Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kdesi - Tajemství jungle?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyWed Aug 28, 2013 10:41 am

Probral ses. Otevřel jsi oči a uviděl jsi nebe. A stromy... hodně stromů všude kolem. Necítil jsi bolest, vlastně jsi něcítil prakticky nic. Jen kouř. Podařilo se ti posadit, zdálo se, že jste havarovali. Anebo přistáli a pak loď vybuchla. Ale podle popadaných stromů a hluboké prázdy v zemi to asi byl pořádnů pád. Na zemi jsi uviděl část lékařského droida, zřejmě rozsekaného světelným mečem. Jen kousek dál ležela na zemi tvoje pilotka, skrz tělo jí čouhala nějaká trubka či tak něco. Zřejmě se při narázu zapomněla připoutat...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyThu Aug 29, 2013 1:49 pm

Randroth

Prebral sa. Prvé čo uvidel boli stromy. Najprv ho to zmiatlo... Ale hneď mu všetko došlo. Tá sviňa! pomyslel si a posadil sa veľmi rýchlo. Tá sviňa ležala, zrejme mŕtva, neďaleko od neho. Randroth nahlas zanadával. Dúfal som že ju budem môcť zabiť osobne.
Porozhliadol sa. Zdalo sa že havarovali. Hm... Tao sa zrejme bránil... A dopadlo to takto. Dobre, Tao. pomyslel si. Tao? zavolal a postavil sa popri tom. Tao! zavolal opäť. Fakt dúfal že to Tao prežil, ale nikde ho nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyThu Aug 29, 2013 4:06 pm

Tao

Objevil jsem se asi za 5 minut. Hej jste vzhůru. Bezva. Je vám něco? Ta kráva se mě pokusila zabít. A taky jí to málem vyšlo. Můžete chodit? Něco je v lese, sleduje nás to. Několikrát jsem se snažil to zahnat nebo zabít ale nedaří se to. řekl jsem a podal mu ruku abych mu kdyžtak pomohl vstát. Měli bysme sebrat všechno co můžem a zmizet. ještě jsem řekl a ukázal na hromádku kterou jsem dal dohromady už - jídlo, voda, zbraně tý ženský a nějaký léky. A vysílačka
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyFri Aug 30, 2013 10:22 am

Randroth

Celkom mu odľahlo keď videl Taa. Vyvalil naňho veľa informacii naraz, takže naňho chvíľu len pozeral a spracovával to. Eeeh... ok, po prvé... skvelá práca. povedal, stále trocha zarazene. A po druhé... Som v poriadku. povedal a ešte rýchlo sa ohmatal či mu nechýba nejaký meč, alebo... ruka...
Som proste dôverčivý idiot. povedal a smutne si povzdychol. No, každopádne, máš predstavu kam asi pôjdeme? Alebo kde sme? spýtal sa. Popri tom sa obzeral, či náhodou neuvidí to "niečo" čo ich sleduje. Inak bol pripravený vyraziť za Taom.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyFri Aug 30, 2013 1:22 pm

Tao

No prej jí to mrzí. Byla to její poslední slova. řekl jsem a pokrčil rameny. Netušil jsem co mezi nima bylo a ani mě to moc nezajímalo. Nemám vůbec tušení kde jsme ani co se děje. Když jsme se rozprskly o zem tak to odnesly všechny přístroje takže to ani vědět nemůžu. Můžeme být kdekoliv kolem Onderonu řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyFri Aug 30, 2013 7:49 pm

Randroth byl skutečně víceméně v pořádku. Stále byl maličko ožehlý od souboje se sithem, ale ze srážky si neodnesl žádné zranění. Měl u sebe i svoje zbraně, jen šaty měl trochu potrhané, ale nic vážného. Nicméně i on dokázal pochytit koutkem oka nějaký pohyb v lese. Sotva znatelný, ale něco tam bylo.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySat Aug 31, 2013 10:08 am

Randroth

Počúval Taa. Mal celkom dobré pointy v jeho reči. A ako ho počúval, tak aj on uvidel niekde v lese pohyb. Otočil sa, ale nevidel nič jasne. Hmph. Jo, niečo som videl. povedal a popri tom pozeral na to miesto. Force Sense. Aktivoval teda Force Sense a pokúsil sa vycítiť čo to tam teda je. A popri tom sa snažil vycítiť ešte čokoľvek iné, čo by im mohlo pomôcť rozhodnúť sa, ktorým smerom sa majú vydať.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySat Aug 31, 2013 10:48 am

Začal jsi vnímat své okolí. Nejdříve jsi necítil nic zvláštního, okolní lesy pulzovaly životem, ale to se dalo čekat. Přesto jsi nakonec ucítil přítomnost několika osob, snad tří. Určitě to byli humanoidi, ale víc jsi nevycítil. Drželi se v bezpečné vzdálenosti a minimálně prozatím neměli agresivní úmysly... kromě toho jsi také z velké dálky ucítil slabý závan temné energie...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySun Sep 01, 2013 10:11 am

Randroth

Hmph. odfrkol. No tak, vylezte! Viem že ste tam! zakričal na humanoidov. Nevedel čo boli zač, a aj keď na nich zaútočiť nechceli, tak ktovie, možno budú užitoční. Napríklad pomocou nich zistia, kam majú ísť.
Temná sila v diaľke ho trocha znepokojila, hlavne preto, že ak boli náhodou stále na Onderone, tak to mohol byť Vivias alebo nejaký jeho ďalší poskok.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySun Sep 01, 2013 8:03 pm

Chvíli se nestalo vůbec nic zvláštního. Nakonec vyšel z lesa muž oděný ve staré mandalorské zbroji, mířil na vás blasterem, ale vyšel sám. Ti další zřejmě zůstali v lese. Kdyby chtěl střílet, udělal by to zřejmě už dávno, nejspíš v době, kdy jsi byl v bezvědomí. "Odložte svoje zbraně" pronesl, ale nebyl v tom vysloveně nepřátelský ton
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyMon Sep 02, 2013 10:06 am

Randroth

Žiadnu zbraň v ruke nedržal. Ak to teda myslel tak, že sa má zbaviť svojich mečov ktoré ma na opasku, tak ho Randroth plánoval poslať do...
Rozhodil rukami, aby ukázal že v nich nič nemá. Ja žiadnu zbraň nemám, tak si myslím že by bolo fér, keby ste svoju zbraň odložili aj vy, nemyslíte? povedal. Predsa nemáme dôvod sa tu pozabíjať. Tak mi ho nedávajte, hm? dodal. Nechcel vyvolať zbytočný konflikt, ale odmietal tu tancovať podľa toho ako tu tento týpek chcel. Ale dal mu ešte jednu šancu, poslednú.
Mandalorian, hm? Ten bude nebezpečný. pomyslel si. Počul už o Mandalorianoch dosť, a všetky príbehy hovorili, akí sú drsní a nebezpeční. Bol teda psychicky pripravený uhnúť keby ten týpek začal strieľať, predsa len, dúfal že to vycíti predtým.
Návrat nahoru Goto down
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySat Sep 07, 2013 11:25 am

Tao

Tohle jsme fakt nečekal, mandaloriani tady? Radši jsem se nepouštěl do žádných ohrožujících gest a radši jsem se moc nehýbal. Nechtěl jsem se dostat do nějakého šíleného boje dřív než to bude potřeba pokud to vůbec bude potřeba. Nechal jsem tuhle diplomacii na Randrothovi aby to vyřešil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySat Sep 07, 2013 7:58 pm

Mandalorian sklonil zbraň trochu níž. "Bez oprávnění jste vnikli na naše území. Podle našich zákonů bych vás mohl okamžitě zabít!" řekl a kývl směrem k vaší lodi. "Ale tohle nevypadá, jako úmysl, proto jsem ochotný vás vyslechnout! Ale pokud uděláte jediný křivý pohyb tak z vás udělám řešeto..." dodal.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySat Sep 07, 2013 11:13 pm

Randroth

Prikývol. Jo no, ako ste sám spozoroval, tak sme skutočne neplánovali vniknúť na vaše územie. Akurát naša pilotka nás tak trocha zradila a my sme dopadli tu. povedal a povzdychol si. Ide nám vlastne len o to sa odtiaľto dostať. Popravde ani nevieme kde sakra sme... toto je furt Onderon? Alebo Mandalore... je vôbec Onderon pri Mandalore? Sakra, vedel som že nemám srať na tie hodiny vesmírnej geografie. povedal a opäť si povzdychol. A keď už o tom hovoríme, kto ste vôbec vy? No, Mandalorian, to mi došlo... Ale ako... niečo zaujímavé o vás a tých dvoch ďalších týpkoch? Hovoril celkovo uvoľnene a pokojne a dal si pozor aby nerobil "krivé" pohyby. Boli to Mandaloriadni a ich sa podceňovať neoplatilo a hoci si Randroth myslel že by ich poraziť dokázal, tak nechcel sa púšťať do konfliktu dokiaľ to nebolo nutné... Predsa len bol stále trocha poudieraný z toho pristátia.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySun Sep 08, 2013 6:44 pm

Mandalorian se trochu podivil, když zjistil, že ani nevíš, kde jsi. "Tahle nevědomost vám možná zachrání život. Nemáme zrovna radost, když o naší pozici ví více lidí." řekl. Ještě víc se podivil, když zjistil, že víš o jeho společnících. "Jsme patrola... vyslali nás na místo zřícení neznámé lodě. Dejte mi své slovo, že se nepokusíte o útěk a já vám dám své, že se vám nic nestane... přesto vás budu muset odvést do našeho tábora." řekl, rovněž hlasem, který napovídal, že se vás nebojí ani za mák...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyThu Sep 12, 2013 10:09 am

Randroth

Hm. zahmkal. Takže čo sú sakra zač, nejakí odpadlíci? Nejaká jednotka, pripravujúca sa na útok? premýšľal. Pokrčil ramenami... to momentálne nebolo dôležité, môže sa to dozvedieť neskôr. Fajn, nepokúsime sa vám ublížiť, ale nie sme vaši väzni. Nechceme na nás mať stále namierene blastery. Necháme si zbrane. Pri akomkoľvek pokuse nás uväzniť budeme reagovať tým, že sa vám pokúsime odseknúť hlavy. Tak čo, dohodneme sa? povedal totálne suchým hlasom. Nikdy nebol trénovaný ako diplomat, tak proste len povedal to, čo chcel aby robili.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyThu Sep 12, 2013 1:56 pm

Mandalorian se rozesmál. "Dobrá. Nebojíme se vás a prozatím naši vězni nejste. Nicméně se proti naší vůly stejně nikdy nedostanete daleko. Berte to jako upozornění, kdyby vás snad napadl hloupý nápad..." řekl. Pak teprve vyšli z lesa jeho společníci. Byly však 3, nikoliv 2. Všichni byly ozbrojení. Ten první kývnul abyste ho všichni následovali a pomalým krokem se vydal skrz jungly dál od vaší lodě...
Nemusel se ani namáhat s nějakým zavazováním očí, protože skrz jungly ste stejně neměli sebemenší tušení kudy jdete. Po nějaké době jste najednou dorazili ke starým ruinám, ve kterých byl vytavěný tábor. Byly tam nejméně 2 tucty mandalorianů...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyThu Sep 12, 2013 3:02 pm

Tao

No takže co teď? Je tu čím dál tím víc Mandalorianů a ti jsou válečníci ne? Nechtěl bych se s nima moc pouštět do křížku. Je moudré tady zůstávat? zeptal jsem se tiše Randrotha aby mě Mandaloriani neslyšely. Pořád jsem si schovával meč někde po ruce kdyby sme měli bojovat. Měl jsem trochu strach ale Randroth vypadal že je celkem v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyMon Sep 16, 2013 7:44 am

Randroth

Chvíľu premýšľal. Hm, stále to znie ako vyhrážka, ale... Meh, kašlať na to, ideme. pokrčil ramenami. Keď videl že tí v lese boli traja, tak mu po hlave stiekla kvapka. Sakra... Potrebujem viac cvičiť Force Sense.
No, a tak išli. Nemal tušenia kam, ale aj keby si cestu pamätal, tak by to bolo jedno, keďže netušil ani na akej planéte sú. Popri ceste sa ho Tao niečo spýtal. Ani ja s nimi nechcem bojovať, preto sa to najprv pokúsime vyriešiť po dobrom. Až keby sa začali chovať hnusne, tak niečo vymyslíme. odpovedal som mu potichu. Videl som na ňom že je nervózny, tak som ho potľapkal po ramene. Neboj, bude to dobre. usmial som sa naňho.
Až sme napokon došli do tej mandalorianskej osady. Hm... ruiny... To dúfam nie sú tie isté ruiny kde som cítil tu temnú silu, že nie? pomyslel som si a použil som Force Sense aby som to vycítil. Popri tom som sa ešte poobzeral okolo, či tam nemaju nejake lode alebo niečo iné zaujímavé okrem mandalorianov.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyMon Sep 16, 2013 9:18 pm

Tábor mandalorianů nebyl příliš velký. Zdálo se, že to bylo spíš hlídka nebo nějaká menší skupina. Mandaloriani s sebou neměli žádné těžké zbraně, jen nejnutnější vybavení aby se mohli rychle pohybovat. Ruiny ale nevyzařovaly žádnou temnou energii. Tu jsi ale cítil relativně nedalko, rozhodně blíž než předtím. To už k tobě došel jeden mandalorian. "Kdo jste a co děláte na naší planetě. Mluvte stručně a k věci." řekl. Tenhle neměl moc náladu na rozhovory
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyTue Sep 17, 2013 1:40 pm

Randroth

Hmph... Dobre... temná Force tu nie je... ale zdá sa mi že ak sa k nej chceme dostať, ideme dobrým smerom... čo ale neviem či je dobré alebo zlé. premýšľal. Popri tom, ako sa pozeral po tom tábore, usúdil, že toto možno ani nebude hlavný tábor. Vyzeralo to, ako keby boli pripravení vyraziť každú chvíľu, takže zrejme boli stále v pohybe. To už ale k nemu prišiel ďalší mandalorian.
Dvaja ľudia, nepatriaci k žiadnej frakcii, havarovali sme tu. odpovedal stručne a k veci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyThu Sep 19, 2013 6:41 pm

Chlápek si vás změřil pohledem. Zřejmě se mu tvoje odpověď nelíbila. "Nehrajte si se mnou, vím co jste zač. Viděl jsem takové, jako jste vy, mnohokrát. Uděláme obchod. Vy pro mě vyřešíte jeden problém a já zapomenu, že jsem vás našel, dokonce nechám nehlídanou jednu z našich průzkumných lodí..." řekl. Bylo celkem očividné, co tím myslel
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Mike
Nadporučík
Nadporučík
Mike


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 24. 07. 12
Age : 31

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyFri Sep 20, 2013 9:33 am

Randroth

Pousmial som sa. Každopádne som neklamal, to by ste mi krivdili. povedal som mu. Nehovoriť celú pravdu predsa len nebolo klamanie, alebo áno? A predsa, chcel stručné informácie, takže keby mu mal popisovať celý ich príbeh, tak by to zrovna stručné nebolo. Ach jaj, ľudia... spravím presne to čo chcú a aj tak sú nespokojní... pomyslel si ublížene.
Každopáde, počúvam aký máte problém. dodal som už s trocha vážnejšou tvárou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptyFri Sep 20, 2013 11:57 am

Mandalorian si odkašlal. "V jungli se něco skrývá. Stará hrobka... jen hrstka našich bojovníků která se k ní přiblížila se vrátila a ještě míň z nich si zachovala zdravou mysl... Chci, abyste prozkoumali co v ní je, jestli je tam nějaké zlo, které by nás mohlo ohrozit... a nebojte se, nemáte na výběr, bez mé pomoci se z planety nedostanete..." řekl zcela klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Tao
Praporčík
Praporčík
Tao


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 04. 01. 12

Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? EmptySat Sep 21, 2013 6:58 am

Tao

Chvíli jsem poslouchal toho mandaloriana.
Tak hele! Možná že tu máte přesilu mandalorianů ale nemyslite si že se nemůžem dostat z planety jinak protože se cesta vždycky najde. A při nejhorším přes pár mandalorianských mrtvol zpražil jsme mandaloriana pohledem. Nelíbilo se mi jak s náma ten blb jedná jako kdyby jsme byli bezbraní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdesi - Tajemství jungle? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdesi - Tajemství jungle?   Kdesi - Tajemství jungle? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kdesi - Tajemství jungle?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: