Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Únos

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Únos   Únos EmptySat Feb 04, 2012 8:10 pm

Cesta trvala několik hodin, loď se řítila vesmírem až nakonec vyskočila uprostřed ničeho. V okolí nebyly žádné planety ani hvězdy. Stála tam však velká loď, byl to sithský dreadnought, vaší loď by pravděpodobně sestřelil celkem rychle i přes její mocné štíty, nestřílel však.

Laila Organa

Přišla jsem do místnosti, kde meditoval Jedi. Mistře Jedi? Nerada vás ruším, ale jsme tady, dostali jsme intrukce pro přistání, jste připraven? řekla jsem. Měla jsem na sobě reprezenativní robu rodu Organa, ale také jsem na zádech měla vibromeč a u pasu blaster...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptySat Feb 04, 2012 8:19 pm

Seiryuu Hiru

Najednou byl probrán z meditace, ovšem již nějakou chvíli cítil zlo, co vycházelo z lodi, takže věděl, že se jejich přílet blížil. Tiše si prohlídl Lailu a přikývl. "Nuže, pojďme pozdravit naše hostitele," pronesl tiše, vstal, připravil si své dva světelné meče pěkně u opasku a přes hlavu si přetáhl kápi. Vlastně byl celý zachumlán do pláště. Následně se rozešel za Lailou a své Silové vnímání okolí měn naboostované na maximum, aby byl připraven.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptySat Feb 04, 2012 8:25 pm

Lailin ochránce byl také připraven. Měl na sobě těžkou, přesto pružnou zbroj, Na zádech blasterovou pušku, jinak jsi neviděl žádnou další zbraň. Loď přistála na určených souřadnicích. Byl to velký přístav. Jakmile se otevřely dveře ven, čekali jste okamžitý útok ale nic... v přístavu nebyla ani noha...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptySat Feb 04, 2012 8:36 pm

Seiryuu Hiru

Jakmile loď dosedla a rampa pro cestující byla sputěna, vyšel ven jakožto první. Rozhlédl se a snažil se vycítit jakékoliv nebezpečí. Až potom kývl na Lailu a její doprovod. Zdálo se, že nejbližší okolí bylo prázdné, což neznačilo nic moc dobrého. Pamatoval si, že vesmírné přístaviště byli vždy plné lidí, ale ot bylo ještě za starých dobrých časů. Nyní je mohlo napadnout cokoliv. "Máme ještě další instrukce?" optal se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyTue Feb 07, 2012 3:39 pm

Laila Organa

Rozhlédla jsem se po hangáru. Halo? Jsem Laila Organa, představitel královského rodu Organa z Alderaanu, držitele křišťálového žezla, přišla jsem vyjednávat... odpovědělo však jen ticho. Otočilaj sem se na svojí ochranku. Nevím co se děje, měl tu být, navrhuju vydat se na můstek, cestou snad někoho najdeme... řekla jsem ještě.
Ochránce kývnul, ale podíval se na tebe, jako by chtěl znát tvůj názor
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyTue Feb 07, 2012 10:45 pm

Seiryuu Hiru

Vyměnil si s ochrankou důležitý pohled a nakonec pronesl: "Necítím v blízkosti přítomnost nikoho, což se mi vůbec nelíbí. Jestli dovolíte, půjdu v čele... přeci jen mám trochu lepší reflexy než vy dva." Hned na to, se ostřejší chůí rozešel přímo směr můstek. Již jednou na podobném místě byl, ale už to byl nějaký ten rok zpět, takže se aspoň snažil vybavit kudy kam. Snažil se za pomooci Síly odhalit jakékoliv nebezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 17, 2012 6:35 pm

Laila jen kývla. Její ochránce se zřejmě cítil lehce dotčeně, že jsi zpochybňoval jeho reflexy, ale neřekl nic. Vyrazili jste společně s tebou v čele. Koridory byly zcela prázdné. Nikde nikdo nebyl. Žádně stopy po bitvě, žádné stopy po posádce, po sithovi ani po zajatcích. Když jsi došel ma můstek tak tam rovněž nebyla ani noha. Konzole byly aktivní, žádné nouzové uzamčení... nic...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 8:02 pm

Seiryuu Hiru

Bylo to snad místo duchů?! Nikde nikdo. Jediné, čeho si všiml byla aktivní konzole. Pomalu k ní přistoupil a začal pátrat v záznamech, zdali nenalezne něco, pro ně podstatné. Třeba zmínku o tom, kam sakra všichni zmizeli!!!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 8:26 pm

Aktivoval se hologram, byl to nějaké chlapec, zdálo se, že je to jen jeden z mnoha záznamů
Ahoj, jmenuji se Jay Organa, nejmladší syn Laily Organy z královského domu Organa z Aldreaanu. Před několika dny jsem byl já a několik mých příbuzných zajat nějakým Sithem. Vše se zdálo ztraceno, ale pak se mi povedlo utéct ze své cely, když vypadlo silové pole. Hledal jsem ostatní, ale nikoho jsem nenašel. Nakonec jsem po několika dnech o hladu zariskoval a vešel na můstek. Nikdo tu ale nebyl, systém je ale zablokován heslem a nemám bohužel přístup k žádným funkcím, jen nahrávání... řekl hologram a 1. záznam zmizel...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 9:33 pm

Seiryuu

Podíval se na Lailu a zamumlal: "Tak vida, aspoň váš syn žije, to je dobrá zpráva. Ovšem, nevysvětluje to, proč tu nikdo další není" Hned pak zmáčkl tlačítko pro další záznam. Snad byl v konzili veřejně přístupný i další, více informativnější.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 9:50 pm

Jay Organa

Ahoj, tady je Jay Organa, nejmladší syn Laily Organy z královského domu z Alderaanu, bude to teď druhý den od mého útěku z cely. Tahle loď je fakt velká, prozkoumal jsem jen část. Ale asi tu opravdu nikdo není. Nenašel jsem ale skoro žádné jídlo. Vody mám zatím dost. Loď je dost děsivá, tmavé koridory, divné zvuky lodních systémů... chtěl jsem tu nechat nějakou zprávu pro zachránce, ale pravděpodobnější asi je, že to tady najde nějakej imperiál, nebo sith, takže to neudělám. Ale pokud to je někdo z republiky tak mě najděte a zachraňte, moje rodina se vám bohatě odmění... skončil druhý záznam...

Laila uronila slzu. Jen stěží držela statečnou tvář...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 9:52 pm

Seiryuu

Starostlivě se podíval na Lailu a zamumlal: "Jestli nechcete, nemusíte se dívat. Řeknu vám, když zjistím něco podstatného." Následně chvíli počkal na její reakci a spouštěl další záznam.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 9:57 pm

Laila ale jen zakroutila hlavou. Zobrazil se třetí záznam. Objevil se opět Jay Organa, ale tentokrát byl mnohem "zpustlejší". Nevím, jak dlouho jsem tady na lodi, ztratil jsem pojem o čase. Určitě to bude několik dní, co jsem dělal poslední záznam, ale nemůžu se volně pohybovat po lodi. NĚCO tu je... nevím co to je, ale viděl jsem stíny, slyšel kroky a hlavně... našel jsem tělo. Nejspíš to byl nějaký imperiál, ale byl... bylo to hrozné, chyběla ma noha, místo ruky měl jen pahýl, všude byla krev, stopy po drápech a zubech... taky jsem slyšel palbu ze zbraní, nejsem tu sám naživu, ale nemohl jsem se dostat k tomu, kdo střílel. Už je mi jedno, kdo mě najde, ale najděte mě někdo, ukrývám se ve větrací šachtě na palubě 12! Nechal jsem na zdi nějaké symboly... pak se ozval divný zvuk, jako řev zvířete a záznam skončil. Byly tu ještě poslední...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 10:04 pm

Seiryuu

V očích se mu zalesklo, ale zatím nic neříkal. Rychle přepl na poslední záznam, který byl nahrán. Stalo se tu něco příšerného... už jen vysvětlení od toho hocha se zdálo otřesné.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Feb 24, 2012 10:15 pm

Místo Jaye se tam objevil nějaký imperiál, zřejmě voják. Byl zraněný, ošklivej šrám měl přes celé tělo. Jsem poručík Eram Lias, Arrow squad... zachytili jsme nouzový signál z této lodi a byli jsme sem vysláni, abychom zjistili, co se děje. Bylo nás 20. Podle informací, které nám poskytl počítač bylo na lodi jen asi 7 lidí naživu. 7! Tato loď je schopná pojmout i 1250 mužů! Postupovali jsme na můstek, když nás napadli! Najednou se v křeči chytil za břicho a vykřikl. Nevím, co byli zač, ale najednou byly všude. Hnusné zrůdy, 4 jsme se prostříleli z hangáru 3! Seržant Grell byl vážně zraněn a... pak se chytil za hlavu a začal řvát znova. Arrgh, pokud tohle někdo najde, řekněte, že jsem zemřel při plnění povinnosti, ve službě Imperátorovi, že jsem ne...aaargh... poslední zvuky které vydával byli něco mezi vřeštěním a řevem. Jeho ruce se začali zvětšovat, obličej se roztáhl a vyrazili mu nějaké ostny...
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyThu Mar 01, 2012 10:00 pm

Seiryuu

Znepokojeně se dodíval na to video. Byl zděšen tím co viděl. Nikdy o ničem takovém neslyšel a to by mohl být problém. Když se voják imperia doproměnil, naksytl se pohled na hnusnou stvůru. A podle všeho jich zřejmě na stanici bylo více. Seiryuu pouze polkl a otočil se na své dva zbylé společníky: "Dobrá, řekněme, že víme proč už zde nikdo není. Jediné co víme, že váš syn má naději na přežití, pokud se někde schoval před tímhle vším. Co navrhujete? Pustíme se dál do těchto mrtvolných míst a nebo zavoláme posily? Řekněme, že mám již výcvik za sebou, ale ani já nebudu schopný jen tak zdolal větší množství něčeho takového... a nemám imunitu proti jejich škrábnutí." Tímto dokončil svojí mluvu a již pouze čekal na vyjádření vůdkyně této "expedice".
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Mar 02, 2012 3:27 pm

Laila

Chvíli mi trvalo, než jsem dokázal něco říct. Nakonec jsem ze sebe přeci jen dostala větu: Musíme ho najít, hned! Prohledáme klidně celou loď, ale musíme ho najít... řekla jsem rozhodně. Můj ochránce jen kývl. Nehodlal zklamat mojí důvěru za jakoukoliv cenu. Ale ani jeden nevěděl, kde přesně začít, proto oba pohlédli na tebe...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Mar 02, 2012 5:26 pm

Seiryuu

Když se pohledy dvojce obrátili k němu, mírně si povzdechl a nakonec přikývl se slovy: "Navrhuji začít na systematicky. Nejprve prohledáme nejbližší okolí můstku, který nám poslouží jako výchozí bod. A následně se pokusíme pátrat v širším okolí a třeba něco najdeme ... na momentek se odmlčel a pak ještě tiše dodal: "... a nebo si něco najde nás." Následně vyrazil hlavní chodbou na okružní obhlídku tohoto místa. Pro jistotu byl ovšem vždy připraven nějakou tu potvoru poslat za pomoci Síly na jinou planetu, či jí setnout hlavu mečem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Mar 02, 2012 7:35 pm

Vyrazili jste tedy prohledat okolí, zdálo se, že bezprostřední okolí můstku bylo zcela nepoškozeno, a naprosto netknuto... nakonec jste ale našli 2 tyhle podivné tvory, rozstřílené přesnou imperiální palbou. Byly maximálně pár hodin staré... několik stop po střelbě bylo k nalezení i na okolních stěnách. O kousek dál jste našli i mrtvého imperiálního vojáka. Byl zle pokousaný, ale život si vzal zřejmě sám...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Mar 02, 2012 8:14 pm

Seiryuu

Když nalezli dvě mrtvoly z videa, opatrně k nim poklekl a prohlédl si je. Byly zastřeleni přesně a nezdálo se, že by to bylo nějak staré. Mohlo to tedy znamenat, že na stanici bylo ještě několik živých osob.
Po další cestě po okruhu se před jeho pohledem ukázalo tělo... tělo, které bylo pokousané, ale i tak se nezdálo, že by právě ty kousance byly smrtící. Po bystřejším ohledání odhalil pravdu. Ten muž se zastřelil sám, asi aby unilkl osudu toho z nahrávky. Nezbývalo než pokračovat v důkladném propátráváním stanice a doufat, že se snad někdo objeví.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptyFri Mar 23, 2012 9:18 pm

Pokračovali jste v pátrání, ale stále nic. Po těch stvoření nebylo ani stopy. Pak jsi ale ucítil výkyv v Síle. Pak jste uslyšly řev... a rány... jedny masivní vzduchotěsné dveře se otrásly pod údery. Několik párů rukou do nich začalo mlátit. Řevu přicházela odpověď... a další... a další... najednou celá loď zněla řevem... uslyšely jste rány do dalších dveří...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptySun May 27, 2012 8:00 pm

Seiryuu

Obhlídka neodhalila žádného dalšího živého, který by nebyl proměněn na tu mrchu z nahrávky. Najednou se však Síla otřesla, jako kdyby se něco probudilo a zjistilo naší přítomnost. Ještě před řevem tedy hlesl: "Máme problém." V zápětí se po celé lodi začal ozývat řev a škrábání/bušení do dveří. "Myslím, že je čas se vrátit do lodě. Proti něčemu takovému nemáme nejspíš v tomto počtu šanci, pokud se neobjeví armáda spásy," pohlédl na své společníhy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptySun May 27, 2012 8:45 pm

Laila

Vy to asi nechápete, žene mistře Jedii... já se odsud nehnu, dokud ho nenajdu! A je mi jedno, kolik nepřátel mi stojí v cestě, jakkoliv jsou hrozivý... Jay tu nekdě je, cítím to... řekla Laila a vytáhla svůj blaster. Dveře jen kousek od vás se začaly lehce deformovat od útoků na ně... zřejmě byly všude kolem vás. Lailyn ochránce se otočil kolem své osy, jako kdyby hledal kudy se vydat. Z jeho pohledu bylo jasné, že dokud Laila neřekne jinak, tak nebude ustupovat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptySun May 27, 2012 8:53 pm

Seiryuu

Povzdechl si a nakonec pokrčil rameny se slovy: "Tak fajn, když už jsem dal slovo, asi to budem muset dotáhnout do konce." Pak se otočil ke dveřím, které pozvolna povolovali. Bez jediného mrknutí mu od pasu vyletěli oba světelné meče a aktivovali se ve vzduchu, kde začali nebezpečně rotovat. "Připravte se k palbě," dodal a pak pohl oběma rukama vpřed. Sesbíral dostatek vesmírné síly a prudce zatlačil do povolených dveří, které k nim byly nejblíže. Měl v úmyslů je vyvrátit dřív než nepřítel a využít toho, že by zmíněné dveře padli na ty potvory za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos EmptySun May 27, 2012 9:11 pm

Dveře prudce zaskřípaly a pak povolily, ozval se řev, jak dveře smetly několik těch nestvůr, které se skrze ně dobývaly. Masivní dveře zřejmě vyřadily všechny nestvůry, jelikož už žádná další nevyběhla. Do otevřených dveří vběhl okamžitě Lailyn ochránce, který ještě několikrát vystřelil na zmítající se nestvůry na zemi. Možná jen pro jistotu. Koridor se zdál volný a Laila se jím okamžitě rozběhla následována svým ochráncem. Tupé rány se ozývaly všude za vámi. Skřípavě zvuky jasně dokazovaly, že dveře nezadrží ty zrůdy dlouho. Laila utíkala, míjela různé chotby, jako kdyby přesně věděla, kam jde... to už se ale ozvaly zvuky i za vámi, zřejmě některé z dveří povolyly a za vámi běželo několik těch stvůr...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Únos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Únos   Únos Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Únos
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: