Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Miles Idaho

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
mishkenzie
Praporčík
Praporčík



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 01. 12

Miles Idaho Empty
PříspěvekPředmět: Miles Idaho   Miles Idaho EmptyFri Jan 06, 2012 9:33 pm

Osobní informace

Rok narození:
xxxx

Věk:
20
Místo narození:
......

Rasa:
Nejspíše člověk nikdo jej nikdy pořádně neviděl a ti co jo jsou již dávno po smrti

Jméno:
Miles Idaho

Výška:
195cm

Váha:
75kg

Informace o osobnosti

V co věří:
Věří v to že každý kdo se jednou přidal na stranu zla už se nedokáže vrátit zpět.
Osobnost:
Miles je osoba která si dobře promyslí co řekne a co udělá.No občas na takové rozmýšlení není čas a tak udělá co ho napadne.Je dosti tichý né že by se bál když chce dokáže rozvést i nějakou debatu ale radši jenom naslouchá ostatním.Mimo jiné má také rád boj.

Cíl:
Žít v naprostém pokoji až na ty boje které musí provést.Radši porazí protivníka zlé strany než by se ho pokoušel obrátit zpět.Uštědří mu tak tu největší lekci v životě a to že zlo vždy zůstane zlem.Vzhledem k tomu jak má rád boj chtěl by se staát jedním z nemocnějších Jedi bojujících za dobro.

Závislosti:
Velice rád sbírá zbraně po bojích nepřítele s mečem se snaží porazit bez toho aby mu ho poškodil,ovšem nedávno přišel o veškerou svou sbírku když mu jí někdo odebral ze zavazadlového prostoru v nějakém vznášedle.Díky tomu mu zůstali už jenom dva meče jeden jeho a druhý který získal při svém prvním boji doufá v to že jich opět hodně ukořistí aby bylo poznat kolik nepřátel přemohl.

Historie:
Sám neví kde se narodil jeho rodina jej nechala na planetě Corellia kde se jej ujal muž z řádu Jedi který jej vychovával v dobru.Brzy přišel na to že ten koho se ujal dokáže také být Jedim už v pěti letech dokázal dobře zacházet se sílou i se světelným mečem.Když mu bylo deset do města kde bydleli přišli nějací muži kteří používali světelné meče a drancovali ono město.Lidé se bránili no město bylo totálně zničeno,spousta budov byla poškozena.Když už bylo po všem viděl jak v domě ve kterém bydlel někdo stál nad jeho učitelem a chystá se jej zbavit života.Šlo vidět že učitel bojoval dlouho, ale byl už starý a vyčerpaný když se ona osoba napřahuje rukama směrem dozadu přiložil svůj meč k jeho boku a aktivoval jej čímž jej usmrtil ale on mezitím stihl probodnout učitele.Okamžitě k němu přiskočil a učitel mu řekl ať si z toho nic nedělám že tohle je život lidi se rodí a umírají.Dále mi stihl říct ať letím na Corusant a ať řeknu co se stalo.

Po příletu na Corusant řekl jednomu členu rady co se stalo.Řekl mi že můj učitel nebyl jen tak někdo že to byl mocný rytíř řádu který slíbil že ž nikdy nebude mít žádného padavana ale jak se ukázalo aniž bych to věděl byl jsem jim.Byl sem dokonce hlášen i u rady.Tím že jsem přeložil učitelův meč se potvrdilo že je mrtvý.Onen člen rady mi řekl ať si meč nechám jako dar od svého učitele a ať si toho cením.“Moje odpověď zněla ne nenechám si meč svého učitele ale meč mého otce.“Vychoval mě a naučil všemu co znám a proto jsem ho tak bral.Onen člen pochopil jak jsem to myslel.

Poté jsem byl poslán na pár misí abych ukázal co dokážu.Po nějakém čase jsem byl přijat mezi rytíře Jedi.Jak e známo po stálých bojích byli rytíři řádu velice oslabeni a museli se rozprchnout do různých končin vesmíru.Miles se pohyboval po různých planetách věčně zahalený ve svém plášti a s dvěma světelnými meči pod ním.Jeho cíl byl jasný najít všechny ostatní členy řádu a společně bojovat proti zlu.

Obrázek postavy:
Spoiler:

Doplňkové informace

Většinou se pohybuje po Corusantu a planetě na kterého ho našel jeho otec.
Jeho ovládání síly a boj s meči je na velice dobré úrovni.

Povolání:
Rytíř Jedi v utajení.

Zbraň:
2 světelné meče.

1.meč (vlastní)
Spoiler:

2.meč (zděděný po otci)
Spoiler:





Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Miles Idaho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miles Idaho   Miles Idaho EmptyWed Jan 11, 2012 11:16 am

Veskrze to není špatné, ale zřejmě jsi nečetl TIMELINE =)
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
mishkenzie
Praporčík
Praporčík



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 01. 12

Miles Idaho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miles Idaho   Miles Idaho EmptyFri Jan 13, 2012 5:25 pm

Ani moc ne ale vzhledém k tvé reakci bych asi měl co Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Miles Idaho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miles Idaho   Miles Idaho EmptyFri Jan 13, 2012 8:42 pm

Ano, měl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Miles Idaho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Miles Idaho   Miles Idaho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Miles Idaho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: