Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Onderon - eliminace

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyThu Aug 22, 2013 2:04 pm

Randroth

Otvoril oči... videl Sitha ako sa postavil a tak sa tiež pokúsil vstať... Podarilo sa mu to zrovna vtedy, keď Sith spadol. On mal sám čo robiť aby nespadol, musel sa opreť o meč. Heh, takže remíza. pousmial sa. Uvažoval nad tým že by skúsil Sitha ešte dokončiť, ale... zdalo sa mu to nefér, neprinieslo by mu to ani žiadne potešenie, a popravde ani si nebol istý či má na to fyzickú silu. Jeho pozornosť ale upútala ďalšia výsadková loď... najprv sa fakt zľakol ale potom zistil že to bola tá v ktorej priletel. Podozrievavo na ňu pozeral. Tá ženská, tá pilotka, predsa pracuje pre Viviasa. Možno je tu preto lebo ma plánuje zajať... Huh... Ale zase, moc na výber nemám... Možno sem došla lebo o ničom nevie... a ak ma chce zajať, tak ju proste zabijem. Nevedel síce ako by ju zabil keďže ledva chodil, ale stále tam bol ten fakt že inú možnosť proste nemal.
A tak opretý o meč pomaly vyrazil smerom k lodi. Avšak, skúsil sa poriadne ohliadnuť okolo seba. Hľadal Taa a Jedia. Plánoval odletieť predsa s nimi. Boli vôbec nažive? Ale v hlave sa mu ozval zlomyseľný hlas. Prečo by som sa o tých dvoch mal vôbec starať? Veď predsa svojmu účelu poslúžili... tak by som ich tu kľudne mohol nechať nech sa mi nepletú do cesty. pomyslel si. Ale na druhej strane, každý spojenec je pre mňa teraz dobrý. A tiež im to dlhujem. Ja som ich do tohoto dostal. Bol celkom rozpoltený čo sa tohoto týkalo... ale stále sa rozhliadal či ich niekde neuvidí.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyThu Aug 22, 2013 4:47 pm

Tao

Sebral jsem se ze země ale naštěstí jsem byl skoro nezraněnej. Možná to bylo proto že většinu toho výbuchu schytal ten sith místo mě. Rozhlédl jsem se ale mistra jsem nikde neviděl. Doběhl jsem k tomu sithovi. Sakra něco sem letí musíme pryč! řek sem mu ale nevypadal že by mohl nějak moc chodit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyThu Aug 22, 2013 6:27 pm

Loď dosedla a z ní vyskočila pilotka. V ruce držela blaster, ale v okolí nebyl nikdo, na koho by ho musela použít. Podívala se na sitha na zemi. "Hmm... mrtvej..." řekla a otočila se na vás. "Rychle, na palubu, musíme pryč!" řekla a ukázala do lodi. Po Jediovi opravdu nebylo nikde v okolí ani stopy. Zato se sem z dálky blížil hluk, který se vám moc nelíbil, klasický zvuk blížící se bitvy, nebo něčeho horšího
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyFri Aug 23, 2013 11:57 am

Randroth

Celkom sa mu uľavilo keď videl Taa, ale po Jediovi nebolo nikde ani stopy. To je moja loď. Neviem či bude pilotka na našej strane... stihol povedať skôr než uvidel pilotku. Na chvíľu sa zastavil keď uvidel jej blaster, ale zdalo sa že je na ich strane. Ešte raz sa rozhliadol po Jediovi, ale nikde ho nevidel. A nezdalo sa že by mali moc času. Otočil sa na Taa.
Pozri mladý, je mi to fakt ľúto ale zdá sa že tvoj majster to neprežil. Ja ale padám. Či ideš alebo nejdeš so mnou, je na tebe. povedal mu a s týmito slovami začal krívať k lodi ako najrýchlejšie vedel, opierajúc sa o meč. Celkom mal z toho všetkého výčitky svedomia, ale čo mal sakra robiť? Ledva chodil a zdalo sa že sem čoskoro prídu nepriatelia, ktorí by ho v tomto stave zabili. Všetci musíme prinášať obete.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyFri Aug 23, 2013 12:45 pm

Tao

Mistr žil to jsem cítil. Ale asi se mnou nechtěl mít nic společnýho potom co jsem převedl. Ale musel jsem. Bylo to buď my nebo oni a já fakt preferoval žít. Neměl jsem ale náladu mluvit jenže tady jsem zůstat nemoh. To by byla sebevražda. Mlčky jsem teda následovla sitha na loď. Cokoliv je lepší než se nechat zabít
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyFri Aug 23, 2013 7:52 pm

Pilotka vzala bouchačku a prostřelila padlému sihtovi hlavu. Bez mrknutí oka. Nejspíš byl mrtvý už předtím, ale jistota je jistota. "Musíme rychle odsud." zopakovala a rozběhla se zpátky do lodi. Začala nahazovat motory, počkala si až oba nastoupíte a pak se odlepila od země dřív, než se stihly zavřít vrata. Loď začala rychle nabírat výšku, ale začala se otřásat. Nejdřív s ní házely vzdušné proudy a pak nepřátelská palba. Netušili jste, co se děje, ale po nějaké chvíli se situace uklidnila. Snad bylo všechno v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyFri Aug 23, 2013 8:22 pm

Randroth

Najprv sa zľakol, keď pilotka vzala blaster, ale potom sa ukázalo, že sa zľakol zbytočne, keďže pilotka iba dorazila mŕtveho Sitha. Ouch. povedal Randroth. Celkom to nečakal. No čo, Sith bol mŕtvy, bol konečne čas na zvyk ktorý chcel spraviť už dávno. Natiahol ruku a pritiahol si do nej Sithov meč. Síce bol vyčerpaný, takže meč cestou trocha kolísal, ale zvládol to. Pozrel sa na meč v ruke, usmial sa, pripevnil si ho na opasok a nastúpil do lode hneď za Taom.
Veľmi rád by sa so svojou pilotkou porozprával, ale nezdalo sa že by bol čas. Tak sa radšej len posadil a pripútal. A dobre spravil, keďže s loďou hádzalo fakt celkom šialene. Ale zvládol to, i keď z toho ako bol vyčerpaný, sa mu spravilo ešte horšie. Keď sa situácia ukľudnila tak vstal a došiel k pilotke, ktorá už zrejme nemala problémy, keďže boli snáď z najhoršieho vonku. Chvíľu váhal a potom sa spýtal: Ako môžem vedieť, že ste na mojej strane? Ako okej, zachránila ste nám životy a dorazila tú mŕtvolu... Ale prečo by ste zradila Viviasa? spýtal sa. Predsa len, snáď nebola blbá, musela vedieť že to bol Vivias kto útočil na planétu, alebo nie? A ak nie, tak sa to teraz dozvie. Randroth pilotovať vedel, takže prísť o ňu zas taky problém nebol. Síce vo svojom súčasnom stave by bol radšej, keby pilotovať nemusel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyFri Aug 23, 2013 8:29 pm

Došel jsi na můstkek, kde pilotka zápasila s řízením. Byly jste už na orbitě, kde zuřila šílená bitva. Uviděl jsi nejméně 2 desítky větších lodí, desítky stíhačů a spoustu vraků. "Já jsem nikoho nezradila, dostala jsem přímej rozkaz od lorda Viviase abych poslouchala vaše příkazy. A říkala jsem si, že kdyby jste mohl určitě byste mi rozkázal vás přijet zachránit." řekla a strhla loď na stranu, kolem proletělo několik sithských stíhačů tak blízko, že jste jasně viděli jejich piloty.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptySat Aug 24, 2013 9:58 am

Randroth

Pozeral na ňu... Asi tak nejak moc nechápala čo sa deje. Alebo bola totálne vymletá. Veriť jej každopádne nemohol, to bolo jasné. Mal by som sa jej pri najbližšej príležitosti zbaviť. pomyslel si. Strhlo ho to na stranu, ale udržal sa. Rozhodol sa že ju teraz nechá, nech si pilotuje, zbytok sa vyrieši potom. Šiel teda opäť dozadu a pripútal sa.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptySat Aug 24, 2013 11:41 am

Loď sebou ještě chvíli divoce házela, ale nakonec jste ucítili, jak loď přešla do hyperrychlosti. Tam už vás nikdo sledovat nemohl, prozatím jste byly v bezpečí. Otázkou bylo na jak dlouho. Pilotka se za chvíli objevila u vás společně s lékařským droidem. "Dobrý den, jsem C1-27, lékařský droid, mohu pro vás něco udělat?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptySun Aug 25, 2013 9:16 am

Randroth

A tak čakal a nechal so sebou hádzať aj s loďou. Napokon sa to ukľudnilo, ale po tomto mal pocit že jeho žalúdok niekoľkokrát explodoval. Každopádne napokon prišiel droid. Jo, môžeš. Vylieč ma. povedal droidovi. Nebol si istý kde všade mal zranenia, ale to už bola droidova robota. Nechal ho pracovať a otočil sa na pilotku. Kam letíme? spýtal sa. Stále jej neveril, nemal zatiaľ prečo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptySun Aug 25, 2013 9:23 am

Droid se tedy podíval na tvoje zranění, mezitím s tebou mluvila pilotka. "Momentálně máme namířeno co nejdál od Onderonu, nebo si přejete letět někam konkrétně?" řekla. Nezdálo se, že by jí moc záleželo na tom, kam chcete letět. Droid ti mezitím píchnul nějakou injekci. "Máte lehké popáleniny od nějaké energie, drobné modřiny a škrábance a nejspíše lehký případ selhávání orgánů. Přejete si začít léčbu?" zeptal se
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptySun Aug 25, 2013 10:43 am

Tao

Seděl jsem na zadku a díval se dopředu. Měl jsem o čem přemejšlet. Dokázal jsem zničit všechno na čem jsem pracoval poslední roky. Možná to tak mělo bejt možná ne ale výsledek byl že jsem seděl na lodi nějakého sitha a můj mistr mě opustil. Takže co bude teď? zeptal jsem se nakonec. Neměl jsem moc strach z toho sitha ale z toho co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyMon Aug 26, 2013 9:37 am

Randroth

Počúval droida, najprv sa nezdalo že by to bolo niečo vážne, ale skoro chytil infarkt keď počul o zlyhávaní orgánov. Jo, počkaj chvíľu. povedal droidovi.
Pozrel sa na pilotku a potom na Taa. Obaja od neho chceli vedieť, čo bude teraz. Kam pôjdu. Ehm... Nevedel to. Nemal ani tušenie čo majú vlastne teraz robiť, keďže po nich ide jeden z najdrsnejších Sith Lordov ktorý ma vlastnú flotilu neviemkoľkých krížnikov. Znelo to skoro ako keby potrebovali nejaký plán, problém bolo že Randroth fakt nevedel aký plán, keďže armády len tak z asterodidových polí nepadajú.
No... proste naďalej udržujte kurz "Čo najďalej od Onderonu." povedal pilotke a potom sa otočil na Taa a stišeným hlasom povedal. No mladý, to je na tebe. Toto celé čo sa tu deje, nie je vôbec tvoj problém a ja ťa nebudem nútiť aby si tu ostal. Takže ak chceš niekde vysadiť, tak kľudne povedz. Dám ti kľudne aj nejaké kredity ak chceš, nemam síce tušenie či nejaké mám, ale snáď sa niečo nájde. Aby som sa ti totiž priznal, tak nemám absolutne žiadny plán. povedal mu celkom otvorene. Nechcel predsa tohto chlapca nútiť aby bojoval zaňho, ten mladý k tomu ani nemal dôvod. Skôr sa mu zdalo že má dôvod ho nenávidieť, keďže mal pocit že toto všetko bola tak trocha dosť jeho vina.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyMon Aug 26, 2013 4:56 pm

Jo možná to není můj problém ale momentálně nemám kam jít. Moje rodina je mrtvá a můj mistr se ve mě asi zklamal nebo tak něco. A asi se mu nedivím. Nebyl jsem zrovna příkladnej jedi a nikdy jsem nebyl ani žádnej super sith. Ale co vy? Nebudu předstírat že vím co se děje ale zdá se mi že i váš mistr je nějakej naštvanej a asi to naštvání bere hůř jak ten můj co? řekl jsem a rozhodil rameny. Kromě toho jsem tomu sithovi vlastně zachránil život a i když sithové nebyly zrovna vděční tak mohl aspoň vidět že jsem užitečnej
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyTue Aug 27, 2013 9:37 am

Randroth

Hm... no odkedy som sa dozvedel že Vivias, alias môj bývalý majster bol ten čo mi zabil rodinu, tak... no moje reakcia nebol zrovna úžasná. Keď nad tým teraz tak premýšľam, mal som byť ticho, počúvať ho a potom ho zradiť keď by som mal nejaký lepší plán. povedal a smutne sa zasmial. Ale ani som nečakal že Vivias sa tak rýchlo dozvie že som ho zradil, doteraz nechápem ako to sakra vôbec spravil. dodal. To je asi tak v skratke všetko o mne... jo a zabudol som povedať, volám sa Randroth. povedal. Prišlo mu to fér, keď on vedel Taov príbeh, tak Tao mohol vedieť jeho príbeh.
No, každopádne dosť o mne. Beriem to tak že tu chceš ostať. Nebudem ti brániť ak to je tvoje rozhodnutie. Ale čo sa týka tvojho Jedi vs Sith konfliktu... V tom ti asi môc nepomôžem. Ak by si chcel byť Jedi, tak ti nepomôžem vôbec, ak by si chcel byť Sith, tak by si ma zrejme považoval za rovnakeho debila ako tvojho starého Sithského majstra. Keďže vieš, celé tajomstvo Sithov je v tom že koncentruješ svoj hnev a pomocou neho posilníš svoje schopnosti. Ale zase, ja v tom tiež nie som bohvieaký odborník, oficiálne som stále len Apprentice, teda lepšie povedané bol som Apprentice... povedal mu. Bol celkom rád že nebude úplne sám, i keď stále mal pochybnosti... Predsa len, zdalo sa mu že byť s ním znamená pre každého smrť. A tiež sa mu nezdalo že bol bohvieaký Sith.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyTue Aug 27, 2013 6:22 pm

Tao

Poslouchal jsem toho sitha a byl trochu jetej asi jako všichni sithové. Samí zabíjení mistrů a tak. Nemám moc kam jinam jít. A fakt pochybuju že bych dokázal přežít sám. Takže pokud vám to navadí tak bych se klidně svezl s váma. Chci tím říct že jsme na tom vlastně celkem podobně. A pokud jednou budete chtít toho svýho mistra zabít tak by se vám možná hodil někdo do party ne? Jak ste si určitě všimnul tak dokážu bejt taky celkem užitečnej řekl jsem. Asi nemělo moc cenu snažit se v tom sithovi vzbuzovat nějaký pocity nebo tak ale nebejt mě byl by mrtvej a nebejt jeho tak jsme asi mrtví všichni takže to celkem dávalo smysl
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyWed Aug 28, 2013 9:45 am

Randroth

Jo, veď som ti už povedal že mi to nevadí. povedal a zasmial sa. A jo, rozhodne užitočný si, predsa bez teba by som toho Sitha s divným menom asi neporazil... čo ma síce dosť štve... ale hej, bol to Sith Lord a ja som Apprentice, takže som snáď nebol TAK strašný... hovoril. Opäť hovoril veci skôr pre seba, ale veď to bolo jedno. Každopádne ho to fakt celkom štvalo, chcel byť silnejší, musel byť silnejší ak chcel Viviasa zabiť. No, teraz ale potreboval trocha oddychu.
Vstal. Idem si trocha odpočinúť. oznámil Taovi. Okej droid, poď ma ošetriť. povedal droidovi a vyšiel smerom dozadu do lode, kde našiel nejaké miesto čo bolo trocha z dohľadu aby mal trocha súkromia, ľahol si a nechal sa ošetrovať droidom. Chcel si trocha pospať, alebo aspoň poležať, aby sa trocha zregeneroval po tom boji.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 EmptyWed Aug 28, 2013 10:35 am

Droid se dal do práce. Píchnul ti několik injekcí. "Budu vás muset uspat..." řekl, ale to už se ti začaly klížit oči. Zřejmě už ti píchnul nějakou omamnou látku. Poslední věc, kterou jsi uviděl, než se ti zavřely oči bylo, jak do místnosti opět vešla pilotka s puškou a vystřelila na chlapce vedle tebe... pak už jsi ztratil vědomí úplně...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Onderon - eliminace
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: