Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nejoblíbenější Star wars film

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Nejoblíbenější Star wars film Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější Star wars film   Nejoblíbenější Star wars film EmptyMon Jan 02, 2012 10:18 pm

Každý z vás snad viděl 6ti dílnou ságu Star wars (klidně sem počítejte i Star wars clone wars film, ale jen na vlastní nebezpečí). Zajímalo by mě, jaký film je váš nejoblíbenější a proč?

Za mě osobně je to zřejmě Episoda V: Empire strikes back (Impérium vrací úder). Zejména díky bitvě o Hoth a premiéře mistra Yody
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Nejoblíbenější Star wars film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Star wars film   Nejoblíbenější Star wars film EmptyMon Jan 02, 2012 10:48 pm

Já to rozdělím takto:

- Původní trilogie [Episode IV - VI]: Epizoda VI: Návrat Jediho {Luke měl zelený meč X3 a taktéž Bitva na/u Endoru byla skvělá}

- Republiková Trilogie [Episode I - III]: Epizoda I: Skrytá hrozba {Mám rád Qui-gon Jinna a taktéž se mi líbí celkové prostředí filmu. Navíc je tam Jar Jar}
Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější Star wars film
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejoblíbenější Star wars PC hra
» Nejoblíbenější postava

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Diskuze o čemkoliv-
Přejdi na: