Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Střet

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptyWed Feb 20, 2013 5:26 pm

Tyria

Pozorně si prohlédla postavu naa obrazovce. Nebylo pochyb, byl to sam a dle všeho tu měl zprostředkovávat kontakt s ostatními. Same? Jsi to ty...poznala bych tě i kdyby sis nasadil Republikové brnění. Nechala zapnout kameru, aby i na druhé straně viděli s kým hovoří. To jsem já...Tyria. Trochu si upravila vlasy, aby na obrazovce vypadala dobře.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptyWed Feb 20, 2013 9:47 pm

No konečně jste tady! Už jsme se začínali bát. Jsme tu už třetí hlídka. Začínali jsem se bát, zda se vůbec oběvíte. ozval se celkem radostně Samuel, ale skočil mu do toho nějaký jiný hlas. Neznámý. "Podle našich senzorů je vás na palubě víc, kdo jsou vaši společníci?" zeptal se o dost méně přívětivě, spíš tak vyslýchavě...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptyWed Feb 20, 2013 10:43 pm

Tyria

Chlapče...měl by ses naučit větší trpělivosti a taky jsem doufala že tvá důvěra v mé schopnosti je krapet větší. Řekla naoko uraženě. Vyskytly se jisté...problémy... Pak ale Tyria uslyšela další hlas. Byl neznámý a zněl dosti vyslýchavě. Nebudu si ten tń brát příliš osobně...ale trochu mě udivuje, že snad čekáte na Republikové komando, nebo rovnou Impérium, které vám vezu pod nos. Nyní už uraženost nebyla hraná. Toto jsou zachránění jedi z Corellie. Měli být souzeni za porušení zákonů Republiky...za to, že při invazi bránili svými silami sirotčince...nasazovali své životy za Republiku a Republika je za to chystala bodnout do zad, tomu jsme nemohla přihlížet.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptySun Feb 24, 2013 3:33 pm

Samuel se trochu ušklíbl. "No... moje důvěra ve vaše schopnosti je neomezená, teda... některé schopnosti. Bál jsem se, že byste mohl nabouart další raketoplán nebo tak něco" řekl a zasmál se. Nebyla v tom žádná neúcta, spíš trocha zdravé drzosti. Druhý jedi na palubě se zamračil. "Tohle není čas na legraci. Musíme se chránit a skrývání je teď jediná šance, kterou máme... takže se nesmíte té opatrnosti... " řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptySun Feb 24, 2013 9:24 pm

Tyria

Byla ráda za to něco málo nadlehčení všech těch strastiplných situací. Hele...to nebylo hezké, takhle dámě předhazovat její pilotní schopnosti... Usmála se zvesela. Byla ráda, že je Sam v pořádku, vypadalo to, že jsou všichni v pořádku. Čas na malé odlehčení je kdykoli...ale máte pravdu, skrývat se musíme. Same...můžeš nás zavést k ostatním? Nebo nám dát souřadnice?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptySun Feb 24, 2013 9:41 pm

Samuel se podíval na druhého jedije. "No, máme přísný zákaz od rady souřadnice komukoliv zdělovat či je posílat, ale pokud se zaměříte na nás dovedeme vás domů..." řekl a usmál se. Druhý jedi se dostal poprvé do záběru nějak více. "Mám vám vyřídit pozdravy od mistra Zarika, rád by s vámi mluvil, až se dostaneme k planetě, pokud vám to nebude vaditt..." řekl.
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptySun Feb 24, 2013 9:51 pm

Tyria

Dobrá tedy Samueli. Otočila se k droidovi a nakázala mu, aby sledoval druhou loď. Děkuji, až dosedneme vydám se s ním promluvit. Řekla Tyria uctivě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 EmptySun Feb 24, 2013 9:57 pm

Zaměřili jste se na druhou loď a ta vás jako za ručičku vedla nekonečným vesmírem... cesta nebyla zrovna krátká, popravdě trvala déle než den. Během té doby byla v lodi vesměs ticho, poté, co se posádka dozvěděla cíl cesty se každý zachoval jinak. Allzar se stáhl do sebe, neboť se bál, jak bude přijat. Starý mistr stichl a začal meditovat a toho mladého se to zřejmě nijak netklo... teprve po douhé době se před vámi vynořila planeta a na orbitě několik lodí. Byl tak imperiální křižník, mateřská loď El'Zarika a několik menších... ale pohledy vás všech se upřely na zelenou kouli pod vámi...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Sponsored content





Střet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střet   Střet - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Střet
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: