nikdy jsme se nesetkali s tak důkladně vymytými mozky.
Zakroutí hlavou.
Mám-li být upřímný, tak nové gardy jsou větším nebezpečím sami sobě než impériu. Viděl jsem pár z nich v akci a mám za to, že můj desetiletý syn by s mečem zacházel lépe...vy máte zkušenosti a co vím jste pár sithů dostal, dokonce i Lorda ze Sith. Navíc jste nejblíže...naší prioritou je jej vypátrat...poté se s ním již nějak vypořádáme.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 4:12 pm

"Dobrá generále... projedu si osobní terminál, seznámím svůj tým a vyrazíme... tedy... pokud máme nějaký dopravní prostředek. Pokud vím, tak osobní loď nám už 3x zamítli a ze zdejší flotily toho moc nezbylo..." řekl jsem. Byl to prostě masakr...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 5:13 pm

Generál

Na to jsem již myslel...posílám vás na Zulu's Point...kapitán veze náklad, určený vám...to je vše...hodně zdaru..kapitáne!
Hodí ti vysokooficírské zasalutování a hologram se vypne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 7:18 pm

Rozloučil jsem se s generálem a vyšel ven. "Takže... pánové, sraz za hodinu, připravte se ... za hodinu se budete hlásit v hangáru, šéf nám prej posílá dárek... tak uvidíme..." řekl jsem a zamířil do svého pokoje podívat se na všechny informace, co budou v terminálu... doufal jsem ve víc než "hledejte neznámou loď"...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 7:43 pm

Chlapi přikývli a rozešli se po svých. Ty jsi zamířil do svého pokoje, kde tě čekal tvůj soukromý terminál. Když jsi jej otevřel, informace tam už byly.

Dle posledních informací neznámá loď mířila do oblasti planety Tattoine. Doporučujeme začít s pátráním tady. Mnoho se toho o lodi neví, s jistotou však můžeme říci, že jde o plavidlo menší než fregata, Republikové konstrukce. Do soustavy byl poslán již předsunutý tým, který má za úkol odhalit co nejvíce stop. Kontakt se s vámi spojí na Tattoinu, heslo je "tropoid" a odpověď "už není!". Pokud budete mít obtíže, zavolejte a Republika pošle posily. Prozatím chceme řešit situaci co nejtajněji. Republikové gardy do toho zatím tahat nechceme...nadělaly by více škod...pro poslední akci skončili skopáni na milost prchlých jedi a ještě si nechali ukrást meče...tihle opravdu nejsou vhodnými kandidáty na lov Sitha.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 8:13 pm

Aktivoval jsem komunikátor. "Kapitán Dar'rala lodi Zulu's Point, slyšel jsem, že pro nás máte nějaké překvapení.... " řekl jsem. Chtěl jsem být do hodiny připraven vyrazit, nechtěl jsem moc ztrácet čas. Přeci jen to byl sithský lord o kom jsme tady mluvili... a já ho rozhodně nehodlal nechat uniknout, i kdybych si to s ním měl vyřídit osobně. Můj verný meč byl samozřejmě vždycky připraven....
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 8:20 pm

Kapitán lodi Zulu's Point kapitánu Dar'rala. Ano...máme tu pro vás něco, co by vám mělo usnadnit vaši misi...balíček vám bude do 5 minut doručen na přistávací plochu pět, doporučuji se připravit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 8:58 pm

Musel jsem se uchechtnout, já byl připravený vždycky. Vzal jsem si svojí novou zbraň, a byla to kráska, a vyrazil směrem k přistávací ploše 5. To jsem byl zvědavej, copak nám generál posílá. 5 minut sice nebyla dlouhá doba, ale hold jsem trochu přidal do kroku. Přemýšlel jsem, zda by někdo z mých lidí měl šanci proti sithovi. Jistě, byli to opravdu skvělí muži, ale nikdo z nich nebyl připravený... měli jsem sice několik nácviků, ale ty byly dobré tak na regulérní sithy, na mistra se nikdo nemohl připravit. Já jsem si byl sice jistý, že jsem byl připraven, to ale zdaleka nezaružovalo, že bych vyhrál...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 9:16 pm

Vyšel jsi pomalu na přistávací plošinu 5. Nikde zatím nic nebylo, ale netrvalo dlouho a na obloze se objevila tečka, která se pomalu blížila. Jak se přibližovala, začal jsi pomalu rozpoznávat o co jde. Když byla kilometr daleko, nemohl jsi ji nerozpoznat. Původně se vyráběla pro rytíře jedi, ale nyní jaksi nenacházela uplatnění. kráska pomalu přistála na ploše 5. Pak se otevřela plošina a ven vylezl pilot. Tak tady ji máte...funglovka...nějakou dobu stála ve skladu, ale vše jede tip top. Jo..a nemá zatím jméno, tak by jste ji měli nějak pokřtít...doufám, že někdo z vašeho týmu umí pilotovat...nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyThu Jul 25, 2013 9:23 pm

Tohle byla nostalgie... znal jsem tuhle loď moc dobře, několikrát jsem v ní letěl, ale nikdy jsem jí neřídil. Nicméně to byla úžasná loď. Pro malou jednotku mohla dost dobře sloužit jako domov. "Děláte si legraci? Já osobne umím řídit snad všechno, ať to léta, pluje, má to kola, pásy či nohy... a pochybuju, že mám v jednotce kohokoliv, kdo by tohle nedokázal řídit..." řekl jsem a pohladil bok lodi. Byla to opravdu kráska. Jméno mohlo počkat... aktivoval jsem vysílačku. "Změna plánu, sraz bude na plošině číslo 5... a nemusíte cestovat nalehko, vemte si všechno co bude potřeba..." řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptySun Jul 28, 2013 9:15 am

Všichni ti překvapeně odpověděli souhlasně. Ty jsi si mezitím prohlížel loď. Byla krásná...jako nová...její hladké křivky by v každém pilotovi vzbudily orgastické šílenství. Prohlížel sis to tam tak 10 minut, když se objevil Fernandez, první z tvých mužů.

Fernandez

Chvíli jen užasle koukal na loď. Pak koukl na tebe. Byl nabalen pořádně, vypadalo to, že si nabral i něco na Alderaanu.
Kapitáne, chcete říct, že tohle je naše? Že by konečně republika pustila kredit?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptySun Jul 28, 2013 8:28 pm

První ze všech přišel Ferdandez. "Jop... naše vlastní loď... konečně můžeme na mise létat stylově... " řekl jsem a podíval se znovu na loď. "Ta červená musí časem zmizet... hodíme tam černou maskovací barvu... přiděláme pár kanónů... a uvidíme co bude uvnitř." řekl jsem a rukou pohladil trup lodě.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyMon Jul 29, 2013 10:09 am

Fernandez

S úsměvem na tváři taky pohladí loď. Jo...černá jí bude sedět...pěkná maskovací...jak znám Akh'atiho, tak se začne vrtat v motorech, jak jen bude mít čas a s největší pravděpodovností, tam bude chtít vrazit něco výkonnějšího...ale je to kráska...má jméno? Koukne na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyMon Jul 29, 2013 11:18 am

"Nad jménem jsem zatím nepřemýšlel, ale nějaký jí určitě dáme... jenom se bojím, že po úpravách z ní nic nezbyde původního... nové zbraně, motory, barva... dovnitř musíme narvat nové zařízení... sklad zbraní..." řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyMon Jul 29, 2013 11:27 am

Fernandez

No...nějaký by se jí mělo dát brzo...prej to nosí smůlu, když nemá kocábka jméno...
Zakýve uznale hlavou.
Spousta vostřílenejch pilotů to říkala...no...nic šéfe, já se jdu ubytovat, když už ale budem přestavovat, nevlezl by se někam Bar?
Koukne na tebe s nadějí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyMon Jul 29, 2013 11:50 am

"To jsou jen pověry... je to prostě loď. Nenapadá mě dobré jméno, nicméně lidi jsou pověrčiví... ale jsem si jistej, že se tam vejde lecoos... ale pokud se někdo před misí ožere, tak ho degraduju na cvičnej terč..." řekl jsem a čekal, až dojde zbytek lidí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyTue Jul 30, 2013 1:11 pm

Fernandez

Drsnej jako vždy, beru na vědomí šéfe... Kývne hlavou s úsměvem a zmizí v lodi. Fernandez byl někdy strašně prostořekej bastard, ale voják to byl ukázkový. V boji ses na něj mohl spolehnout bezmezně.

To už k lodi dorazili Akh'ati a Chaghvez.

Akh'ati

Tak tohle je to překvapení veliteli? Koukám, že Republika pustila chlup...je to moc pěkné vozítko...a až ji poladím, tak to bude teprv žihadýlko...

Chaghvez

Tě péro nádhero..tenhle luxus si nechám líbit...vypadá to, že jsme si polepšili...
Zasměje se při pohledu na loď.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyTue Jul 30, 2013 8:05 pm

"No, kocábka je to hezká, ale chci kompletní diagnostiku, než se odlepíme od země... chci aby bylo všechno 100% funkční než odletíme... chci standartní vybavení, pokud tam není a odlétáme nejpozději za hodinu, takže byste sebou měli radši hodit... kdyby byl nějakej větší problém, vyřešíme ho cestou, ale potřebuju, aby tahle lodička byla funkční na 150% až najdeme svůj cíl..." řekl jsem chlapům. Opravdu jsem nechtěl opakovat vše vícekrát. Loď jsme si zasloužili už dávno a teď jsme jí měli...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté EmptyWed Jul 31, 2013 8:11 pm

Chlapi přikývli a zmizeli v lodi...zbytek tvého týmu došel záhy. Loď byla připravena k letu, byla tu zásoba jídla, palivo, vše bylo v továrním nastavení, ale funkční. Akh'ati se usadil ve strojovně, kde se dal ihned do kalibrace motorů a sken všech systémů. Fernandez a Chaghvez se ubytovali a dali se na ladění a zastřelování hlavní i vedlejší baterie. Poslední člen týmu se také ubytoval a začal vařit. Ty jsi měl volnou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Den poté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté   Den poté Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Den poté
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: