Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Obchodní nabídka

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyFri Aug 31, 2012 7:49 am

Rin Leeta

Zamračí se a zamyslí. Mohla bych mu nabídnout nějaké součástky na výměnu!...Ne...s jeho bohatstvím by se mi vysmál...nemám nic tak cenného...Mám jen loď...Počkat?! Mám loď...to by mohlo fungovat. Pohlédne na hologram a snaží se zachovat ten nejodhodlanější výraz. Mohu nabídnout své služby! Za plně funkční alternativu pro vás budu já a má loď plně k dispozici po určitou dobu! Myslela si, že je to dobrá nabídka a on by mohl kývnout.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyFri Aug 31, 2012 7:55 am

Vypadalo to, že tvoje nabídka ho na chviličku zarazila. Tak služby jo? A co tím konrétně myslíte? zeptal se hologram. Tvůj "průvodce" se stáhnul z dohledu hologramu. Mám pod svým palcem 20 různých pilotů, řekněte mi, proč bych měl stát o vaše služby? zeptal se hologram a vypadalo to, že se spíš snaží tě trochu... z nedostatků lepších slov řekněme pozlobit...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyFri Aug 31, 2012 8:27 am

Rin Leeta

Všimla si, že ho překvapila. Musím držet tempo! Služby...řekněme...převozní...Znáte to...balíček nebo dva, které potřebujete dostat z bodu A do bodu B a nepotřebujete, aby o tom vědělo mnoho lidí. Přihmouří oči. Myslím, že mladá krev...neznámá mladá dívka by se vám hodila...kolik lidí bude podezřívat někoho jako jsem já, že něco převáží? Uznávám, že má loď není zrovna nenápadná, ale myslím, že jen umožní přístup na místa, kde se bez trochy té imperiálnosti jen tak nedostanete. Takže...co myslíte...uzavřeme dohodu? Skříží ruce na prsou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyFri Aug 31, 2012 12:22 pm

Bylo poznat, že tvoje nabídka ho láká. Dobrá tedy... máte pravdu, že pokud opravdu vlastníte tu loď, kterou si myslím, že vlastníte tak by pro vás neměl být problém proletět imperiální blokádou... dostavte se i se svým průvodcem na Skladiště 215, on bude vědět kde to je... řekl hologram a než jsi zareagovala, tak ukončil spojení...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyFri Aug 31, 2012 1:22 pm

Rin Leeta

Usměje se a v duchu si promne imaginární ruce. Věděla jsem, že nalezneme společnou řeč. Ukloní se aby vypadala uctivě. Pak se otočí na průvodce. Takže...ukážete mi, kde je to skladiště a já vás dostanu z planety...tak zní dohoda... Usměje se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyFri Aug 31, 2012 2:22 pm

Heh... no dobrá teda... ale měl bych vás varovat, pokud se vám nepovede ta vaše cesta a on přijde o náklad... no dopadne to hodně špatně... řekl chlápak. Ale jak chcete, ukážu vám skladiště, je to ale celkem daleko řekl a vydal se pomalu na cestu.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyFri Aug 31, 2012 3:51 pm

Rin Leeta

Jo..to je dost dobře možné, ale je to moje věc nemyslíte? Odsekla ostře ale v hlavě se jí ozývalo. Ty huso! Nechceš snad hnusně zemřít?! Co když na to nemáš?" Aspoň se dostanu z téhle díry... Pokusila se zahnat myšlenky. Pak už zbytek cesty mlčela.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 3:10 pm

Jo, jasně že je to vaše věc, ale varovat vás snad můžu ne? řekl chlápek celkem dotčeně. Chtěl tě jen upozornit v dobré vůly a ty jsi ho tak zjebala. Asi byl trochu naštvanej ale nic neřekl. Místo toho tě vedl dál po cestě. Chvíli to trvalo, ale nakonec tě dovedl k velkému skladišti...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 7:20 pm

Rin Leeta

Pardon no...jsem ve fochu nová...nevím jestli si držet image drsňáka nebo dát na rady ostatních...každopádně...díky... Kývne mu a zbytek cesty mlčí. Pak dorazí k obřímu hangáru. Eh...to je ono? Co teď? Koukne na něj.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 7:31 pm

No, teď půjdete dovnitř, řekněte jim, kam mají doručit své zboží, teda asi kde máte loď. Dozvíte se KAM máte letět a patrně taky dostanete nějakej vadnej konvertor, co vám vystačí jen na cestu a teprve pokud splníte zásilku můžete čekat, že dostanete něco, co se nerozbije... ale třeba se pletu... řekl ti tvůj průvodce. Já počkám tady, kdyby byl problém vběhnu tak s bouchačkou a zachráním vás... dodal a zasmál se
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 7:37 pm

Rin Leeta

Nečekala že to bude jednoduché, ale že to bude až takhle pošahané...to jí věru zaskočilo. Booože...být pašerákem je mnohem složitější, než jsem čekala...dospělost je na nic![/b] Uleví si a pak se zasměje mužově poznámce. Takový můj rytíř na bílém Bantha co? Dobrá... Vejde tedy opatrně dovnitř a pokusí se někoho najít, i když oni si spíš najdou jí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 8:15 pm

Vešla si do skladiště. Neviděla jsi nikoho, ale bylo ti jasné, že na tebe míří mnoho očí. A nejspíš nejen očí. Uvnitř skladiště jsi viděla mnoho různého zboží. Ale také 4 muže. Jeden z nich stál vepředu, 3 za ním s puškami. Ten jeden vyšel dopředu. Leeta, Rin, věk 17, narozena na Balmorře... oznámil ti klidným hlasem. Povezete tuhle zásilku ukázal na hromadu asi 20 beden. Povezete je na planetku jménem Arius VII. Poloha planetky, jméno vašeho cíle, všechny informace jsou zadané na tomto paddu. řekl a podal ti padd. Bedny budou doručeny k vaší lodi během následujících 120 minut...dotazy? zeptal se
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 8:20 pm

Rin Leeta

Proohlédne si vše a zarytě mlčí. Pak převezme padd a schová jej do hávu. Pouze dvě, kolik času mám na doručení zásilky? A kde je můj konvertor...nechci být neuctivá, ale bez něj lodí nepohnu. Řekne a začne si zběžne listovat v Paddu...jméno té planety jí nic neříkalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 8:28 pm

Na doručení zásilky máte 3 dny. Cesta tam by měla trvat méně jak 1 den, takže času máte dost. Součástka bude doručena spolu s bednami. O všem ostatním si promluvíme až se vrátíte. Součástka pokryje 70% vašeho zisku, pro zbylých 30% se dostavte po ukončení vaší mise... v nepravděpodobném případě, že by vás napadlo ponechat si součástku a zboží, tak vás musím varovat, že na podobnou situaci JSME připraveni... řekl ti člověk...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySat Sep 01, 2012 9:05 pm

Rin Leeta

Dobrá...to by neměl být problém...zásilku doručím a poté se vrátím pro zbytek...to zní rozumně.... Když ji pak muž přesvědčil, že útěk není to pravé ořechové, přikývla. Nemám to v úmyslu...mám svůj život poměrně ráda a slyšela jsme co se stává těm, kteří podrazí lidi jako jste vy...takže...děkuji...zatím nashle. Ukloní se a následně opustí hangár...Venku promluví na svého nového přítele. Ujednáno...za dvě hodiny mi dorazí zboží...plus naložení a montáž...až budete moct...najdete mě v továrním skladu...továrna na astrodroidy... Koukne na něj.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySun Sep 02, 2012 6:34 am

Chlápek už pak neříkal nic a tys opustila skaldiště. Tvůj... průvodce tě ujistil, že dorazí jen si "něco zařídí" a odešel. Pak nezbývalo, než dojít zpět do skladiště a čekat na zásilku. Nebo jsi snad měla něco lepšího na práci?
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySun Sep 02, 2012 8:31 am

Rin Leeta

Urychleně se vydala do hangáru, kde bydlela...musela si ještě neco zařídit a připravit loď k jejímu de facto prvnímu letu. Je tam toho tolik, co by potřebovalo doladit a tolik k zprovoznění...jestli se odlepíme od země tak budu v podstatě ráda! Jak nejrychleji uměla dorazila do hangáru, kde ze sebe shodila ten hadr a vyhodila tyčku do L na hromadu haraburdí před lodí. Pak dálkovým ovládáním loď otevřela a vběhla dovnitř. T7? Doufám, že jsi tu podporu života doladil...zhruba za hodinu a něco nám dorazí konvertor hyperpohonu, který budem muset nainstalovat co nejrychleji...takže ať si pokročil jakkoli, tak prosím připrav hypermotor na instalaci konvertoru a udělej diagnostiku systémů. Já se pokusím vylepšit funkčnost senzorů krátkého dosahu a nějak zprovoznit ty dalekosáhlé. Zakroutí hlavou...bylo toho mnoho co na lodi nefungovalo...většinou to nebyly systémy nutné k chodu lodi, ale pokud měla pašovat, bylo by dobré je mít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySun Sep 02, 2012 9:33 am

Když jsi dorazila na loď tak T7 měl už nainstalovaný konvertor a bedny už byly poskládané před lodí... všechno to dorazilo dlouho předtím, než ses do hangáru vrátila. T7 ti řekl, že do lodi nikdo cizí nevstoupil a že podpora života je dostatečně funkční pro 12 různých lidí. Ukázalo se ale, že ze senzory dlouhého dosahu jsou problémy. Ani T7 netušil, kde je problém, ale prostě nefungovaly jak měly... tvůj přítel se zatím neukázal...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySun Sep 02, 2012 9:55 am

Rin Leeta

Všechno už bylo u lodi, což jí potěšilo. Konvertot byl k jejímu překvapení umístěn, což jí potěšilo ještě víc. Avšak se vyskytl problém se senzory dlouhého dosahu. Nefungovaly jak měly a ona ani její astrodroid nemohli přijít na to, kde je problém. Pfuu..tohle bude těžší, než jsem si myslela..bude třeba to celé rozebrat a projít součástku po součástce... Zakaboní se...bylo to mnoho práce navíc a jí se do toho zrovna nechtělo. Vypadá to, že tady ještě není?! No...naložím zboží a ty se dej do rozebírání senzorů... Houkne na T7...pak se, ač unavená vydá do části lodi sloužící jako sklad a pomocí jistého nakládače začne nakládat bedny.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptySun Sep 02, 2012 8:20 pm

Začala jsi nakládat bedny na loď. Bedny byli poměrně těžké a i když byli kvalitně zabalené, bylo poznat, že jsou v nich nějaké jednotlivě zabalené části, možná nějaké materiály, součástky nebo něco podobného. Zatímco jsi nosila bedny tak T7 se snažil znovu zprovoznit senzory dlouhého dosahu. Ve chvíli, kdy jsi nesla teprve 3. bednu na loď dorazil tvůj společník. Blížil se dlouhými kroky a zálibně pozoroval loď. Ve chvíli, kdy došel na 3 metry od tebe tak po tobě hodil jakýsi předmět. Všimla sis, že to byla blasterová pistole na opasku...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyMon Sep 03, 2012 8:28 am

Rin Leeta

Neobratně chytila letící předmět tak, že byla ráda, že jí blaster nevyrazil zuby. Pak si jej prohlédne. Blaster jo? Mám to brát jako dárek? Protože pak je to velmi milé...jen s tím stejně neumím zacházet. Usměje se, položí bednu a pak si zbraň přidělá k pasu. Prohlédne si sama sebe v odrazu od lodní konstrukce. Vypadám tak...hmm...nebezpečně... Pak se otočí k chlapovi. Zařídil jste si cojste potřeboval? Potřebuju pomoct naložit ty bedny a rozletět tuhle kocábku...je toho tolik co nefunguje správně a nebo vůbec... Povzdychne si.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyMon Sep 03, 2012 2:13 pm

Jo, nemůžete lítat k impériu, aniž byste se měla čím bránit. A jak se s tím zachází? Zvednete to, namíříte na nepřítele a zmačknete spušť... řekl, sehnul se a sebral 3 bedny. Tak je naložíme a rozběháme to, máme málo času... dodal a vydal se s bednami do lodi...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyMon Sep 03, 2012 2:23 pm

Rin Leeta

Uuu...to je velmi jednoduché popsání toho, jak někoho zabít. Uchichtla se a sebrala opět onu bednu a vydala se s ní dovnitř. Jo to je pravda...už aby to bylo za mnou. A tak bez dalšího mluvení spolu se svým novým známým nanosila co nejrychleji bedny do lodi, kde je zajistila, aby se nehýbaly. Jakmile bylo vše připravené, uzavřela loď, přešla do kokpitu a zavolala si T7 i muže dovnitř. Dobře...takže vy se usaďte tam vzadu...ty..T7...se připoj jako kopilot a řekni mi jak jsi pokročil se senzory dlouhého dosahu? Začne pomalu nahazovat systémy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyMon Sep 03, 2012 6:02 pm

Z pípání T7 jsi pochopil, že senzory dlouhého dosahu sice fungují, ale jen s 1/2 dosahem. Všechny bedny ale byly bezpečně uloženy ve skladu. Tvůj přítel se usadil na židly a T7 se napíchl do počítače. Tvoje loď poprvé nastartovala... a byla připravená k odletu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 EmptyMon Sep 03, 2012 6:15 pm

Rin Leeta

Vše bylo přopravené...Rin zkontrolovala všechny systémy ještě osobně. Na 50%?! No bude to muset stačit...dobrá práce T7. Pak něco nahmatá v kapse a vytáhne to. Vypadalo to jako doma skutý ovladač s dvěma tlačítky. Rin jedno zmáčkla a v tu chvíli se vrata hangáru, skladu nebo v čem loď byla, začala otvírat se skřípotem tak hlasitým, že z něj vstávaly chlupy na těle. Ehm pardon...opravila jsem to už dávno a tehdy jsem to taky moc nepromazala... Uchechtne se a počká až se hangár plně otevře. Užijte si to...jste svědkem prvního letu Věčného poutníka! Tahle loď bude jednou legendou stejně jako takový Ebon Hawk! Řekne stylem, že to vypadá, že je o tom přesvědčená. Jdeme na to! Pak začne pomalu přidávat "plyn" a pomocí podsvětelných motorů se dostane z hangáru. Jde na to pomalu, protože nikdy neletěla lodí téhle velikosti. Když se dostane z hangáru, začne přidávat a mířit na orbitu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obchodní nabídka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: