Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Onderon - eliminace

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyFri Aug 16, 2013 9:37 am

Randroth

Výbuch s ním zatriasol keďže ho nečakal, a pozrel sa na oblohu. A do... Vivias je rýchlejší než som myslel. povedal potichu. Už to bolo tu a oni sa zatiaľ nemali ako dostať preč, aspoň nie efektívne. Obzrel sa na mesto a počul výbuchy. Všetci tí ľudia v tom meste čo umrú za to nemôžu... A za ich smrte môžem ja. Začali sa mu triasť ruky a na tvári sa mu objavil naštvaný výraz. Iba mi podporuješ môj hnev, ty hnusný hajzel!!
Ešte chvíľu sa pozeral na mesto a potom sa otočil. Mali by sme si pohnúť. povedal len a rozbehol sa smerom... no, preč od mesta. Asi im totiž neostávalo nič iné, ako ísť pešo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyFri Aug 16, 2013 12:11 pm

Jedi neřek nic. Jen se chvíli díval, co se vlastně děje. Pokračovali jste pěšky. Nebyla to krátká cesta. Cítili jste vzdálené výbuchy, viděli palbu z obou stran, sem tam jste viděli hořící stíhačku jak pročísla oblohu. Na planetě zuřila zřejmě pořádná bitva. Tohle nebyl útok, to byla invaze. Kdo vyhrával vám nebylo jasné, dokud jsi neviděl hrozivou věc. Hořící republiková těžká frigata se vynořila z nebes a dopadla do dálky, zhruba do míst, kde stálo město, kde jsi parkoval... přibližně, samozřejmě šance, že ho trefila nebyla moc velká...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptySat Aug 17, 2013 10:40 am

Randroth

A tak šli a šli. Stále okolo nich zúrila bitka a tak sa Randroth celkom často obzeral. Celkom sa bál že sa na nich niečo zrúti, alebo že ich napadnú vojaci. Vivias predsa išiel po ňom, takže by bolo logické že vojaci sa ich pokúsia nájsť. Ale zatiaľ nikto ani nič neprišlo.
Zaujímalo ho, koľko ľudí už asi položilo kvôli nemu život. Táto otázka sa čiastočne zodpovedala keď videl, ako republiková frigata dopadla niekde približne tam, kde parkoval. A dopekla. povedal. Tam niekde je mesto, kde som mal zaparkovanú loď. ukázal smerom tam, kde dopadla tá frigata. Mali by sme zrýchliť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptySat Aug 17, 2013 11:36 am

Ozvala se střelba. Těsně nad vašimi hlavami proletěli 3 Onderonské stíhače, zasypaly palbou pozici kousek před vámi, jeden z nich dostal zásah, ale všechny 3 zase zmizely v dálce. Nicméně jejich palba vyhnala vaším směrem několik imperiálních vojáků. Zdálo se, že Onderonští se urputně brání proti Viviasově invazi. Podle lodí, které jste viděli přistát se zdálo, že v okolí musí být stovky, ne-li tisíce imperiálů. Ačkoliv se ale sem tam objevila nějaká stíhačka, zdálo se, že je Onderon zastižen téměř nepřipraven.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptySat Aug 17, 2013 5:03 pm

Tao

No zdálo se že je před námi fakt masakr. Obě strany se řezali jak pár emařů a nezdálo se že by to mělo brzo skončit. Všude kolem nás něco bouchalo ale to mě neděsilo tak jako fakt že proti nám postupovala armáda. Bál jsem se že když budu zase muset zabíjet tak se vrátí to co se mi snažil jedi vyhnat z hlavy. Všechno jeho učení by pak bylo zbytečný. Rychle jsem se schoval do vysoké trávy aby si mě náhodou někdo nevšiml
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptySun Aug 18, 2013 3:19 pm

Randroth

Tch. pozrel sa na to ako oproti nim bežia imperálni vojaci. Nebudeme sa tu zdržovať. povedal a vytiahol svoj primárny meč. Nebude to trvať dlho. uškrnul sa. Potreboval si predsa na niečom vybiť tú zlosť, nie? A keď sa tu tí vojaci tak pekne naskytli, tak prečo to nevyužiť.
Pomaly k nim postupoval. Nehnal sa. Akékoľvek ich prípadné strely odrážal mečom. Vypadnite z cesty. povedal a vystrelil z ľavej ruky blesky na najbližšieho vojaka a usmažil ho. Ďalej k ním pomaly išiel. Potom z ničoho nič skočil k najbližšiemu a presekol ho, nadvihol druhou rukou jedného vojaka pomocou Sily, zovrel päsť a zlomil mu väz, a hodil ho do ďalších dvoch. Hodil meč do posledného vojaka a potom si ho vrátil k sebe. Došiel pomaly bližšie ku tým dvom vojakom čo boli pod mŕtvolou. Zbohom. uškrnul sa a oboch ich uškvaril bleskami.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptySun Aug 18, 2013 3:27 pm

Nebyla to zrovna dlouhá bitva. Nebyla to vlastně ani bitva. Vojáci se zarazili když tě viděli. Přeci jen jsi vypadal celkem sithsky, ale zase jsi páchl jako farmář. Jeden z nich udělal krok dopředu, zvedl ruku, aby se ujistil kdo jsi... a umřel. Ti ostatní sáhli po zbraních, jen proto, aby umřeli také. Boj byl tedy u konce dříve, než stihl začít. Jedi při tom nehnul ani brvou...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptySun Aug 18, 2013 8:57 pm

Tao

Schovával jsem se abych se vyhnul boji ale ten sith měl asi jinej nápad. No rozsekal je celkem slušně. Vylezl jsem ven a upravil si meč u opasku. No to bylo sice něco ale co teď? Pokračujeme dál? zeptal jsem se. Můj mistr byl sice hodný člověk a moudrý ale tohle by asi nikdy nedokázal.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyMon Aug 19, 2013 9:37 am

Randroth

Otočil sa naspäť na tých dvoch. Čakal že Jedi bude možno protestovať, ale nevravel nič. Aspoň nerobí problémy, dobre. pomyslel si. Potom pozrel na Taa a pokrčil plecami. No, nič iné nám asi neostáva. odpovedal mu. Ale meč neschovával. To, že na niekoho narazia, je celkom pravdepodobné, takže načo sa zdržovať schovávanim a vyťahovaním meča? A tak opäť vyrazil smerom k tomu mestu, pričom dúfal že tá loď čo tam spadla, spadla niekde mimo jeho lode.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyMon Aug 19, 2013 5:08 pm

Pokračovali jste dál. Jen kousek od vás jste uviděli asi 20 mrtvých vojáků, zřejmě pobitých při náletu stíhaček. Nikdo z nich neměl šanci, ti co přežili zase potkali vás. Zdálo se, že cesta před vámi je volná, ale bohužel to bylo jen zdání. Neušli jste ani 100 metrů, když jste uslyšely řev motorů. Kousek nad vámi přeletěla další výsadková loď, ale místo aby letěla dál, nebo dosedla tak se zastavila, otevřely se dveře a z nich vyskočil nějakej chlápek, za ním se po lanech spustila celá řada vojáků, nejméně 2 tucty. Chlápek dopadl pár metrů před vás a zažehl svůj rudý meč. "Vida... kdo by tušil, že vás najdu zrovna já... Darth Vivias mě jistě odmění, až mu předám vaše mrtvoly..." řekl a shodil z hlavy kapucu. Byl to člověk, přes obličej se mu táhla dlouhá jizva, zřejmě způsobená mečem a místo levého oka, které jizva protínala měl robotický implantát
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 11:31 am

Randroth

A tak šli a šli ďalej. Hm, takže som zabil len zbytky. prebleslo mu hlavou. Asi to bolo dobre no. Musia sa predsa z tejto planéty dostať čo najskôr.
Ale ďalšie chvíle ho presvedčili o tom že neodkladať meč bolo múdre. Keďže im tam dokonca prišiel aj Sith ktorého v živote nevidel a ďalší vojaci, ktorých teraz bolo viac, takže možno boli schopní aj niečo spraviť.
Randroth sa zamračil. Huh. Nevedel som že Vivias mal viac Apprenticov. Myslel som že po tom čo tí ostatní umreli alebo boli zajatí, som ostal len ja. povedal. Celkom sa ho to dotklo. No, asi mu budem musieť ukázať, že stratil toho najlepšieho. dodal a uškrnul sa. I keď, ani sám nevedel odkiaľ sa bere to jeho sebavedomie a silné reči. Tento týpek bol možno omnoho silnejší ako on. No čo, ide po mne snáď celá galaxia, aj tak skôr či neskôr umriem. Tak prečo neumrieť aspoň so silnými rečami. pomyslel si a pokrčil ramenami.
Jedi... Tao... postarajte sa o tých trooperov zatiaľ. povedal. Prosím. dodal, aby to nebrali ako rozkaz. A s týmto skočil na Sitha a sekol mu smerom na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 1:04 pm

Sith se zasmál. "Učedník? Já? Já jsem Lord Tromerios, červe! Škoda jen, že zemřeš ve chvíli, kdy se dozvíš, jak vypadá pravá tvář temné strany..." řekl a vrhl se do protiútoku. Vyblokoval tvojí čepel a druhou rukou tě odpálil pár metrů pomocí blesků. Mezitím se do útoku proti vojákům vrhl jedi. Vrhl meč po prvním, kterého probodl, přiskočil k němu, vytrhl svůj meč a další 3 zarazil do země jedním mávnutím ruky...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 1:08 pm

Tao

Tak přece jenom přišla chvíle kdy bylo potřeba abych bojoval. Zhluboka jsem se nadechl a rychle se přesunul blíž k vojákům. Odrazil jsem několik střel a sekl prvního vojáka šikmo přes hruď. Poslal jsem ho vzduchem na toho co stál za ním. Pak jsem se ale zarazil. Ucítil jsem to čeho jsem se bál. Cítil jsem vzrušení z boje, radost z úspěchu a něco jako uspokojení nad tím že jsem zabil toho imperiála.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 1:33 pm

Randroth

Eh? Čože, Sith Lord?! preletelo mu hlavou, ale to už letel aj on sám, dozadu. Vivias sa s tým nesere. Keď doletel, tak bol síce trocha zelektrizovaný, ale bojovať stále mohol. Ako mám dopekla poraziť Sith Lorda, keď som ledva Apprentice? pomyslel si a pozrel naňho. Musím aspoň získať trocha času kým oni porazia tých trooperov. Ten Jedi je snáď dosť silný na zabitie Sith Lorda. pomyslel si.
To je trocha otrepaná fráza, ale inak dobrá. uznal. Ale to tvoje meno si nezapamätám. Vtedy ho už napadla taktika ktorú by mohol použiť a tak na Trona opäť skočil a sekol... len ho nechal vykryť... Ale zatiaľ čo mu meč blokoval svojim mečom, tak druhou rukou spod plášťa nečakane vytiahol svoj červený svetelný meč, aktivoval ho a pokúsil sa Trona s ním prebodnuť a rozseknúť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 1:39 pm

Sith se jen zasmál, když ses sebral ze země. "Dobře, tak to zkusíme po zlém." řekl a rozběhl se po tobě. Jakmile jsi ho skočil přímo k němu, tak instinktivně sekl. Síla jeho úderu ti málem vyrazila meč z ruky. Nicméně nečekal úplně druhý útok a při své aroganci tě nepovažoval za příliš velkou hrozbu. Útok se ti povedl... částečně. Ačkoliv útok nečekal, tak se mu povedlo rychle uhnout, takže tvůj meč ho jen zranil na boku. Sith zakřičel a vyslal další blesky, které ačkoliv jsi dokázal odrazit, tak tě jejich síla srazila na zem. Jedi mezitím zlikvidoval 3 vojáky, které ohrožovali Taa, ale když viděl, že máš problémy tak udeřil rukou do země. Tlaková vlna odhodila zbylé vojáky, Sith, který stál zády k němu nestihl uskočit a vlna ho odrazila pár metrů stranou...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 1:58 pm

Můj mistr mě zachránil jakmile jsme zaváhal. Asi fakt nebyl moc čas váhat nad tím co dělám protože buď umřou oni, nebo my. Opět jsem vyskočil do útoku. Prvnímu vojákovi jsem zarazil meč do břicha pak jsem ho vyrval ven pomocí Síly jsem mu sebral detonátor kterej jsem hodil mezi vojáky které smetla vlna mistra. BOOM!
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 2:17 pm

Randroth

Spadol opäť na zem. Bolo vidno že to bol Sith Lord, keďže sa Randrothovi zdalo, že jediné čo robí je to, že padá. Ale čím viac sa mu nedarilo, tým bol naštvanejší a tým viac chcel toho Sitha zabiť. Ale vtedy odtetel aj Sith. Jedi mu pomohol... za čo by mu mal byť asi vďačný... ale popravde sa mu to až tak nepáčilo. Lebo, on pomoc predsa nepotreboval.
A tak všetok ten hnev ktorý nazbieral za tú dobu sa rozhodol zúžitkovať... a skôr ako Sith stihol poriadne vstať, tak k nemu už Randroth skákal... V oboch rukách mal meče. A oči... oči mal červené. Force Rage.
Umri, umri, umri, UMRI! kričal a začal po ňom s oboma mečmi rýchlo, zbesilo a nepredvídateľne sekať. Bol proste rozhodnutý že ho tu a teraz rozseká, že ho proste zahltí toľkými útokmi že sa nebude môcť brániť. Sekal všade, po trupe, po nohách, po hlave, totálne nepredvídateľne. UMRI!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 2:27 pm

Sith se sebral ze země celkem rychle, dost rychle na to, aby stihl zablokovat první útok... a druhý, třetí... útoků příbívalo, meč v sithově ruce se kmital mimořádně rychle, ale zřejmě ani on nebyl připraven na takový příval úderů. Schytal několik drobnějších úderů, ale nakonec se ti přeci jen podařilo proniknout jeho obranou. Tvůj sithský meč se zableskl vzduchem, sith ho sice zablokoval, ale sithská čepel pronikla čepelí, která se zkratovala. Sith vykulil oči, ale to už mu čepel způsobila vážně zranění. Sith upadl na zem, ale než jsi ho stihl dodělat tak zvedl ruku a opět tě odpálil, tentokrát mnohem silněji. Po jeho tělě proběhlo několik blesků, zdálo se, že i z očí mu šlehají blesky.
"Tahle hra se dá hrát ve dvou ty kryso!" řekl a vyslal proti tobě mohutnou salvu blesků...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 2:44 pm

Randroth

Už-už si myslel že vyhral, ale nestalo sa tak. Odletel dozadu... Force Rage mu už vyprchal, ale spravil presne to, čo mal. Ani netušil ako sa mu vôbec podarilo preťať svetelný meč, ani netušil že to je vôbec možné, ale teraz nebol čas sa tým zaoberať. Keďže si pamätal ako to dopadlo minule keď sa snažil jednoducho blokovať jeho blesky, tak tentokrát skúsil niečo iné, zvlášť ked tie jeho blesky boli teraz silnejšie.
Vystrel ruky a vypálil proti jeho bleskom svoje vlastné blesky. Blesky sa vo vzduchu stretli a začali sa od seba na tom mieste odrážať, takže bolo presne vidieť kto asi tak vyhráva. Randroth bol síce vyčerpaný z použitia Force Rage, ale to bolo hlavne fyzické vyčerpanie. Do týchto bleskov dával teraz všetko, všetku svoju zlosť, hnev, nenávisť, všetko čo teraz cítil... dokonca aj túžbu zabíjať, ktorá sa v ňom prebudila prvýkrát keď usmažil toho prvého imperiála. Bolo to vlastne jeho prvé zabitie niekoho... A bol to dobrý pocit. Taký uspokojivý pocit. Ten pocit bolo zrejme presne to, čo znamenalo byť Sithom. A ten pocit teraz používal, aby posilnil svoje blesky... a aby zabil tohto hajzla.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyTue Aug 20, 2013 3:52 pm

Blesky proťali vzduch a střetly se. Jak ty, tak sith jste oba dva dávali do blesků všechno. Zatímco tebe motivoval vztek, nenávist a touha zabíjet, jeho motivovala pomsta a vidina zisku. Sith zkřivil obličej v ohavnou grimasu, jak se snažil získat v boji navrch. Občasné výboje devastovaly okolí, oba dva jste se snažili, jako kdyby už na ničem jiném nezáleželo. Nicméně ty jsi byl stále akolyta, on byl sithský lord. Proto postupně začal získávat v boji navrch, ačkoliv se zdálo, že ho to nesmírně vyčerpává...

-> Tao
Granát odhozený přímo mezi schozené vojáky způsobil hotový masakr. Nikdo z vojáků to nepřežil. Jakmile jsi však spatřil, co jsi způsobil tak ti bylo jasné jedno, pořád jsi stejně sithská zrůda, jako jsi bejval vždycky... bwahaha
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyWed Aug 21, 2013 1:39 pm

Tao

Tohle byla válka takže jsem neměl zrovna moc čas truchlit nebo si připouštět že jsem zabil pár imperiálů. Sice byla pravda že jsem to asi neměl dělat ale díky tomu jsem zase ucítil jaké to je bít sith. Mělo to svoje výhody. Proběhl jsem kolem šokovaného mistra a moc jsem si ho nevšímal. Bál jsem se jeho pohledu kterej by byl určitě plný opovržení a výčitek. Doběhl jsem kousek od našeho sithského spojence. No nevypadalo to že by měl šanci se udržet nějak moc dlouho. Namířil jsem ruce na toho pitomce co nás chtěl zabít a vypustil vlastní blesky. Možná že jsem je nepoužíval fakt dlouho ale aspoň jsem mohl vypustit vztek kterej se ve mě hromadil už pěknou řádku let.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyWed Aug 21, 2013 4:30 pm

Randroth

Bod, ktorý ukazoval kto vyhráva, sa začal približovať k nemu, čo znamenalo že prehráva. Predsa len, bol to Sith Lord, a aj keď sa zdal vyčerpaný, tak stále to bol Sith Lord a vyhrával. Randroth do tých bleskov dával všetko čo sa len dalo a ten Sith Lord vyzeral skutočne vyčerpane, takže si stále myslel že by ho mohol premôcť... Ale vtom sa do toho vložil Tao.
Pozrel naňho, trocha mu to rozhodilo koncentráciu. Čo, on vie Force Lightning? Myslel som že bol viac Jedi ako Sith... heh... zdá sa že tie reči o tom aký je to vyrovnaný Jedi napriek tomu že sa mu stalo to čo mne, boli len samé lži. pomyslel si spokojne. Chcel síce toho Sitha poraziť sám, ale z realistického hľadiska sa rozhodol že nebude namietať proti pomoci. Potrebovali sa odtiaľto dostať a potrebovali to rýchlo.
Otočil sa späť na Sitha a naďalej bleskoval ako sa len dalo. Len dúfam že smrteľný úder budem môcť zasadiť ja.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyWed Aug 21, 2013 5:21 pm

Energie a zloba která se tu nashromáždila byla opravdu obrovská. Vaše společná síla byla velká, ale jeho také. Navázejem jste se přetlačovaly. Sith začal křičet, dávat do toho veškerou svojí nenávist a zlobu. Zdálo se, že energie se začíná koncentrovat uprostřed a schylovalo se k výbuchu. Ale přesto nikdo nepřestal, přestat by znamenalo umřít a to nikdo v plánu neměl. Všichni jste cítili, jak vám rychle ubíhají síly... ještě pár vteřin jste se přestlačovali, než obrovské množství nahromaděné energie prostě vybuchlo. Úcítili jste jak vám trne celé tělo, zaslepilo vás bílé světlo... a pak už nic...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyWed Aug 21, 2013 9:23 pm

Randroth

Naďalej do bleskov pumpoval všetku svoju silu... Videl že to začína byť nestabilné, ale keby teraz prestal, tak by celá ta nahromadená energia prešla proti nemu, a to by nebolo dobré...
Tiež začal kričať tesne po tom čo Sith a dával do toho všetko. Keď v tom... už to proste nevydržalo. A spravilo to boom. Randrotha to odhodilo dozadu, ale keďže bol oslepený z výbuchu tak nič nevidel. Cítil ako dopadlo chrbtom k nejakému stromu a celkom dosť to bolelo. Pokúsil sa zatriasť hlavou a otvoril oči... Stále myslel na to že ten Sith tam je... a že ho musí zabiť...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 EmptyWed Aug 21, 2013 10:09 pm

Výbuch opravdu stál za to. Na místě, kde jste bojovali zůstal kráter. Bolelo tě celé tělo. Neviděl jsi nikoho, kromě svého soupeře, toho sitha. Ležel docela daleko od tebe a nebyl na tom rozhodně moc dobře. Přesto sebral ze země svůj meč, udělal pár kroků dopředu a pak padl hubou na zem, bez dalších slov či dalších zvuků. Nebyl jsi na tom o moc lépe. Dokázal jsi stát, možná chodit... ale nic moc víc. V tom jste uslyšely znovu řev motorů. Další výsadková loď dosedla jen kousek od vás... ale tuhle jsi naštěstí znal, byla to ta loď, co tě dovezla na planetu.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onderon - eliminace   Onderon - eliminace - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Onderon - eliminace
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: