Old republic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old republic

Poznej galaxii 2500 let před vzestupem Dartha Vadera
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hřbitov lodí

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 9:09 am

Tyria

Popadla svého bratra a rychle jej odnesla za jednu z trosek lodí, které tu leží už nějakou dobu. Rychle vezme jeho meč a schová jej do svého hávu...kdyby Republika přišla na to, že je Jedi...měl by to těžké...ona už to nějak skryje...Pak pohlédla k blížícím se vojákům...po děsivém řádění a balancování na hraně sil byla vyčerpaná a nechtělo se jí dále bojovat, ale byla připravena se zuřivě rvát jako lvice chránící mládě. Meč měla připravený v rukávu a dávala pozor na střely...jinac cekala na vojáky a nebránila se. Jsem občanka Republiky a žádám pomoc pro sebe a svého bratra. Oznámí blížícím se vojákům.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 9:16 am

Hyass Djalm

Republiková flotila sa objavila nad mojou hlavou a tí okamžite spustili paľbu smerom, odkiaľ prichádzal ten signál. Keď som sa priblížil, bolo jasné, že je tam sithská loď. Nevyzerala dobre. Jasne som však vycítil Tyriinu prítomnosť. A tam, kde je ona, je určite aj Toriel. Odrazu ich oboch zazriem ďalekohľadu z vyvýšeniny.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 10:43 am

Republikový vojáci ale nebyli jediní, kdo se oběvil na bojišti. Objevila se tam také podivná skupina asi 6ti lidí. Měli na sobě fialové zbroje, podobné těm, co měli republikoví vojáci, daleko podivnější ale bylo, že měli u sebe také meče s fialovými čepelemi... bitva mezitím dospívala ke konci, masová převaha republikových vojáků zdecimovala imperiální vojáky, byť někteří se ještě urputně bránili, sitha nebylo nikde vidět... 3 z podivných vojáků se vydali směrem k Tyrie, 3 směrem k Seiryuuvoi. Další 2 se zcela nepozorovaně vynořili za Hayssem
Budeme vás muset požádat, abyste se vzdali, jedi! řekli všechny 2 skupinky najednou...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 10:51 am

Tyria

Pohlédla na podivné vojáky...měli meče...Že by nějaké speciální jednotky...? Když však přišli blíže, tak řekli něco, co jí moc nepotěšilo. Pokud vzdát se znamená, že bude můj bratr ošetřen, pak tedy budu tuto možnost zvažovat...nicméně...co mám očekávat, pokud se nakrásně vzdám? Řekla Tyria a krev se jí pomalu začínala vařit...potřebovala na pár dní vypnout...dělat něco zábavného, jako likvidate rodiného loďstva nebo podobně. tyria si nebyla jistá, zda by je zvládla.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 10:58 am

Seiryuu

Jo, takže opět tu byly problémy, které rozhodně musel čekat. Problém byl, že proti nim nestáli jen řadoví vojáci, ale také někdo, kdo vypadal trochu extra a hlavně trochu fialově. Vypadalo to na opravdu ostré problémy. Seiryuu byl kdykoliv připraven tasit meče, ovšem raději vyčkával. "Nademnou nemáte moc. Jsem paladin rodu Organa z Alderaanu, takže mám imunitu. A na ostatní bych vám nedoporučoval moc sahat, mohlo by to být to poslední ve vašem zaslepeném životě," pronesl ostře k oboum skupinám.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 11:09 am

Váš čas skončil Jediové, budete dopraveni na Coruscant, kde budete postaveni před soud za porušování zákonů republiky! Vy jste minulost, my jsme budoucnost! prohlásil jeden. Druhý se podíval na Toriela. Ale o vašeho bratra se samozřejmě postaráme... řekl trochu mírnějším hlasem.

Vojáci u Seiryua se na sebe podívali. Dobrá, pokud vás zaštítil rod Organa, pak nebudete zatčen, stejně vás ale musíme požádat, abyste šel s námi! řekli nakonec, zřejmě dost neochotně...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 11:12 am

Seiryuu

Zahleděl se na ty fialové a zvědavost mu nedala, takže položil pádnou otázku: "Když jste budoucnost... tak kdo sakra jste?"
Co se týkalo jeho imunity, zdálo se, že zabrala, tedy aspoň na chvíli. "Proč bych měl jít tedy s váma?" zeptal se docela rázně, stále připraven na nějakou potyčku.
Návrat nahoru Goto down
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 11:27 am

Tyria

Se nakonec usmála. Pokud se mi tedy zaručíte svým slovem, že se o bratra postaráte, pak tedy nemám žádný důvod nevzdat se. Svěsí ruce podel těla na výraz, že nebude klást odpor. Ah...ještě dvě věci...nedaleko by se měla nacházet má dcera...v uloupené imperíální lodi. Byla bych ráda, kdybyste jí přivedli ke mě...a také bych ráda uskutečnila jeden soukromý hovor. Řekne velmi zdvořile a uhlazeně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 11:42 am

Jeden z vojáků se uchechtl. Jsme nová stráž republiky... to je vše, co potřebujete vědět... řekl. Druhý se na Seiryua docela obořil. Půdejte proto, že jsme to řekli! řekl. Začínal být agresivní.

Tyria svým diplomatickým tonem dosáhla jistého pokroku. Naši muži už zebezpečili nějakou dívku, ale loď jim unikla... o vašeho bratra se samozřejmě postaráme, nikdo z nás by nenechal zemřít dítě... řekl, ale ti zbylí 2 působili dojmem, že by jim to problémy nedělalo. Ale bohužel jste zatčena, komunikace nepřipadá v úvahu, alespoň zatím ne... řekl
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 11:49 am

Tyria

Dobrá tedy...znala jsem rizika...pokud tedy dodržíte svá slova...dodržím i já ta svá.... Usměje se mile asi jako Mizukage v Narutovi a se stejným tónem dodá. Ale zkuste poruši tedno ze slov, kterými jste se zavázali...a budu...hodně...zlá... Pak pokyne aby se vydali vzhůru do zajetí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 12:56 pm

Seiryuu

"Pěkně neklidná stráž a to bude vaší záhubou, jestli upadnete do stínu," pronesl když vycítil jejích počátky agrese, kterou v nich zapříčilil jen malý odpor. Jestli někdo takový měl nahradit rytíře Jedi, byla Republika odsouzena k záhubě.
"Fajn, jak chcete. Ale nejprve musíme na republikovou výzkumnou stanici, mám tam Astrodroida," dodal ještě chladným tónem, stáhl si ještě více kápi do obličeje, takže mu byli vidět pouze rty, vlastně to nebyl žádný rozdíl, protože do očí mu stejně do teď nikdo neviděl a rozešel se směrem k lodi. Docela byl zvědav jak se tohle všechno vyvine.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 1:10 pm

Jo, to si můžete zkusit a nezbyde z vás nic použitelnýho! odsekl jí zase jeden ze strážných. Ten druhý, co se choval rozumněji se ujisitl, že Toriela odnesli do raketoplánu. Budu vás muset požádat, abyste nám vydala svojí zbraň... řekl. Ten první se na něj otočil. O nic jí nežádej prostě si jí vem...

Dobrá, pošleme na stanici raketoplán. Náš rozkaz zní odzbrojit a uvěznit Jedie, vy jste ale chráněn rodem Organa, takže vám nesebereme zbraň a ani vás neuvězníme, ale musíte nám slíbit, že se nebudete pokoušet o nic hloupého... řekl jeden ze strážných
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 1:19 pm

Tyria

Začaa se pobaveně smát...čišela z ní povýšenost...možná to bylo předcházejícím kolísáním mezi silami, nebo prostě jen neuctivým chováním toho chlapa, ale měla chuť mu ukázat, že nemluví jen tak s někým. Nepochybuji, že je vás více...chlapče...já jsem porazila sitského Lorda Klamu, Sithskou Lordku Vtírání a sithského špiona na téhle základně...dokonce ani temná strana neobstojí před silou rozhněvané ženy, takže si dávej pozor na ústa... Pak se otočí k tomu slušnějšímu. Mohl by jste svému příteli říci ať si dává pozor na pusu? Mám toho dnes mnoho za sebou a rozhodně bych byla nerada, kdyby mi ujely nervy a musela ho hodit přes bojiště...dávám přednost...řekněme Diplomatičtějším řešením... Pak vezme Torielův meč a podá jej přívětivějšímu muži...její pravý meč byl schován dobře v jejích hávech a pokud by jí někdo vyloženě neochmatával na nepřístojných místech, nemohl jej najít. Za roky schovávání se lecčemu přiučila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Nadporučík
Nadporučík
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 01. 01. 12

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 1:24 pm

Seiryuu

Přikývl a vyrazil tedy za nimi. To, že brali od Tyrii a jejího bratra meč, oh... wait. Dala jim jen jednu zbraň. No to bylo chytré. Každopádně on sám měl nyní na opasku přimontovaných mečů 6, což je mohlo všechny vyzbrojit v případě nedopatření na palubě. Už jen pouze přikývl a směrem k Tyrie hlesl: "Jo, taky mám rád diplomacii, ovšem v poslední době to vždy dopadne spíše agresivním vyjednáváním." To bylo asi tak vše, nechal se překvapit tou kocábkou co ti šílenci přiletěli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 1:30 pm

Ten slušnější přijal meč, který milně považoval za jedinou Tyřinu zbraň a pak vás doprovodili do raketoplánu. Je mi líto, že to takhle dopadlo, nemám proti jedijům nic, ale zákon je zákon. řekl a odešel. V raketoplánu zůstali další 4 strážci a asi 2 tucty vojáků. Raketoplán s Torielem odletěl už dřív... Raketoplán sebou cukl a zamířil do vzduchu. Mohli jste si všimnout lodě třídy Thranta doprovázenou ještě jedním starším Hammerheadem...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 2:54 pm

Hyass Djalm

Len som zastavil speeder a už som mal za sebou republikových vojakov. Vojakov, ktorí slúžia systému, ktorý vyjednáva so sithmi a privedie ich do záhuby. Nemal som veľa času s nimi vyjednávať a nakoľko som spozoroval ich zbroje a svetelné meče, bolo mi jasné, že tu niečo nehrá.
"Tak sa zdá, že moja verná služba Republike neostala zabudnutá. Ale skončiť ako obeť nejakých republikových bábok so svetelnými mečmi, to teda nie. Na Ord Mantelli sme sa nevzdali do poslednej chvíle." na to som aktivoval aj ja svoj svetelný meč.
"Nebudem ten, kto udrie ako prvý." doložil som.
Návrat nahoru Goto down
Silas
Kontraadmirál
Kontraadmirál
Silas


Poèet pøíspìvkù : 707
Join date : 01. 01. 12
Age : 31

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 5:34 pm

Tyria

Já nemám nic proti vám...děláte to na co vás cvičili...stejně jako já...takže myslím...že mě chápete...nicméně to nic nemění na faktu, že by mohl váš přítel nasadit uctivý tón... Pokynula mu na rozloučenou a posadila se. Lodě nevnímala...nebyly pro ní důležité.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1347
Join date : 01. 01. 12
Age : 35

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 5:37 pm

Oba dva vojáci na tebe namířili své meče. Pokud se nevzdáte, budeme muset zakročit! řekli a připravili se zaútočit. Brali situaci nesmírně vážně a bylo vidět, že jsou ochotní pustit se do akce. Těžko říci, jak jsou silní, ale byli 2... a jen kousek od vás se necházelo mnoho republikových vojáků...
Návrat nahoru Goto down
https://oldrepublic.forumczech.com
joemandel
Poručík
Poručík
joemandel


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 02. 01. 12

Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 EmptyWed Aug 01, 2012 5:46 pm

Hyass Djalm

Určite majú Tyriu a Toriela. Jediný spôsob ako sa k ním dostať je nechať sa chytiť. Nebolo veľmi na výber. Tentokrát ich neopustím. Každopádne to bude určite lepšie ako padnúť do rúk sithom. Ale nechávam tak padawanku Revanitom. Tyria tým asi nebude veľmi nadšená. Snáď sa z toho nejako dostanem.
"Fajn. Rozmyslel som si to. Na Coruscante som už dávno nebol." odvetil som nakoniec.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov lodí   Hřbitov lodí - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hřbitov lodí
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old republic :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: