Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Obchodní nabídka

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyFri Aug 17, 2012 12:03 pm

Život na Balmorre nebyl snadný, planeta byla zdecimovaná válkou. Přehnalo se přes ní hned několik bitev a planeta se z války neměla šanci vzpamatovat. Jistě, továrny na zbraně a droidy byli obnoveny jako první, ale půda byla zamořená a planeta byla zásobována, protože neměla vlastní zdroje potravin, které by uživili celou planetu. V tomhle prostředí samozřejmě jako houby rostly podvratné živly. Bylo tu několik vlivných kriminálních lordů, kteří se prali o zbytky toho, co planeta mohla nabídnout.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyFri Aug 17, 2012 2:40 pm

Rin Leeta

Pomalu vešla postranímy dvířky do obřího starého skladu, který se už roky nepoužíval. Ve skladu bylo plno různého harabrudí, součástek, elektroniky a mnoho dalšího. Co však vyčnívalo nad ostatní byla poměrně velká černá loď imperiálního původu. Byl to pozůstatek uběhlých bitev o Balmorru a Rinnin domov. Na háček u dveří hodila zašpińený kabátec, který používala na práci a pomalými kroky se vydala k lodi. Z kapsy vytáhla malou krabičku a zmáčkla tlačítko na ní. S tichým skřípáním se otevřela nástupní rampa. Rin po ní pomalu vyběhla nahoru a zavolala. T7P3 kde jsi? Koukl ses na ten hyperpohon jak jsem ti říkala? Rozlehlo se po lodi, která byla napěchována vším možným. Rin sice byla unavená po těžkém dni, ale práce na téhle lodi pro ní byla vším. Těšila se na den, až jí nastartuje a vypadne od tohodle monotónního života na planetě plné grázlů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyFri Aug 17, 2012 5:28 pm

Vešla jsi na palubu své lodě, kterou se ti dařilo skrývat v opuštěném skladišti. Rampa se za tebou zaklapla. Chvíli trvalo, než jsi našla T7. Ten se snažil dělat na hyperpohonu, ale z jeho pípání jsi pochopila jen tolik, že motory nebudou bez konvertoru fungovat. Problém byl ten, že do lodi žádný běžný prostě nepasoval. Navíc jsi pochybovala, že by sis mohla něco takového dovolit. Ale kde vzít speciální konvertor na loď, která byla podle všeho prototyp?
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyFri Aug 17, 2012 5:49 pm

Rin Leeta

Vyslechla si T7, zaklela a bouchla rukou do zdi. Konvertor, ta součástka jí způobovala obavy už na začátku, ale tehdy doufala, že půjde nahradit jiným modelem. Nyní však byly všechny naděje v koncích a vzhledem k tomu, že tato loď byla prototyp, bylo jasné, že konvertor nesežene jen tak. Byla tady možnost, ale nijak lákavá. Podsvětí mohlo tuhle součástku, která byla pro splnění jejích snů klíčová. Avšak to nebylo jen tak...v těhle kruzích se umíralo a to velmi snadno....pokud však chtěla tuhle loď dostat z planety, musela to udělat. T7...zkus ještě vyladit podporu života...já se pokusím sehnat konvertor. Otřásla se při pomyšlení jak jedná se všemi těmi gangstery. Z haraburdí vytáhla do L zahnutou tyč a tu dala do koženého pouzdra, aby to vypadalo že je ozbrojená, protože mezi takovýma nikdy nevíte. Pak si zašpinila obličej, přehodila plášť s kapucí a vycpala podprsenku...na svůj věk byla neobyčejně plochá a s větším poprsím vypadala straší. Pak se vydala do pochybné části města.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 8:36 am

T7 zapípal, že udělá co bude v jeho silách, přestal se věnovat hyperpohonu a vydal se k podpoře života, aby udělal něco, aby zvýšil její efektivitu. Rampa se opět spustila a pustila tě ven z lodi. Za tebou se opět zavřela. Vydala ses do části města, která byla neblaze proslulá tím, že se tu scházeli podvratné živly. Nebylo to tu sice tak hrozné, jako v jiných částech města, ale i tak ses necítila právě dobře. V zádech jsi cítila pohledy mnoha očí, ale nikoho si neviděla.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 8:58 am

Rin Leeta

Kráčela tou neblaze proslulou částí města a měla pocit, že jí sleduje mnoho očí a i když nikoho neviděla, stále to neznamenalo, že jí nikdo nesleduje. Zašla tedy do nejbližší putyky s názvem U Tuhého Wookieho, posadila se ke stolu a objednala si misku ořechů Warra, které vydaly za alkohol. Byla na nich závislá...milovala jejich chuť a už získala pomalu i odolnost na jejich účinky. Posadila se a prostě čekala, až se objeví někdo, kdo jí bude mít co nabídnout...bylo to takové tradiční, že se někdo posadil v pajzlu, objednal si pití a čekal na překupníky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 10:49 am

Hostinec byl plný různých lidí, a většina z nich nejspíš byla zapletena do nelegálních obchodů, ale nikdo si tě nevšímal. Všichni se rovněž chovali naprosto normálně. Přestože byla Balmorra městem gangsterů, tak to stále byl svět, jež byl členem republiky, která se tu snažila udržet pořádek. A už několik vlivných gangsterů doplatilo na svojí pýchu.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 11:16 am

Rin Leeta

Zdálo se to být těžší, než čekala. Zvedla se tedy, hodila si do pusy jeden warra oříšek a přešla k jednomu z osamocených mužů u baru. Rozhlédla se a pak zašeptala. Něco sháním...mluvím k tomu správnému? Řekne tiše s rukou na trubce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 11:25 am

Přisedla sis k chlápkovi. Zdál se být méně "drsně" vypadající než ostatní. Ten si tě prohlédl. A v případě, že nemluvíte, tak mě praštíte trubkou? zasmál se a dopil svojí sklenici
Spoiler:
Ale né, vážně, copak pro vás můžu udělat slečinko? zeptal se pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 11:30 am

Rin Leeta

Se zakabonil, ale pod pláštěm to nebylo tolik vidět. Je lepší vzbuzovat zdání síly a alespoň nějaké obrany. Odsekla tiše. Sháním Konvertor hyperpohonu pro X70b třídy Phantom. Řekla ještě tišeji protože nešlo o zrovinka obvyklou loď. Vím, že to nejspíš bude pořádný oříšek, ale dokážete mi ho sehnat? Vzala si Warra ořech.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 11:36 am

Chlápek zbledl, pak zčervenal, pak zfialověl a nakonec se zatvářil, jako kdyby ho někdo nakopl do koulí. Okovanou botou, okovanou botou s hřebíky, s hřebíky rozžhavenými na 1200°C... a zakroutil sem a tam. Lehce se zakuckal. X70b Phantom? Myslíte loď konstruovanou jen pro účely imperiálí inteligence? A sháníte to tady na tomhle šutru? zeptal se nevěřicně. Když uviděl tvůj výraz tak nahodil zase vážnou tvář. Hele slečinko, na celé téhle planetě je tu jen jeden jediný člověk, co by něco takového mohl mít a nedokážu si představit, jak byste to z něj mohla dostat... řekl, ale bylo poznat, že se mu tvoje odvaha líbí
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySat Aug 18, 2012 11:41 am

Rin Leeta

Ohlédla se, jestli je někdo neposlouchá. Ono spravovat si v pokojíčku právě TUTO loď nebylo jen tak. Ano...přesně tuhle loď...tak nějak jsme si neměla z čeho vybírat... Jakmile se však doslechne o tom, že by někdo onu součástku mohl mít, pousměje se. Aha...takže to existuje to mě potěšilo... V duchu zatleská...byla takové předčasně zdospělené dítě. Jsem žena...myslím, že nějaký ten způsob už najdu...když mi ženy něcochceme, umíme být velmi...přesvědčivé...takže...co musím udělat, abych z vás tu informaci dostala? Zeptá se s úsměvem muže.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySun Aug 19, 2012 9:53 am

Muž se na chvíli zamyslel. Nejsem si jistý, zda se vám může podařit to z něj nějak dostat, zvlášt s jeho harémem. Ale uděláme dohodu. Já vám poradím, kde byste toho muže mohla najít a vy mě pak jako protislužbu odvezete s týhle hrozný planety... řekl a zdálo se, že to myslí vážně. Pak vypil dalšího panáka...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySun Aug 19, 2012 12:15 pm

Rin Leeta

Každý má nějakou cenu. Utrousí potichu. A já tu jeho najdu! Řekne potichu a pak si prohlédne muže. Odvézt z téhle planety? Jo...to by myslím šlo. Zamyslí se. Pokud to teda nebude na Korriban...takže...o koho jde a kde bydlí. Zeptá se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySun Aug 19, 2012 5:39 pm

Ne, Korriban to fakt nebude! Bude bohatě stačit kamkoliv, kde je nějaká civilizace a není to tady! Ale to se dohodneme případně potom. Každopádně to není tak snadný. Kdo je on je celkem snadné - říká si Falcon, ale komunikuje jen přes hologramy a nikdo neví kdo je ani jak vypadá, natož kde ho najít. Dokázal bych ho kontaktovat, protože jsem pro něj pracoval, než jsem přišel o loď, ale to je tak všechno, zbytek bude na vás... řekl chlápek
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySun Aug 19, 2012 6:04 pm

Rin Leeta

Zamyslí se. Dobrá tedy...kontaktujte ho a já se pokusím postarat o zbytek. Řekne rozhodně. Měla v lodi mnoho věcí na výměnu a navíc mohla nabídnout svou pracovní sílu. Takže?! Usměje se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySun Aug 19, 2012 6:13 pm

Není to tak snadný jako vzít holokomunikátor a stisknout knoflík. Musíme do terminálu, kde musím zadat kod a pak čekat zda se mi ON ozve, ale měl by, vždycky jsem byl spolehlivej řekl a pak se zarazil, že se nějak moc rozkecal na to, že tě zrovna potkal. Ale už bylo asi pozdě, navíc měl bouchačku u pasu a ty ne, takže kdyby něco mohl tě střelit...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptySun Aug 19, 2012 6:21 pm

Rin Leeta

Neřekla jsem, že čekám, že to bude jednoduché, to není nikdy nic! Zavrtí hlavou a hodí do sebe další oříšek. Začínal se zlehka pohupovat svět. Tak to pojďme zkusit a uvidíme. Nadhodí. Čím dříve odsud budem, tím budu veselejší a hádám, že vy taky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyTue Aug 21, 2012 9:49 pm

Klídek! Tohle není něco co by se mohlo uspěchat. řekl chlápek a zaplatil za pití. Tak pojďte... řekla a pomal vyšel z kantýny. Vedl tě ulicemi města. Měl bych vás varovat, že ten chlápek si potrpí na jakousi etiketu, takže bude nejlepší, když s ním budete jednat zdvořile, mohl by se naštvat. Posledního chlápka co ho naštval už nikdo nikdy neviděl... řekl chlápek a pokračoval ulicí...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyWed Aug 29, 2012 8:50 am

Rin Leeta

Dobrá, dobrá! Pokývá neochotně hlavou...byla dost nedočkavá, až se dostane z téhle nudné planety. Počkala jsem roky, tohle už mě nezabije... Odfrkne...na jeho další poznámku se zamyslí. Aha...tak to je dobrá poznámka...to si zapamatuju...být je jediná moje záliba a tak bych byla nerada o ni přišla... Řekne s úsměvem, který pod kapucí nelze vidět. No...každopádně pojďme... Pokyne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyWed Aug 29, 2012 9:11 am

Chlápek pokračoval ulicemi a nakonec zabočil do uličky, která byla naprosto odpudivá. Taková tmavá, špinavá a nevábně to tam páchlo. Tam otevřel dveře, které vypadali jako od nějakého kontejneru a pak potichu pronesl něco, co jsi neslyšela... chvíli se nic nedělo, ale právě když ses chtěla zeptat, co se jako má dít, se před tebou objevil hologram muže ve zbroji
Spoiler:
Co se děje číslo 15? ozval se hlas hologramu. Muž co tě doprovázel se lehce uklonil. Našel jsem klientku pane, ráda by získala jednu součástku a dle mého soudu jste VY jediný, kdo by něco podobného mohl vlastnit pane, nepředstavuje bezpečností riziko, zaručuju se za ní... řekl muž a ukázal směrem k tobě. Hologram se na tebe otočil a neříkal nic
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyWed Aug 29, 2012 9:19 am

Rin Leeta

Takže...zdvořile...to snad zvládnu. Ehm...Dobrý den...odpusťte že vás obtěžuji, ale bylo mi řečíno, že Vy snad máte to co hledám. Odmlčí se a zahledí se na hologram, zdali něco nepokazila. Pak, pokud nic nenamítl přejde k věci. Potřebuju vzácnou součástku - Konvertor hyperpohonu pro Imperiální X-70B Phantom. Pak počká.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyWed Aug 29, 2012 9:35 am

Hologram si tě velice pečlivě vyslechl a pak se začal hrozivě smát. Konvertor pro X-70B?! zopakoval hologram a začal se smát znovu. K čemu potřebuješ takovou věc holčičko? Takouvouhle věc nenajdeš nikde mimo imperiální inteligenci a vyrábí se JEN na zakázku. Nikdo nedokáže takovou součástku sehnat... nicméně... existují i alternativy řekl hologram
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyWed Aug 29, 2012 9:48 am

Rin Leeta

Nelíbilo se jí, že se jí hologram vysmívá, ale ona byla v podružném postavení, tak to musela snést...navíc..ten Konvertor opravdu potřebovala. Řekněme, že mám něco, do čeho by ten konvertor pasoval a bez něj to něco nemohu naplno používat... Pak zaslechla slovo alternativa...To by mě zajímalo, co ten chlap vymyslí...osobně jsem vyzkoušela tunu konvertorů a ani jeden nepasoval! Eh...slyšela jsem...Alternativa?! Pokud se neurazíte, alternativy by mě zajímaly...osobně jsem vyzkoušela spousty aleternativ, ale nefungovaly. Řekne rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka EmptyWed Aug 29, 2012 11:11 am

Samozřejmě že mohu nabídnout plně funkční alternativu, ale co z toho budu mít? Zadarmo ani gizka nehrabe, můžete mi něco nabídnout? zeptal se hologram. Bylo zřejmé, že by si mohl dovolit darovat ti celý měsíc a ani by nepoznal, že mu ubyly finance, ale také bylo zřejmé, že zdarma ti nedá ani radu...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Obchodní nabídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní nabídka   Obchodní nabídka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obchodní nabídka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: