Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pátrání

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Pátrání   Pátrání EmptySun Jul 29, 2012 7:41 pm

Loď opustila hyperrychlost nedaleko Coruscantu a zamířila na Orbitu. Okamžitě byla zachycena pozemní stanicí, která začala vysílat. Zde kontrola letu, prosím udejte svojí totožnost a důvod návštěvy, nevstupujte na orbitu dokud neobržíte povolení k přistání bylo to klasické uvítání, kterým musela projít každá neregistrovaná loď přilétající k hlavní planetě celé Republiky.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptySun Jul 29, 2012 8:08 pm

Kelan

Pojídal jsme nějaké zbytky jídla, co jsem tu měl, když v tom jsme vylětělli z hyperprostoru. "Konečně.." Řekl jsem si pro sebe a vyslechl si kontrolu. "T1 odešli potřebné informace o stavbě lodi a požadavek na hangár této velikosti." Pronesl jsem k T1 a jakmile se zaply komunikační systémy, začal jsem hovořit. "Totožnost Kelan Starrk, loď Android R1, zatím neregistrovaná, důvod příletu - obchodní záležitosti, palivo, součástky a jiné zdroje." Prohlásil jsem a čekal, zda mi udělí povolení k přistání, s tou neregistrovanou lodí by mohl být menší problém, ale co není může být žejo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptySun Jul 29, 2012 8:23 pm

Chvíli se nic nedělo, zřejmě zpracovávali informace. Nakonec se ozval hlas. Zasíláme vám přistávací koordináty, vítejte na Coruscantu a spojení se ukončilo. Všechny potřebné informace se nahráli do palubního počítače. Vzhledem k počtu lodí, které tu denně přilétali nebylo divné, že to trvalo jen chvíli. Planetu Coruscant jsi měl před sebou jako na dlani...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptySun Jul 29, 2012 8:33 pm

Kelan

Ta chvilka, kdy se nic nedělo, mě trochu štvala, protože jsem si myslel, že mě nepustí nebo tak něco. Po chvíli se ale ozval hlas, v tom momentě jsem se otočil na T1. "T1, zpracuj koordináty a převezmi řízení." Pronesl jsem k němu a pozoroval jak jsem přistával na Coruscant. "Počkej tu T1, tady budeš ve větším bezpečí, připojím tě abys měl šťávu." Pověděl jsem mu a připojil ho ke zdroji. Pak jsem vystoupil z lodi a čekal, jestli tu je nějaký úvítací výbor, či někdo, kdo mi něco řekne, když jsem měl neregistrovanou loď. Chvíli jsem se tedy ohlížel, jestli tu někdo takový není.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptySun Jul 29, 2012 8:56 pm

Přistávací koordináty tě dovevedly až ke staršímu spaceportu. Přistání se obešlo bez potíží. Jakmile jsi ale vystoupil z lodě čekali na tebe 4 muži. 2 z nich byli vojáci, 1 důstojník a ten poslední vypadal jaok nějaký technik. Vítejte na Coruscantu, z rozkazu vrchního kanceléře se každá neregistrovaná loď musí podrobit prohlídce ihned po přistání, v poslední době tu máme hodně pašeráků, ale vy jistě nemáte co skrývat, že? spustil důstojník
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptySun Jul 29, 2012 9:06 pm

Kelan

Naštěstí jsem opravdu neměl co skrývat. Měl jsem na sobě plášť, takže nemohli vidět na to, co jsem měl pod nim. Světelný meč jsem měl pro případ schovaný v trenkách, kdyby se zeptali co to je za kopec, vymluvil bych se na erekci samozřejmě. "Ale jistěže nemám co skrývat, mám jen pilotního droida a kopu součástek, jen si poslušte." Řekl jsem jim a pokynul i rukou slušně směrem k lodi. Pak jsem čekal, co se dál bude dít. "Kde si loď registruju?" Dodal jsem ještě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptySun Jul 29, 2012 9:44 pm

Jeden z vojáků a technik vběhli do lodě. O registraci se postaráme, pokud projdete prohlídkou. řekl důstojník a prohlédl si loď. Chvíli se hrabal v databázy pak se zvedl hlavu. Co je za to za třídu lodě? zeptal se, když jí nenašel ve svých datech. Nezdál se ale nějak vykolejený, zřejmě se to stávalo často...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 6:10 am

Kelan

Teď mě to trochu seklo, ale nemohl jsem lhát. "Oficiální třídu to nemá, stavěl jsem jí sám. Zdroje a základ má však podle třídy Fury, imperiální lodě. Křižník." Pronesl jsem k nim a hned na to dodal a zamával rukama. "Já ale s impériem nemám nic společného, to Vás ujišťuji pane." Hned poté jsem se snažil nahodit absolutně klidný výraz, nechtěl jsem stresovat nebo se potit, protože by mi mohli dělat problémy hned tady. "Před 6 lety to bylo tak jednoduché, propašoval ses na obchodní loď a bylo to.."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 7:16 am

Ještě chvíli se technik hrabal v lodi a pak vyšel ven a kývnul na důstojníka. Fajn, zdá se, že je všechno v pořádku, vaše loď je odnynějška registrovaná. Můžete se volně pohybovat po planetě, samozřejmě v rámci zákonů, přejeme příjemný pobyt... řekl důlstojník, sebral své muže a odešel...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 10:07 am

Kelan

Při hrabání v mé lodi jsem zůstal v naprostém klidu, protože jsem tam neměl téměř žádné cennosti. Kdyby mi ukradli mého droida, tak bych to samozřejmě viděl žejo. "Děkuji pane, Vám přeji příjemnou službu." Pronesl jsem k důstojníkovi a vydal se pryč. "Už jsou to čtyři roky, co jsem tu byl naposled. Zajímalo by mě, jestli je pravda, že mojí rodiče jsou někde tady. No ale zjišťovat to nebudu, opustili mě." Pomyslel jsem si a rozhlížel se okolo po planetě. Po různích prodejnících a tak. Hodlal jsem najít kantýnu, kde bych mohl začít s pátráním po té lodi, tam by toho měli vědět dost, navíc, když si dám skleničku nebo dvě, půjde to líp. V té chvíli jsem tedy začal hledat nejbližší kantýnu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 1:54 pm

Spaceport jsi opustil výtahem, který tě vyplivl někde ve střední vrstvé Coruscantu. Zřejmě to tu dost žilo obchodem, obchodníci ze všech koutů republiky nabízeli nejrůznější zboží za nejrůznější ceny. Kantýn tu bylo hned několik, některé více živé, jiné méně, ta úplně nejbližší byla celkem malá, ozývala se z ní zvláštní hudba...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 2:19 pm

Kelan

Výtah mě podle mě nevysadil až na tak špatné místo, vypadalo to tu tak, jako že se na to dalo zvyknout. Procházel jsem se po ulicích Coruscantu a sledoval obchodníky. Některé ceny možná byly zajímavé, já jsem měl bohužel peněz málo, na zásoby a asi čtyři dny chlastu v kantýnách. Hodlal jsem svoje kredity utratit spíše tam, než za běžné cetky. Jak bylo vidět, kantýna tu nebyla jen jedna, ale hned několik. Z té nejbližší se ozývala podivná hudba, to mě lákalo. S klidem jsem se tedy vydal dovnitř, pokud mě ovšem nikdo u vchodu nezastavil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 2:35 pm

Vešel jsi do kantýny. Hudba se ozvývala ze starší jukeboxu, v kantýně bylo pár pilotů, a pár dalších lidí, kromě 2 rodianů a 1 ganda tu nebyli žádní mimozemšťané. Když jsi vešel pár z nich se ohlédlo, ale většina se věnovala svým záležitostem. Za barem stál muž, který se podíval tvým směrem. Dobrej, copak to bude? zahlaholil
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 2:42 pm

Kelan

Z venčí mě nikdo nezastavil, samozřejmě, proč by taky jo že ano, tak jsem se prostě vydal dovnitř. Chvíli jsem se rozhlížel po zdejších, bylo tu málo mimozemšťanů, což bylo podle mě divné na tuhle čtvrť. Piřstoupil jsem k baru a podíval se do očí muži, který se mě zeptal na objednávku. "Dám si něco slabšího prosím, na začátek,.. nechám si od vás poradit, nebyl jsem tu čtyři roky.." Pronesl jsem k němu a pokud chtěl zaplatit, tak jsem mu dal kredity, ať už mi nalil cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 4:18 pm

Barman zvedl lehce obočí. Servíroval zde prakticky to samé co se podávalo ve všech barech odtud až po Mos Espa. Přesto rychle něco namíchal a poslal tvým směrem. Zkuste tohle, snad vám to přijde k chuti... řekl a přihrál tvým směrem lehce narůžovělý drink. Linula se z něj nasládlá vůně, která byla velice příjemná. Ještě něco? zeptal se
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 4:25 pm

Kelan

Sebral jsem si drink, který mi namíchal, přičichl si k němu a začal ho pomalu upíjet. Chvíli jsem měl na ksichtu přiblblý výraz jako že se tím pitím bavím, pak jsem ale zvážněl a položil sklenici. "Potřeboval bych se na něco zeptat..." Pronesl jsem k němu a pokračoval. "Určitě víte o lodi zvané Ebon Hawk, hodně stará loď. Legendární ještě za doby Darth Revana.." Pak jsem trochu poťukal o stůl prstama a nakonec dodal. "Moc rád bych věděl, kde skončila, za každou dobrou informaci zaplatím."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 4:50 pm

Hostinský se lehce zarazil. Historie není právě můj koníček, takže o tomhle nic nevím. Ale optejte se pilotů, ty si povídaj různé historky, třeba vám poví něco užitečného. A vždycky můžete projít nějaké informace v archivech... řekl hostinský. Zřejmě nic víc netušil, byl to člověk co se staral o svoje záležitosti, ne o 300 let ztracené lodě...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 4:55 pm

Kelan

Moc jsem toho od něho nečekal a tak se taky stalo, téměř nic jsem se nedozvěděl. Archví jsem mohl zkusit, ale kdy už jsem byl tady, tak jsem se hodlal poptat i dalších. Každopádně, byl to hostinský, takže musel vědět něco o svých stálých zákaznících. Neznal jsem hostinského, který by neznal většinu svých zákázníků, tedy pokud tu nepracuje dlouho žejo. "Máte na mysli nějaké konkrétní piloty? Či pilota..?" Otázal jsem se a upřel na něho pohled.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 5:12 pm

No zeptejte se libovolnýho pilota, třeba támhleti dva co se spolu baví jsou obchodníci, kteří vozí zboží až z vnějších prstenců, oba mají nalétáno stovky letů, znají všechny drby... a třeba vás odkážou na někoho kdo bude vědět víc... řekl a ukázal na 2 piloty, kteří se bavili nad drinkem o něčem nesmírně zajímavém a široce gestikulovali.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 5:49 pm

Kelan

Zdálo se, že přece jenom tady něco věděl o svých hostech. "Dobře, děkuji za informace.." Pronesl jsem k němu a pozvedl ještě sklenici s drinkem. Pak jsem jí dopil, mávl s ní na pozdrav a položil jí na bar. Poté jsem se vydal za těmi piloty, na které mě barman odkázal. Přistupoval jsem poměrně pomalu, když jsem však došel, tak jsem se mírně pousmál, abych působil mírumilovně. "Zdravím pánové..mohu se vás na něco zeptat?" Řekl jsem a čekal, co z nich vyleze.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 7:53 pm

... no a pak jsem toho piráta praštil do oka a druhého střelil pistlí do břicha. Ten poslední mě chtěl probodnout vibromečem, ale schytal kopanec do koulí a padl na hubu no a pak jsem s kapitánkou té lodě... povídal zrovna první pilot, ale v tom si ho vyrušil. Jasně příteli, přisedni a ptej se, ale se suchým hrdlem se špatně odpovídá řekl a společně s druhým pilotem se začali smát
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyMon Jul 30, 2012 8:14 pm

Kelan

Věděl jsem, že informace tady nemohly být zadarmo, a tak jsem s tím tak trochu počítal. Kývl jsem na ně a přidal se k nim s malým smíchem. Pak jsem se otočil na barmana a křikl tišeji. "Hostinský, prosím tři skleničky toho, co pijou tady mí přátelé." Pak jsem se otočil zpět a přisedl si. "Tak.. víte, trochu spěchám, alel vypadáte jako dobří piloti, kteří mnoho nacestovali. A tak se Vás chci zeptat... co víte o Ebon Hawku? 300 let stará loď, plul na ní tehdejší zachránce republiky Darth Revan.."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyTue Jul 31, 2012 9:59 am

Piloti se na sebe podívali, jako kdyby přemýšleli. Ten jeden si lehce odkašlal. Ebon Hawk jo? To už je dlouho. Samozřejmě znám všechny technické parametry, ale to vás asi nezajímá co? Každopádně to byla těžce upravená třída Dynamic, kterou využívala Exchange proto, že to byla svého času nejrychlejší loď ve známém vesmíru. Ale zajímavé je, že to jméno se občas objeví... slyšel jsem ho dokonce nedávno řekl a kopnul do sebe dalšího panáka, ketrého mu na tvůj účet donesl hostinskej
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Ryuuka
Podporučík
Podporučík
Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 29. 07. 12

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyTue Jul 31, 2012 10:39 am

Kelan

Pozorně jsem si vyslechl všehcno, co pilot říkal a na konci jeho výstupu jsem do sebe taky kopnul svého panáka. Pak jsem mávl na barmana, aby přinesl ještě jednou to samé. "Ještě jednou.." Otočil jsem se na pilota, který teď mluvil a upřel na něho zamyšlený pohled. Nejvíce mě zajímal konec, že ho slyšel dokonce nedávno. Informace, které mi řekl, jsem víceméně věděl, ale že se ještě dnesk baví o 300 let staré lodi, to mě překvapilo. "Řekni mi víc prosím o tom, kdy nedávno se o tom mluvilo. A co konkrétně.."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání EmptyTue Jul 31, 2012 11:22 am

Pilot přijal další skleničku a zasmál se. No, nedávno jsem vezl stavební materiál na jeden z měsíců Iego, kde jsem v kantýně potkal starého muže, který toho věděl hodně, povídali jsme si a on začal vyprávět historky, že před mnoha lety cestoval na slavné lodi jménem Ebon hawk, moc jsem mu nevěřil, ale byla to zajímavá historka... zřejmě toho o lodi věděl hodně... řekl jeden pilot
Druhý se zamračil. Já slyšel, že tu loď už dávno někde sešrotovali... řekl zcela vážně
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Pátrání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání   Pátrání Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Taris - Pátrání po minulosti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: