Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pátrání

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyTue Jul 31, 2012 11:40 am

Kelan

Poslouchal jsem pozorně prnvího pilota, vše co řekl znělo velice zajímavě. Bylo jasné, že jsem hodlal toho starého muže najít. Pak promluvil druhý pilot, jeho slova mne vůbec nepotěšila, ale věřil jsem v to, že to není pravda. Vstal jsem a zaplatil vše, co jsem si objednal, i za ně, pak jsem ještě přistoupil k prvnímu pilotovi. "Co ještě nějaký malý popis toho starého muže? Cokoliv co by mi mohlo pomoct?" Řekl jsem mu a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyTue Jul 31, 2012 9:03 pm

Pilot do sebe hodil dalšího panáka. Starej chlap, člověk, šedivý vlasy, plnovous, zapadlý oči... ale i tak vysoký. Vypadal tak na 200 let ale přesto by mě pravděpodobně dostal v souboji... docela zvláštní člověk, ale víc vám asi neporadím. Můžu vám ale dát koordináty toho přístavu a jméno kantýny... řekl i když s tím věkem asi přeháněl lehce...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyTue Jul 31, 2012 10:32 pm

Kelan

Byl jsem rád, že pil dalšího panáka na můj účet. Ne, nebyl jsem rád. Prostě jsem si snažil zapamatovat ten popis a na nabídku, že mi dá koordináty jsem kývl. "To samozřejmě budu moc rád." Pronesl jsem k němu a dal mu svůj datapad, kde jsem otevřel poznámky. "Napište to sem prosím." Řekl jsme a podal mu datapad. Neměl jsem tu svého droida, který by si to zafixoval, tak jsem to chtěl prostě mít nějak elektronicky uložené.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyTue Jul 31, 2012 10:40 pm

Pilot ti na padd přidal název měsíce a přístavu, také název kantýny a popis starého muže. Všechno na co si vzpomněl. Díky za pití, snad vám budou ty informace k něčemu. Třeba jednou budu vyprávět historku o tom, jak jsem pomohl šlechetnému cizinci najít pašeráckou legendu řekl a společně se svým kolegou se začali smát. Zřejmě už měli upito trochu víc, ale jejich společnost ti nebyla úplně nepříjemná, byli to celkem veselí chlápci
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 10:52 am

Kelan

Ne že by mi jejich společnost nebyla úplně nepříjemná, naopak, jejich společnost mi byla úplně příjemná. Připadal jsem si jako na Alderaanu, byli veselí a za to jsem byl rád. Ještě jednou jsem se s nimi zasmál, vzal si svůj datapad a mávl na ně. "Tak se tu mějte.." Řekl jsem pilotům a pak ještě dodal. "Všechno je možné, příteli." S těmito slovy jsem ještě mávl na hostinského na pozdrav a opustil kantýnu. "Tak, to jsem tu dlouho nepobyl a teď hurá na loď." Pomyslel jsem si a vydal se ještě přes obchodníky nakoupit nějaké zdroje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 11:26 am

Rozloučil ses s piloty v kantýně a vydal ses pryč. Cestou k lodi jsi ještě nakoupil nějaké nezbytně potřebné věci a pak už rovnou do spaceportu. Když jsi vyjel výtahem nahoru, všiml sis, že bezpečností zámek na dveřích je překonán a dveře jsou dokořán. Když jsi se podíval na svojí loď, všiml sis 3 mužů, kteří se zřejmě snažili loď ukrást, nebo vybrakovat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 11:39 am

Kelan

Nakoupil jsem, co jsem potřeboval. Žádné problémy nebyly, ceny byly DOCELA seriózní, a tak jsem se s nimi nemusel ani hádat. Prostě jsem to všechno nakoupil a vydal se přímo do spaceportu. Jakmile jsem ale dojel výtahem nahoru, tak jsem zahlédl překonaný bezpečnostní zámek na dveřích. Postoupil jsem blíže a podíval se na svoji loď. Byli tam tři muži, nejspíše nějací pašeráci, co se jí snažili ukrást. "Hej!" Zakřičel jsem diplomaticky a přiběhl přímo k nim na vzdálenosti asi 8 metrů. Nechtěl jsem zatím dávat najevo žádné známky Síly ani spojistosti s řádem Jedi. Přeci jen tu byly asi kamery. "Nechte mojí loď na pokoji.. prosím."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 12:42 pm

Chlápci se dost lekli, když byli přistiženi při činu, ale zřejmě to nebylo poprvé, co je někdo načapal. Všichni vytáhli blastery. Hej, páprdo, táhni, nebo z tebe naděláme řešeto! řekl. Ti druzí dva jen přisvědčili. Tvůj zdvořilý ton je zřejmě přesvědčil o tom, že jsi nějaký looser, co není schopný ochránit svůj majetek
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 12:51 pm

Kelan

Při jejich výstupu jsem si kvůli jistým kamerám radši nasadil svoji hoodku, kterou jsem měl na svém oblečení. Na celém oblečení jsem měl ještě plášť. Z pod toho pláště jsem vytáhl ruku a za pomocí koncentrace Síly jsem se pokusil dva z blasterů nečekaně vyhodit někam do rohu a třetí do své ruky. Když už si mysleli, že jsem nějaký lúzr, tak je tohle mohlo docela nemile překvapit. Tím třetím blasterem, který jsem se pokusil sebrat já, jsem jim chtěl samozřejmě pak nahnat strach.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 1:33 pm

Blastery obou mužů zmizely kdesi v dálce, ten třetí bezpečně přistál v tvojí ruce. Uplynula vteřina, během které se snažili uvědomit si, co se vlastně stalo. Pak všichni 3 neuvěřitelně synchronizovaně vykřikli a začali utíkat blaster neblaster... nezdálo se, že by u sebe měli něco z lodě, zřejmě jsi je vyrušil brzo
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 1:40 pm

Kelan

To šlo až podezřele lehce, nicméně, pokud to kamery opravdu zachytily, tak nechci nic vysvětlovat brzy příchozím. Rozběhl jsem se do své lodi. Zavřel jsem za sebou, rozsvítil motory a sedl si na místo pilota. "T1, zasílám ti koordinaty z datapadu, míříme přímo tam." Pronesl jsem k T1 a doufal že kolem lodi ještě nepobíhají žádní strážní nebo tak něco. "Jakmile přijmeš data, okamžitě startuj loď daným směrem, opouštíme Coruscant." Prohlásil jsem a položil ruce na pilotní zařízení.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 6:08 pm

T1 nastartoval loď a vyhledal hyperprostorové cesty, které by vás zavedli k měsící planety Iego. Loď se pomalu vznesla ze spaceportu, vyletěla na orbitu, tam se zažehli motory a loď vystartovala ke svému cíly...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Pátrání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Taris - Pátrání po minulosti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: